Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.435 57,1%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 522 20,8%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 433 17,2%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 43 1,7%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 80 3,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.513

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Για αρχή βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα . Κ κατά δεύτερον όπως σε κόβω το μόνο που μπορείς να φτυσεις είναι το καυλί του γαμια σου πριν στο βάλει στον κωλο. :grin:
Καλη απάντηση παρ όλο τον διαπληκτισμο
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
10
Like
5.380
Πόντοι
2.816
Νεροχύτη πλύνε κανένα πιάτο ρε κ άσε με εμένα
Από εμένα έχεις μια αναφορά να ξέρεις.. για τα υπόλοιπα ισχύουν αυτά που σου είπα και επιβεβαιώνονται κιόλας...
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.296
Πόντοι
1.041
Από εμένα έχεις μια αναφορά να ξέρεις.. για τα υπόλοιπα ισχύουν αυτά που σου είπα και επιβεβαιώνονται κιόλας...
Σκληρός καργιολης είσαι. Αφού έκανες. Ολόκληρη αναφορά χαχαχαχ
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.893
Like
5.656
Πόντοι
1.056
Ποση μετριότητα ρε φιλε,

όλες πλαδαρες η απλα αδύνατες χωρίς ίχνος μυικοτητας, σώματα που δεν εχουν ζοριστει φοράνε εναν στριγκο για μαγιο μαι μετατρέπονται σε γοργόνες..

Μια επίσκεψη σε παραλία της Ιταλίας θα σας κάνει αμέσως να παρατηρήσετε την διαφορα

8/10 ολες μοντελαρες με κλάση και ποδαρες, τελειο μαυρισμα,
Σεξουαλικότητα, και θηλυκότητα στα υψη...

Ελλαδα κομπλεξικες γουρουνοφατσες τσιγαριλα στο ενα χέρι και fredo espresso στο αλλο

Αη στα διαλα

Ποσο δικιο εχεις ρε φιλε..

Σιγουρα το σωμα ειναι σημαντικο αλλα επισης πολυ σημαντικη ειναι και η σεξουαλικοτητα-θυληκοτητα που σπανιζει, για μενα γυναικα χωρις αυτα δεν ειναι γυναικα! Για το τσιγαρο δεν το συζηταω, (τσιγαρο και κλανια μαγκια:vomit: ) μου ερχεται να την φτυσω την αλλη!!
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.573
Κριτικές
12
Like
6.428
Πόντοι
2.646
20230611_121122.jpg
:bigdick:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
10
Like
5.380
Πόντοι
2.816
Σκληρός καργιολης είσαι. Αφού έκανες. Ολόκληρη αναφορά χαχαχαχ
Τράβα γαμησου ρε τζιτζιφιογκο που ήρθες να μας κάνεις και μάθημα αν θα τον παίζουμε στο δωμάτιο ή στη βεράντα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Ποσο δικιο εχεις ρε φιλε..

Σιγουρα το σωμα ειναι σημαντικο αλλα επισης πολυ σημαντικη ειναι και η σεξουαλικοτητα-θυληκοτητα που σπανιζει, για μενα γυναικα χωρις αυτα δεν ειναι γυναικα! Για το τσιγαρο δεν το συζηταω, (τσιγαρο και κλανια μαγκια:vomit: ) μου ερχεται να την φτυσω την αλλη!!
Αν υπηρχαν εξαιρέσεις δεν θα το εκανα θέμα αλλα ρε φιλε πρόκειται για την ιδια κόπια γυναικών ...

Βρίσκομαι τα τελευταία 5 χρονια στην Αθήνα και δεν βλέπω σχεδον ποτε γυναίκα που θα μου πέσει το σαγόνι..

Ουτε προσέχουν τους εαυτούς τους, ουτε γνωρίζουν τρόπους συμπεριφοράς και εχουν σημαντική έλειψη κουλτούρας.
Ενω σε μεγάλο βαθμό δεν ξέρουν να ντυθούν ωραία,

με έναν αλλο έλληνα συνάδελφο εντοπιζαμε τις ελληνίδες τουρίστριες απο χιλιόμετρα αποκλειστικά απ το ντύσιμο...

Οι πραγματικά ωραίες γυναίκες ισως και να ειναι ενα 5% αλλα έχουν φαει τοσο γλύψιμο απο τους μουνοδουλους έλληνες που ειναι απίθανο να τις προσεγγίσεις εκτός και αν ανήκεις στο 1%

Την ιδια στιγμή σε Ιταλία και Σερβία ειχα συναναστροφές με γυναίκες του 8 και του 9, γυναίκες που ουτε εγω δεν πίστευα πως έριχνα..

Γιατι πολύ απλα γνώριζαν και ηταν δεκτικες στο φλερτ

Για να μην μιλήσω για το Tinder οπου εκεί το χρησιμοποιούσα καθημερινά ενω στην αθηνα το έσβησα απο την τσαντίλα μου..
Αφου ολες παιζουν με μυνηματακια αλλα οταν το τραβήξεις και δείξεις τις προθέσεις σου βρίσκουν αμέσως δικαιολογίες του τύπου δεν σε γνωριζω ακομα καλα και αλλες τέτοιες πίπες


Συγνώμη για το off topic απο τους κυρίους αλλα πρόκειται για μια στιγμή παραφροσύνης
 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
7
Like
354
Πόντοι
21
Μπαρμπαγιάννη εξαιρετικά λήψη 20 με 22 με ζουμαρες μεσα
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.893
Like
5.656
Πόντοι
1.056
@Anal popcorn

Συμφωνω σε ολα..

Δυστηχως ειναι αυτο που λες με την <<κοπια>> δλδ μαθαινουν απο λαθος προτυπα..

Με τι ασχολεισαι;
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
230
Like
389
Πόντοι
21
ξέρει κανείς παραλία γυμνιστών αιτωλοακαρνανια κ γύρω
 

Louis de Bine

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2019
Μηνύματα
72
Like
642
Πόντοι
80
Ποσο δικιο εχεις ρε φιλε..

Σιγουρα το σωμα ειναι σημαντικο αλλα επισης πολυ σημαντικη ειναι και η σεξουαλικοτητα-θυληκοτητα που σπανιζει, για μενα γυναικα χωρις αυτα δεν ειναι γυναικα! Για το τσιγαρο δεν το συζηταω, (τσιγαρο και κλανια μαγκια:vomit: ) μου ερχεται να την φτυσω την αλλη!!
Αυτό με το τσιγάρο, παίζει να ειμαστε οι πιο υποχόνδριοι εδώ μέσα με διαφορά :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom