Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Ρε κοπέλα μου, αφού έχεις θρεντ δικό σου, τι δουλειά έχεις εδώ μέσα; τράβα στο θρεντ σου και άσε μας στην ησυχία μας. εδώ είμαστε για να τα λέμε οι άντρες μεταξύ μας, τις εμπειρίες μας και τις πληροφορίες μας. Εσύ τί χώνεσαι διαρκώς; Οκ μπηκες μία φορά μας συστήθηκες, ξαναμπήκες και μας είπες πως άνοιξες θρεντ, ξαναμπαίνεις να μας ενημερώσεις όταν έρχεσαι στην πόλη μας, όλα καλά μέχρι εδώ. Αυτό το διαρκές πράγμα με τα σχόλια και τις φωτογραφίες, τι το θες; Πάνε στο θρεντ σου και κάνε κουμάντο εκει.
Αρκετά, έτσι;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.202
Πόντοι
201
Γράφει κάποιος δεν σας κάνει γιατί είναι θετική και αληθινή η κριτική του και πρόσφατη και μάλιστα το παιδί ρωτούσε στο νημα μου πριν καν έρθω γιατί το έιχει οργανώσει μέρες πριν το ραντεβού ..δεν γράφει κάποιος πάλι δεν σας κάνει και μάλιστα σας ενοχλεί κιόλας που γράφω εγώ εδώ να ενημερώνω την παρουσία μου για όποιον ενδιαφέρεται και το εκτιμάει. Όσο κι αν προσπαθούν ένας-δύο να με ακυρώσουν λέγοντας τα ίδια και τα ίδια τα πολλά λόγια είναι περιττά ..μιλάνε τα fan club μου που δεν είναι μόνο εδώ η στην Αθήνα αλλά είναι ακόμη δύο και όλοι έχουν να πουν τα καλύτερα λόγια για μένα Οπότε αυτό μετράει ούτε οι ανακρίβειες ούτε Υπερβολές ούτε παλαιολιθικές αναφορές.
Σου εγραψα κατι πριν μερικες μερες..ελπιζω ν αρχιζεις να το καταλαβαινεις..δεν θα κανεις περισσοτερους πελατες απο δω μεσα..εδω θελουν να τους πεις πως τον βαζεις και πως τον βγαζεις..ο χαρακτηρισμος ΑΜΕΑ ειναι λιγος..
 

dig

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
42
Like
36
Πόντοι
0

ο καθενας γραφει τις εμπειριες του, τι του αρεσε τι οχι. σε εμενα αρεσουν οι ψηλες σε αλλους οι κοντες.η δικια μου η γνωμη για την Στεφανια εναι η ιδια με του younghunter. δεν μου αρεσε το σωμα ουτε το προσωπο ουτε το μασαζ.προσωπικα νομιζω οτι δεν γνωριζει την τεχνη του μασαζ.αν η Στεφανια δεν προσφερε αλλες υπηρεσιες παρα μονο μασαζ δεν νομιζω να ειχε πελατες.αυτη ειναι η γνωμη μου . οποιος θελει την δεχετε οποιος θελει οχι.​

 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Για να αλλάξω λίγο την συζήτηση το golden η έκλεισε το λογαριασμό του στο Instagram η με έχουν κάνει μπλοκ
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
316
Like
520
Πόντοι
81
Στεφανία, συγνώμη αλλά τα μούτρα σου δεν βλέπονται. Εισαι οτι αντικαβολε εχω συναντήσει τραβά τωρα κανε δικο σου θερντ αρκετα μας κούρασες !!!αμαν ποια παμε παρακατω. ,,,,
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.421
Like
16.880
Έχουμε πήδηξει το θέμα επειδή είστε για τον πεο, @biky-stefania συγνώμη αλλά δε πρόκειται να βρεις το δίκιο σου εδώ μέσα με τόσα αμεα... Καλύτερα να μην ξανά έρθεις Θεσσαλονίκη και να αφήσεις τον κάθε παπαρα να δίνει 80-100 ευρώ σε κάθε Αντζελινα και κάθε Ίριδα μόνο για χειρομαλακια... Εδώ η Θεσσαλονίκη αποδεικνύει με κάθε τρόπο και κάθε ευκαιρία πόσο για τον ΠΟΥΤΣΟ ΕΊΜΑΣΤΕ... φύγε να σωθείς από αυτόν τον βάλτο με αμεα που λέγεται Θεσσαλονίκη και μην κοιτάξεις ούτε πίσω
σωστά μιλάς..σαν ν έχεις δίκιοοοο
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.405
Πόντοι
1.436
Συναγωνιστές , ο καθένας έχει την γνώμη του και είναι σεβαστή . Πάμε όμως παρακάτω , και ας είναι τα ποσταρι’σματα ανάλογα του νήματος και οχι άσχετα με αυτο
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Πραγματικά Πες τα χρυσόστομε. Ότι πιο εύστοχο και ξεκάθαρο έχω διαβάσει εδώ μέσα Ακόμη και από άνθρωπο που λέει ότι δεν είναι του στυλ μου αλλά το λέει ωραία με τακτ

Καθόλου κόσμιος και να ήσουν Μόλις το έχασες και δεν μιλάς ωραία.
Όχι εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τίποτα δεν νομίζω ότι σε πίεσα ποτέ για κάτι. Ούτε ένα δεσμευτικό το τι έχουμε πει Αρκεί να είμαστε σύμφωνοι στο τι επιλογές υπάρχουν .μπορεί να αλλάξει όπως από το ένα πρόγραμμα μπορεί να πάει στο άλλο έτσι Και το αντίστροφο.. γιατί αν δεν είμαι του γούστου σου Σίγουρα δεν θα πάει καλά οπότε θα προτιμούσα να μου πεις ότι θέλω να δοκιμάσω το βασικό πρόγραμμα θα ήταν καλύτερα και για μένα και για σένα Με βάση τη λογική και οι φωτογραφίες είναι αφιλτράριστες και τελείως natural απλά τραβηγμένες από ένα κινητό.
πιτσιρικα εγω ΔΕΝ σε ξερω αλλα βλεπω ΒΓΑΖΕΙΣ γλωσσα σε ολους σχεδον-Το ΛΟΙΠΟΝ θα σου πω κατι
ΕΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ ΒΑΡΥΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΓΚΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑ ΠΛΕΡΩΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΟΣ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΕΝΑΝ ΠΡΟΣ ΕΝΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΧΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΑΣΕΙΣ ΟΛΟΥΣ !

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ-ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΤΟΝ ΒΟΥΡΚΟ-ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ,ΚΑΤΣΕ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.

ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΔΥΣΤΗΧΩΣ !
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Έχουμε πήδηξει το θέμα επειδή είστε για τον πεο, @biky-stefania συγνώμη αλλά δε πρόκειται να βρεις το δίκιο σου εδώ μέσα με τόσα αμεα... Καλύτερα να μην ξανά έρθεις Θεσσαλονίκη και να αφήσεις τον κάθε παπαρα να δίνει 80-100 ευρώ σε κάθε Αντζελινα και κάθε Ίριδα μόνο για χειρομαλακια... Εδώ η Θεσσαλονίκη αποδεικνύει με κάθε τρόπο και κάθε ευκαιρία πόσο για τον ΠΟΥΤΣΟ ΕΊΜΑΣΤΕ... φύγε να σωθείς από αυτόν τον βάλτο με αμεα που λέγεται Θεσσαλονίκη και μην κοιτάξεις ούτε πίσω
Φίλε μάλλον μπερδεύεσαι.

Ίσα ίσα. Για Θεσσαλονίκη μόνο είναι. Γιατί αν δεις τι παίζει Αθήνα με αυτά τα λεφτά θα καταλάβεις γιατί κάθε σαύρα μπορεί και δουλεύει εδω
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
197
Like
703
Πόντοι
81
καλησπερα! Ενας ποιο πανω νομιζω ειχε γραφει οτι δινει φιλια η κανω λαθος ?
αν δεν δινει φιλια οντως δεν αξιζει γιατι και στα λαδομαγαζα δεν δινουν-υποτιθεται πας στη Στεφανια για ποιο πριβε Φαση
kαι στα λαδομαγαζα εαν γνωρισειs την κοπελα δινουν φιλια & γλωσοφιλα και αλλα πολλα ...........
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
54
Like
102
Πόντοι
0
Έχουμε πήδηξει το θέμα επειδή είστε για τον πεο, @biky-stefania συγνώμη αλλά δε πρόκειται να βρεις το δίκιο σου εδώ μέσα με τόσα αμεα... Καλύτερα να μην ξανά έρθεις Θεσσαλονίκη και να αφήσεις τον κάθε παπαρα να δίνει 80-100 ευρώ σε κάθε Αντζελινα και κάθε Ίριδα μόνο για χειρομαλακια... Εδώ η Θεσσαλονίκη αποδεικνύει με κάθε τρόπο και κάθε ευκαιρία πόσο για τον ΠΟΥΤΣΟ ΕΊΜΑΣΤΕ... φύγε να σωθείς από αυτόν τον βάλτο με αμεα που λέγεται Θεσσαλονίκη και μην κοιτάξεις ούτε πίσω
Συμφωνώ με τον φίλο αλλά υπάρχουν και άτομα που γουστάρουν Στεφανία κ την θέλουν στην Θεσσαλονίκη. Όποιος δεν γουστάρει ας μην πηγαίνει. Γιατί τόση επίθεση δεν μπορώ να καταλάβω.
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Συμφωνώ με τον φίλο αλλά υπάρχουν και άτομα που γουστάρουν Στεφανία κ την θέλουν στην Θεσσαλονίκη. Όποιος δεν γουστάρει ας μην πηγαίνει. Γιατί τόση επίθεση δεν μπορώ να καταλάβω.
διοτι την ιδια Κυρια στην Αθηνα την εχεις με 20-30 ευρω την ωρα ....ερχονται στην φτωχομανα μας και ζητανε 200 και 300 την ωρα.

καταλαβες τωρα γιατι υπαρχουν νευρα ? επισης ενω ζητανε 10πλασια λεφτα στη θεσσαλονικη κανουν και μαγκιες-οχι φιλια-οχι δαχτυλο οχι το ενα οχι το αλλο.

μαθετε να σεβεστε ΟΛΟΙ οτι δουλεια και να κανετε αυτον που σας πληρωνει-δεν εννοω να ΣΚΥΒΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ-ο σεβασμος ειναι διαφοτερικο πραγμα.
 

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
322
Πόντοι
280
πιτσιρικα εγω ΔΕΝ σε ξερω αλλα βλεπω ΒΓΑΖΕΙΣ γλωσσα σε ολους σχεδον-Το ΛΟΙΠΟΝ θα σου πω κατι
ΕΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ ΒΑΡΥΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΓΚΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑ ΠΛΕΡΩΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΟΣ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΕΝΑΝ ΠΡΟΣ ΕΝΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΧΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΑΣΕΙΣ ΟΛΟΥΣ !

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ-ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΤΟΝ ΒΟΥΡΚΟ-ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ,ΚΑΤΣΕ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.

ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΔΥΣΤΗΧΩΣ !
μπραβο σοφη η μαλακια σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom