Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (8 μέλη και 25 επισκέπτες)

Megalexandergr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4
Like
22
Πόντοι
0
Xαιρετώ την παρέα! Επειδή την Άννα την βρήκα κι εγώ από αγγελία και δεν είχε γράψει κανείς εδώ μέσα μέχρι τότε, και επειδή (κυρίως) μου αρέσουν τα κασκαντεριλίκια, είπα να δοκιμάσω (2022). Επικοινωνία πράγματι λίγο δύσκολη, δεν το σηκώνει (το τηλέφωνο, χα!) αμέσως, πράγματι θέλει να δει αν είσαι "σοβαρός" και όχι καυλάντας, αλλά κάνει εκείνη μετά αναπάντητη! Επισης στο 3ο τηλέφωνο για συνάντηση (είχαμε ήδη βρεθεί 2 φορές) έκανε ότι δεν με θυμόταν και με ρώταγε επίμονα αν έχω ξαναπάει! Στην πολυκατοικία υπάρχει πράγματι μία γριούλα που είναι και διαχειρίστρια και της έχει κάνει θέμα αρκετές φορές! Μια φορά που με είδε και με ρώτησε που πάω, είπα σε μια φοιτήτρια μου, αν και δεν νομίζω να το πίστεψε (παρά το γεγονός ότι είμαι δείχνω αρκετά σοβαρός! Χαχα! Τα 50€ που αναφέρει στην διαφήμιση είναι μόνο για σεξ! Εάν κάποιος θέλει και μασάζ, ανεβαίνει στα 60. Πάντως αν και το 60άρι δεν είναι πολύ, προσωπικά από τις 3 φορές που πήγα μόνο την μία έκανα και μασάζ το οποίο είναι απλά ΟΚ. Το δυνατό της σημείο είναι το sex! Το κορμί της είναι όντως για πολλά "χιλιόμετρα", αν ήμουν 30 χρόνια μικρότερος θα μου είχε πάρει όλο το χαρτί! Επειδή είμαι γνωστός φαν του στοματικού να πω ότι τα δεχεται όλα όπου θέλει ο "πελάτης" (στόμα. πρόσωπο, βυζιά) χωρίς πρόβλημα. Γενικά δεν έχω κλάψει το 50άρικο, απλά έχω κολλήσει τελευταία με το Ζανόσπιτο και με ένα κινεζάκι τα οποία κοστίζουν λίγο παραπάνω αλλά στο μασάζ είναι κορυφαίες επιλογές! Περισσότερες πληροφορίες με πμ.
Υγιαίνετε!
Ενδιαφέρομαι για το κινεζακι!!
 

Megalexandergr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4
Like
22
Πόντοι
0
Αδερφια μου! ψαχνω Ασιατισα με δικό της χώρο που να είναι δοκιμασμένη! Σασ παρακαλώ pm!!!
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Μια Xristina Massage-therapist (με αυτό το όνομα είναι στο φβ) ξέρει κάποιος κάτι;;;
Είναι ωραία γυναίκα, αν προχωράει αξίζει μια επίσκεψη!!!
Καλημέρα ένα μισή μήνα τις στέλνω στο messenger απάντηση δεν έχω πάρει αβ έχει κάποιος κινητό να μας δώσει.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6

Μεχρι και γαμησι.
μεχρι φραπε,νομιζω δε πηδιεται πλεον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για πες εμπειρια φιλαρακι γιατι σκεφτομαι να την επισκεφτω για την ανωμαλια.. Ρουχα βγαζει? Μεχρι που φτανει?
μεχρι φραπε τυπε μου
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Γιοκο.
Εντάξει τι να πω η φάση ήταν τραγική, έπρεπε να είχα φύγει. Η κυρια είναι συμπαθητική από θέμα χαρακτήρα, καμία σχέση με την φωτό ούτε καν όμως. Είναι μια μεγάλη σε ηλικία που μιλάει πολύ. Μασάζ ανύπαρκτο μόνο χάδι, ήθελα μασάζ όχι χάδι, είπα να την δοκιμάσω γιατί με τράβαγε η φωτό.
Μπάνιο δεν προσέφερε να κάνω εγώ, καλά πηγα στο μπάνιο ούτε πετσέτες δεν ειχε.
Έχυσα γιατί αυτό είχα ανάγκη αλλά δεν θα ξαναπάω ποτέ !!!!
6997352413 με λένε Γιόκο. Μασάζ στο χώρο μου. - SexyList Αγγελίες Σεξ Δωρεάν & VIP αγγελίες σεξ
 

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Γιοκο.
Εντάξει τι να πω η φάση ήταν τραγική, έπρεπε να είχα φύγει. Η κυρια είναι συμπαθητική από θέμα χαρακτήρα, καμία σχέση με την φωτό ούτε καν όμως. Είναι μια μεγάλη σε ηλικία που μιλάει πολύ. Μασάζ ανύπαρκτο μόνο χάδι, ήθελα μασάζ όχι χάδι, είπα να την δοκιμάσω γιατί με τράβαγε η φωτό.
Μπάνιο δεν προσέφερε να κάνω εγώ, καλά πηγα στο μπάνιο ούτε πετσέτες δεν ειχε.
Έχυσα γιατί αυτό είχα ανάγκη αλλά δεν θα ξαναπάω ποτέ !!!!
6997352413 με λένε Γιόκο. Μασάζ στο χώρο μου. - SexyList Αγγελίες Σεξ Δωρεάν & VIP αγγελίες σεξ
Καλό μασάζ κάνει η Βίκυ
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Νατάσα Εναλλακτικές θεραπείες fb. Στο Περιστέρι το vip beauty μια χοντρή εκεί..μακρυα από εκεί..
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Ναι αλλά με ακριβό πορτοφόλι για λιγους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom