Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1
Πήγα την προηγούμενη βδομάδα vip και έκανα μασάζ με την Ελένη.Το μαγαζί πάνω στην πλατεία καραισκακη εύκολη πρόσβαση ειδικά αν πας με μέτρο.Στην είσοδο πέτυχα τον μεγάλο πρόεδρο Βασίλη Λεβέντη καθώς στο ίσιο κτήριο είναι και τα γραφεία της παράταξης του.

Ανέβασμα στο 5ο...πέρασα στο μεγάλο δωμάτιο που είχε δύο μασαζοκρεβατα και έναν καναπέ.Μασαζ καλούτσικο και μετά μπήκαμε στο ψητό. 30 ευρώ το απλό μασάζ με εκτόνωση. 50 πιπα...70 σεξ.

Εννοείται τα έκανα όλα και πέρασα σούπερ πάντα για τα δικά μου γούστα
Μπορεις καποια περιγραφη για την κοπελα; Υπηρχαν και αλλες;
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
284
Like
333
Πόντοι
21
Πήγα την προηγούμενη βδομάδα vip και έκανα μασάζ με την Ελένη.Το μαγαζί πάνω στην πλατεία καραισκακη εύκολη πρόσβαση ειδικά αν πας με μέτρο.Στην είσοδο πέτυχα τον μεγάλο πρόεδρο Βασίλη Λεβέντη καθώς στο ίσιο κτήριο είναι και τα γραφεία της παράταξης του.

Ανέβασμα στο 5ο...πέρασα στο μεγάλο δωμάτιο που είχε δύο μασαζοκρεβατα και έναν καναπέ.Μασαζ καλούτσικο και μετά μπήκαμε στο ψητό. 30 ευρώ το απλό μασάζ με εκτόνωση. 50 πιπα...70 σεξ.

Εννοείται τα έκανα όλα και πέρασα σούπερ πάντα για τα δικά μου γούστα
Υπάρχει άλλη κοπέλα εκτός Ελένης?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.032
Κριτικές
27
Like
17.209
Πόντοι
7.415
Vip Beauty μεταξουργειο με Ελενη. Ο χωρος του δωματιου κομπλε με καναπε για τα μετέπειτα.Μπανιο εχει ενα εξω απ'τα δωματια,το οποιο δεν εχει ζεστο νερο λογω τεχνικων προβληματων.Ευτυχως ειχα κανει στο σπιτι το πρωι.
Η Ελενη εχει καποια κιλα παραπανω προειδοποιώ,οσοι γουσταρετε μεγαλους κωλους και βυζια οπως εγω,αξιζει μια δοκιμη.Προσωπο ειναι αυτο που λεμε σκυλι του πολεμου,εμενα προσωπικα με καυλωσε.
Μασαζακι απλο χαλαρωτικο,χωρις βιασυνες,σε περναει απο πανω ως κατω.
Δευτερο μερος με πιπα καλη,οχι κατι που θα σου μεινει αξεχαστο αλλα μαζι με κατι καυλωτικα που μου ελεγε,ανεβασε το επιπεδο.
Γαμησακι κομπλε,εδωσε πονο στο καβαλημα,μετα στα τεσσερα και της ζητησα να με τελειωσει με πιπα και βυζομαλακια.
Μια χαρα περασα και ειδικα για 70 ευρω την κατατάσσω στα vfm.Θα ξαναπαω να δοκιμασω και τις αλλες δυο.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
53
Like
108
Πόντοι
0
Vip Beauty μεταξουργειο με Ελενη. Ο χωρος του δωματιου κομπλε με καναπε για τα μετέπειτα.Μπανιο εχει ενα εξω απ'τα δωματια,το οποιο δεν εχει ζεστο νερο λογω τεχνικων προβληματων.Ευτυχως ειχα κανει στο σπιτι το πρωι.
Η Ελενη εχει καποια κιλα παραπανω προειδοποιώ,οσοι γουσταρετε μεγαλους κωλους και βυζια οπως εγω,αξιζει μια δοκιμη.Προσωπο ειναι αυτο που λεμε σκυλι του πολεμου,εμενα προσωπικα με καυλωσε.
Μασαζακι απλο χαλαρωτικο,χωρις βιασυνες,σε περναει απο πανω ως κατω.
Δευτερο μερος με πιπα καλη,οχι κατι που θα σου μεινει αξεχαστο αλλα μαζι με κατι καυλωτικα που μου ελεγε,ανεβασε το επιπεδο.
Γαμησακι κομπλε,εδωσε πονο στο καβαλημα,μετα στα τεσσερα και της ζητησα να με τελειωσει με πιπα και βυζομαλακια.
Μια χαρα περασα και ειδικα για 70 ευρω την κατατάσσω στα vfm.Θα ξαναπαω να δοκιμασω και τις αλλες δυο.
Για κανε μια επιπλεον περιγραφη εξωτερικα. Υπαρχει καποια σελιδα να τη δουμε; Τελος η βυζομαλακια ειναι στο προγραμμα των 30 που διαβασα παραπανω ή οχι;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.032
Κριτικές
27
Like
17.209
Πόντοι
7.415
Εχει σελιδα στο fb νομιζω αν θες να δεις. Τωρα αυτο που ρωτας με τη βυζομαλακια στα 30 δε το ξερω.Το προγραμμα παντως ειναι,30 μασαζ μαλακια,50 μασαζ πιπα,70 ολα μαζι.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
53
Like
108
Πόντοι
0
Εχει σελιδα στο fb νομιζω αν θες να δεις. Τωρα αυτο που ρωτας με τη βυζομαλακια στα 30 δε το ξερω.Το προγραμμα παντως ειναι,30 μασαζ μαλακια,50 μασαζ πιπα,70 ολα μαζι.
Δεν μπορω να την βρω, θα κανεις εναν κοπο;
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
284
Like
333
Πόντοι
21
Vip Beauty μεταξουργειο με Ελενη. Ο χωρος του δωματιου κομπλε με καναπε για τα μετέπειτα.Μπανιο εχει ενα εξω απ'τα δωματια,το οποιο δεν εχει ζεστο νερο λογω τεχνικων προβληματων.Ευτυχως ειχα κανει στο σπιτι το πρωι.
Η Ελενη εχει καποια κιλα παραπανω προειδοποιώ,οσοι γουσταρετε μεγαλους κωλους και βυζια οπως εγω,αξιζει μια δοκιμη.Προσωπο ειναι αυτο που λεμε σκυλι του πολεμου,εμενα προσωπικα με καυλωσε.
Μασαζακι απλο χαλαρωτικο,χωρις βιασυνες,σε περναει απο πανω ως κατω.
Δευτερο μερος με πιπα καλη,οχι κατι που θα σου μεινει αξεχαστο αλλα μαζι με κατι καυλωτικα που μου ελεγε,ανεβασε το επιπεδο.
Γαμησακι κομπλε,εδωσε πονο στο καβαλημα,μετα στα τεσσερα και της ζητησα να με τελειωσει με πιπα και βυζομαλακια.
Μια χαρα περασα και ειδικα για 70 ευρω την κατατάσσω στα vfm.Θα ξαναπαω να δοκιμασω και τις αλλες δυο.
Είδες μήπως τις άλλες δύο??
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.032
Κριτικές
27
Like
17.209
Πόντοι
7.415

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
53
Like
108
Πόντοι
0
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γραφει περιστερι βεβαια αλλα εχει μεταφερθει μεταξουργειο.
Σε ευχαριστώ πολύ! Αυτή που περιγράφεις είναι η ξανθιά στις φωτό;
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Like
255
Πόντοι
21
Εχει σελιδα στο fb νομιζω αν θες να δεις. Τωρα αυτο που ρωτας με τη βυζομαλακια στα 30 δε το ξερω.Το προγραμμα παντως ειναι,30 μασαζ μαλακια,50 μασαζ πιπα,70 ολα μαζι.
Εισαι σιγουρος για προγραμμα 30 ευρω?Στο τηλ. μου ειπε ξεκιναει απο 50 η 1 ωρα.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.032
Κριτικές
27
Like
17.209
Πόντοι
7.415
Εισαι σιγουρος για προγραμμα 30 ευρω?Στο τηλ. μου ειπε ξεκιναει απο 50 η 1 ωρα.
Και 'μενα 50 μου ειπε στο τηλεφωνο αυτη που εχει τον οικο,αλλα διαβαζα για 30 εδω. Κατσε λεω να το ξεκαθαρισω πριν ξεκινησω μασαζ,μου ειπε τις τιμες που γραφω παραπανω.

Και μιας και γραφουμε γι'αυτο το μαγαζι,να ρωτησω και 'γω,εχει δει κανεις τις αλλες δυο ή τις εχει παρει να μας πει αν αξιζουν?
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom