Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dynastis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
948
Πόντοι
990
Δλδ λες όχι εε; Τι να σου πω αδερφέ δε ξέρω πια τι να περιμένω σε αυτή τη χώρα. Δεν υπάρχει σωτηρία!
Μα καμία σωτηρία όμως
Ειδικά από κάτι αγγελίες αν δεν κάνεις κασκαντέριλικι άστα
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

NoobaklasGR

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Το -Κατερίνα πως προέκυψε;
Είχα διαβάσει από άλλο μέλος ότι έφυγαν μαζί από grace. Τέλος πάντων εφόσον κανείς δεν ξέρει κάτι και δεν υπάρχει και τηλέφωνο, δεν πειράζει, πάμε για άλλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
820
Πόντοι
86
Είχα διαβάσει από άλλο μέλος ότι έφυγαν μαζί από grace. Τέλος πάντων εφόσον κανείς δεν ξέρει κάτι και δεν υπάρχει και τηλέφωνο, δεν πειράζει, πάμε για άλλα.

σίγουρα κάπου υπάρχει αυτή και δουλεύει.
και σίγουρα κάποιοι ξέρουν.
τώρα , γιατί δεν λένε, οι ίδιοι ξέρουν.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
9
Like
1.554
Πόντοι
3.145
Νομίζω αυτό είναι το σωστό νήμα να ρωτήσω τους συναγωνιστές αν έχει κάποιος τηλέφωνο από Φροσω-Κατερινα στο Γαλάτσι. Να είστε καλά μάγκες.
Tην φρόσω που ήταν στο grace λες;
*την έδιωξε η κυρα grace...πριν λίγους μήνες..
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Μακρια κρυοκωλη Κρητικια περιοριζεται στα χαδακια μασαζ οσο για το δευτερο μερος ανυπαρκτο ....
Για την αλικη απ το χολαργο ειχαν γραφτει καλες κριτικες
Χαλασε και αυτη ;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365
Για την αλικη απ το χολαργο ειχαν γραφτει καλες κριτικες
Χαλασε και αυτη ;

Έχει χαλάσει άσχημα την τελευταία διετία, όχι τώρα..

Παλιά ήταν decent περίπτωση. Έλλεηνίδα πλέον, αρπακτικό
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
9
Like
5.140
Πόντοι
1.436
Μια Ντινα μασέζ που έχει προφίλ στο facebook έχει κανείς ιδέα τι παίζει?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.536
Like
5.299
Πόντοι
2.306
σίγουρα κάπου υπάρχει αυτή και δουλεύει.
και σίγουρα κάποιοι ξέρουν.
τώρα , γιατί δεν λένε, οι ίδιοι ξέρουν.
Γιατί δεν θέλουν να τις κάψουν εδώ και δεν μιλάνε εύκολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Tην φρόσω που ήταν στο grace λες;
*την έδιωξε η κυρα grace...πριν λίγους μήνες..
Η Φρόσω τώρα είναι μόνη της αν θυμάμαι καλά που είχαν αναφερθεί εδώ πριν λίγο καιρό
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

NoobaklasGR

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Γιατί δεν θέλουν να τις κάψουν εδώ και δεν μιλάνε εύκολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η Φρόσω τώρα είναι μόνη της αν θυμάμαι καλά που είχαν αναφερθεί εδώ πριν λίγο καιρό
Σίγουρα είναι πιο δύσκολο για μια κοπέλα που δουλεύει ανεξάρτητα και μόνη της να διαφημίσει ανοιχτά. Από την άλλη αν μεγαλώσει ο κύκλος της θα βγάζει και περισσότερα λεφτά. Οπότε ελπίζω να μας εμπιστευτεί κάποιος και να μας δώσει τηλέφωνο, να το στηρίξουμε το κορίτσι.
 

lalistatos00

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
560
Κριτικές
1
Like
976
Πόντοι
86
Θα ήθελα να γράψω τον επικήδειο για μία υπέροχη ανακουφίστρα, την Λιούμπα στη Νέα Σμύρνη. Πρώτη φορά την επισκέπτηκα πριν από δεκαπέντε και βάλε χρόνια, στο σπίτι της στη Νέα Σμύρνη. Μέχρι σήμερα έχουμε βρεθεί πάρα πολλές φορές, ενώ κάποιες φορές έφερνε στο σπίτι της και μία φίλη της, η οποία ήταν πραγματικό διαμάντι . Όμως τα χρόνια πέρασαν , το γέρικο σκαρί της έχει διπλώσει και όσο και να προσπαθεί πλέον δεν αντέχει και δεν μπορεί. Η Λιούμπα προσέφερε, για εμένα μιλώντας, άριστες υπηρεσίες, ειδικά σε ένα χώρο που οι ξεπέτες και οι πονηριές αφθονούν, έκανε πραγματικό μασάζ άνω του τριανταλέπτου, σε χαλάρωνε, ενώ και στις ερωτικές υπηρεσίες έγλυφε από κολοτριπίδα μέχρι λαιμό, δεκτική σε κάθε επιθυμία και γούστο. Οι τιμές της ήταν προσιτές, 40 με 50 ευρώ, ενώ στα συν περιλαμβανόταν και το σπίτι της, ένα ισόγειο διαμέρισμα, (όχι το ποιό καθαρό), όπου έκανες το μπανάκι σου πριν και μετά, χωρίς να επιβαρύνεσαι με δαπάνες στα ξενοδοχεία. Πλέον είναι γριά, ετοιμάζεται για μετακόμιση, εξακολουθεί να προσφέρει υπηρεσίες, όμως ο χρόνος είναι αμείλικτος και ανίκητος. Να είμαστε καλά να τη θυμόμαστε για τις πολύτιμες υπηρεσίες της και να ευχηθούμε να την ακολουθήσουν πολλές άλλες. Υ.Γ. Επιφυλάσσομαι να γράψω και για την άλλη Λούμπα, επίσης κάτοικος στη Νέα Σμύρνη, η οποία και αυτή προσέφερε άριστες (για εμένα πάντοτε) υπηρεσίες!!!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.051
Κριτικές
2
Like
8.713
Πόντοι
2.456
Θα ήθελα να γράψω τον επικήδειο για μία υπέροχη ανακουφίστρα, την Λιούμπα στη Νέα Σμύρνη. Πρώτη φορά την επισκέπτηκα πριν από δεκαπέντε και βάλε χρόνια, στο σπίτι της στη Νέα Σμύρνη. Μέχρι σήμερα έχουμε βρεθεί πάρα πολλές φορές, ενώ κάποιες φορές έφερνε στο σπίτι της και μία φίλη της, η οποία ήταν πραγματικό διαμάντι . Όμως τα χρόνια πέρασαν , το γέρικο σκαρί της έχει διπλώσει και όσο και να προσπαθεί πλέον δεν αντέχει και δεν μπορεί. Η Λιούμπα προσέφερε, για εμένα μιλώντας, άριστες υπηρεσίες, ειδικά σε ένα χώρο που οι ξεπέτες και οι πονηριές αφθονούν, έκανε πραγματικό μασάζ άνω του τριανταλέπτου, σε χαλάρωνε, ενώ και στις ερωτικές υπηρεσίες έγλυφε από κολοτριπίδα μέχρι λαιμό, δεκτική σε κάθε επιθυμία και γούστο. Οι τιμές της ήταν προσιτές, 40 με 50 ευρώ, ενώ στα συν περιλαμβανόταν και το σπίτι της, ένα ισόγειο διαμέρισμα, (όχι το ποιό καθαρό), όπου έκανες το μπανάκι σου πριν και μετά, χωρίς να επιβαρύνεσαι με δαπάνες στα ξενοδοχεία. Πλέον είναι γριά, ετοιμάζεται για μετακόμιση, εξακολουθεί να προσφέρει υπηρεσίες, όμως ο χρόνος είναι αμείλικτος και ανίκητος. Να είμαστε καλά να τη θυμόμαστε για τις πολύτιμες υπηρεσίες της και να ευχηθούμε να την ακολουθήσουν πολλές άλλες. Υ.Γ. Επιφυλάσσομαι να γράψω και για την άλλη Λούμπα, επίσης κάτοικος στη Νέα Σμύρνη, η οποία και αυτή προσέφερε άριστες (για εμένα πάντοτε) υπηρεσίες!!!
Παλιά σοβιετικα σκαριά που έδωσαν χαρά σε αμέτρητους μύστες..
Παράδειγμα για τις καινούργιες ξεπετες λαδοκορες που κοιτάζουν μόνο να τα αρπάξουν..

Για επικήδειο επέλεξα μια φράση από το Harlem του Ζωρζ πιλαλι..
"Σκοτώνουν τα call girls όταν γεράσουν;"
:hi:
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
501
Like
887
Πόντοι
86
Δυστυχώς ο χρόνος είναι πάντα αυτός που (μας) νικάει. Το διαπιστώνουμε με κάποιες που τις ξέραμε από παλιά.

Και δεν εξαιρουμαστε ούτε εμείς οι ιδιοι!
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
Νομίζω αυτό είναι το σωστό νήμα να ρωτήσω τους συναγωνιστές αν έχει κάποιος τηλέφωνο από Φροσω-Κατερινα στο Γαλάτσι. Να είστε καλά μάγκες.
Έχει εξαφανιστεί. Το τηλ της μάλλον δεν ισχύει πλέον, κι εγώ πολύ θα ήθελα να την ξαναβρώ
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Θα ήθελα να γράψω τον επικήδειο για μία υπέροχη ανακουφίστρα, την Λιούμπα στη Νέα Σμύρνη. Πρώτη φορά την επισκέπτηκα πριν από δεκαπέντε και βάλε χρόνια, στο σπίτι της στη Νέα Σμύρνη. Μέχρι σήμερα έχουμε βρεθεί πάρα πολλές φορές, ενώ κάποιες φορές έφερνε στο σπίτι της και μία φίλη της, η οποία ήταν πραγματικό διαμάντι . Όμως τα χρόνια πέρασαν , το γέρικο σκαρί της έχει διπλώσει και όσο και να προσπαθεί πλέον δεν αντέχει και δεν μπορεί. Η Λιούμπα προσέφερε, για εμένα μιλώντας, άριστες υπηρεσίες, ειδικά σε ένα χώρο που οι ξεπέτες και οι πονηριές αφθονούν, έκανε πραγματικό μασάζ άνω του τριανταλέπτου, σε χαλάρωνε, ενώ και στις ερωτικές υπηρεσίες έγλυφε από κολοτριπίδα μέχρι λαιμό, δεκτική σε κάθε επιθυμία και γούστο. Οι τιμές της ήταν προσιτές, 40 με 50 ευρώ, ενώ στα συν περιλαμβανόταν και το σπίτι της, ένα ισόγειο διαμέρισμα, (όχι το ποιό καθαρό), όπου έκανες το μπανάκι σου πριν και μετά, χωρίς να επιβαρύνεσαι με δαπάνες στα ξενοδοχεία. Πλέον είναι γριά, ετοιμάζεται για μετακόμιση, εξακολουθεί να προσφέρει υπηρεσίες, όμως ο χρόνος είναι αμείλικτος και ανίκητος. Να είμαστε καλά να τη θυμόμαστε για τις πολύτιμες υπηρεσίες της και να ευχηθούμε να την ακολουθήσουν πολλές άλλες. Υ.Γ. Επιφυλάσσομαι να γράψω και για την άλλη Λούμπα, επίσης κάτοικος στη Νέα Σμύρνη, η οποία και αυτή προσέφερε άριστες (για εμένα πάντοτε) υπηρεσίες!!!
θαθελα να μου γραψει οποιος το εχει το τηλεφωνο της Λιουμπα .Θελω να την τιμησω πριν αποσυρθει τελειως . Ειμαι γιλφακιας. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
54
Πόντοι
0
Επίσκεψη στον συγκεκριμένο χώρο https://yourmassageworld.com/el
Στο Παλαιό Φάληρο δοκιμή με Λίντα 1 ώρα 50 ευρο έκανα μασάζ χωρίς μποξερακι με πετσέτα περίεργα περάσματα αλλά δεν έκανα ερώτηση αν προχωράει μετά είδα ότι υπαρχαν στο δωμάτιο και μωρομαντιλα έχεις κάποιος εμπειρία από το συγκεκριμένο χώρο ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom