Νέα

Μαύρες πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekmanfrompatras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
ασε που μπορει να ειναι και εγκυος τωρα με το σκισμενο προφυλακτικο ..η ακομα να σου στησει και κανενα παιχνιδι "δηθεν" εγκυμοσυνης ...σκεφτεσαι να σου αρχισει και τετοια σε κανα μηνα ? και στους εννια να σου φερει πεσκεσι και ενα μαυρακι ??
Νεο θεατρικο εργο.."Συμπεθεροι απ το...Νιγηρα"" :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ασε που μπορει να ειναι και εγκυος τωρα με το σκισμενο προφυλακτικο ..η ακομα να σου στησει και κανενα παιχνιδι "δηθεν" εγκυμοσυνης ...σκεφτεσαι να σου αρχισει και τετοια σε κανα μηνα ? και στους εννια να σου φερει πεσκεσι και ενα μαυρακι ??
ομπαμα θαειναι...οχι νεγρακι.... :sunglasses: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ασε που μπορει να ειναι και εγκυος τωρα με το σκισμενο προφυλακτικο ..η ακομα να σου στησει και κανενα παιχνιδι "δηθεν" εγκυμοσυνης ...σκεφτεσαι να σου αρχισει και τετοια σε κανα μηνα ? και στους εννια να σου φερει πεσκεσι και ενα μαυρακι ??
Νεο θεατρικο εργο.."Συμπεθεροι απ το...Νιγηρα"" :grin:
τον βλεπω ετσι τον τυπο :2funny:
 

Συνημμένα

  • wedding.jpg
    wedding.jpg
    151,2 KB · Εμφανίσεις: 30

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
τα παιδια του που ειναι? παιζουν εξω??
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
και το σοι της νυφης ...... που να δεις την πεθερα ....
 

Συνημμένα

  • 2218060663_c440525c0a.jpg
    2218060663_c440525c0a.jpg
    202,6 KB · Εμφανίσεις: 41

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
με αλλα λογια τυπε και για να τελειωνουμε...
you are fucked up for good
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Αφου το βρηκες ρε τυπε το προφυλακτικο δεν μπορεις να δεις αν ειναι τρυπιο;Αλλα και τρυπιο να ειναι απλα θα εχουν φυγει τα υγρα ,για να τριφτεις μεσα της πρεπει να ειναι σκισμενο το προφυλακτικο,αυτο φαινεται αμεσως.Τα εχεις παιξει το καταλαβαινω,και εγω στην θεση το ιδιο θα εκανα μαλλον,αλλα προσπαθησε να διατηρησεις την ψυχραιμια σου για να μην κανεις κατι που θα το μετανοιωσεις αργοτερα.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
στη ζοη τησ μανασ μου...αν λεο ψεματα να μην σοσο να βγο στον δρομο.μου δοσανε viread k kaletra.

Ρε φιλε,
αν πραγματι σου  εδωσαν τετοια χαπια,χωρις να κανουν πριν τεστ οτι  εισαι οροθετικος,οι ανθρωποι ειναι  εντελως εγκληματιες,δηλαδη για να παρουν τη μιζα τους σου εδωσαν βαρυτατα χαπια,αν πραγματι τα πηρες,δε θα μπορεις να σταθεις  απο τους εμετους κ τον πονοκεφαλο κλπ κλπ ...
Πανε ρωτα ενα καλο παθολογο ...και κανε πρωτα  ενα τεστ,και μετα βλεπεις.
Θα δεις οτι το τεστ  θα ειναι  αρνητικο ,ειμαι  σιγουρος.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Για να μην σου πω κιόλας οτι και οροθετικος να βγεις,δε δινουν τα χαπια απο την αλλη  μερα,θα περασουν 2-3 χρονια και αν υπαρχουν καποια στοιχεια,τοτε θα  δωσουν χαπια...
Εκτος πια κι αν η φτωχεια τους κανει  οποιονε βρουνε μπροστα τους και  θελει να παρει,του τα δινουνε ,για να παρουνε τη μιζα που δινουνε  οι εταιριες,ρε τι θα  ακουσουμε  ακομα,δεν παμε καλα...
Τι  τα περασες  αυτα,ειναι βαρια ,τοξικα φαρμακα ρε παλικαρι,δεν ειναι ντεπον...
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Φίλε αν ότι λες είναι πραγματικό, τότε δεν έχεις κάτι να ανησυχείς. Είναι αποδεδειγμένο, ότι οι άντρες δεν κολλάνε εύκολα από τις γυναίκες AIDS και αυτό το γράφω μετά λόγου γνώσεως γιατί το έχω ψάξει πολύ. Γι'αυτό και είναι ασθένεια τόσο διαδεδομένη στους ομοφυλόφυλους, γιατί μεταδίδεται με το αίμα και το σπέρμα. Ούτε με το σάλιο, ούτε με τα κολπικά υγρά.

Ακόμα λοιπόν και αν έχει AIDS ΣΙΓΟΥΡΑ δεν έχεις κολλήσει.
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Ρε τι λετε στον ανθρωπο να κανει τεστ πρωτα.. αφου ειπε οτι τη γαμησε χθες.. πως θα κανει τεστ? Ο ιος θελει τουλαχιστον ενα 3μηνο για να φανει στο αιμα... Τα χαπια που του εδωσαν οντως παιζουν.. Οταν καποιος παει στο γιατρο και εχει βασιμες υποψιες οτι εχει εκτεθει στον ιο υπαρχει οντως φρμακευτικη αγωγη που ομως πρεπει να την ξεκινησει αμεσως.. ειναι θεμα αυτου που θεωρει οτι εκτεθηκε να αποφασισει τελικα.. ο γιατρος δεν ειναι εκει οταν γαμας.. παντως αυτα τα φαρμακα εχουν καλα αποτελεσματα επιτυχιας..
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ΜΠΑΧΑΛΟ

σταματείστε να ποστάρετε γιατί δεν βγαίνει άκρη και το θέμα ΑΝ αληθεύει είναι πολύ σοβαρό...

ας πάει στον γιατρό να μάθει τι πρέπει να κάνει.-
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
νεα....
με πηρε η πουτανα τηλεφονο πριν λιγο
μου ειπε οτι μου εκανε πλακα και οτι δεν εχει τιποτα αυτη.μου ειπε δεν περιμενα να φρικαρο τοσο πολυ και το εκανε επειδη τσακοθηκαμε.εγο ειμαι χαλια.δεν ξερο τι να κανο.να πιστεψο τη ποθτανα η οχι?οι δικοι μου μου λενε να παρο τα φαρμακα που μου δινουνε και να παο αυριο στο νοσοκομειο στον γιατρο που μου δοσανε..ταχο χαμενα.δεν ξερο τι να κανο.αν η πουτανα λεει ψεματα πρεπι να παρο τα φαρμακα για να γινο καλα.αν η πουτανα λεει αληθια τοτε δεν πρεπει να απρο τα φαρμακα μην παθο ζημια σε αλλα..ταχο χασει...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ρε φιλε ....πανε πιαστην απ το μαλλι να μαρτυρησει...... :grin:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
φίλε, σοβαρά τώρα, την παλεύεις καθόλου???

βρες κάποιον δικό σου να το συζητήσεις και φυσικά πες το αύριο και σε έναν γιατρό.

όπως κατάλαβες, εδώ μέσα δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη.
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
αν εχει αροστια οποσ ειπε το προι τοτε πρεπει να παρο τα φαρμακα και ασ με πειραξουνε...αν ειναι αληθεια τοτε πρεπιε να μην παρο τα φαρμακα,,,αλλα αν δεν παρο τα φαρμακα και εχο αροστησει τη γαμησα...!οι δικοι μου λενε να τα παρο τα φαρμακα οτι και να λεει αυτη...δεν ξερο,πηρασ σημερα φαρμακα και εινε δυνατα οποσ καταλαβαινο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ΚΑι εγω τι θα κανω τωρα ρε φιλε??? ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΨΕΜΜΑΤΑ??? ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ????

ΚΑΙ εγω που της αφησα 10 τηλε-ΦΟΝΙΚΑ κλασιματα στον τηλεφωνητη της

πως θα πληρωθω?

και αντε εσυ να ψοφησεις σαν το σκυλι στο αμπελι.... εμενα ποιος θα μου ξεπληνει το ρεζιλικι???????????????????????????????????????????????????

ρε τι τραβαμε ρε
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
φιλε δεν ξερο τι γινετε...ταχο χαμενα...ειμαι στο λαπτοπ τορα...πρεπει να γιγο στισ 6 το προι ναμαι στο νοσοκομειο νορισ.ειμαι μακρια απο το νοσοκομειο αυτο...τι να κανο δεν ξερο...αν θα παρο η οχι τα φαρμακα εγο πρεπει νατοπο.ταχο χαμενα.επαθα σοκ μεγαλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom