Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
293
Πόντοι
281
Το ποιο πιθανό σενάριο που κάνω εγώ είναι να το είδε κάποιος από εδώ και να το σφύριξε
Φίλε αρχικώς πολλά μπράβο για την ενημέρωση και έτσι πρέπει να γίνετε,πιστεύω και εγώ ότι από εδώ μέσα έπεσε η ρουφιανιά,αν είναι να βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας τι να πω..
Παρεπιπτόντως ξέρει κανείς αν η Ζωή Ταντρα είναι ακόμα Ηρακλειο και παρέχει τις υπηρεσίες της;
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
980
Πόντοι
81
Φίλε αρχικώς πολλά μπράβο για την ενημέρωση και έτσι πρέπει να γίνετε,πιστεύω και εγώ ότι από εδώ μέσα έπεσε η ρουφιανιά,αν είναι να βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας τι να πω..
Παρεπιπτόντως ξέρει κανείς αν η Ζωή Ταντρα είναι ακόμα Ηρακλειο και παρέχει τις υπηρεσίες της;
Αυτός είναι και ο λόγος που κάποιοι ξέρουν περιπτώσεις και δεν μιλάνε...εγώ παλαιότερα είχα δώσει πληροφορίες και πήγε ο άλλος και όταν η γκόμενα του είπε όχι... τίς είπε ότι μου είπε ο τάδε....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτός είναι και ο λόγος που κάποιοι ξέρουν περιπτώσεις και δεν μιλάνε...εγώ παλαιότερα είχα δώσει πληροφορίες και πήγε ο άλλος και όταν η γκόμενα του είπε όχι... τίς είπε ότι μου είπε ο τάδε....
Και όπως καταλαβαίνετε έχασα καί εγώ το κονέ
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
Αυτός είναι και ο λόγος που κάποιοι ξέρουν περιπτώσεις και δεν μιλάνε...εγώ παλαιότερα είχα δώσει πληροφορίες και πήγε ο άλλος και όταν η γκόμενα του είπε όχι... τίς είπε ότι μου είπε ο τάδε....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και όπως καταλαβαίνετε έχασα καί εγώ το κονέ
Όλοι μας το χάσαμε αδερφέ τώρα οποίος Έλληνας πάει θα είναι πονηρεμένη και δεν θα παίξει τίποτα
 

альфонс

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
37
Like
62
Πόντοι
0
Φίλε αρχικώς πολλά μπράβο για την ενημέρωση και έτσι πρέπει να γίνετε,πιστεύω και εγώ ότι από εδώ μέσα έπεσε η ρουφιανιά,αν είναι να βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας τι να πω..
Παρεπιπτόντως ξέρει κανείς αν η Ζωή Ταντρα είναι ακόμα Ηρακλειο και παρέχει τις υπηρεσίες της;

Δοκίμασε την αλλά δοκίμασε και την Στεφανία που γράφει σε αυτό το τοπικ.
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
Για εδώ έχουμε τίποτα?
Φίλε μακριά μην περάσεις ούτε από έξω είναι μια Θεια 70 χρόνων το σπίτι είναι μέσα στην βρόμα ποιο πολλές πιθανότητες έχεις να Κολλήσεις κάτι από την μπίχλα που έχει εκεί από το να πέσεις σε ένα βούρκο μέσα!!ΜΑΚΡΙΑΑΑ
 

Tzanakas

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Φίλε μακριά μην περάσεις ούτε από έξω είναι μια Θεια 70 χρόνων το σπίτι είναι μέσα στην βρόμα ποιο πολλές πιθανότητες έχεις να Κολλήσεις κάτι από την μπίχλα που έχει εκεί από το να πέσεις σε ένα βούρκο
Ευχαριστώ φίλε
 

takis229

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
147
Like
353
Πόντοι
21
Πότε δεν κατάλαβα γιατί γράφετε τα "έξτρα" εντός και εκτός εισαγωγικων που κάνουν οι κοπέλες σε εσάς εδώ μέσα,άλλο να γράψεις κριτική και άλλο τα εξτραδακια που για διάφορους λόγους κάνει μόνο σε εσένα γιατί μετά παίρνει όλους η μπάλα...
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Χαιρετάω τους μπούδελοκομάντος εδώ μέσα . με αφορμή τα μηνύματα που διάβασα το συναδέλφων τζανακας και λούκι Λουκ ,μου επέστρεψαν οι μνήμες στο μυαλό όταν είχα πρώτοέρθει στο ηράκλειο στο όχι και πολύ μακρινό παρελθόν τον σεπτέμβριο του 21. στη σελίδα 46 του παρόντος νήματος θα βρείτε δύο κρητικές που έκανα, η μία είναι για την κυρία που έμενε στην οδός παμφίλου, η οποία πρέπει να μετακόμισε στο μασταμπά απ ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα. και η δεύτερη είναι για τη συγκεκριμένη που μιλάμε τώρα, κοντά στην οδός κονδυλάκη. βλέπω ότι υπάρχει και μία κοπέλα μαζί της η οποία έγραψε ένα συνάδελφος αρκετές σελίδες πιο πίσω, ότι ίσως να είναι η κόρη της.η οποία κάνει τα νύχια τον ποδιών και το χεριών και σε κάνει και υδρομασάζ σε ένα μηχάνημα, και η γριά μάλλον στον παίζει. θυμήθηκα αυτές τις δύο κριτικές που έκανα και έχω ανατριχιάσει ολόκληρος, διότι μόλις της αντίκρισα μπροστά μου πραγματικά τρόμαξα και εξαφανίστηκα ....
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
326
Like
1.584
Πόντοι
201
Έπεσα τυχαία πάνω στην αγγελία Massage στην Κρήτη . Αν πήγε κάποιος ας ενημερώσει. Αλλιώς την επόμενη φορά που θα έρθει Ηράκλειο θα κάνω επίσκεψη.
Καλημέρα. Ως φωτω βλέπω να είναι αυτή εδώ.
Τώρα λέει ότι είναι Ρέθυμνο και οι κριτικές όχι τόσο καλές
 

manwman

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
203
Like
384
Πόντοι
21
Αυτή η ζωή τι υπηρεσίες έχει ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει προσθέσει τίποτα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom