Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

Furious1988

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Παίδες, επειδή μένω κοντά στο μασατζιο υπάρχει καμία που να αξίζει ή είναι όλες για τα σκυλιά? Κ επίσης αν αξίζει να επισκεφτώ στεφάνια όταν ανέβει. Με ψήνει κάπως!
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
236
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
21
Kέρδισα ενα καλό ποσό στο κουμάρι κ λεω να το χαρω.Ξερει κανεις καμια μασαζοκορη που δεχεται εκτος -ας στειλει pm.
Που σαι ρε Νάντια με τα κανόνια σου
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
136
Like
210
Πόντοι
21
καλησπέρα η φενια από ελεγκανς κάνει φουλ πρόγραμμα?
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.368
Πόντοι
201
Καλησπέρα σήμερα πέρασα από Κρύσταλ. Δεύτερη φορά και τις 2 φορές με Μπέλα. Για την κοπέλα δεν μπορώ να πω κορμαρα ευδιάθετη κλπ. Την πρώτη φορά ήμουν φουλ ευχαριστημένος. Σήμερα βέβαια λίγο ξενέρωσα με το σκηνικό του έξτρα 20ρικο για να βγάλει τ από κάτω. Ουσιαστικα σε βάζει σε μια δύσκολη θέση να αρνηθείς. Και από την άλλη άμα είναι έξτρα και αυτό το έχουμε χαμένο.. Να δώσεις έξτρα 20 30 και 50 άμα λάχει για να κάνει κάτι παραπάνω ναι το καταλαβαίνω αλλά αυτό Όχι. Να προσθέσω πως τη πρώτη φορά απλά τ έβγαλε δεν ήταν έξτρα.
Δεν ξέρω βέβαια αν είναι πολιτική του γραφείου η κάθε κοπέλα κάνει τ δικά της.
Κριμα.
Αφου δε σου ζητησε εξτρα να κανετε διαλογο μη μιλάς καθολου. Κοπρια κι αυτη.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Το golden spa εξαφανίστηκε δεν ανεβάζει άλλο στορυ
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.108
Πόντοι
201
Καλησπέρα σήμερα πέρασα από Κρύσταλ. Δεύτερη φορά και τις 2 φορές με Μπέλα. Για την κοπέλα δεν μπορώ να πω κορμαρα ευδιάθετη κλπ. Την πρώτη φορά ήμουν φουλ ευχαριστημένος. Σήμερα βέβαια λίγο ξενέρωσα με το σκηνικό του έξτρα 20ρικο για να βγάλει τ από κάτω. Ουσιαστικα σε βάζει σε μια δύσκολη θέση να αρνηθείς. Και από την άλλη άμα είναι έξτρα και αυτό το έχουμε χαμένο.. Να δώσεις έξτρα 20 30 και 50 άμα λάχει για να κάνει κάτι παραπάνω ναι το καταλαβαίνω αλλά αυτό Όχι. Να προσθέσω πως τη πρώτη φορά απλά τ έβγαλε δεν ήταν έξτρα.
Δεν ξέρω βέβαια αν είναι πολιτική του γραφείου η κάθε κοπέλα κάνει τ δικά της.
Κριμα.
αυτη η καριολα η περιοδο θα εχει η εξτρα 20αρι για το βρακι τις....πουτανααααα!!!
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
96
Πόντοι
0
Οσο υπαρχουν αυτοι που δινουν 20ρικα για να βγαλουν κιλοτες κ για να γλυψουν γατακια αυτα θα συμβαινουν... Τα εσξτρα τα δινεις για να ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ κατι εξτρα ΤΕΛΟΣ!!!
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.202
Πόντοι
201

Συνημμένα

  • Screenshot_20231111_112132_Instagram.jpg
    Screenshot_20231111_112132_Instagram.jpg
    111,9 KB · Εμφανίσεις: 37
Τελευταία τροποποίηση:

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.202
Πόντοι
201
Πίπα δε μετράει....

με ποιες αδερφέ αν επιτρέπεται φουλ όλο μέσα?
Φουλ ολο μεσα? Ετσι λεγεται?:2funny:
Πας...λες γεια σας..δειξτε μου ποιες κοπελες κανουν φουλ..
Εκτος αν θες να ερθουμε να σε παρουμε απ το χερακι!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
50
Like
5.573
Πόντοι
7.636
Φουλ ολο μεσα? Ετσι λεγεται?:2funny:
Πας...λες γεια σας..δειξτε μου ποιες κοπελες κανουν φουλ..
Εκτος αν θες να ερθουμε να σε παρουμε απ το χερακι!!
ναι αγορίνα....φουλ όλο μέσα λέγεται!!!.....γτ παρεξηγήτε τις περισσότερες φορές....

Μερικοί πονηροί ιδρυμάτων εννοούν με το "φουλ", πίπα...
...!!!Νομίζουν έτσι θα γλυτώσουν..... , με μία πιπούλα!!!

Αν δεν μπεί το νερό στο αυλάκι man μου.....δε έχει χαΐρι!!!(για μένα τουλάχιστον).

Έχω πάει, εκεί, και όσες ήταν 2-3 μόνο πίπα είπε ο παίχτης εκεί.....οπότε άσε τις ειρωνείες, αν είμαι σπουδαίος ή όχι!!!

Δε ξέρω αν είμαι σπουδαίος....πάντως χρόνο για χάσιμο δεν έχω, ώστε να επισκέπτομαι συνέχεια τέτοια μέροι και να μην έχει όλο μέσα!!!!χαχαχα:globeos-cigar:
 

Lok32

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Για τους έμπειρους εδώ μέσα. Πόιο γραφείο θεωρείτε ότι είναι καλύτερο.? Στο τι προσφέρουν και άμα οι κοπέλες αξίζουν και φυσικά τιμών. Ο καθένας φυσικά την γνώμη του.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.202
Πόντοι
201
ναι αγορίνα....φουλ όλο μέσα λέγεται!!!.....γτ παρεξηγήτε τις περισσότερες φορές....

Μερικοί πονηροί ιδρυμάτων εννοούν με το "φουλ", πίπα...
...!!!Νομίζουν έτσι θα γλυτώσουν..... , με μία πιπούλα!!!

Αν δεν μπεί το νερό στο αυλάκι man μου.....δε έχει χαΐρι!!!(για μένα τουλάχιστον).

Έχω πάει, εκεί, και όσες ήταν 2-3 μόνο πίπα είπε ο παίχτης εκεί.....οπότε άσε τις ειρωνείες, αν είμαι σπουδαίος ή όχι!!!

Δε ξέρω αν είμαι σπουδαίος....πάντως χρόνο για χάσιμο δεν έχω, ώστε να επισκέπτομαι συνέχεια τέτοια μέροι και να μην έχει όλο μέσα!!!!χαχαχα:globeos-cigar:
Ζητα Αννα Γιαννα αν δουλευουν..και μετα πες μου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom