Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 979K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.081
Κριτικές
2
Like
8.787
Πόντοι
2.456
Όχι δεν είναι αυτό φίλε. Πολλές κοπέλες προέρχονται από πολύ φτωχές οικογένειες με κακή ή λάθος νοοτροπία στο μεγάλωμα των παιδιών τους. Αμελουσαν την υγιεινή των δοντιών στα παιδιά τους και γνωρίζεις πολύ καλά ότι αν δεν τα προσέξεις τα δόντια σου από μικρός θα τα χάσεις στα 40 με 45 χρόνων η από τερηδόνες η από ουλίτιδες.
Μεγάλο ρόλο παίζει επισης ο φόβος της επίσκεψης στον οδοντίατρο..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.585
Κριτικές
190
Like
48.390
Πόντοι
41.443
Σχετική ηρεμία σήμερα με Βαλεντίνα νά έχει τόν πρώτο ρόλο με ακόλουθες Αγγελική, Άννα, Αγάπη, Έλενα.
Ποίο κάτω στο αδελφακι επίσης ησυχία με Πάολα, Βίκυ, Ελένη.

:hi:
Έτσι.

Αυτή την ηρεμία ήθελα σήμερα.
Έκλεισα το ραντεβουδακι μου με τη Βαλ,ανεβήκαμε στον 4ο και τα υπόλοιπα τα ξέρεις.

Οσα κουτσομπολιά που ίσως δεν ξέρεις θα στα πω αύριο πμ.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
852
Κριτικές
33
Like
2.545
Πόντοι
5.345
Καλησπέρα. Με την Έλενα έχει κάνει κάποιος συνεδρία?
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
132
Like
137
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Με την Έλενα έχει κάνει κάποιος συνεδρία?
Έλενα απο Σ40 . Πολυ καλη , δεν μιλαει σχεδον καθολου Ελληνικα. Μιλαει Ρωσικα , Γερμανικα. Καλο μασαζ , και στα αλλα ειναι ικανοποιητικη. Δεν ειναι , βεβαια , ο ορισμος της προθυμιας , αλλά δεν θα σας απογοητεύσει κιολας.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
382
Κριτικές
43
Like
1.819
Πόντοι
1.011
Δυστυχώς ξέρω πολλές τέτοιες που όπως λες αν έφτιαχναν 2-3 βασικά σημεία θα είχαμε πουλήσει κ το νεφρό τώρα!
Τα ζωτικα μας οργανα εξαιρουνται..παρεχουμε μονο το εργαλειο μας και λεφτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
852
Κριτικές
33
Like
2.545
Πόντοι
5.345
Έλενα απο Σ40 . Πολυ καλη , δεν μιλαει σχεδον καθολου Ελληνικα. Μιλαει Ρωσικα , Γερμανικα. Καλο μασαζ , και στα αλλα ειναι ικανοποιητικη. Δεν ειναι , βεβαια , ο ορισμος της προθυμιας , αλλά δεν θα σας απογοητεύσει κιολας.
Ευχαριστώ
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
557
Κριτικές
25
Like
3.456
Πόντοι
1.436

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
47
Like
7.112
Πόντοι
5.646
Έλενα απο Σ40 . Πολυ καλη , δεν μιλαει σχεδον καθολου Ελληνικα. Μιλαει Ρωσικα , Γερμανικα. Καλο μασαζ , και στα αλλα ειναι ικανοποιητικη. Δεν ειναι , βεβαια , ο ορισμος της προθυμιας , αλλά δεν θα σας απογοητεύσει κιολας.
Αρα σε γενικές γραμμές καλή
Μια ερώτηση
Η ειρήνη μια με σιλικόνη στα βυζα
Είναι καλή;Διάβασα κάτι κριτικές αλλά καμία πρόσφατη άποψη;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
37
Like
20.326
Πόντοι
4.646
Αρα σε γενικές γραμμές καλή
Μια ερώτηση
Η ειρήνη μια με σιλικόνη στα βυζα
Είναι καλή;Διάβασα κάτι κριτικές αλλά καμία πρόσφατη άποψη;
Άμα σού αρέσουν τά μιλφ πάρε.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.822
Πόντοι
7.046

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.585
Κριτικές
190
Like
48.390
Πόντοι
41.443

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
37
Like
20.326
Πόντοι
4.646
Εκεί είναι ή Μίρα σήμερα για όποιον θέλει να τον βρέξει :cheesy: μαζί με άλλες δύο κοπέλες, τώρα μέχρι τί ώρα θά είναι άγνωστο, πολλά κλεισμένα ραντεβού πάντως.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.400
Πόντοι
2.846
Πάντως πολλά ακούγονται για Μιρα και δεν ξέρω τι να πιστεψω απ ολα .....
Στα διαταυτα την βδομάδα που μας πέρασε πήγα την είδα , ωραίο μιλφετο λέω για παμ δίνω το 80αρι για 45λεπτο σκίσιμο και μόλις ανεβαίνουμε πάνω στο δωμα ξεκινάμε ένα χαλαρό χαμουρεμα και εκεί που την ρωτάω για χυσιμο στο στόμα πριν καν ξεκινήσει πιπα , μου λέει ένα βροντερο Οχι δεν το κάνω αυτό αγκαπη μου και ότι ισως το κανει με ένα έξτρα δωράκι , δεν ρώτησα καν ποσο ήταν το έξτρα που ήθελε , της λέω άστο κοπέλα μου ντυσου έφυγες , άκου έξτρα για τα αυτονοητα τι άλλες πιπες θα ακούσουμε θεέ μου , οπότε αρχίζω να αμφιβάλω πλέον αυτούς που διάβασα για τελειωτικο στο στόμα κι ότι τα πήρε όλα μέσα , δεν ξέρω αν όντως πήρατε τέτοιες υπηρεσίες εμένα πάντως πήγε να μου το πουλήσει το τελειωτικο στο στόμα , αυτά εν ολίγοις για την φοβερή Μιρα , δεν κολλάμε προχωράμε παρακάτω
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
37
Like
20.326
Πόντοι
4.646
Πάντως πολλά ακούγονται για Μιρα και δεν ξέρω τι να πιστεψω απ ολα .....
Στα διαταυτα την βδομάδα που μας πέρασε πήγα την είδα , ωραίο μιλφετο λέω για παμ δίνω το 80αρι για 45λεπτο σκίσιμο και μόλις ανεβαίνουμε πάνω στο δωμα ξεκινάμε ένα χαλαρό χαμουρεμα και εκεί που την ρωτάω για χυσιμο στο στόμα πριν καν ξεκινήσει πιπα , μου λέει ένα βροντερο Οχι δεν το κάνω αυτό αγκαπη μου και ότι ισως το κανει με ένα έξτρα δωράκι , δεν ρώτησα καν ποσο ήταν το έξτρα που ήθελε , της λέω άστο κοπέλα μου ντυσου έφυγες , άκου έξτρα για τα αυτονοητα τι άλλες πιπες θα ακούσουμε θεέ μου , οπότε αρχίζω να αμφιβάλω πλέον αυτούς που διάβασα για τελειωτικο στο στόμα κι ότι τα πήρε όλα μέσα , δεν ξέρω αν όντως πήρατε τέτοιες υπηρεσίες εμένα πάντως πήγε να μου το πουλήσει το τελειωτικο στο στόμα , αυτά εν ολίγοις για την φοβερή Μιρα , δεν κολλάμε προχωράμε παρακάτω
Δεν αναιρεί κανείς τά λεγόμενα σάν έγκυρος παίχτης που είσαι αλλά αποκλείεται να λένε παραμύθια αλλά έγκυρα μέλη όπως @petergsp και @baroc πού έχουν πάρει cim.
Τώρα αν τό γύρισε ή λεγαμενη τό έργο με έξτρα ή τό κάνει κατά επιλογή τότε νά ξέρει ότι την έφαγε τό μαύρο σκοτάδι και τρώει άκυρο κατευθείαν, θά μαθευτούν όλα.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.400
Πόντοι
2.846
Προς θεού δεν αμφισβήτω τα λεγόμενα ούτε του Peter ούτε του baroc ,εκτός ότι είναι φίλοι είναι έγκυρα άτομα στα γραφόμενα τους , εγώ λέω απλά την δικιά μου εμπειρία πως κύλησε η φάση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom