Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0
Παιδιά, καλή είναι η Άννα ότι και να μας πούνε προματαρες . Εγώ προσωπικά την γουστάρω απίστευτα. Αξέχαστη εμπειρία.
 

Nicko85

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Ηρθε απτην Δανία να μας πει προμοτορες Nicko you must learn the Greek word savourogamis.
The man who fuck whatever trash pussy
Hmm I am married mate I only get massages and not to fuck the woman after, becurs then I might as well go to Athens and get it at a hotel. Lol but if that’s how you are raised then fair enof just glad I am not in yours life then, becurs it whut not have had a happy end for you
 

gerakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Like
18
Πόντοι
0
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
Έχουμε τγλ
Σε pm
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
112
Πόντοι
0
Έχει παχύνει πάντως υπερβολικά και αλλόκοτα
Επίσκεψη στο Meilla Massage Therapy μασάζ με την 50αρα, κόστος 30 ευρώ, μόνο κάποια τυχαία αγγίγματα. Δοκίμασα μετά με τη μικρή, όπως λέει κόρη της, πιο σοβαρή αυτή, δεν έγινε κάτι, πετσέτα.
Πήγε άλλος πρόσφατα;
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Well sorry to disagree with you on that point becurs yes it is the matter of opinion but Anna have given me better massage than anyone els becurs others have only gotten a bit of my pain away but Anna she got it all and she was so skilled that she maid it last over 14 days
bro you can believe me, I really have very very extensive experience when it comes to the art of massage. I like Anna, but her skills are rather amateur compared to real experts.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.466
Κριτικές
165
Like
25.263
Πόντοι
34.168
Φουλ ολα τα μασατζιδικα σημερα απο αγροτες.
Παρατησαν τα τρακτερ στη βουλη και τρεχαν στις λαδοκορες!!
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Like
668
Πόντοι
81
Έμπιστος ο ένας, trustworthy the other one
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
Καλησπερα σας!
ξερουμε κατι για τη κοπελια?? Μασάζ Στο Χολαργό
η γνωστη Αλικη,εχει πολλες αναφορες.μασαζ ανυπαρκτο,χαδι περισσοτερο.γαμησακι καλο κ ωραια πιπα αλλα 45 λέπτα ολα μεσα με το ντουζακι...στον ιδιο χωρο ειναι κ αλλες 2 με αλλα τηλεφωνα
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο Meilla Massage Therapy μασάζ με την 50αρα, κόστος 30 ευρώ, μόνο κάποια τυχαία αγγίγματα. Δοκίμασα μετά με τη μικρή, όπως λέει κόρη της, πιο σοβαρή αυτή, δεν έγινε κάτι, πετσέτα.
Πήγε άλλος πρόσφατα;
Καλησπερα.Δηλαδη 60 ευρω και με τις δυο.Απο 1 ωρα η καθε μια?
 

kinkyman1

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
η γνωστη Αλικη,εχει πολλες αναφορες.μασαζ ανυπαρκτο,χαδι περισσοτερο.γαμησακι καλο κ ωραια πιπα αλλα 45 λέπτα ολα μεσα με το ντουζακι...στον ιδιο χωρο ειναι κ αλλες 2 με αλλα τηλεφωνα
Ευχαριστω φιλος!! Απο προσωπο τι λεει ? και Ελληνιδα 35 ετών οπως γραφει?? Τα 60 που λεει περιλαμβανει ολα αυτα που ειπες?
 

Venic

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
συναγωνιστές γεια χαρα, ψαχνω μια Μιλφ μελαχρινη ελληνιδα που ειχε πολλα βιντεακια με τα ποδια της και εκανε και μασαζ με τα ποδια. νομιζω το ειχε μιλφ ελενα η milf elenh αλλα δεν την βρισκω πουθενα. ειχε παει καπου κατερινη τελευταια φορα θυμαμαι εκανε τουρ . γνωριζει καποιος ;
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
Ευχαριστω φιλος!! Απο προσωπο τι λεει ? και Ελληνιδα 35 ετών οπως γραφει?? Τα 60 που λεει περιλαμβανει ολα αυτα που ειπες?
πριν λιγα χρονια που ειχα παει,ναι ηταν μεσα ολα,μια πιστολια.Ωραια ειναι,δεν ειναι ασχημη γυναικα,εκει γυρω στα 38 40.Ελληνιδα δηλωνει,μια χαρα ελληνικα παντως μιλαει,ταυτοτητα δεν ζητησα.Για την εμπειρια,καλη ειναι,αλλα οχι κατι σουπερ για ξαναπαω
 

DimOS789

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2024
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
καλησπερα υπάρχει τηλέφωνο σε πμ;
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
255
Like
455
Πόντοι
21
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
Που μπορούμε να βρούμε τηλέφωνο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom