Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (6 μέλη και 43 επισκέπτες)

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
3
Like
294
Πόντοι
21
Όντως μεγάλοκοπελες είναι.Το δίδυμο για τρίο είναι η Σοφία με την Σάσα.Χρειαζεται και η κατάλληλη χημεία φυσικά αλλά και φαντασίωση.Ξες τι είναι να κάθεσαι στην καρέκλα με θεα τον καθρέφτη και να σε παίρνουν πίπα ταυτόχρονα;
Αυτές τις δύο είχα πάρει και ήταν ότι καλύτερο γκιλφ αλλά υπέροχες υπάρχουν ακόμη?
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.522
Πόντοι
1.056
φτωχτος -κοντος και φαλακρος ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ στη Μαρια με ΤΙΠΟΤΑ!!!
Η Μαρια τα θελει ολα και πιστεψτε με μικρη εκανε τρελο Γ@μησ@ !!!!
Σιγά την θεία ρε τυπε ....εμφανισιακά είναι σαν αυτή που έρχεται και μου συγυριζει κάθε 15 ....και γω όταν ήμουν νέος είχα πέραση τι πάει να πει αυτό να μου κάνουν έκπτωση οι βίζιτες ????? .....ούτε φράγκο σε αυτές τις θείες παλαιμαχες γκόμενες ....ποσο μάλλον όταν από την " εργασία " τους ταιζουν τεμπέληδες συζύγους αγαπητικους κλπ. ...
 

Firestop46

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Like
20
Πόντοι
0
Η ξανθιά κάνει μασάζ με τα πόδια, δεν στον παίζει με αυτά.. Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις

edit: πιο πίσω ειπώθηκε οτι στον παίζει κιόλας, αλλά αν πας πρώτη φορά θα σε πουν οτι δεν κάνουν τέτοια κλπ..
Και πόσο τιμάται η υπηρεσια?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
188
Like
295
Πόντοι
21
Αυτές τις δύο είχα πάρει και ήταν ότι καλύτερο γκιλφ αλλά υπέροχες υπάρχουν ακόμη?
Αν λέμε για την ίδια την Σάσα με θητεία στο fever νομίζω ότι ζει Αθήνα και ανεβαίνει που και που. Πρέπει να είναι κοντά στα 50 όμως. Αρραβωνιασμενη ήταν και ένα βήμα πριν τα σκαλιά της εκκλησίας με Λαρισαίο εργάτη στα έργα του Μετρό...
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
965
Πόντοι
86
Σιγά την θεία ρε τυπε ....εμφανισιακά είναι σαν αυτή που έρχεται και μου συγυριζει κάθε 15 ....και γω όταν ήμουν νέος είχα πέραση τι πάει να πει αυτό να μου κάνουν έκπτωση οι βίζιτες ????? .....ούτε φράγκο σε αυτές τις θείες παλαιμαχες γκόμενες ....ποσο μάλλον όταν από την " εργασία " τους ταιζουν τεμπέληδες συζύγους αγαπητικους κλπ. ...
αδερφε εγω την ξερω απο τα 20 της ομως -ηταν πολυ καλη-τωρα παει τελειωσε γεραματα βαραει το ειπαμε
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.522
Πόντοι
1.056
αδερφε εγω την ξερω απο τα 20 της ομως -ηταν πολυ καλη-τωρα παει τελειωσε γεραματα βαραει το ειπαμε
Στα λόγια μου έρχεσαι ανήκει στην ιστορία ....τώρα ότι κάποιοι πάνε εκεί με την προσδοκία να την πηδήξουν και αυτή τους τα παίρνει άνευ είναι από τα αλλόκοτα και αξιοπερίεργα
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
965
Πόντοι
86
Στα λόγια μου έρχεσαι ανήκει στην ιστορία ....τώρα ότι κάποιοι πάνε εκεί με την προσδοκία να την πηδήξουν και αυτή τους τα παίρνει άνευ είναι από τα αλλόκοτα και αξιοπερίεργα
ε αυτο ειπα απο την αρχη-αδικα θα παει οποιος παει τωρα γιατι στα 45 ενταξει εχουμε και δωρεαν προτασεις !!!

Μετα τα 40 το μουνι παρακαλαει να κανει σεξ και δινει και χρημα αν εισαι κανας ωραιος
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
3
Like
294
Πόντοι
21
Έχχει δυο τσέxες φωτιά και μια ολλανδέζα πιο γεμάτη. Τιμές 80 +20 πρωκτός. ΧΧώρος καλούτσικος. Eχtended ωράριο έως τις 22:30, Η χοντρή μετονομάστηκε σε Κατερίνα !
Που είναι αυτό?
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
252
Like
514
Πόντοι
81
Περασμα με Ραφαελα μοντελο σωμα... Εχει το girl friend στο σωμα.. Στην χαρη και στην τσαχπινια της διπλανης πορτας... Εχει απιστευτα οπισθια και σωματαρα.. Το παιζει το εργαλειο πολυ καλα... Συλονο 50 ευρω
Περιοχή ?
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
965
Πόντοι
86
Περασμα με Ραφαελα μοντελο σωμα... Εχει το girl friend στο σωμα.. Στην χαρη και στην τσαχπινια της διπλανης πορτας... Εχει απιστευτα οπισθια και σωματαρα.. Το παιζει το εργαλειο πολυ καλα... Συλονο 50 ευρω
σε ποιο μαγαζι παιζει η ΡΑφ ?
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
3
Like
294
Πόντοι
21
Θα παω να πάρω σοφία και Ηλέκτρα απο dames Δευτέρα και θα ενημερώσω όταν είχα παρει σοφία και σασα ηταν ότι καλύτερο και ας ηταν λίγο μεγάλες
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
31
Like
22
Πόντοι
0
Σιγά την θεία ρε τυπε ....εμφανισιακά είναι σαν αυτή που έρχεται και μου συγυριζει κάθε 15 ....και γω όταν ήμουν νέος είχα πέραση τι πάει να πει αυτό να μου κάνουν έκπτωση οι βίζιτες ????? .....ούτε φράγκο σε αυτές τις θείες παλαιμαχες γκόμενες ....ποσο μάλλον όταν από την " εργασία " τους ταιζουν τεμπέληδες συζύγους αγαπητικους κλπ. ...
Συμφωνώ..
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.522
Πόντοι
1.056
Αν λέμε για την ίδια την Σάσα με θητεία στο fever νομίζω ότι ζει Αθήνα και ανεβαίνει που και που. Πρέπει να είναι κοντά στα 50 όμως. Αρραβωνιασμενη ήταν και ένα βήμα πριν τα σκαλιά της εκκλησίας με Λαρισαίο εργάτη στα έργα του Μετρό...
Πριν 7 χρόνια ήταν σε γραφείο που δεν υπάρχει πλέον....τότε ξεκινούσε στα 150 αλλά τα άξιζε και με το παραπάνω....... βέβαια τότε ήταν στα βαθειά milf's ... κρατιέται ακόμα ???? Γιατί αν έπεσε η τιμή θα πρόκειται για καλό vfm
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
188
Like
295
Πόντοι
21
Πριν 7 χρόνια ήταν σε γραφείο που δεν υπάρχει πλέον....τότε ξεκινούσε στα 150 αλλά τα άξιζε και με το παραπάνω....... βέβαια τότε ήταν στα βαθειά milf's ... κρατιέται ακόμα ???? Γιατί αν έπεσε η τιμή θα πρόκειται για καλό vfm
Δεν ξέρω φίλος. Μάλλον κρατιέται όμως. Δεν ξέρω ωστόσο αν κάνει βίζιτες σε σπίτια όμως.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.610
Πόντοι
736
Δεν ξέρω φίλος. Μάλλον κρατιέται όμως. Δεν ξέρω ωστόσο αν κάνει βίζιτες σε σπίτια όμως.
Η Σασα κινείται μεταξύ Θεσσαλονίκης και Λάρισας. Παλιότερα έμενε Αθήνα και δούλευε σε γραφείο
Έκανε και ένα καλό πέρασμα από το fever. Απορώ μία γυναίκα με τη δική της εμπειρία και το δικό της κύκλο, μία γυναίκα που ξέρει τον τρόπο να ικανοποιήσει τον πελάτη, Πώς δουλεύει σε αυτό το άθλιο και από άποψη υποδομών και από άποψη ιδιοκτησίας μαγαζί. Όσοι την ξέρουν από παλιά και έχουν μία καλή σχέση μαζί της μπορούν να την πάρουν και εκτός μόνη της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom