Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
Να σας πω και εγώ την εμπειρία μου από την Login • Instagram . Θα επιβεβαιώσω τα περισσότερα από αυτά που έχουν ήδη γράψει προηγούμενοι συναγωνιστές. Επίσκεψη την προηγούμενη εβδομάδα. Η περιοχή δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα λόγω γνώστης των δυτικών προαστίων. Λοιπόν πρώτα θα αναφέρω τα θετικά. Η κοπέλα (Λεμονιά το όνομά της) είναι γύρω στα 40 καλοδιατηρημένη με ωραίο σώμα. Είναι ευχάριστος τύπος και πρόσχαρη. Τα βιντεάκια στο instagram είναι πειραγμένα, αλλά δεν απέχουν πολύ από την πραγματικότητα. Το μασάζ το κάνεις γυμνός με πετσέτα. Είναι αρκετά καλό και πίεση μέχρι εκεί που θες. Καμία κίνηση προς τα επίμαχα σημεία, ούτε καν πλησίασμα. Εγώ δεν έκανα καμία νύξη για τίποτα παραπάνω, αφού κατάλαβα ότι δεν παίζει κάτι τέτοιο. Τώρα ο χώρος δεν λέει τίποτα. Είναι κάτι σαν παλιό κομμωτήριο με πολλά καλλυντικά και διάφορα τέτοια είδη. Είναι πολύ μικρός. Ντους δεν υπάρχει αφού ούτε τουαλέτα είδα πουθενά!!!! Φεύγεις σαν λαδοπόντικας , γιατί με το χαρτί που σε σκουπίζει στο τέλος, δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει τόσο λάδι που σου βάζει. Αρα.....τα 20 ευρώ που πλήρωσα δεν τα κλαιω με τίποτα, αφού το μασάζ ήταν πάνω του μετρίου. Αν θα ξαναπήγαινα? Ναι αν ήθελα μόνο μασάζ. Να σας πω ότι η κοπέλα είναι φουλ στην δουλειά. Θα κλείσετε μαζί της μέσω συννενόησης στο instagram, όπως έκλεισα και εγώ.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.773
Like
14.298
Πόντοι
2.256
Μάγκες καλησπέρα
Έχετε ακούσει τίποτα για massagio έχει στο Κερατσίνι και στην Αθήνα
Ανεβάζει κάτι περίεργα στο ινστα
Ξέρει κανείς τίποτα ?
Τίποτα φίλε!!! Μόνο μασάζ και τα υπόλοιπα είναι υπονοούμενα με φρου φρου κι αρώματα !!! Μάλιστα κάποτε είχε μπει εδώ μέσα ένας προμότορας και έλεγε ότι αν κάνεις πολλά ραντεβού, κάποια από τις κοπέλες πάει σε χοτέλ και κάνει τα πάντα!!!
Παπάρια. Εγώ έχω πάει δύο τρεις φορές για μασάζ, δεν υπάρχει κάποια νύξη αλλά έχω φίλους που είναι πολύ τακτικοί πελάτες και επιβεβαιώνουν!
Μιλάω για Κερατσίνι αλλά η ίδια διεύθυνση είναι και στο Πολύγωνο.
 

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
186
Like
275
Πόντοι
21
Τίποτα φίλε!!! Μόνο μασάζ και τα υπόλοιπα είναι υπονοούμενα με φρου φρου κι αρώματα !!! Μάλιστα κάποτε είχε μπει εδώ μέσα ένας προμότορας και έλεγε ότι αν κάνεις πολλά ραντεβού, κάποια από τις κοπέλες πάει σε χοτέλ και κάνει τα πάντα!!!
Παπάρια. Εγώ έχω πάει δύο τρεις φορές για μασάζ, δεν υπάρχει κάποια νύξη αλλά έχω φίλους που είναι πολύ τακτικοί πελάτες και επιβεβαιώνουν!
Μιλάω για Κερατσίνι αλλά η ίδια διεύθυνση είναι και στο Πολύγωνο.
Λέω να πάω και εγώ
Έχεις να προτείνεις κάνα δυνατό κορίτσι?
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.041
Πόντοι
201
ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΟΛΑ!!
Εδώ έχει δοκιμασει εδω κανας μυστης να μας ενημερώσει;
Πήγα αλλά Όπως λέει και η αγγελία τα ξέχασα όλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1703439195042.png
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Πήγα αλλά Όπως λέει και η αγγελία τα ξέχασα όλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


1703439195042.png
χαχα, τόσο καλή δηλαδή; Κόστος, υπηρεσίες; Αν σου είναι εύκολο να ενημερώσεις
 

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
5
Like
331
Πόντοι
280
Μάγκες καλησπέρα
Έχετε ακούσει τίποτα για massagio έχει στο Κερατσίνι και στην Αθήνα
Ανεβάζει κάτι περίεργα στο ινστα
Ξέρει κανείς

Αν θες καλό μασάζ πήγαινε και ζήτα Αρτεμις !! Βέβαια να ξερεισ θα φύγεις καυλομενος και με το πουλί στο χέρι γιατί δεν παίζουν έξτρα και το κορίτσι είναι καυλιαρα ναζιάρα με βυζαρες όπου κάνει φουλ περάσματα και από τον κωλο σου αλλα μέχρι εκεί !!!
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Αν θες καλό μασάζ πήγαινε και ζήτα Αρτεμις !! Βέβαια να ξερεισ θα φύγεις καυλομενος και με το πουλί στο χέρι γιατί δεν παίζουν έξτρα και το κορίτσι είναι καυλιαρα ναζιάρα με βυζαρες όπου κάνει φουλ περάσματα και από τον κωλο σου αλλα μέχρι εκεί !!!
Κάποιος ειχε αναφέρει οτι αν κάνεις 2-3 ραντεβού μαζι της μπορείτε να κανονισετε μετα εκτός μασατζιδικου για παραπάνω πραματα.. Τώρα κατα ποσο ισχύει δε γνωρίζω
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Κοροιδευουν βασικα εκει.Μονο οι παλιοι πελατες εξυπηρετουνται. Επισημα, οταν πας απο κοντα σου λενε για σπεσιαλ προγραμμα που εχει εκτονωση με χερι ή τσιμπουκι. Μια Ελενη, με κοντο μαλι καπως γεροδεμενη ειναι συνηθως. Μετα τις 3 εχει κ αλλη μια που δεν την ειδα. Προσφατα μετακομισανν στο μεταξουργειο. 50 ευρω
Απο τη στιγμή που έφυγε απο το Περιστέρι χαλασε αυτο..Και η αλλη σαπια πρέπει να ειναι, μελαχρινή, και για κάποιο λογο και αυτή με κοντό μαλλί. Ειναι σε μια φώτο μαζι με την Ελενα απ οτι είδα. Στο Περιστέρι είχε 2 κοπελες τη Μαρλιν και την Αναστασια,και ομορφότερες με πλούσια τα ελεη αλλα και μικρότερες σε ηλικία, κατω των 30 και οι δυο. Δυστυχώς μονο τη μια είχα προλάβει να δοκιμασω
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
978
Like
866
Πόντοι
86
Κάποιος ειχε αναφέρει οτι αν κάνεις 2-3 ραντεβού μαζι της μπορείτε να κανονισετε μετα εκτός μασατζιδικου για παραπάνω πραματα.. Τώρα κατα ποσο ισχύει δε γνωρίζω


ακόμα και αν ισχύει , που δεν το ξέρω, δεν θα έπρεπε να γράφεται .
 

Pete162

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα αλλά Όπως λέει και η αγγελία τα ξέχασα όλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


1703439195042.png
Καλή χρονιά σε όλους..έχει πάει κανείς άλλος συναγωνιστής να μας πει αν αξίζει?
 

masterchef1925

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
55
Like
115
Πόντοι
0
Συνάδελφοι καλή χρονιά..μου πρότεινε φίλος απο την δουλειά την Έρικα ποπεσκου.ειχε παει πριν κανα χρόνο και περασε καλα.αλλα δεν εχει ξαναπάει από τότε.εχει πάει κανείς πρόσφατα να πει εμπειρία?
Ευχαριστώ
 

jimenas

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Like
109
Πόντοι
0
Καλή χρονιά.

Έχει να προτείνει κάνεις τίμια(!!!) μασαρτζου στο χώρο της

Μαξ 80€ δύο μπαλακια

Όχι πατσοκοίλια ξεδοντιαρα γριά βυζί μέχρι το γόνατο

Όχι χοντρή σούμο αρχοντική πληθωρική "καμπυλατη" κλπ

Όχι μαγκακι

Προφανώς δεν ψάχνω victoria secret μονδελο αλλά όχι και αυτό το χάλι που η κάθε φακλανα παρουσιάζεται σαν γήινη ομορφιά της διπλανής πόρτας....

Μια τίμια γυναίκα στο λυκόφως της νεότητας της δλδ (τύπου παλιά Ρωσίδα μιλφ που δεν κλέβανε στάσεις και δεν πούλαγαν τρέλα(ν), τα καναν όλα και συμφέραν) έτσι ώστε να βγαίνει το σχήμα: φουλ γαμησιμη στα 60-80€
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.773
Like
14.298
Πόντοι
2.256
Καλή χρονιά.

Έχει να προτείνει κάνεις τίμια(!!!) μασαρτζου στο χώρο της

Μαξ 80€ δύο μπαλακια

Όχι πατσοκοίλια ξεδοντιαρα γριά βυζί μέχρι το γόνατο

Όχι χοντρή σούμο αρχοντική πληθωρική "καμπυλατη" κλπ

Όχι μαγκακι

Προφανώς δεν ψάχνω victoria secret μονδελο αλλά όχι και αυτό το χάλι που η κάθε φακλανα παρουσιάζεται σαν γήινη ομορφιά της διπλανής πόρτας....

Μια τίμια γυναίκα στο λυκόφως της νεότητας της δλδ (τύπου παλιά Ρωσίδα μιλφ που δεν κλέβανε στάσεις και δεν πούλαγαν τρέλα(ν), τα καναν όλα και συμφέραν) έτσι ώστε να βγαίνει το σχήμα: φουλ γαμησιμη στα 60-80€
Ρωσίδα μιλφ, αδύνατη που είναι σούπερ τίμια, χωρίς κώλο όμως, δουλεύει στο sweet escape Στο Αιγάλεω. Αν σε ενδιαφέρει ψάξε Ντιάνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom