Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (5 μέλη και 10 επισκέπτες)

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
54
Like
259
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Μες την εβδομάδα πήγα crystal.
Είμαι πελάτης 1 φορά το μήνα ή δίμηνο.
Πήρα την Ολίβια που μου αρέσει ο τροπος της και με ενημέρωσε για την ύπαρξη μασαζ από 2 κοπέλες ταυτόχρονα.
Το έτερον ήμισυ της μου ειπε είναι η Ιριδα λόγο χημείας που έχουν τα δυο κορίτσια.
Πάρε μου λέει να νιώσεις κάτι διαφορετικό.
Την εμπιστευτικά και μπορώ να πω τα άξιζαν τα λεφτά τους τα κορίτσια.
Καταρχήν τα κορίτσια όταν είναι μαζί αλλάζουν κατευθείαν διάθεση,να κάνουν τα αστεία τους να είναι πιο χαλαρές πιο παιχνιδιάρες χαδιαρες .
Ακριβό το σπορ αλλα άξιζε η δοκιμή.
Εάν το ξανακάνω?
Σίγουρα!
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!
 

george_ka

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπερα, γνωριζει καποιος ποιες κοπελες δουλευουν τωρα στο elegance;
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
428
Πόντοι
20
Περάσματα από Krystal προηγούμενες μέρες.
Μπέλα : Έχω κάνει περιγραφή εμφάνισης και υπηρεσιών σε προηγούμενες ενημερώσεις , τα οποία παραμένουν ίδια με μόνη εξαίρεση ότι πρέπει να έχει πάρει κάποια κιλάκια. Κατά τα άλλα , σταθερή αξία, έμπειρη , ξέρει τι κάνει, περνάς καλά.

Ραφαέλα : Μικρούλα, κοντούλα. Έχει πάρει και αυτή κάποια κιλά. Τα φορέματα που φοράει δεν την κολακεύουν ιδιαίτερα αλλά προσωπικά θεωρώ ότι διαθέτει ωραίο σώμα, μεγάλο κώλο, μικρό στήθος που ανταποκρίνεται. Κοινωνική, τυπικό πρώτο κομμάτι , ανάμεσα σε χάιδεμα και κανονικής πίεσης μασάζ. 2ο μέρος καλό, χωρίς παραφωνίες αλλά και χωρίς κάτι εξωπραγματικό. Ευχάριστη παρουσία , συστήνεται.

Κασσάνδρα: Ψηλή, ωραία μάτια , μεγάλο κώλο πλέον , μικρό στήθος με πτωτική τάση , έχει διάφορα τατουάζ στην περιοχή της κοιλίας και στα πόδια. Πολύ καλό πρώτο μέρος , προσπαθεί να σε χαλαρώσει παρόλο δεν διαθέτει κάποια εμπειρία στο μασάζ. 2ο μέρος καλό , συμμετοχική , δεν κλέβει , θέλει να σε ευχαριστήσει. Θετικό πρόσημο αν και εμφανισιακά είναι εκτός του γούστου μου και μόνο για αυτό δεν θα ξαναπροτιμηθεί, κατά τα άλλα η συνεδρία ήταν φουλ τίμια και η κοπέλα εξίσου καλή.
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
470
Like
578
Πόντοι
81
Κανονικά θα έπρεπε να είναι 100€ (50 η κάθε κοπέλα), αλλά εγώ όσες φορές έχω πάρει διπλό έδωσα πάντα 80€ (δεν ξέρω αν είναι τόσο συχνές οι "προσφορές" που έχουν ή αν είναι γενικά έκπτωση διπλού).
60 ειναι στη Βανα παντως να ξερεις.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.132
Πόντοι
201
Αποφασιστε με τα 20ρηκα και τη μαρκα..εχουμε μπερδευτει να πουμε και κανα πασο..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Sauron

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
41
Like
107
Πόντοι
0
To Krystal έχει μόνο φραπέ. Η μια κοπέλα είναι 50€ (30 μασάζ + 20 το τελείωμα). Θεωρητικά, αν πάρεις 2 κοπέλες, πρέπει να είναι 100€, απλά όσες φορές έχω πάρει εγώ, πάντα μου ζητούσαν 80€, γι' αυτό είπα δεν ξέρω αν έχουν πολύ συχνά προσφορές ή αν το διπλό έχει μόνιμη έκπτωση.
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Εχει ενα μελαχροινο 10αρη για χεροκλικανο μονο,για φουλ η γεματουλα καλη αλλα οχι για επαναληψη, εκτος αν σου βγει χημεια..μικρες και οι 2.
Μπορεις να γίνεις πιο περιγραφικός αδερφε για την εμμανουέλα;;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.104
Κριτικές
9
Like
3.421
Πόντοι
736

Alex9989

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά πιο δυνατό μωρό απ καυτά που κάνουν μασάζ πιο πιστεύετε ότι είναι
 

Parlas225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Relief
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Που είναι αυτό;
To reief εννοείς ανατολικά??εγώ πήγα δύο τρεις φορές και τπτ μόνο μάτι έπαιρνε η ξανθιά..!με την αφεντικινα δεν έχω κάνει..!!ξέρεις κάτι παραπάνω???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom