Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα πέρασμα σήμερα από elit με Νασια η Στέλλα δεν δούλευε, οπου έφαγα πετσέτα, στα θετικά το καλό social, το μόνο που σε ενημερώνει αν θες φραπας μόνος σου.
1η φορά πήγα έκανα κουβέντα για παραπάνω αλλά δεν έπεισα ούτε την έξω ούτε την μέσα.
Έχεις κάποιο καυτερό κονε ή είσαι τακτικός του μαγαζιού;

Δηλαδή πήγες πρώτη φορά εκεί; Και πίπα; Κόστος;
Ειπα ονονα γνοστου εδωσα ενα 30αρη στην δεσπινιδα 25 εξο κ απολαυσα.................
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
48
Like
26
Πόντοι
0
καλημερα,κανενα νεο απο RELAX ΕΓΝΑΤΙΑς 112,
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Crystal και luxury έχουν κάνει καμιά αναβάθμιση στις υπηρεσίες τους; Ή ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε είναι ακόμη;
 

Anaktoro

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
35
Like
60
Πόντοι
0
Crystal και luxury έχουν κάνει καμιά αναβάθμιση στις υπηρεσίες τους; Ή ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε είναι ακόμη;
Δυστυχώς τα ίδια.. στο Crystal τουλάχιστον ψεκάστε-σκουπίστε
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
327
Κριτικές
4
Like
815
Πόντοι
361
Ειπα ονονα γνοστου εδωσα ενα 30αρη στην δεσπινιδα 25 εξο κ απολαυσα.................
Ειπα ονονα γνοστου εδωσα ενα 30αρη στην δεσπινιδα 25 εξο κ απολαυσα.................
Αδερφέ οκ γιατί τα ίδια φράγκα παραταξαμε αλλά χωρίς κονε εγώ...
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Φιλε πιγα σιμερα λουξουρι παρουσες νατασα αδιναμια μου και φένια το καυλόμουνιι ....................φορουσαν κ οι δυο μαβρο μινι φορεμα κοντο. ..............πιρα διπλό μασαζ η μια χαιδεβε η αλλη πιο δινατα...............αλα τα πιπινινακια στο αγονα δοσανε ρεστα.............ρεσιταλ με την νατασα κ φενια να ανεβαινουν απο πανο μ και να αγγοζονται βγαλανε ρουχα με αφησαν να πιασο παντπυ και να γλιψω ρογα..............με βγαλανε νοριτερα........
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Αστίτ παρατάτ κε πικ αλεπίζ...........
Δεν υπάρχει αμφιβολία επ' αυτού...............
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.667
Πόντοι
7.636
Φιλε πιγα σιμερα λουξουρι παρουσες νατασα αδιναμια μου και φένια το καυλόμουνιι ....................φορουσαν κ οι δυο μαβρο μινι φορεμα κοντο. ..............πιρα διπλό μασαζ η μια χαιδεβε η αλλη πιο δινατα...............αλα τα πιπινινακια στο αγονα δοσανε ρεστα.............ρεσιταλ με την νατασα κ φενια να ανεβαινουν απο πανο μ και να αγγοζονται βγαλανε ρουχα με αφησαν να πιασο παντπυ και να γλιψω ρογα..............με βγαλανε νοριτερα........
Ρε μπόυ, τι κάνεις???

Θα μας χαλάσεις τα μάτια...πας καλά? πως γράφεις έτσι ρε μαν???

Έλεος...!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
περασα με φενια απο luxury σε εμφανιση θεωρω ειναι μετρια, προσωπο πολυ ωραια για τα γουστα μου αλλα το σωμα καπως χαλαρο(οχι ασχημο) εμενα για τα γουστα μου μου εκανε καλο μασαζ οσο αφορα το δευτερο μερος επαιξε πολυ φτυσιμο γενικα και τον επαιζε αρκετα απαλα. αν την συγκρινω με την δαναη απο το ιδιο μαγαζι σαφως καλυτερη αλλα αν την συγκρινω με νεφελη απο κρυσταλ που παω συνηθως η νεφελη ειναι ετη φωτος καλυτερη. Για κατι παραπανω δεν ξερω αν κανει γτ πηγα πρωτη φορα μαζι της, παντως δεν εκλαψα τα λεφτα μου
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Ειπα ονονα γνοστου εδωσα ενα 30αρη στην δεσπινιδα 25 εξο κ απολαυσα.................
Είσαι μήπως ο εξοχότατος Σερ Γουίλιαμ Καραμπούμπα που πήρε συνέντευξη ο Κωνσταντάρας στο αεροδρόμιο.......;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Ξερει κανεις αν η τοκυο δουλευει καπου ή αν κανει ραντεβου σε ξενοδοχειο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom