Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Η μαμά λέγεται Ελβίρα και κάνει πολύ καλό μασάζ. αλλά χωρίς κανένα ύποπτο πέρασμα. Πλησιάζει, αλλά δεν αγγίζει ποτέ τα αρσενικά μέρη.
Είχα δοκιμάσει και εγώ, όντως καλό μασάζ αλλά τίποτα παραπάνω. Η πολυκατοικία θέλει χάρτη για να βρεις την διαδρομή πως να φτάσεις στο διαμέρισμα :cheesy:
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Ναι. οτι θα κανεις μασαζ με εσωρουχο-πετσετα και θα φυγεις με πρησμενα μπαλακια.
Κρίμα. Με λίγη περισσότερη προσπάθεια θα μπορούσε να βγάλει πολλά χρήματα. ένα όμορφο κορίτσι.
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Εχω πάει . Καλό Μασαζ χωρίς υπόνοιες για κάτι άλλο σε μια τεράστια πολυκατοικία πάνω στη θησεως χαμηλά στις Τζιτζιφιές . Τα 35€ ειναι λίγα για τη δουλειά που κάνουν
Καλημέρα φίλε μου τι εννοείς είναι λίγα για τι δουλειά που κάνουν;;
 

newbrdlo@gmail.com

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
88
Like
85
Πόντοι
0
Έχει κάποιος πληροφορίες για τη Μαριλένα που δέχεται Κορυδαλλό;

Η μαμά λέγεται Ελβίρα και κάνει πολύ καλό μασάζ. αλλά χωρίς κανένα ύποπτο πέρασμα. Πλησιάζει, αλλά δεν αγγίζει ποτέ τα αρσενικά μέρη.
Καλημέρα , μπορείτε να γράψτε εδώ ή σε ΠΜ πληροφοριες για αυτές (τηλ,διευθυνση);
ευχαριστώ
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
885
Κριτικές
33
Like
2.639
Πόντοι
5.345
Εχω πάει . Καλό Μασαζ χωρίς υπόνοιες για κάτι άλλο σε μια τεράστια πολυκατοικία πάνω στη θησεως χαμηλά στις Τζιτζιφιές . Τα 35€ ειναι λίγα για τη δουλειά που κάνουν
Καλημέρα. Ηλέκτρας είναι ή στη Θησέως?
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86
Εχω πάει . Καλό Μασαζ χωρίς υπόνοιες για κάτι άλλο σε μια τεράστια πολυκατοικία πάνω στη θησεως χαμηλά στις Τζιτζιφιές . Τα 35€ ειναι λίγα για τη δουλειά που κάνουν


τα 35€ , προσωπικά, δεν τα βλέπω λίγα.
χωρίς καν , υποψία για κάτι παραπάνω.
αλλά , είπαμε.
ανάλογα το κάθε πορτοφόλι.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266

τυχόν εμπειρίες;
Το μασατζιδικο στη Μπακνανα 47 ειναι ρε. Εχει δικο του νημα
 

Ε14

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
43
Like
202
Πόντοι
0

τυχόν εμπειρίες;
Αν δε κάνω λάθος ειναι το γνωστό μαγαζί στο νέο κόσμο
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Εχω πάει . Καλό Μασαζ χωρίς υπόνοιες για κάτι άλλο σε μια τεράστια πολυκατοικία πάνω στη θησεως χαμηλά στις Τζιτζιφιές . Τα 35€ ειναι λίγα για τη δουλειά που κάνουν
Έχουμε τηλέφωνο;
 

Ε14

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
43
Like
202
Πόντοι
0
1705252741643.png
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Με μια πρόχειρη αναζήτηση στο Facebook, η μαμά της είναι μια Ελβίρα Τσ..να που διατηρεί και αυτή χώρο στην Τερψιθέα μάλλον, για μασάζ. Σε παλιότερη επικοινωνία μας με έχει ακυρώσει από το τηλέφωνο ως προς την εκτόνωση, ευγενικά όμως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

Ε14

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
43
Like
202
Πόντοι
0
Με μια πρόχειρη αναζήτηση στο Facebook, η μαμά της είναι μια Ελβίρα Τσ..να που διατηρεί και αυτή χώρο στην Τερψιθέα μάλλον, για μασάζ. Σε παλιότερη επικοινωνία μας με έχει ακυρώσει από το τηλέφωνο ως προς την εκτόνωση, ευγενικά όμως.
Ναι δε προχωράει καθόλου . Το Μασαζ όμως ειναι σε πολυ καλό επίπεδο
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
13
Like
10.304
Πόντοι
2.046
Αν θες καλό μασάζ πήγαινε και ζήτα Αρτεμις !! Βέβαια να ξερεισ θα φύγεις καυλομενος και με το πουλί στο χέρι γιατί δεν παίζουν έξτρα και το κορίτσι είναι καυλιαρα ναζιάρα με βυζαρες όπου κάνει φουλ περάσματα και από τον κωλο σου αλλα μέχρι εκεί !!!
με εσώρουχο το μασάζ ή χωρίς;;;
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21

Ξέρουμε τίποτα για αυτήν; έχει κανείς τον αριθμό τηλεφώνου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom