Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.023
Like
216
Πόντοι
36
Γιατί ρε τι έκανε?

Καρδούλες δεν βλέπω σήμερα από τον House
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Γελάς ε;;; Καλάάάάά....

AB ξέρει αυτός τι έκανε... άστα που να στα λέω!
 

KASKANTER75

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους :2funny:
εγω πηγα εχθες στο escape και φυσικα εφαγα πορτα  :headbang:
πηγα στην ωρα μου στο ραντεβου χτυπαω το κουδουνι αλλα δεν με ανοιξε καμμια  :headbang:
περνω τηλ στο κινητο δεν το σηκωνει η εβιτα :headbang:
πρεπει να αλλαξω πολη; γιατι λετε οτι εφαγα πορτα  :headbang: δεν με ξερει;
 

manolis2000

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αμάν βρε παιδιά. Ένα τηλέφωνο ζήτησα και μου την πέφτετε. Λίγο ελιτίστικη συμπεριφορά δεν είναι αυτή. Σπουδαία ανακάλυψη έκανες για το πόσα μηνύματα έχω στείλει. Εξάλλου από τα 15000 που έχει στείλει κάποιος πρέπει να δούμε πόσες παπαριές έχει στείλει σε στυλ chat. Μάλλον το συγκεκριμένο νήμα θέλει να το κρατήσετε σε κλειστό κύκλο. Μαγκιά σας.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ75 μήπως να άνοιγες δικό σου μασατζίδικο ρε τύπε?  :grin:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Αμάν βρε παιδιά. Ένα τηλέφωνο ζήτησα και μου την πέφτετε. Λίγο ελιτίστικη συμπεριφορά δεν είναι αυτή. Σπουδαία ανακάλυψη έκανες για το πόσα μηνύματα έχω στείλει. Εξάλλου από τα 15000 που έχει στείλει κάποιος πρέπει να δούμε πόσες παπαριές έχει στείλει σε στυλ chat. Μάλλον το συγκεκριμένο νήμα θέλει να το κρατήσετε σε κλειστό κύκλο. Μαγκιά σας.
Δεν έκανα ποσοτικό αλλά ποιοτικό διαχωρισμό φίλε.Είπα πως είσαι μέλος από το 2007 και μόνο ζητάς.Σωστά η λάθος?Εγραψες ποτέ μια ενημέρωση?Ποτέ.Για άτομα με 15000 ποστς σε στυλ τσατ ξέρεις πόσες ενημερώσεις έχουν κάνει?Παραπάνω από τις 0 δικές σου σίγουρα.
Θα μας τρελάνεις πρωινιάτικα ρε φίλε  :helpplea:
 

KASKANTER75

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ75 μήπως να άνοιγες δικό σου μασατζίδικο ρε τύπε?  :grin:
ετσι οπως παει θα αρχισω να το σκεφτομαι :idiot:
μου εδωσε σημερα ενα τηλ ενας φιλος για μοναστηριου  :dancing:
θα δουμε.αν φαω και πορτα σημερα.....
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Μανώλη μπερδεύεσαι... δεν είναι ούτε κλειστός κύκλος, ούτε ελιτίστικη συμπεριφορά.

Άτομα εδώ μέσα έχουν δώσει εκατοντάδες ή χιλιάδες ευρώ για την τρέλα τους. Έτσι γιατί θέλουν. Μετά έγινε το σάιτ και δημιουργήθηκε μια παρέα που ο καθένας ξόδευε τα λεφτά του και είτε του άρεσε είτε όχι η εμπειρία την μοιραζόταν με άλλους για να ξέρουν, υποκειμενικά πάντα γιατί αυτά που πιθανώς αρέσουν σ' εσένα μπορεί να μην αρέσουν σε μένα. Ναι κοιτάμε μηνύματα και εγώ κοιτάω...

Είδα το μήνυμα σου και σε τσέκαρα. Λες ότι πας σε ct αλλά δεν σε είδα να συμμετέχεις ενεργά στην κοινότητα. Και χωρίς να σκέφτομαι πονηρά λέω... αφού δεν ενημερώνει δεν θα ενημερωθεί. Ναι είναι λογική 'μάχαιρα έδωκες μάχαιρα θα λάβεις΄. Αλλά δεν θέλω στο τέλος της ημέρας όταν ξαπλώνω στο κρεβάτι μου να έχω την αίσθηση του Κώτσου...
 

manolis2000

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή βρε παιδιά το να δώσεις ένα τηλέφωνο με πμ σε κάνεις να αισθάνεσαι Κώτσος.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Δηλαδή βρε παιδιά το να δώσεις ένα τηλέφωνο με πμ σε κάνεις να αισθάνεσαι Κώτσος.

Εμένα προσωπικά ναι... Να δώσω και την ψυχή μου σε κάποιον που έχει βοηθήσει, όχι μόνο εμένα αλλά και άλλους εδώ μέσα, αλλά δεν θέλω να δώσω τίποτα σε κάποιους που απλά ζητάνε.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.023
Like
216
Πόντοι
36
Δηλαδή βρε παιδιά το να δώσεις ένα τηλέφωνο με πμ σε κάνεις να αισθάνεσαι Κώτσος.

Εγώ φίλε μου όταν πρωτοξεκίνησα εδώ μέσα απλά διάβαζα και σχολιάζα πότε πότε και συμετείχα στη συζήτηση. Ποτέ δεν ζήτησα από κανέναν στην αρχή τηλέφωνα. Και από μόνοι τους κάποιοι εδώ μέσα μου δώσανε τα πρώτα τηλέφωνα και έτσι ξεκίνησα δειλά δειλα

Εχει πολύ καλά παιδιά εδώ μέσα, να το ξέρεις

 

manolis2000

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΟΚ. Η συζήτηση δεν οδηγεί πουθενά. Κανείς δε ζήτησε ούτε την ψυχή, ούτε τα ρούχα, ούτε τα χέρια, ούτε να σταυρωθεί κλπ. Σέβομαι απόλυτα τα χιλιάδες ευρώ που έδωσες για να μάθεις. Απλά να κάνω το απλό και προφανές ερώτημα. Πως θα ενημερώσει κάποιος αν δεν πάει. Πως θα πάει αν δεν κλείσει ραντεβού, τουλάχιστον για την πρώτη φορά. Πως θα μάθει τη διεύθυνση αν δεν πάρει τηλέφωνο. Άρα τι πιο λογικό από ένα fucking τηλέφωνο. :headbang:

Ούτε το κονέ ζήτησα ούτε ονόματα, ούτε τίποτα άλλο....

Μάλλον το κουράσαμε. Βάζω τελεία.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Επί του πιεστηρίου

Δύο νέες αφίξεις σήμερα στο Ρεσόρτ Καλλιδοπούλου. Η Εύα η ψηλή μελαχρινή ρωσίδα που ήταν στην Εβίτα και παλιότερα στο ρεσόρτ και μια Ισπανίδα πολύ καλή φίλη της.Παίζει και μασαζοντουετάκι  ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Οκ με την ενημέρωση? Να συνεχίσουμε το σπαμ τώρα?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Θα το ξαναπώ ακόμα μια φορά, παρ όλο που τάχω ξαναγράψει δεκάδες φορές αγαπητοί φίλοι.
Ενα τηλέφωνο ή διεύθυνση δεν ανοίγουν πόρτες από μόνα τους.Ούτε το "μου τόδωσε ο Μήτσιος ο μπήχτης το τηλέφωνο" βοηθάει.
Ξεκινάμε απ τα εύκολα και σιγά σιγά πάμε και στα δύσκολα.Θέλει φυσικά να αφιερώσεις χρόνο και χρήμα.Ναι θέλει ψάξιμο αρκετό.Εμένα το ψάξιμο μ αρέσει κάνει το όλο σπορ πιο συναρπαστικό.Επίσης δεν τίθεται κανένα θέμα "ελίτ" εδώ μέσα.Όσοι θέλουν μπαίνουν στην παρέα.Το πως δε θα σας το πω εγώ.Μάθετε να διαβάζετε τα γραφόμενα όλων.¨"Παλιών" και "νέων". Ολα εχουν τη σημασία τους.Ναι μερικοί από δω μέσα γνωριζόμαστε και προσωπικά και υπάρχει διαφορετική σχέση.Δε βλέπω τίποτα κακό σ αυτό.Αλλά δε μπορώ το δούλεμα ρε μάγκες.'Οχι ψεύτικες επισκέψεις και νάχαμε να λέγαμε.Σόρρυ αν στεναχωρώ κάποιους αλλά έτσι είναι.Ετσι τα βλέπω εγώ τουλάχιστον.Μην κρίνετε από τα πόσα ποστ έχει κάποιος αλλά από το τι γράφει.Να περνάτε όλοι.Εδώ θάμαστε να τα λέμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom