Νέα

Μασάζ με εκτόνωση σε ξενοδοχεία/spa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Ακόμα και σε ελληνίδες? Αναφέρεσαι γενικότερα σε spa/massage πχ ξενοδοχείων ή σε περιπτώσεις από τίποτα αγγελίες που εκεί όλο και κάτι αιωρείται ? Δηλαδή θες να μου πεις αν κλείσεις απο deals μασάζ σε επαγγελματικό χώρο θα το προτείνεις?  :P
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ακόμα και σε ελληνίδες? Αναφέρεσαι γενικότερα σε spa/massage πχ ξενοδοχείων ή σε περιπτώσεις από τίποτα αγγελίες που εκεί όλο και κάτι αιωρείται ? Δηλαδή θες να μου πεις αν κλείσεις απο deals μασάζ σε επαγγελματικό χώρο θα το προτείνεις?  :P

Σε "ξενοδοχεία/spa" όπως λέει και το θέμα του νήματος
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Εμενα επειδη μου αρεσει το μασαζ με η χωρις εκτονωση (μην σας πω περισσοτερο χωρις) εχω παει σε αρκετα κεντρα και ξενοδοχεια αλλα εχω και μια φιλη masseusse με την οποια τα συζηταμε και εχω καταληξει στα εξης

1) υπαρχουν κοριτσια τα οποια ψαχνονται για σπονσορα αυτα μολις δουν τον φραγκατο τυπο θα του τα κανουν ολα αλλα αυτες συνηθως δεν ειναι μονιμες γιατι καποια στιγμη ο αφεντικος το παιρνει χαμπαρι!

2) Υπαρχει καποια πιθανοτητα να υπαρξει καποια ελξη το κοριτσι να κανει ενα παραπανω βημα το αγορι αλλο ενα και να γινει μια ξεπετα αλλα οπως λεει και η φιλη μου αυτο εχει συμβει 3-4 φορες και κανειν αυτη την δουλεια 15 χρονια

3) Το να κανει το πρωτο βημα ο πελατης δεν παιζει και τοσο σαν ιδεα γιατι φοβουνται τις καρφοτες!

4) οι καμερες δεν ποιανουν το τραπεζι του μασαζ γιατι απαγορευεται να βιντεοσκοπουν το πελατη γυμνο βιντεοσκοπουν ομως ολα τα αλλα! γιαυτο τον λογο οτι κανουν οι κοπελιες το κανουν ντυμενες!
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα επειδη μου αρεσει το μασαζ με η χωρις εκτονωση (μην σας πω περισσοτερο χωρις) εχω παει σε αρκετα κεντρα και ξενοδοχεια αλλα εχω και μια φιλη masseusse με την οποια τα συζηταμε και εχω καταληξει στα εξης

Εσένα δηλαδή σου "έτυχε" ή όχι σε ξενοδοχείο/spa?

1) υπαρχουν κοριτσια τα οποια ψαχνονται για σπονσορα αυτα μολις δουν τον φραγκατο τυπο θα του τα κανουν ολα αλλα αυτες συνηθως δεν ειναι μονιμες γιατι καποια στιγμη ο αφεντικος το παιρνει χαμπαρι!
Ποιο πιστεύεις ότι είναι το ποσοστό των μονίμων και μη μονίμων κοριτσιών στα μαγαζιά ;) Μόνιμη θεωρώ όποια είναι στο ίδιο ξενοδοχείο/spa πάνω απο 2 χρόνια και πιστεύω ότι είναι ελάχιστες. Τα συμπεράσματα δικά σας.

2) Υπαρχει καποια πιθανοτητα να υπαρξει καποια ελξη το κοριτσι να κανει ενα παραπανω βημα το αγορι αλλο ενα και να γινει μια ξεπετα αλλα οπως λεει και η φιλη μου αυτο εχει συμβει 3-4 φορες και κανειν αυτη την δουλεια 15 χρονια
Ας πιστεύουν τα κορίτσια ότι είναι θέμα έλξης. Δεν με πειράζει  :grin:

3) Το να κανει το πρωτο βημα ο πελατης δεν παιζει και τοσο σαν ιδεα γιατι φοβουνται τις καρφοτες!
Φοβούνται αναλόγως μαγαζιού, μανατζαρέου και προηγουμένων καταστάσεων που έζησε το μαγαζί ή η κοπέλα.

4) οι καμερες δεν ποιανουν το τραπεζι του μασαζ γιατι απαγορευεται να βιντεοσκοπουν το πελατη γυμνο βιντεοσκοπουν ομως ολα τα αλλα! γιαυτο τον λογο οτι κανουν οι κοπελιες το κανουν ντυμενες!
Συμφωνώ, αν και ξέρουν τα κορίτσια τα τυφλά σημεία της κάμερας ;)
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
σε παρα μα παρα πολυ γνωστο ξενοδοχειακο συγκροτημα, και οχι μονο η υπευθυνη του σπα οταν δει φραγκατο πελατη ξεκιναει η ιδια το παιγχνιδι, ταριφα: 800-100 η βραδυα, δεν κανει τιποτα την ωρα του μασαζ!!!
 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
Φίλη μου που έχει δουλέψει και δουλεύει σε διάφορες μεγάλες και γνωστές ξενοδοχειακές μονάδες, μου είπε πως ακριβώς δουλέυει η φάση σε τέτοια πράγματα. Και ο γενικός κανόνας είναι "Δεν".
Αυτά τα ξενοδοχεία (και τονίζω πως μιλάμε για τα μεγάλα και χλιδάτα, και όχι για το... "Hotel Μπάμπης") δεν θέλουν σε καμμία περίπτωση να βγει "βρώμα" προς τα έξω ότι εκτελούν και χρέη γαμιστρώνα,καθότι θα είναι πλήγμα στο πρεστίζ τους.
Οι κοπέλες λοιπόν απαγορευεται με κάθε τρόπο να δεχθούν τις όποιες "προτάσεις" του πελάτη, με όσο πιο ευγενικό τρόπο γίνεται. Συγκεκριμένα στην φίλη μου της είχαν πει την ατάκα "και ο Μπαντέρας να σου το ζητήσει, όχι θα πεις"  :2funny:

Τι γίνεται τώρα με τους πελάτες; Οι περισσότεροι όταν πάνε σε ξενοδοχειακό Spa πάνε ακριβως γι'αυτό τον λόγο: Για Spa. Αν θέλουν να πηδήξουν, έχουν και τα φράγκα και τα κονέ να το κάνουν αλλού, οπότε δεν ασχολούνται καν. Εξαιρέσεις είναι συνήθως κάτι "πλούσιοι" Άραβες ("πλούσιοι" με τα Ελληνικά δεδομένα, αλλά "μικρομεσαίοι" στις χώρες τους), και οι κλασσικοί μαλακοΓιάνκιδες που νομίζουν πως όλος ο πλανήτης πλην του Γιου-Ες-Εϊ είναι... Ταϋλάνδη.
Τελευταία αρχισε να ευδοκιμεί και το φρούτο του Γερμαναρά τουρίστα που λόγο κρίσης την έχει δει "γαμάω"

 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Exω την γνώμη, πως σε τόσο "σοβαρά" spa ή ινsτιτούτα, ασχολούνται μόνο με την πλάτη σου και δεν σε γυρίζουν ανάσκελα...
Ο λόγος μάλλον προφανής....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom