Νέα

Μαύρες σε μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ALANIARIS13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GREY

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
44
Like
5
Πόντοι
0
Ρε μεγάλε δεν μαζεύεις τη σβάστικα λέω εγώ σιγά σιγά. Μπορείς να την έχεις στο σπίτι σου αν θέλεις  :jerking: ακόμη και στο κρεββάτι σου (για έμπνευση  :jerking:) αλλά οι υπόλοιποι να βλέπουμε και να ακούμε μαλακιούλες του στυλ θα τις κάνω σαπούνι μάλλον δεν λέει. Τέτοιες παπαριές ανώνυμα πες τες αλλού. Σε κανένα site με άλλα φασιστοειδή σκουλικάκια. Λοιπόν για κατάλαβε λίγο τι είναι η μαλακία που έχεις βάλει κάτω από το ονομά σου και μαζεψέ τη.
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
αστε το κοσμο να λεει οτι θελει.... 

          peace!!!!
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
ρε μην ασχοληστε με τα φασιστακια.........
το θεμα μας εδω ειναι μαυρουλες σε μπουρδελα......
κωνσταντινουπολεως 130............brasil latin studio
κωδικος...ονομα ....JENIFER...
 

sexianathens

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
ρε μην ασχοληστε με τα φασιστακια.........
το θεμα μας εδω ειναι μαυρουλες σε μπουρδελα......
κωνσταντινουπολεως 130............brasil latin studio
κωδικος...ονομα ....JENIFER...

Τι παίζει εκεί σύντροφε;
Περισσότερες πληροφορίες καλοδεχούμενες!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Αφήστε τις μαλακίες και δώστε πληροφορίες για καμιά μάυρη ΒΥΖΑΡΟΥ-προς θεού όχι αυτές εκεί στην Ικτίνου και πέριξ τις Σοφοκλέους.
 

pitsirikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
73
Κριτικές
31
Like
584
Πόντοι
290
Παιδιά πολύ καλό μαυράκι με βυζάρες παίζει Κολωνού 11 στον πάνω όροφο. Προσοχή γιατί το κτίριο έχει τρια. Αν γουστάρετε μαύρες με πιασίματα είναι γαμάτη επιλογή με μόλις 15 ευρώ και δώστε της τα ρέστα από το εικοσάρικο. Ο χώρος είναι γάμησε τα αν και όχι πολύ βρωμερός, αλλά η γκόμενα είναι σούπερ ΜΟΝΟ για λάτρεις του είδους, μαύρες με βυζιά. Τα απογεύματα είναι εκεί.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Αφήστε τις μαλακίες και δώστε πληροφορίες για καμιά μάυρη ΒΥΖΑΡΟΥ-προς θεού όχι αυτές εκεί στην Ικτίνου και πέριξ τις Σοφοκλέους.

Συμφωνω...Οι μαυρες φημιζονται για τις βυζαρες και την κωλαρα τους...Οποτε αν καποιος εχει πετυχει μαυρουλα με τρελα βυζομπαλονια, ας στειλει πληροφοριες.Και λιγο πιο συγκεκριμενα δε βλαπτει, διευθυνση, βαρδια, τιμουλα, προγραμμα κλπ.Thanks!!!


ΜΑΚΡΙΑ απο τις μαυρες γυρω απο τη Βαρβακειο κ τη Λαχαναγορα!Βρωμα, ασθενειες, πιεστικη συμπεριφορα.ΜΟΝΟ δηλωμενες σε μπουρδελα.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
ΜΑΚΡΙΑ απο τις μαυρες γυρω απο τη Βαρβακειο κ τη Λαχαναγορα!Βρωμα, ασθενειες, πιεστικη συμπεριφορα.ΜΟΝΟ δηλωμενες σε μπουρδελα.

Και αυτες που δουλευουν σε μπουρδελο μην νομιζεις οτι ολες τους εχουν περασει απο γιατρους
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Παιδια διαφωνω.Εγω οσες εχω παρει απο βαρβακειο μου εχουν βαλει διπλη καποτα,κατι που με σοκαρε στην αρχη,λες και ημουν κανας βρωμιαρης!Δεν ξερω τι μπορει να κουβαλανε απο τα μερη τους,αλλα
προσεχουν πιο πολυ απ'ολες.Οσον αφορα το γαμησι ειναι ανωτερη φυλη.
Παραδοξως εκ φυσεως στενες(αν αναλογιστει κανεις τι πλοκαμια εχουν οι μαυροι),πολυ θερμες,μες την καλη χαρα και δεν πιεζουν.Μακαρι να απελθουν ολα τα τα εκ πρωην ανατολικου μπλοκ "κρεατα" και να γινεται αποκλειστικα εισαγωγη απο αφρικη.
Εξωτικη εμπειρια! >:cheesy:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Παιδιά πολύ καλό μαυράκι με βυζάρες παίζει Κολωνού 11 στον πάνω όροφο. Προσοχή γιατί το κτίριο έχει τρια. Αν γουστάρετε μαύρες με πιασίματα είναι γαμάτη επιλογή με μόλις 15 ευρώ και δώστε της τα ρέστα από το εικοσάρικο. Ο χώρος είναι γάμησε τα αν και όχι πολύ βρωμερός, αλλά η γκόμενα είναι σούπερ ΜΟΝΟ για λάτρεις του είδους, μαύρες με βυζιά. Τα απογεύματα είναι εκεί.
Δώσε νούμερο μεγέθους και πληροφορίες αν μπορείς να τις τα χύσεις...
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ παιδιά πριν κανά μήνα πήρα μία μαυρούλα που είναι σε ένα μπουρδέλο απέναντι από το σταθμό Λαρίσης με τα τρένα. Εχει δύο εκεί ( σε ένα μικρό παρκάκι μπροστα), όπου το ένα είχε μια μαυρούλα. Καλούτσικη ήταν, αφηνε πιασίματα, καλή πίπα, πισωκολλητό κάναμε και μάλιστα πριν αρχίσουμε με χάιδευε σ'όλο το σώμα ερωτικά και καλά. (Λίγο άγαρμπα βέβαια, λες κι έτριβε κάνα πάτωμα αλλά τελσπάντων) Αλλά ήταν ευγενική και ό χώρος καθαρός. όπως και η τσατσά ευγενική. Αυτα, με 20 Ευρουλάκια. Καλή συνέχεια
 

dpierr

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι, σας πω μια δικη μου εμπειρια με μια μαυρουλα, ενω εκανα μια μπουρδελοτσαρκα πριν απο αρκετους μηνες στην φυλης μπηκα σε ενα σπιτι κοντα σε ενα supermarket δεν μπορω να θυμηθω νουμερο αλλα το χαρακτηριστικο ειναι οτι υπαρχουν 4-5 σπιτια το ενα διπλα στο αλλο, εν παση περιπτωση μπαινω μεσα και βλεπω ενα μελανουρι αλλο πραγμα ( εχω μεγαλη αδυναμια στις μαυρουλες, μου αρεσει το χρωμα ειναι απωθημενο επειδη δεν εχω παρει μαυρουλα δεν ξερω και δεν μπορω να σας απαντησω).
ερχεται η τσατσα και μου λεει 20 ευρω και τα κανει ολα, σκεφτομαι και τα μισα να κανει φτανει.
Περιμενω να μπω σε ενα δωματιο και με το που μπαινω παθαινω σοκ, μια βρωμα απεριγραπτη απο τους προηγουμενους πελατες, κανω την καρδια μου πετρα και αρχιζω σιγα - σιγα να γδυνομαι μπαινει η μαυρουλα αντε να συννενοηθουμε ( μιλαω απταιστα 5 γλωσσες) τιποτα αυτη ουτε τα βασικα δεν σκαμπαζε για να μην τα πολυλογω ουτε να μου τον σηκωση δεν μπορεσε, το χειροτερο τσιμπουκι που μου εχουν κανει, δεν αφηνε ουτε το βυζι να πιασω προσπαθησα να πιασω αλλα πραγματα ουτε κατα διανοια να το σκεφτω, μετα απο 10 λεπτα προσπαθειας απο μερους μου και οχι απο  μερος της αγανακτησα και τις ειπα να φυγει και ετσι τελειωσε αδοξα η φαντασιωση μου να γαμισω μαυρουλα αλλα δεν το βαζω κατω καποια στιγμη θα ερθουν τα πραγματα ετσι ωστε να πετυχω την καταλληλη γιατι αυτη που πετυχα σε αυτο το μπουρδελο ουτε να την ξαναδω. 
 

GrP

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Ξερει κανεις σε ποια μπουρδελα-studio παιζουν μαυρες?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Mετα ξουργείο στον πεζόδρομο της οδού Ιάσωνος, από Λεωνίδου και κάτω, προς Αχχιλέως!
Κυρίως μεταμεσονύκτιες ώρες!!!

Αλλά, μεγάλη απάτη ;)
 

GrP

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Tελικα ολες οι μαυρες στα μπουρδελα ειναι σαπιες...
 

hawk2121

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
plin socratous kapoio bourdelo-oxi studio- pou na exei mavres-oxi migades- alla k kathares apo thema ygeias?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom