Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.086
Κριτικές
2
Like
8.809
Πόντοι
2.456
οχι οχι... απεναντιας.. ήταν πολύ νορμαλ. η συνομιλία.. ευγενική και σου τα εξηγεί όλα...
Ο λόγος που εγραψα το παραπάνω είναι γιατί όταν ρωτάω κάτι κανείς "δεν ξέρει να απαντήσει" αλλα όταν μαθαίνω κάτι , τότε όλοι με ζαλίζουν στα pm για να μάθουν

Εγω ενα γαμωτηλέφωνο αυτης 40άρας στη Νίκαια που κάνει μασαζ ζήτησα, απο μέλη που την έχουν ήδη επισκεφτεί και μου το παίζουν κινέζοι.. "δεν ξέρω", "δεν θυμάμαι", "το έσβησα καταλάθος" κλπκλπ
Γίνονται αυτά στο μπου;
:confused: :confused: :confused:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Αν δεν είχε θέμα με την αίσθηση του χρόνου,θα είχε περισσότερη δουλειά παρα τον παγωμένο φραπε,γιατί το μασάζ της είναι καλό..
δεν ξερω αν ειναι θέμα αίσθησης χρόνου ή απλή αδιαφορία. Όσες φορές μου το έχει κάνει , της το ακυρώνω και φεύγω. Γλύτωσα λεφτά. Εκείνη αντίθετα έχασε λεφτα. Αλλά δεν είναι οικονομικό το θέμα.. Είναι ψυχολογικό..
Βρίσκεις επιτέλους λίγο ελεύθερο χρόνο, λες θα πάω να χαλαρώσω, να απολαύσω, να περάσω καλά και στο γαμάει η ξινομούρα.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.086
Κριτικές
2
Like
8.809
Πόντοι
2.456
δεν ξερω αν ειναι θέμα αίσθησης χρόνου ή απλή αδιαφορία. Όσες φορές μου το έχει κάνει , της το ακυρώνω και φεύγω. Γλύτωσα λεφτά. Εκείνη αντίθετα έχασε λεφτα. Αλλά δεν είναι οικονομικό το θέμα.. Είναι ψυχολογικό..
Βρίσκεις επιτέλους λίγο ελεύθερο χρόνο, λες θα πάω να χαλαρώσω, να απολαύσω, να περάσω καλά και στο γαμάει η ξινομούρα.
Γενικα είναι στον κόσμο της..
Κάπως έτσι σταμάτησα να πηγαίνω κ γω μετά από 1-2 άκυρα..
Γιατί όπως έγραψες,
πάς να χαλαρώσεις..
Δεν πας να ξενερώσεις..
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
δεν ξερω αν ειναι θέμα αίσθησης χρόνου ή απλή αδιαφορία. Όσες φορές μου το έχει κάνει , της το ακυρώνω και φεύγω. Γλύτωσα λεφτά. Εκείνη αντίθετα έχασε λεφτα. Αλλά δεν είναι οικονομικό το θέμα.. Είναι ψυχολογικό..
Βρίσκεις επιτέλους λίγο ελεύθερο χρόνο, λες θα πάω να χαλαρώσω, να απολαύσω, να περάσω καλά και στο γαμάει η ξινομούρα.
ή ξινομούνα ??
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.884
Πόντοι
736
και εμενα μου τις ειχε κανει στο παρελθον αυτες τις μαλακιες, εχω να τη δω πανω απο 2 χρονια πλεον, και δε σκοπευω να ξαναπαω..
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
121
Like
288
Πόντοι
21
οχι οχι... απεναντιας.. ήταν πολύ νορμαλ. η συνομιλία.. ευγενική και σου τα εξηγεί όλα...
Ο λόγος που εγραψα το παραπάνω είναι γιατί όταν ρωτάω κάτι, κανείς "δεν ξέρει να απαντήσει". Αλλά όταν μαθαίνω κάτι , τότε όλοι με ζαλίζουν στα pm για να μάθουν

Εγω ενα γαμωτηλέφωνο αυτης της 40άρας στη Νίκαια (με το σκυλάκι στο υπόγειο) που κάνει μασαζ ζήτησα, απο μέλη που την έχουν ήδη επισκεφτεί και μου το παίζουν κινέζοι.. "Δεν ξέρω", "δεν θυμάμαι", "το έσβησα καταλάθος" κλπκλπ
Ενώ παράλληλα οι ίδιοι ,περιστασιακά μου στέλνουν pm και με ρωτάνε αν έχω κάτι καλό να τους προτείνω
Φιλε Περαματιωτη αν η κοπελα απο τη Νικαια βαλει αγγελια στην χε θα σε ειδοποιησω.Αληθεια δεν κρατησα τηλεφωνο γιατι δεν αξιζε.Παντως πολλα μελη του bou εκτιμουν τις πληροφοριες που δινεις ειτε δημοσια ειτε σε πμ.
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
347
Πόντοι
21
Το πιο φτηνο φραπαρισμα ειναι απο 30€; Αν ναι τι εχετε να προτεινετε; Θελω μεγαλη κυρια 40-50 με μεγαλο στηθος, ιδανικα ξανθουλα.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
δεν ξερω αν ειναι θέμα αίσθησης χρόνου ή απλή αδιαφορία. Όσες φορές μου το έχει κάνει , της το ακυρώνω και φεύγω. Γλύτωσα λεφτά. Εκείνη αντίθετα έχασε λεφτα. Αλλά δεν είναι οικονομικό το θέμα.. Είναι ψυχολογικό..
Βρίσκεις επιτέλους λίγο ελεύθερο χρόνο, λες θα πάω να χαλαρώσω, να απολαύσω, να περάσω καλά και στο γαμάει η ξινομούρα.
εχει κανει τον κυκλο της και απλά ολοί οι υπόλοιποι που θα πάμε καναδύο φορές δεν την ενδιαφέρουμε.........ο νοών νοήτο
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
οχι οχι... απεναντιας.. ήταν πολύ νορμαλ. η συνομιλία.. ευγενική και σου τα εξηγεί όλα...
Ο λόγος που εγραψα το παραπάνω είναι γιατί όταν ρωτάω κάτι, κανείς "δεν ξέρει να απαντήσει". Αλλά όταν μαθαίνω κάτι , τότε όλοι με ζαλίζουν στα pm για να μάθουν

Εγω ενα γαμωτηλέφωνο αυτης της 40άρας στη Νίκαια (με το σκυλάκι στο υπόγειο) που κάνει μασαζ ζήτησα, απο μέλη που την έχουν ήδη επισκεφτεί και μου το παίζουν κινέζοι.. "Δεν ξέρω", "δεν θυμάμαι", "το έσβησα καταλάθος" κλπκλπ
Ενώ παράλληλα οι ίδιοι ,περιστασιακά μου στέλνουν pm και με ρωτάνε αν έχω κάτι καλό να τους προτείνω
Κάνω παράθεση σε δικό μου μήνυμα σχετικά με τα παραπάνω σχόλια που έγραψα ,θέλοντας να ευχαριστήσω δημόσια τα μέλη @nick77r @Akatergastos Outlaw @Busyman @Νεαρχος Κουκης για τις πληροφορίες που μου έστειλαν σςε προσωπικό μήνυμα
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
445
Like
372
Πόντοι
21
οχι οχι... απεναντιας.. ήταν πολύ νορμαλ. η συνομιλία.. ευγενική και σου τα εξηγεί όλα...
Ο λόγος που εγραψα το παραπάνω είναι γιατί όταν ρωτάω κάτι, κανείς "δεν ξέρει να απαντήσει". Αλλά όταν μαθαίνω κάτι , τότε όλοι με ζαλίζουν στα pm για να μάθουν

Εγω ενα γαμωτηλέφωνο αυτης της 40άρας στη Νίκαια (με το σκυλάκι στο υπόγειο) που κάνει μασαζ ζήτησα, απο μέλη που την έχουν ήδη επισκεφτεί και μου το παίζουν κινέζοι.. "Δεν ξέρω", "δεν θυμάμαι", "το έσβησα καταλάθος" κλπκλπ
Ενώ παράλληλα οι ίδιοι ,περιστασιακά μου στέλνουν pm και με ρωτάνε αν έχω κάτι καλό να τους προτείνω
Φίλε Περαματιώτη θυμάμαι παλιότερα (στην προ κορονοϊού εποχή) είχε αναφερθεί κάποια που έκανε μαλλιά, νύχια και συμπλήρωνε το εισόδημα της με μασαζοβίζιτες σε ξενοδοχεία και σπίτια. Ηλικία γύρω στα 30 (τότε). Έφτανε μέχρι φραπέ και πίπα η συγκεκριμένη, όχι μπριζόλα. Τιμή, εμφάνιση και περιοχές που πήγαινε δεν θυμάμαι. Αυτό που θυμάμαι είναι ότι ήταν Ελληνίδα και λίγο τσαούσα και τα ¨γαλλικά¨ τα είχε εύκολα...
Έκανα μια πρόχειρη αναζήτηση πιο πίσω κι εδώ και σε άλλα νήματα για μασάζ αλλά δε βρήκα τις αναφορές που είχαν γίνει τότε. Ίσως κάποιος φίλος να θυμάται περισσότερα.
Να μην σε πάρω στο λαιμό μου αν έχεις αποφασίσει να τη δοκιμάσεις, δεν είμαι καθόλου σίγουρος αν πρόκειται για την ίδια κοπέλα ή κάποια άλλη...
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
608
Κριτικές
4
Like
1.320
Πόντοι
206
Παιδες ξερεις κανεις τιποτα για μια Ειρηνη απο Π. Φαληρο που κανει φρουτοθεραπεια, φυτοθεραπει και λοιπα κυπευτικα;
Ειπα να κανω σημερα μια καταδρομικη αλλα προεκειψε κστι και το ακυρωσα...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Παιδες ξερεις κανεις τιποτα για μια Ειρηνη απο Π. Φαληρο που κανει φρουτοθεραπεια, φυτοθεραπει και λοιπα κυπευτικα;
Ειπα να κανω σημερα μια καταδρομικη αλλα προεκειψε κστι και το ακυρωσα...
καλύτερα... εχουν πάει άλλα μέλη.. οι φωτογραφίες είναι ψεύτικες και οι εντυπώσεις δεν είναι οι καλύτερες... αν ψάξεις πολλές....πολλές σελίδες παραπίσω θα βρεις κριτική που έγραψε συναγωνιστής
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
318
Κριτικές
5
Like
738
Πόντοι
81
καλύτερα... εχουν πάει άλλα μέλη.. οι φωτογραφίες είναι ψεύτικες και οι εντυπώσεις δεν είναι οι καλύτερες... αν ψάξεις πολλές....πολλές σελίδες παραπίσω θα βρεις κριτική που έγραψε συναγωνιστής

καλύτερα... εχουν πάει άλλα μέλη.. οι φωτογραφίες είναι ψεύτικες και οι εντυπώσεις δεν είναι οι καλύτερες... αν ψάξεις πολλές....πολλές σελίδες παραπίσω θα βρεις κριτική που έγραψε συναγωνιστής
Πρόσφατη επίσκεψη στην Ειρήνη στο παλαιό Φάληρο. Σημείο πολύ κεντρικο με δύσκολο παρκάρισμα. Μια μέρα πριν κλείσιμο ραντεβού. Φτάνοντας στο σπίτι μου λέει παρε τηλ όταν είσαι από κάτω. Καλώ το σηκώνει αλλη το τηλέφωνο μου λέει ποιος είσαι κτλ,
Της λέω ειχα ραντεβού τώρα, τελικά το παιρνει η ειρηνη το τηλ και μου λέει κανε μια βόλτα κι έλα σε κάνα μισάωρο. Το είχε ξεχάσει το ραντεβού. Λεω οκ συμβαίνουν αυτά. Πάω στην είσοδο μετά από μισή ώρα, ξανακαλω , κατεβαίνει η "θεια" της και με παίρνει. Κουβεντούλα για να με γνωρισει, πάμε στο κουζίνακι. Έρχεται η Ειρήνη μια θα την έλεγα 55 χρόνων, μου είπε 43. Ψιλοαδυνατη, πλάδαρη, φατσουλα συμπαθητική, ευγενική. Με βάζει στο δωματιο, μου δίνει πετσέτα πλυμενη, παντόφλες μιας χρήσης. Γυρναω ζητάει λεφτα μπροστά, 60€. Ξαπλώνω στο μασαζοκρεβατο, της λέω 2 πιστολιες. Λεει οκ , αλλά κάτι μέσα μου έλεγε πως θα είναι μάπα το καρπούζι. Εντωμεταξύ είχε φέρει και 2 3 λεμόνια κομμένα σε ζεστό λάδι μέσα σε ένα.μπολ. Μου παιζει μια ατεχνη μαλακια αφού με.χαιδεψε λιγάκι, έχυσα μισοκαυλωμενος. Της έλεγα παράλληλα βάλτον λίγο στο στόμα σου, βγάλε τπτ να σε δω. Μου λέει μετά μετά.. λέω μη πεις τπτ γιατί εσύ θα ξενέρωσεις. 3Γυρναω ανάποδα, μου έκανε ατεχνο χαιδεμα για κάνα 20λεπτο, μιλαγε ασταμάτητα. Έκλεισα τα μάτια επίτηδες μπας και σταματήσει. Με γυρνάει παλι, λιγο αερόπιπα, έμεινε με το βράκι. Στήθος πεσμένο. Τελειώνω, σηκώνομαι να κάνω ντουζ να φύγουν τα λεμόνια. Μεσα σε όλα εκτίμησα πως μου ζήτησε συγνώμη που ξέχασε το ραντεβού και μιλαγε γλυκα καθολη τη συνεδρια. Χρόνος συνολικός αφού ξάπλωσα στο μασαζοκρεβατο 37 λεπτά. Δεν θα ξαναπήγαινα. Έχω να πω γενικότερα πως οκ, είναι δύσκολη περίοδος αλλα όταν τις θεοποιουμε τέτοια συμπεριφορά έχουν και υπηρεσίες. Μη χαλάτε την πιάτσα, ευχαριστώ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια κριτική παλιά μου. Μην πας :-)
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
60
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ πήγα 3η φορά στην Ιουλία πριν δέκα μέρες και έδωσα 30. Δεν ξέρω αν ισχύει το 35. Αυτό με την ώρα ισχύει γιατί και τις 3 φορές που εχω πάει δεν έχω μπει ποτέ στην ώρα μου. Το θέμα είναι ότι είναι σχετικά φθηνό και καλό μασάζ. Ο φραπές κρύος εννοείται. Δεν ξέρω αν αφήνει παραπάνω από χουφτωματα κλπ αν είσαι τακτικός πελάτης
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ πήγα 3η φορά στην Ιουλία πριν δέκα μέρες και έδωσα 30. Δεν ξέρω αν ισχύει το 35. Αυτό με την ώρα ισχύει γιατί και τις 3 φορές που εχω πάει δεν έχω μπει ποτέ στην ώρα μου. Το θέμα είναι ότι είναι σχετικά φθηνό και καλό μασάζ. Ο φραπές κρύος εννοείται. Δεν ξέρω αν αφήνει παραπάνω από χουφτωματα κλπ αν είσαι τακτικός πελάτης
Αφήνει χούφτωμα;;
Τελευταία φορά που είχα πάει με το ζόρι με αφηνε να τη κοιτάω
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Αφήνει χούφτωμα;;
Τελευταία φορά που είχα πάει με το ζόρι με αφηνε να τη κοιτάω
ΔΕΝ αφήνει χουφτωματα η Ιουλία κι αν καταλάβει πως πας να απλωθείς, λέει ένα, διακριτικά παρακαλώ και σου κόβει τη φορά, η Ιουλία είναι μόνο για μασάζ (καλό μασάζ) και εκτόνωση ίσα να φύγουν τα χοντρά, τα χρήματα που παίρνει όμως, σε καμία περίπτωση δεν λες πως πήγαν χαμένα, αν ποτέ διορθώσει και το θέμα της ώρας θα είναι σούπερ γι'αυτό που προσφέρει.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
403
Πόντοι
21
Υπάρχει υπόνοια πως παίζει κάτι διαφορετικό; όσο την έψαξα, απλά κομμώτρια κατ'οικον βρήκα πως είναι. Όποιος έχει κάποια πληροφορία είτε εδώ είτε pm μήπως κάνω κάνα κασκαντέριλικι.
Κάνει μασάζ κατ οικον έχω πάρει μια φορά γυναίκα γύρω στα 47-50 ατσάλι στο μασάζ δεν το έχει πολύ μπλα μπλα στα 60 φουλ αλλά δε λέει κάτι ούτε σώμα ούτε συμμετοχή
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
403
Πόντοι
21
ποιος θα κάνει το κασκαντεριλίκι να μας ενημερώσει, απο τις φωτογραφίες που βρηκα στο ινερνετ φαίνεται προστυχοφατσα και με καλό σώμα
Άσε δεν έχει σχέση με τη φωτογραφία της έχει από το λύκειο γύρω στα 47-50 σώμα καμία σχέση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom