Νέα

Μαύρη Λίστα (μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ατζελα φυλής 86 όροφος πρωινή βάρδια !! Η τσατσα μια κοντή ευγενική με γυαλάκια !! Η κοπέλα κάνει ακαποτο γαμηση  και ξεδιπλονη την καποτα και την πετάει στο καλαθάκι (πιθανοσ Δεν το γνωριζηη τσατσα )η τσατσα μάλιστα είπε πως δεν δέχεται ξένους και όσο ειμουν στο δωμάτιο και περίμενα παρακαλαγε 2 Πακια να περάσουν και μάλιστα δεν πέρασαν!!!! Είναι καλή στο δωμάτιο η κοπέλα και ευγενική η τσατσα αλλά γράφω εδώ στην μαύρη  λίστα διότι είναι αντί επαγγελματικές συμπεριφορές αυτές
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Μαυρο στα στουντιο της τριγγετοαλυσιδας πηγα στην Εμμανουελα, και στο Ισμηνης 2 και στο De paris στην καβαλας, η οποια απορριπτει τους πελατες με το ετσι θελω και επιλεγει εκεινη με ποιους θα παει. Δεν εχει κανενα δικαιωμα να το κανει εφοσον ειναι υπαλληλος σε αυτα τα στουντιο επομενως ευθυνη ξεκαθαρα εχουν τα ιδια τα στουντιο για τον αντιεπαγγελματισμο τους και  καλα θα κανουν να τη στειλουν σπιτι της. Το αναφερω για να σωσω κοσμο κανεις να πην πατησει σ αυτα τα βρωμομαγαζα μεχρι να βαλουν μυαλο και να σεβονται τους πελατες τους.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Ατζελα φυλής 86 όροφος πρωινή βάρδια !! Η τσατσα μια κοντή ευγενική με γυαλάκια !! Η κοπέλα κάνει ακαποτο γαμηση  και ξεδιπλονη την καποτα και την πετάει στο καλαθάκι (πιθανοσ Δεν το γνωριζηη τσατσα )η τσατσα μάλιστα είπε πως δεν δέχεται ξένους και όσο ειμουν στο δωμάτιο και περίμενα παρακαλαγε 2 Πακια να περάσουν και μάλιστα δεν πέρασαν!!!! Είναι καλή στο δωμάτιο η κοπέλα και ευγενική η τσατσα αλλά γράφω εδώ στην μαύρη  λίστα διότι είναι αντί επαγγελματικές συμπεριφορές αυτές
Ενδιαφέρουσα πληροφορία πες κι άλλα να δεις τι έχει να γίνει εδώ μέσα
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Μαυρο στα στουντιο της τριγγετοαλυσιδας πηγα στην Εμμανουελα, και στο Ισμηνης 2 και στο De paris στην καβαλας, η οποια απορριπτει τους πελατες με το ετσι θελω και επιλεγει εκεινη με ποιους θα παει. Δεν εχει κανενα δικαιωμα να το κανει εφοσον ειναι υπαλληλος σε αυτα τα στουντιο επομενως ευθυνη ξεκαθαρα εχουν τα ιδια τα στουντιο για τον αντιεπαγγελματισμο τους και  καλα θα κανουν να τη στειλουν σπιτι της. Το αναφερω για να σωσω κοσμο κανεις να πην πατησει σ αυτα τα βρωμομαγαζα μεχρι να βαλουν μυαλο και να σεβονται τους πελατες τους.

Η συναντηση δεν εγινε. Προκειται για την Εμμανουελα γνωστη λιγο πολυ στην πιατσα. Παω εκει ολα καλα ολα φαινοντουσαν φυσιολογικα η τσατσα ευγενικη μου συστηνει 3 κοπελες που δουλευαν. Εγω προτιμησα την Εμμανουελα. Χωρος φοβερος δωματια πεντακαθαρα και με ολους τους εξοπλισμους. Αφου λοιπον εχω πληρωσει την τσατσα και μαλιστα με το προγραμμα των 70 ευρω μπαινω στο δωματιο ολα καλα εχω κανει και ντους μετα απο λιγο ερχεται το πρωτο σοκ. Χτυπαει την πορτα η τσατσα και μου λεει η κοπελα δεν μπορει να ερθει γιατι κανονισε με τον προηγουμενο πελατη να κατσει μια ωρα. Εγω ξενερωσα απιστευτα αλλα ειπα να το καταπιω οποτε λεω καλα θα κανω μια βολτα και θα ξαναπερασω. Μετα τη 1 ωρα που περασε λοιπον παω παλι στο στουντιο και ερχεται και το δευτερο σοκ. Μου λεει η τσατσα οτι η κοπελα εχει κλεισει 2ωρο με αλλο πελατη. Εκει λοιπον τα παιρνω και λεω στην τσατσα ντρππη σου να μου λες ψεματα και να με κοροιδευεις λες και ειμαι παιδακι 15χρονο. Τσακωθηκα ασχημα μαζι της. Η Εμμανουελλα επιλεγει προφανως με ποιον θα παει και χρησιμοποιει δηθεν ψεματα. Ειμαι σιγουρος για αυτο που λεω γιατι οσο ομορφη ειναι αλλο τοσο κακο ονομα εχει και στις βιζιτες που εκανε πριν επιστρεψει στα στουντιο οσον αφορα τη συνεπεια της στους πελατες. Για την ωρα παντως τεραστια ευθυνη φερει το στουντιο που δουλευει και κατ επεκταση η αλυσιδα. Μαυρο και παλι μαυρο μεχρι να μαυρισει ο ηλιος. Ντροπη σας για την ασυνεπεια σας και την αναξιοπιστια σας.

Επειδή προσπαθώ να καταλάβω τι συνέβη πιστεύεις ότι ίσως να υπήρχε κάποιος συγκεκριμένος λόγος που να στο έκανε αυτό η Εμμανουέλα;
Δηλαδή,για παράδειγμα,σε ήξερε μήπως από παλιότερα;
Γιατί όπως και να το κάνεις,φαίνεται λίγο περίεργο στα καλά καθούμενα η κοπέλα να λέει διάφορες δικαιολογίες για να μη περάσεις μαζί της.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Επειδή προσπαθώ να καταλάβω τι συνέβη πιστεύεις ότι ίσως να υπήρχε κάποιος συγκεκριμένος λόγος που να στο έκανε αυτό η Εμμανουέλα;
Δηλαδή,για παράδειγμα,σε ήξερε μήπως από παλιότερα;
Γιατί όπως και να το κάνεις,φαίνεται λίγο περίεργο στα καλά καθούμενα η κοπέλα να λέει διάφορες δικαιολογίες για να μη περάσεις μαζί της.
Ε και τι σημαινει αυτο? Ναι με ξερει απο τοτε που εκανε παρανομα βιζιτες. Και την ειχα παρει μια φορα. Α ξερεις ρε συ τωρα θυμηθηκα εχει δικιο η κοπελα που δεν θελει να περασει μαζι μου. Ημουνα πρεζακιας τοτε και με καταλαβε. Και τωρα που τα χω κοψει δε με θελει. Τεσπα οπως και να χει οταν μια κοπελα επιλεγει πελατες οταν δουλευει σε ενα στουντιο, ειναι σοβαρος λογος να μην πατησει ο κοσμος οταν τιθεται θεμα επαγγελματισμου και αξιοπιστιας.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Ατζελα φυλής 86 όροφος πρωινή βάρδια !! Η τσατσα μια κοντή ευγενική με γυαλάκια !! Η κοπέλα κάνει ακαποτο γαμηση  και ξεδιπλονη την καποτα και την πετάει στο καλαθάκι (πιθανοσ Δεν το γνωριζηη τσατσα )η τσατσα μάλιστα είπε πως δεν δέχεται ξένους και όσο ειμουν στο δωμάτιο και περίμενα παρακαλαγε 2 Πακια να περάσουν και μάλιστα δεν πέρασαν!!!! Είναι καλή στο δωμάτιο η κοπέλα και ευγενική η τσατσα αλλά γράφω εδώ στην μαύρη  λίστα διότι είναι αντί επαγγελματικές συμπεριφορές αυτές
Καλά, εσύ όσο πας και το χοντραίνεις. Πάκια στο Φυλής 86 λέει  :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Ε και τι σημαινει αυτο? Ναι με ξερει απο τοτε που εκανε παρανομα βιζιτες. Και την ειχα παρει μια φορα. Α ξερεις ρε συ τωρα θυμηθηκα εχει δικιο η κοπελα που δεν θελει να περασει μαζι μου. Ημουνα πρεζακιας τοτε και με καταλαβε. Και τωρα που τα χω κοψει δε με θελει. Τεσπα οπως και να χει οταν μια κοπελα επιλεγει πελατες οταν δουλευει σε ενα στουντιο, ειναι σοβαρος λογος να μην πατησει ο κοσμος οταν τιθεται θεμα επαγγελματισμου και αξιοπιστιας.
Και σε θυμάται δηλαδή μετά από τόσο καιρό μέσα σε τόσους πελάτες που έχει πάει; Πριν πόσο καιρό την είχες πάρει βίζιτα;
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Πριν 2 χρονια και παλευα καθε μερα να τη συναντησω τη δευτερη φορα επειδη με εστηνε. Οχι μονο εμενα πολλους επειδη ειχε ζητηση. Και θεωρησε οτι την πιεζω.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Επισημαίνω ότι το κόκκινο link στα ποσταρισματά μου το πατάς και σε πάει στην κριτική του μέλους.
Αυτό επειδή μερικοί "έξυπνοι" δεν καταλάβαιναν ότι έβαζα Link με τις κριτικές άλλων μελών και γράφανε μαλακίες.

Ακόμα δεν θα ποστάρω κριτικές μελών που ποστάρουν πολύ σπάνια πχ στο προφίλ τους έχουν
Μηνύματα: 16 (0.008 ανά ημέρα)
ή είναι εντελώς καινούργια μέλη ας ποστάρουν οι ίδιοι εδώ αν θέλουν.

 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Από τον  christos_021187.
Στο Δεληγιώργη 39 για την Μαίρη.
www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72465/]https://www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72465/[/u[/URL]]

Από τον kordova.
Στο Αχιλλέως 48Β (& Μαραθώνος) για την Γιασμίν.
www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72540/]https://www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72540/ [/url]

Από τον rantanplangr30.
Στο  Φυλής 54Β για την Αλίνα.
https://www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72669/] [/url]

Από τον Κωλο-γερος.
Στο  Φωκαίας 7 για την Αλεξάνδρα.
www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72671/]https://www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72671/ [/url]
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Αυτό λέω να το περιποιηθώ λιγάκι παραπάνω για τον/την/το καλό μου φίλο που θα με παραθέσει ή θα μου στείλει κάνα μηνυματάκι όταν το δει  :grin:






Από τον kordova.

Στο [size=13pt]Αχαρνών 85[/size] για την [size=13pt][shadow=green,left]Εβελίνα[/shadow][/size].




[move][size=12pt]Τίτλος κριτικής : Εβελίνα χαμηλές προσδοκίες χαμηλότερη απόδοση αναμενόμενο αποτέλεσμα[/size][/move]





[quote author=Η τσατσά το κερώνει το πεπόνι??]www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72580/]https://www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72580/[/quote[/URL]]






*Να πω την αλήθεια μια φορά είχα πηδήξει την Εβελίνα πριν από κάνα χρόνο και σύμφωνα με τα γούστα μου την βρήκα αρκετά καλή αφού η συμπεριφορά της ήταν σωστή.
Αλλά αυτή η τσατσά εκεί μέσα είναι από άλλο πλανήτη για πίσσα και πούπουλα όπως είναι και οι αγαπούληδες και γλύφτες του εν λόγο οίκου.
 
:s&m_3:  :s&m_3:
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Ε και τι σημαινει αυτο? Ναι με ξερει απο τοτε που εκανε παρανομα βιζιτες. Και την ειχα παρει μια φορα. Α ξερεις ρε συ τωρα θυμηθηκα εχει δικιο η κοπελα που δεν θελει να περασει μαζι μου. Ημουνα πρεζακιας τοτε και με καταλαβε. Και τωρα που τα χω κοψει δε με θελει. Τεσπα οπως και να χει οταν μια κοπελα επιλεγει πελατες οταν δουλευει σε ενα στουντιο, ειναι σοβαρος λογος να μην πατησει ο κοσμος οταν τιθεται θεμα επαγγελματισμου και αξιοπιστιας.

Πριν 2 χρονια και παλευα καθε μερα να τη συναντησω τη δευτερη φορα επειδη με εστηνε. Οχι μονο εμενα πολλους επειδη ειχε ζητηση. Και θεωρησε οτι την πιεζω.

Οπότε την απάντηση για τον λόγο που δεν ήθελε να περάσεις μαζί της η Εμμανουέλα,την έδωσες μόνος σου.
Γιατί αρχικά το παρουσίασες σαν ένα καπρίτσιο της που στα καλά καθούμενα κάτι την τσίμπησε και μόλις σε είδε δεν σε ήθελε.
 

Frank White

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Φυλής 40 αν δεν κανω λαθος, πουταναριο εν ονοματι Αλεξία απο Κοσοβο ειναι η μεγαλυτερη φολα που μπορειτε να συναντήσετε απο ολες τις αποψεις. Παρ'ολα αυτα την κοπελια θα σας την παρουσιασει η τσατσα σαν την απολυτη εμπειρια  :jerking:. Εχει μετριο προσωπο και σωστοτατο κωλο αλλα αυτο που θα σας τραβιξει να την παρετε ειναι η τρελιτσα που θα σας πουλήσει στο σαλονι που σε προϊδεάζει οτι θα περασεις καλα μεσα γιατι φαινεται να εχει ορεξη. Η γκομενα ειναι η ΠΙΟ -επαναλαμβανω- η ΠΙΟ ξενερωτη και ψυχρη γκομενα που θα συναντήσετε στην ζωη σας. Παμε στις σοκαριστικες λεπτομεριες συνοπτικα.
1) Μπαινω δωματιο, μπαινει δωματιο. Προσπαθει να με καβλωσει βαροντας μου μαλακια στην ψυχρα χωρις κανενα προκαταρκτικο λεγοντας μου οτι θελει να γραψει βιβλιο για την ζωη της ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

2) Μηχανικη ατεχνη πιπα με λιγο δοντι. Της ΑΓΓΙΖΩ το μαλλι και το χερι για να γινει πιο ζεστη η ατμοσφαιρα και γυρναει με νευρα και μου λεει ''ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ'' τσαμπουκαλεμενα.

3) Ανεβαινει πανω μου και γαμιεται με φουλ ανορθοδοξο τροπο κοιτοντας το βρωμομουνο της ολη την ωρα. Eye contact ουτε για αστειο ουτε στην πιπα.

4) Της λεω να γυρισει να την γαμησω οπως θελω γιατι ετσι δεν γινεται δουλεια. Συμφωνει. Παω να ανεβω απο πανω της, μου λεει οχι και μου δινει τα ποδια στους ομους. Της λεω τι ειναι αυτο δεν γουσταρω ετσι ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΞΙΝΙΣΜΕΝΗ ΕΡΙΣΤΙΚΗ ΚΩΛΟΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΚΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ και μου λεει ''ελα ελα παμε μην αργεις'' με την φατσα που ανεφερα πριν. Φανταστειτε.

5) Ειμαι 22 χρονων υγειεστατος με αρκετες εμπειριες με γκομενες εκτος μπουρδελων, ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΠΟΥΤΣΑ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΗΣ. Για να αντιληφθειτε ποσο κακη γκομενα ειναι και τι ξενερα προσφερει.

6) **Χρονος παραμονης στο δωματιο = 7-8 λεπτα.** Εχω ηδη νευριασει και ξενερωσει οποτε βγαινω απο μεσα της και της λεω δεν μπορουμε να συνεχισουμε ετσι. Η τυπισσα αρχιζει και ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ''ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ'' και ερχεται η τσατσα να δει αν ολα ειναι καλα. Βγαινει εξω, εγω ηδη αρχισα να ετοιμαζομαι για πουλο και την ακουω να μιλαει με την τσατσα και να της λεει Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ.

7) (Εδω δεν ξερω αν εκανα σωστα διοτι ειναι ζητημα να εχω γαμησει 4-5 φορες σε μπουρδελο και δεν εχω εμπειρια) Βγαινω εξω και ζηταω τα χρηματα πισω απο την τσατσα μιας και δεν ειμασταν μεσα ουτε 10 λεπτα και επειδη δεν καναμε καν σεξ. Κυριολεκτικα πρεπει να εκανα 5-6 μεσα εξω και σταματησαμε. Η τσατσα εκανε τον κινεζο κλασσικα εχοντας ενα ακρως συχαμενο υφος ΚΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΩΡΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ??? και αλλες μαλακιες που δεν εδινα βαση. Το αποκορυφωμα ειναι οτι ενω εγω ημουν cool και δεν απανταγα στις φωνες, το ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΙΚΟ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑΡΙΟ κυριολεκτικα ηρθε και με εσπρωξε απο τα νευρα της ενω μιλουσα με την τσατσα!!  :headbang:. Η τσατσα δεν εδωσε τα χρηματα πισω ισχυριζομενη οτι 10 λεπτα ειναι ο χρονος που δικαιουμαι και να ερθει και το αφεντικο να μου το πει αν θελω. ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.
Πραγματικα αν σεβεστε τον εαυτο σας δεν πρεπει να ξαναπατησει κανεις εκει και να φαλιρισει το γαμημένο. Δεν κανω κριτικές γενικα αλλα ειλικρινα ενιωσα την αναγκη να προφυλαξω τον κοσμο και να αποφυγει τετοια συχαματα της κοινωνιας. ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ
 

Frank White

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Φυλής 40 αν δεν κανω λαθος, πουταναριο εν ονοματι Αλεξία απο Κοσοβο ειναι η μεγαλυτερη φολα που μπορειτε να συναντήσετε απο ολες τις αποψεις. Παρ'ολα αυτα την κοπελια θα σας την παρουσιασει η τσατσα σαν την απολυτη εμπειρια  :jerking:. Εχει μετριο προσωπο και σωστοτατο κωλο αλλα αυτο που θα σας τραβιξει να την παρετε ειναι η τρελιτσα που θα σας πουλήσει στο σαλονι που σε προϊδεάζει οτι θα περασεις καλα μεσα γιατι φαινεται να εχει ορεξη. Η γκομενα ειναι η ΠΙΟ -επαναλαμβανω- η ΠΙΟ ξενερωτη και ψυχρη γκομενα που θα συναντήσετε στην ζωη σας. Παμε στις σοκαριστικες λεπτομεριες συνοπτικα.
1) Μπαινω δωματιο, μπαινει δωματιο. Προσπαθει να με καβλωσει βαροντας μου μαλακια στην ψυχρα χωρις κανενα προκαταρκτικο λεγοντας μου οτι θελει να γραψει βιβλιο για την ζωη της ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

2) Μηχανικη ατεχνη πιπα με λιγο δοντι. Της ΑΓΓΙΖΩ το μαλλι και το χερι για να γινει πιο ζεστη η ατμοσφαιρα και γυρναει με νευρα και μου λεει ''ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ'' τσαμπουκαλεμενα.

3) Ανεβαινει πανω μου και γαμιεται με φουλ ανορθοδοξο τροπο κοιτοντας το βρωμομουνο της ολη την ωρα. Eye contact ουτε για αστειο ουτε στην πιπα.

4) Της λεω να γυρισει να την γαμησω οπως θελω γιατι ετσι δεν γινεται δουλεια. Συμφωνει. Παω να ανεβω απο πανω της, μου λεει οχι και μου δινει τα ποδια στους ομους. Της λεω τι ειναι αυτο δεν γουσταρω ετσι ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΞΙΝΙΣΜΕΝΗ ΕΡΙΣΤΙΚΗ ΚΩΛΟΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΚΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ και μου λεει ''ελα ελα παμε μην αργεις'' με την φατσα που ανεφερα πριν. Φανταστειτε.

5) Ειμαι 22 χρονων υγειεστατος με αρκετες εμπειριες με γκομενες εκτος μπουρδελων, ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΠΟΥΤΣΑ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΗΣ. Για να αντιληφθειτε ποσο κακη γκομενα ειναι και τι ξενερα προσφερει.

6) **Χρονος παραμονης στο δωματιο = 7-8 λεπτα.** Εχω ηδη νευριασει και ξενερωσει οποτε βγαινω απο μεσα της και της λεω δεν μπορουμε να συνεχισουμε ετσι. Η τυπισσα αρχιζει και ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ''ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ'' και ερχεται η τσατσα να δει αν ολα ειναι καλα. Βγαινει εξω, εγω ηδη αρχισα να ετοιμαζομαι για πουλο και την ακουω να μιλαει με την τσατσα και να της λεει Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ.

7) (Εδω δεν ξερω αν εκανα σωστα διοτι ειναι ζητημα να εχω γαμησει 4-5 φορες σε μπουρδελο και δεν εχω εμπειρια) Βγαινω εξω και ζηταω τα χρηματα πισω απο την τσατσα μιας και δεν ειμασταν μεσα ουτε 10 λεπτα και επειδη δεν καναμε καν σεξ. Κυριολεκτικα πρεπει να εκανα 5-6 μεσα εξω και σταματησαμε. Η τσατσα εκανε τον κινεζο κλασσικα εχοντας ενα ακρως συχαμενο υφος ΚΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΩΡΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ??? και αλλες μαλακιες που δεν εδινα βαση. Το αποκορυφωμα ειναι οτι ενω εγω ημουν cool και δεν απανταγα στις φωνες, το ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΙΚΟ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑΡΙΟ κυριολεκτικα ηρθε και με εσπρωξε απο τα νευρα της ενω μιλουσα με την τσατσα!!  :headbang:. Η τσατσα δεν εδωσε τα χρηματα πισω ισχυριζομενη οτι 10 λεπτα ειναι ο χρονος που δικαιουμαι και να ερθει και το αφεντικο να μου το πει αν θελω. ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.
Πραγματικα αν σεβεστε τον εαυτο σας δεν πρεπει να ξαναπατησει κανεις εκει και να φαλιρισει το γαμημένο. Δεν κανω κριτικές γενικα αλλα ειλικρινα ενιωσα την αναγκη να προφυλαξω τον κοσμο και να αποφυγει τετοια συχαματα της κοινωνιας. ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ
Φώκαιας 27 ειναι τελικά συγνώμη. ΜΑΚΡΥΑ ΟΛΟΙ
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Χωματιανού 11 όροφος
Αντριάνα, βραχύσωμη μελαχρινή Αλβανίδα, με καλό σώμα.
Κάποτε που αρνήθηκα να τη γαμήσω γιατί δεν είναι του γούστου μου, με είχε αποκαλέσει ομοφυλόφιλο, αυνανιστή και αναφροδίσιο.
6/10
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Ε και τι σημαινει αυτο? Ναι με ξερει απο τοτε που εκανε παρανομα βιζιτες. Και την ειχα παρει μια φορα. Α ξερεις ρε συ τωρα θυμηθηκα εχει δικιο η κοπελα που δεν θελει να περασει μαζι μου. Ημουνα πρεζακιας τοτε και με καταλαβε. Και τωρα που τα χω κοψει δε με θελει. Τεσπα οπως και να χει οταν μια κοπελα επιλεγει πελατες οταν δουλευει σε ενα στουντιο, ειναι σοβαρος λογος να μην πατησει ο κοσμος οταν τιθεται θεμα επαγγελματισμου και αξιοπιστιας.


Πες μας καλύτερα σε ποια στούντιο πας ΝΑ ΜΗ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Φτιάχνω μια δική μου [size=14pt]ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ[/size] από μπουρδέλα:

ΟΛΑ της μοντελοαλυσίδας, γιατί κάνουν υπεραπλό πρόγραμμα και έχουν δαιμονοποιήσει το φιλί, το 69 και πολλά άλλα. Για τους μη γνωρίζοντες η μοντελοαλυσίδα περιλαμβάνει:

Φυλής 66Δ
Φυλής 54Α και Β
Φυλής 56
Διδύμου 7Α
Διδύμου 8Β
Χωματιανού 11Α


Επίσης

Διδύμου 8Α, γνωστό και ως Τζωρτιανόσπιτο
Φυλής 59
Φυλής 65Α
Φυλής 84Α και Β
Φυλής 69Α
Φυλής 71Α
Ρεμούνδου 21 πάνω


[size=14pt]ΓΚΡΙΖΑ ΛΙΣΤΑ [/size]

εκεί περνάμε με πολύ μεγάλη προσοχή, αφού έχουμε διαβάσει κριτικές και έχουμε ψυχολογήσει την κοπέλα:

Φυλής 86 Α και Β
Φυλής 69Β
Φυλής 71Β
Φυλής 67
Φυλής 65Β
Φυλής 72
Φωκαίας 17Α
Φωκαίας 25Α και Β


Όλα τα υπόλοιπα στην περιοχή πέριξ Φυλής και Αχαρνών μπορούν να θεωρηθούν whitelisted.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom