Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

jack reacher

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Αυτή η Γκαλινα στους αγίους Αναργύρους τι λέει?προχωράει σε μπριζόλα μετά το μασάζ?Από υπηρεσίες τι λέει?
Εγω 2 φορες που εχω παει,εχω κανει με πετσετα,σου δινει εσωρουχο μιας χρησης,χωρις τυχαια περασματα,θα ελεγα καπως αυστηρη,Εδω καπιοι συναγωνιστες ειπαν 100 ευρω για φραπε!!!Το μασαζ σχετικα καλο αν σε ενδιαφερει αυτο
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
Έχετε κάτι να προτείνετε Αμπελοκήπους ;;
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
118
Like
302
Πόντοι
21
meilla massage καλλιθεα πηγα απλο μασαζ αλλα καλο απο ενα ωραιο αλβανακι
πηγα γιατι μου ειπε ενα πουλακι οτι κανει και η μαμα μασαζ που τις αρεσουν τα τυχαια πιασιματα στα ευαισθητα αντρικα σημεια
την επομενη θα ζητησω την μαμα
Κοστος συναγωνιστη? Την εκοψες ανετη και για εκτονωση?
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
63
Πόντοι
0
Εγω 2 φορες που εχω παει,εχω κανει με πετσετα,σου δινει εσωρουχο μιας χρησης,χωρις τυχαια περασματα,θα ελεγα καπως αυστηρη,Εδω καπιοι συναγωνιστες ειπαν 100 ευρω για φραπε!!!Το μασαζ σχετικα καλο αν σε ενδιαφερει αυτο
100€ για φραπέ δεν το διανοούμαι
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
meilla massage καλλιθεα πηγα απλο μασαζ αλλα καλο απο ενα ωραιο αλβανακι
πηγα γιατι μου ειπε ενα πουλακι οτι κανει και η μαμα μασαζ που τις αρεσουν τα τυχαια πιασιματα στα ευαισθητα αντρικα σημεια
την επομενη θα ζητησω την μαμα
Εχεις καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας, ή link να μου στειλεις γιατι ενδιαφερομαι! Αν θες και πμ στειλε μου
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Ξέρουμε κάτι;;;

https://instagram.com/paty_massage_...massage_masaz?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==[/QUOTE]
Ξέρουμε κάτι;;;

Ειχα μιλησει στο τηλεφωνο μαζι της πριν 2 χρονια περιπου αλλα μου ειχε πει για 100 ευρω σωμα με σωμα με εκτονωση με το χερι .Περισσοτερα απο κοντα.Οποτε δεν πηγα .Ηταν και στο τηλεφωνο καπως .
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
727
Πόντοι
81
μυστη η ασιατισσα ειναι αρκετα καλο λιγο παραξενη βεβαια εμενα οταν τελειωσε το μασαζ πηγε στο γραφειο κι εγω την επαιζα και ηρθε και με ρωτησε θες κατι παραπανω και μου λεει συν 20 ειχα 10 τα πηρε μαεστρικη μαλακια και επειδη δεμ τελειωνα ρουφηξε λιγο απο το καλαμακι
Για το καλαμάκι πως έπαιξε ρε μάγκες; εγώ τόσες φορές πήγα, φραπέ ξινισμένο πήρα.
Περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλώ.

Υπόψιν για φραπέ έδινα 50 σύνολο και τελευταία που τη ρώτησα αν ήταν διαθέσιμη μου είπε πως το πρόγραμμα μου πλέον είναι στα 60€. Προφανώς και δεν ξαναπήγα, αλλά αν παίζει καλαμάκι, για τη φάση ας το πληρώσουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Καλησπερα.Ψαχνω να βρω καποια Λορα ηταν παλια στο χαλανδρι μετα πηγε αμπελοκηπους .Δεν μπορω να θυμηθω την διευθυνση και δεν ξερω αν ειναι κι εκει ακομη.Ξανθια δυναμη στο μασαζ.Σε ξετιναζε.Και στο τελος φραπεδακι.40 ευρω συνολο.Αν γνωριζει κατι καποιος να ενημερωσει.Ευχαριστω πολυ
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0
Καλησπερα.Ψαχνω να βρω καποια Λορα ηταν παλια στο χαλανδρι μετα πηγε αμπελοκηπους .Δεν μπορω να θυμηθω την διευθυνση και δεν ξερω αν ειναι κι εκει ακομη.Ξανθια δυναμη στο μασαζ.Σε ξετιναζε.Και στο τελος φραπεδακι.40 ευρω συνολο.Αν γνωριζει κατι καποιος να ενημερωσει.Ευχαριστω πολυ
εμφανιση?
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0
τι εννοεις φιλε?νοστιμη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ξερεις κατι η οχι?
προσωπο ρωτησα αν ειναι ομορφη
δεν ξερω . ενδιαφερομαι και εγω αν μαθεις. αν εχεις την καλοσυνη ενημερωσε με
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
ότι χειρότερο αδερφέ..Πεταμένα λεφτά..ζητάει 150ε για ψευτο νουρου μασαζ σώμα με σώμα...και στο τέλος κάνει ένα άτεχνο καλαμάκι με πολύ δύναμη σε σημείο να φοβάσαι μη σου κάνει ζημιά..είχα πάει πιο παλιά στο σπίτι της στον Άλιμο..Κάνει μασαζ σε στρώμα στο πάτωμα..Τότε είχε μεγάλο στήθος σιλικόνη..Τώρα το έβγαλε..Δεν κάνει τίποτα παραπάνω..Ούτε καλαμάκι ούτε σεξ..Είναι φουλ κουτοπόνηρη όμως γιατί στο ίνστα της βγάζει αισθησιακά βίντεο σέξι πόζες κτλ..Μακρυά....Άσε που σου βάζει ένα άθλιο λάδι που βρωμάει και δεν βγαίνει ούτε με 10 μπάνια....Αφορά την Πάτυ την Βραζιλιάνα!!
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
ότι χειρότερο αδερφέ..Πεταμένα λεφτά..ζητάει 150ε για ψευτο νουρου μασαζ σώμα με σώμα...και στο τέλος κάνει ένα άτεχνο καλαμάκι με πολύ δύναμη σε σημείο να φοβάσαι μη σου κάνει ζημιά..είχα πάει πιο παλιά στο σπίτι της στον Άλιμο..Κάνει μασαζ σε στρώμα στο πάτωμα..Τότε είχε μεγάλο στήθος σιλικόνη..Τώρα το έβγαλε..Δεν κάνει τίποτα παραπάνω..Ούτε καλαμάκι ούτε σεξ..Είναι φουλ κουτοπόνηρη όμως γιατί στο ίνστα της βγάζει αισθησιακά βίντεο σέξι πόζες κτλ..Μακρυά....Άσε που σου βάζει ένα άθλιο λάδι που βρωμάει και δεν βγαίνει ούτε με 10 μπάνια....Αφορά την Πάτυ την Βραζιλιάνα!!
Με έσωσες έτοιμος ήμουν να δοκιμάσω το απλό με 100€ .
Αλλά σκέφτομαι να δοκιμάσω το vipBueaty στο Περιστέρι .
Αν έχει κανείς άποψη να μας πει
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
ότι χειρότερο αδερφέ..Πεταμένα λεφτά..ζητάει 150ε για ψευτο νουρου μασαζ σώμα με σώμα...και στο τέλος κάνει ένα άτεχνο καλαμάκι με πολύ δύναμη σε σημείο να φοβάσαι μη σου κάνει ζημιά..είχα πάει πιο παλιά στο σπίτι της στον Άλιμο..Κάνει μασαζ σε στρώμα στο πάτωμα..Τότε είχε μεγάλο στήθος σιλικόνη..Τώρα το έβγαλε..Δεν κάνει τίποτα παραπάνω..Ούτε καλαμάκι ούτε σεξ..Είναι φουλ κουτοπόνηρη όμως γιατί στο ίνστα της βγάζει αισθησιακά βίντεο σέξι πόζες κτλ..Μακρυά....Άσε που σου βάζει ένα άθλιο λάδι που βρωμάει και δεν βγαίνει ούτε με 10 μπάνια....Αφορά την Πάτυ την Βραζιλιάνα!!
Κάνει έναν άτεχνο φραπέ εννοούσα..Καλαμάκι σεξ κτλ ούτε καν..*Διόρθωση*
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
118
Like
302
Πόντοι
21
Αρκετα τιμιο to vip beuaty στο περιστερι , ωραιος χωρος και σχετικα φθηνο ( 50 μαλακια - πιπα / 70 μπριζολα) . Το μονο αρνητικο για μενα τουλαχιστον , ειναι πως τα κοριτσια δεν ειναι μοντελα , πιο πολυ κοπελες της διπλανης πορτας . Ωστοσο πολυ προθυμα να σε ικανοποιησουν και να περασεις ομορφα.
 

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
100
Like
640
Πόντοι
81
Μια alice gouva fb τι παιζει προχωραμε κ ποσο?
Οι κοπελιες π.γυρισαν απο σεζον ποσο παει η τρυπουλα τους?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom