Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (5 μέλη και 49 επισκέπτες)

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ολοι κατι ξερουμε αλλα τελικα πληροφοριες γιοκ :2funny:..οποιος ξερει κατι ας μας πλημυρισει με πολλες πληροφοριες...δεν θα το παρουμε στραβα
 

tongue_009

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Το μόνο που ξέρω από όσο μιλήσαμε στο τηλέφωνο είναι πως βρίσκεται απέναντι απο το Θεαγένειο, έχει και μασάζ και full και έχει διάφορες κοπέλες. Δεν προλάβαινα να πάω να δω. Το τηλέφωνο το βρήκα στον αγγελιοφώρο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.145
Πόντοι
2.356
Το μόνο που ξέρω από όσο μιλήσαμε στο τηλέφωνο είναι πως βρίσκεται απέναντι απο το Θεαγένειο, έχει και μασάζ και full και έχει διάφορες κοπέλες. Δεν προλάβαινα να πάω να δω. Το τηλέφωνο το βρήκα στον αγγελιοφώρο.
αν σε ειπαν για φουλ απο το τηλ κρατα μικρο καλαθι,
εκτος αν παει ο κιρι77 κ μας ενημερωσει γιατι βλεπω μαζευει πληροφοριες απο παντου
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Βαρδάρι έχει 3 μπάζα τώρα,μια Αλβανίδα κοντόχοντρη που είναι σαν καθαρίστρια,μια άλλη μάλλον αλβανίδα ξερακιανή ψηλή και πολύ αδύνατη και μια μέτρια μικρούλα πάλι ψηλή και αδύνατη αγνώστου εθνικότητας μυρτώ

κάποιος που έγραψε καλά λόγια για την χοντρή αλβανίδα τη μαριάννα,την οποία μόλις μπήκα και είδα κόντεψα να ξεράσω,ή του μαγαζιού είναι ή κατέβηκε από το βουνό και έχει χρόνια να δει γυναίκα...

καλησπερα σε ολους

φιλε μου σημερα δοκημασα την εν λογο κυρια και σε πληροφορω οτι ηταν αρκετα καλη

και δεν ειμαι ουτε του μαγαζιου ουτε βουνησιος
οκ ?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.145
Πόντοι
2.356
καλησπερα σε ολους

φιλε μου σημερα δοκημασα την εν λογο κυρια και σε πληροφορω οτι ηταν αρκετα καλη

και δεν ειμαι ουτε του μαγαζιου ουτε βουνησιος
οκ ?
αστους να λενε αστους να πουν

αυτοι ξερουν μονο να κατηγορουν

μηπως αυτοι ειναι απο αλλα μαγαζια ομως??
 

analsexlover696969

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
αφου σε οσα παιζει sex αλβανια ειναι νουμερο 1 και ρωσσια νουμερο 2 ..δεν χρειαζεται να ειναι αφεντικα για να μας το πουνε ματια εχουμε και βλεπουμε..
 

tongue_009

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδερφοι καλά και τα μασατζίδικα αλλά ασχολείται επιτέλους κανείς σοβαρά με callgirls; Αν ναι, ας μου στείλει pm!
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
πολυ νεκρα ρε παιδια......κανεις δεν μαμαει η κανεις δεν μιλαει?????
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
πηρα την μαρια απο καλιδοπουλου......εντυπωσιακοτατη εμφανησιακα, καλο καλαμακι.....η μπριζολα λιγο λασκα αλλα γενικα λεει πολλα το κοριτσι.........
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
πηρα την μαρια απο καλιδοπουλου......εντυπωσιακοτατη εμφανησιακα, καλο καλαμακι.....η μπριζολα λιγο λασκα αλλα γενικα λεει πολλα το κοριτσι.........
Είναι γυναικάρα η ρουφιάνα. Και πάντα με καλή διάθεση
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Xαρακτηριστικά της?Απο στηθος μ ενδιαφερει ελπιζοντας μην ειναι γεματη ή χοντρη
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Α και να μην ξεχάσω, επέστρεψε η Σάντρα-Λάουρα στην Καλλιδοπούλου. Κόβει η πουτάνα το γαμήσι;  :zfuck:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Μ ενδιαφέρει έτσι όπως την περιγραφεις...Θα ήθελες να με βοηθησεις με καποια πληροφορια μεσω pm να μπορεσω να την επισκεφτω?
Σ ευχαριστω..
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
ναι οντως ηταν εκει κιαυτη........δεν την εχω παρει ομως....τι λεει?????καλη?????
 

top squirter

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
Η Μαρία φίλε είναι ανάλογα με τα κέφια της, μπορεί να πέρασεις καλά ή μπορεί να φύγεις σαν να μην έγινε τίποτα, πάντως αξίζει για το κορμί της.
Νομίζω ότι δεν κάνεί  :pipa1:ακάποτο. Ερώτηση: Έχει κάνει σε κανένα συνάδελφο ακάποτο?
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Η Μαρία φίλε είναι ανάλογα με τα κέφια της, μπορεί να πέρασεις καλά ή μπορεί να φύγεις σαν να μην έγινε τίποτα, πάντως αξίζει για το κορμί της.
Νομίζω ότι δεν κάνεί  :pipa1:ακάποτο. Ερώτηση: Έχει κάνει σε κανένα συνάδελφο ακάποτο?
Σε μένα όχι πάντως
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω για ακαποτο.......πρωτη φορα την πηρα αλλα την γουσταρα ειναι η αληθεια.........
κ με καποτα δεν με χαλαει παντως να την ξαναπαρω.........
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Συνάδελφοι, έχει περάσει ένας περίπου μήνας αν θυμάμαι καλά από την τελευταία μου επίσκεψη στην Βούλγαρη όπου πρόσεξα ότι είχαν έρθει δύο καινούργιες καλές και μία μούφα (αναλυτική περιγραφή μπορείτε να βρείτε νωρίτερα σ' αυτό το thread). Υπάρχει καμία πιο καινούργια ενημέρωση; Πρόσεξα ότι μόνο εγώ και 1-2 άτομα ακόμη γράφουν για το συγκεκριμένο μαγαζί, πράγμα που σημαίνει ότι ή δεν είναι από τα αγαπημένα των μασαζόφιλων του site ή κάποιοι δεν μπαίνουν στον κόπο να ενημερώσουν/βοηθήσουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom