Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 438K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pavlo_s

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2015
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Για ποιο λόγο βαζει την αγγελία δεν μπορώ να καταλάβω
 

pavlo_s

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2015
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Ποια ειναι αυτη ρε παιδιά;

ΜΑΣΕΡ φυσικοθεραπεύτρια, επαγγελματικό μασάζ, διπλωματούχος κοπέλα αναλαμβάνει προβλήματα μέσης, πλάτης, αυχένα.
Πληρ. Τηλ. ***********395 
(απο Χανιωτικα Νεα η αγγελια)
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
194
Like
187
Πόντοι
1
Έτσι είναι η Ζέτα.Ξαναπροσπαθήστε όσοι έχετε όρεξη για πολύ μα πάρα πολύ πάρλα.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
καλημερα. Λυστε μου μια απορια βρε παιδια... Η Μαριαννα δουλευει ακομα????? Τελικα περα απο φραπε προσφερει και αλλα αν τα ζητησεις (πιπα - σεξ) με το αναλογο αντιτιμο ???????? δεν εχει τυχει να παω και θα γουσταρα ενα μασαζακι με παραλκομενα ))
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
194
Like
187
Πόντοι
1
Ναι η Μαριάννα κάνει ότι της ζητήσεις.
 

pavlo_s

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2015
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Καινούργια;;;

ΜΑΣΑΖ με εμπειρία. Ελληνίδα αναλαμβάνει επαγγελματικό μασάζ στο χώρο σας σε γυναίκες και άντρες. Τιμές προσιτές.
Πληρ. Τηλ. *********441 τηλέφωνα με απόκρυψη δεν θα απαντηθούν 
 

goustaro_milf

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
η κατερινα στα δικαστηρια εκτος απο μασαζ κ φραπε γδυνεται κιολας/ επιτρεπει αγγιγματα χουφτωματα?
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
194
Like
187
Πόντοι
1
Kαλημέρα παιδιά. Κανένα νέο έστω και με πμ. Εκτός Κατερίνας Μαριάννας,Ζέτας και Μολδαβής.
 

OrfeasXXX

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2020
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Τίποτα νεότερο σχετικά με το θέμα μας???? έστω και με πμ.
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
194
Like
187
Πόντοι
1
Δεν έχει πέσει καθόλου ησυχία αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι για την πάρτη τους. Δεν γνωρίζει κανένας για τον Νότη; Για την Όλγα; Για το μασάζ πιο πέρα από το δήμο; Για το μασάζ στον Άγιο Νεκταριο; Δεν γνωρίζει κανένας τίποτα ε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ρε φίλε εγώ προσπαθώ να χωθώ στου Νότη και δεν τα έχω καταφέρει ποτέ...

Τι στο διαλο, πόσο κλειστά είναι τα κυκλώματα στα Χανιά...

Στου παππού, ξενια και λοιπα γαμαμε αυτες που ερχονται μετα στο Νοτη, οκ. Αλλα ειναι και η αποσταση, δε μπορουμε να πηγαινουμε καθε βδομαδα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

gypaetos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
239
Κριτικές
4
Like
160
Πόντοι
1
Δεν έχει πέσει καθόλου ησυχία αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι για την πάρτη τους. Δεν γνωρίζει κανένας για τον Νότη; Για την Όλγα; Για το μασάζ πιο πέρα από το δήμο; Για το μασάζ στον Άγιο Νεκταριο; Δεν γνωρίζει κανένας τίποτα ε;
Εγώ οντως δεν γνωριζω τιποτα.. ποια ειναι η Όλγα και ποιος ειναι ο παππούς..? :P
 

pavlo_s

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2015
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Δεν έχει πέσει καθόλου ησυχία αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι για την πάρτη τους. Δεν γνωρίζει κανένας για τον Νότη; Για την Όλγα; Για το μασάζ πιο πέρα από το δήμο; Για το μασάζ στον Άγιο Νεκταριο; Δεν γνωρίζει κανένας τίποτα ε;

Έσυ που ξερεις φώτησε μας
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Ρε φίλε εγώ προσπαθώ να χωθώ στου Νότη και δεν τα έχω καταφέρει ποτέ...

Τι στο διαλο, πόσο κλειστά είναι τα κυκλώματα στα Χανιά...

Στου παππού, ξενια και λοιπα γαμαμε αυτες που ερχονται μετα στο Νοτη, οκ. Αλλα ειναι και η αποσταση, δε μπορουμε να πηγαινουμε καθε βδομαδα.

Νοτης = 80€ .. αν θες μπορω να προσπαθησω να σε βοηθησω)))))))
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Δεν έχει πέσει καθόλου ησυχία αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι για την πάρτη τους. Δεν γνωρίζει κανένας για τον Νότη; Για την Όλγα; Για το μασάζ πιο πέρα από το δήμο; Για το μασάζ στον Άγιο Νεκταριο; Δεν γνωρίζει κανένας τίποτα ε;

Εγω πρωτη φορα ακουω περι Νοτη. Οπως και για Ζετα, που ειχα ζητησει πληροφοριες παλιοτερα αλλα δεν ελαβα τιποτα. Το περα απο τον δημο τι ειναι; Ο Αγιος Νεκταριος;

Τελικα βαθια νυχτωμενος μου φαινεται ειμαι...

Πηρα μια κοπελα απο Χανιωτικα Νεα 69...441 που υποτιθεται κανει και σε δικο σου χωρο. Απο την τιμη της ομως μαλλον δεν παιζει τιποτε αλλο αρα μαλλον δεν θα το προσπαθησω καν. Αν εχετε κατι υπ οψιν σας, καθε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
καποιοι εδω μεσα δεν δινουν τιποτα.. νομιζουν οτι τις γαμανε μονο αυτοι.. και εγω για ζετα για ΑΓ Νεκταριο , για Δημαρχειο δεν ξερω τιποτα. ελαχιστοι δινουν πληροφοριες ... με εκνευριζει αφανταστα. για αυτο απο εδω και περα οτι πληροφορια εχω η δεν την ξαναδινω η μονο με ΠΜ με απολυτη εμπιστευτικοτητα.
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
194
Like
187
Πόντοι
1
Εδώ όλοι θέλουν να βρουν την πληροφορία έτοιμη και χωρίς ρίσκο. Οι κασκαντέρ να είναι άλλοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom