Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
167
Like
287
Πόντοι
21
Η Σασα κινείται μεταξύ Θεσσαλονίκης και Λάρισας. Παλιότερα έμενε Αθήνα και δούλευε σε γραφείο
Έκανε και ένα καλό πέρασμα από το fever. Απορώ μία γυναίκα με τη δική της εμπειρία και το δικό της κύκλο, μία γυναίκα που ξέρει τον τρόπο να ικανοποιήσει τον πελάτη, Πώς δουλεύει σε αυτό το άθλιο και από άποψη υποδομών και από άποψη ιδιοκτησίας μαγαζί. Όσοι την ξέρουν από παλιά και έχουν μία καλή σχέση μαζί της μπορούν να την πάρουν και εκτός μόνη της
Έχεις το νούμερο της αδερφέ μου? Μπορείς να μου στείλεις pm?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
598
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Έχεις το νούμερο της αδερφέ μου? Μπορείς να μου στείλεις pm?
Ρε φίλε πλάκα κάνεις; Έχω τον αριθμό της επειδή έχω μια πολύ καλή σχέση μαζί της. Να το πάρεις να το κάνεις τι το τηλέφωνο της; Αν δε σε γνωρίζει καλά κι αν δεν έχει τον αριθμό σου απλά θα σου το κλείσει γιατί δεν έχει αγγελία. Ας είμαστε στοιχειωδώς σοβαροι εδώ μέσα
 

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
122
Like
134
Πόντοι
1
Μένω Καλαμαριά.

Ξέρετε που βρίσκεται το κοντινότερο μασατζίδικο με σεξ να το επισκεφτώ?
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
134
Like
208
Πόντοι
21
επίσκεψη βάνα με το ξέκολα οληβια. βυζάρες πέτρα και τεράστια καθώς και ο κόλος ωραίος πεταχτός και σκληρός πολύ ναζιάρα και πιτσιρικά θα προτιμηθεί και σε άλλη συνεδρία αν και έχω εκεί το στανταρακι την εμμυ
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
επίσκεψη βάνα με το ξέκολα οληβια. βυζάρες πέτρα και τεράστια καθώς και ο κόλος ωραίος πεταχτός και σκληρός πολύ ναζιάρα και πιτσιρικά θα προτιμηθεί και σε άλλη συνεδρία αν και έχω εκεί το στανταρακι την εμμυ
Η Βάνα είναι στη Σταυρούπολη; Παίζει και φουλ, φαντάζομαι...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
598
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
παιζει φουκ στη Βανα ; ποια κοπελα ;
Καμία απολύτως. Όσο για την Ολίβια που ο άλλος την έχει περιγράψει ως την Πάμελα άντερσον της Σταυρούπολης είναι μια χοντρή κοπέλα με πολύ μεγάλα πεσμένα βυζιά. Χοντρή όμως
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μένω Καλαμαριά.

Ξέρετε που βρίσκεται το κοντινότερο μασατζίδικο με σεξ να το επισκεφτώ?
Ρε φίλε η Θεσσαλονίκη δεν είναι η Νέα Υόρκη. Εκτός αν μετακινείσαι με τα πόδια
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
96
Πόντοι
0
Καμία απολύτως. Όσο για την Ολίβια που ο άλλος την έχει περιγράψει ως την Πάμελα άντερσον της Σταυρούπολης είναι μια χοντρή κοπέλα με πολύ μεγάλα πεσμένα βυζιά. Χοντρή όμως
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε φίλε η Θεσσαλονίκη δεν είναι η Νέα Υόρκη. Εκτός αν μετακινείσαι με τα πόδια

Τελικα στο Vana Spa / Anita Spa υπαρχει καμια πιτσιρικα ομορφη που να μην ειναι χοντρη? Κ εχει καποια σελιδα σε Instagram η Facebook που μπορουμε να βλεπουμε το προγραμμα της ημερας, ποιες δουλευουν ?
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
Τελικα στο Vana Spa / Anita Spa υπαρχει καμια πιτσιρικα ομορφη που να μην ειναι χοντρη? Κ εχει καποια σελιδα σε Instagram η Facebook που μπορουμε να βλεπουμε το προγραμμα της ημερας, ποιες δουλευουν ?
Τατιανα, είναι αδύνατη πολύ ναζί αλλά σε σημείο υπερβολής.. άσε που ζητάει πολλά για κάτι έξτρα.
Φαίη κανονικό γλυκό μωράκι σχετικά νέο με πιθανότητες εξέλιξης
Ελινα παλιά, κανονική!
Οι άλλες όλες νομίζω τα χουν τα κιλάκια τους..
Εμμυ καλή καταπιονα παρά τα κιλά..
Νικολ έχει καιρό να εμφανιστεί, γεματουλα μεν καυλερη δε
Αλίκη αδύνατη, μουναρος λέμε.. σπάνια τέτοια μουνια σε μασατζιδικα ΑΛΛΑ.. δεν είμαι καλή σε τίποτα άλλο πέραν της εμφάνισης, με το ζόρι όλα.
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
96
Πόντοι
0
Τατιανα, είναι αδύνατη πολύ ναζί αλλά σε σημείο υπερβολής.. άσε που ζητάει πολλά για κάτι έξτρα.
Φαίη κανονικό γλυκό μωράκι σχετικά νέο με πιθανότητες εξέλιξης
Ελινα παλιά, κανονική!
Οι άλλες όλες νομίζω τα χουν τα κιλάκια τους..
Εμμυ καλή καταπιονα παρά τα κιλά..
Νικολ έχει καιρό να εμφανιστεί, γεματουλα μεν καυλερη δε
Αλίκη αδύνατη, μουναρος λέμε.. σπάνια τέτοια μουνια σε μασατζιδικα ΑΛΛΑ.. δεν είμαι καλή σε τίποτα άλλο πέραν της εμφάνισης, με το ζόρι όλα.

Ευχαριστω φιλε! Εχει κατι αλλο περα απο φραπε εκει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom