Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (8 μέλη και 21 επισκέπτες)

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
μάλλον την Εβίτα  ?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Πέρασμα  την προηγούμενη βδομάδα από Angels Β.Ολγας και συνεδρία με Αννα.
Τπτ το ιδιαίτερο, μασαζ χάιδεμα, :pipa2:  :knockinb: όλα διεκπαιρεωτικά χωρίς λόγο περαιτέρω  αναφοράς.
Αυτό ειναι το γνωστό που βρίσκουμε στις αγγελίες? και προσφέρει και :knockinb: νόμιζα μονο  :pipa2: στη καλύτερη.
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα ξέρουμε τίποτα για Μάγκυ καμαρα? Αξίζει η επίσκεψη?
 

ArisCDP

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
Τελικά όντως τη Δευτέρα έκανε εγκαίνια η Εβίτα ; Πήγε κανείς για να μας ενημερώσει που βρίσκεται και ποιες κοπέλες δουλεύουν; Τελευταία φορά που πήγα ήταν στην Ανδριανουπόλεως (ισόγειο) και είχε Ζέτα, Σάντρα και Μυρτώ.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.147
Like
8.149
Πόντοι
2.356
Τελικά όντως τη Δευτέρα έκανε εγκαίνια η Εβίτα ; Πήγε κανείς για να μας ενημερώσει που βρίσκεται και ποιες κοπέλες δουλεύουν; Τελευταία φορά που πήγα ήταν στην Ανδριανουπόλεως (ισόγειο) και είχε Ζέτα, Σάντρα και Μυρτώ.
σαντρα κ μυρτω ηταν πριν φυγει απ το παλιο δλδ προηγουμενη εβδομαδα

ζετα πηγε αντιστρες, απ οτι εμαθα καμια αλλαγη στις κοπελες

ο καβαλαρης θα πηγαινε στα εγκαινια ειπε αλλα μας ξεχασε
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
σαντρα κ μυρτω ηταν πριν φυγει απ το παλιο δλδ προηγουμενη εβδομαδα

ζετα πηγε αντιστρες, απ οτι εμαθα καμια αλλαγη στις κοπελες

ο καβαλαρης θα πηγαινε στα εγκαινια ειπε αλλα μας ξεχασε
μαγκες πηγα προχτες στο νεο χωρο της χοντρης και ξενερωσα μιας και δεν ηταν απολυτα ετοιμος ο χωρος!!!καναπεδες δεν υπηρχανε και γενικα πολυ λαιτ κατασταση!!!ασε για τα μουνια!!!φολα ολες.μονο η μυρτω απο τησ παλιες!!ξενερα μεγαλη!!!
 

skio

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Η Μυρτώ είναι αυτή που πέρασε για λίγο και από την Εύα? Ρωσσίδα? Αν ναι, νομίζω ότι είναι από τις καλύτερες στο  :pipa2:

Η εβίτα που άνοιξε? Δεν έχω το τηλ της αλλά αν πάω θα με θυμηθεί. Καμία βοήθεια?

 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.147
Like
8.149
Πόντοι
2.356
μαγκες πηγα προχτες στο νεο χωρο της χοντρης και ξενερωσα μιας και δεν ηταν απολυτα ετοιμος ο χωρος!!!καναπεδες δεν υπηρχανε και γενικα πολυ λαιτ κατασταση!!!ασε για τα μουνια!!!φολα ολες.μονο η μυρτω απο τησ παλιες!!ξενερα μεγαλη!!!
σωστος ο καβαλαρης  :thumbsup:
 

ArisCDP

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
Δεν μας είπες όμως συναγωνιστή, που έχει μαγαζί τώρα η Εβίτα ; Το τηλ είναι το ίδιο (69........2425);
 

EFTAPSYXOS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Συνάδελφοι καλημέρα. Μήπως έχει κανεις τηλέφωνο από Αντιστρες (Βούλγαρη); Δεν έχω ξαναπάει αλλά διάβασα από συναγωνιστή ότι είναι εκεί η Ζέτα ( αδυναμία μου από Εβίτα). Αν το έχει κάποιος ας το στείλει σε πμ.
 

sorinjuan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
χρειαζομαι σε πμ καποια τηλ απο πριβε μασαζ στην πολη μας(2-3 καλα θα ηταν).απο τα γνωστα εχω περασει...μπορει να βοηθησει κανενας συναγωνιστης :think:????
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.147
Like
8.149
Πόντοι
2.356
τι γινεται ρε γραφετε μνμτα κ τα σβηνετε

κ χθες το πρωι το ιδιο κ σημερα παλι καποιος γραφτηκε εγραψε κ το εσβησε

εχω βαρεθει να βλεπω το δικο μου μνμ τελευταιο  :headbang:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Τελικά όντως τη Δευτέρα έκανε εγκαίνια η Εβίτα ;
Ναί όντως έκανε εγκαίνια τη Δευτέρα αλλά από το προηγούμενο βράδυ φρόντισε να φτιάξει καινούριο κλώνο στο forum με το όνομα Aris Pitsakis!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.130
Πόντοι
216
Ναί όντως έκανε εγκαίνια τη Δευτέρα αλλά από το προηγούμενο βράδυ φρόντισε να φτιάξει καινούριο κλώνο στο forum με το όνομα Aris Pitsakis!
Μπα,μην είσαι τόσο καχύποπτος. Δεν κάνει καθόλου μπαμ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
επισκεψη προ ημερων σε ΜΑριαννα! την ωρα που πηγα διαθεσιμες η Στελλα, η Ειρηνη και μια ξανθια μιλφ κοντα 40.Ρωτησα για Δαφνη και ελαβα απλα την απαντηση 'σημερα δεν δουλευει'. Προτιμηθηκε η Ειρηνη. Στα θετικα: ισως απο τις ελαχιστες που ξερουν μασαζ, πολυ καλο βυζι 3, ωραιο μουτρακι, νεανικο κορμι, cim, δευτερη γυρα. Στα αρνητικα: αεροπιπα με πολυ χερι (κονεψα να της κανω εξαρθρωση), κλειστα ματια και ψευτικα βογγητα, θελει να σε τελειωνει γρηγορα.
Την ειχα ξαναπαρει στο παρελθον αλλα τριτη φορα δεν θα υπαρξει..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.147
Like
8.149
Πόντοι
2.356
Σωστός ο agricol καλή η ειρήνη αλλά λίγο έως πολύ επαγγελματίας

όσο για τη δάφνη έχει 1 μήνα περίπου που έφυγε τελείως απ τη Μαριάννα
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
καλησπέρα παιδιά. υπάρχει καμιά άκρη για κάποιο από τα prive ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom