Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (9 μέλη και 42 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Θα ανοίξει παράρτημα το λούξουρι στη Λάρισα και θα έχει κοπέλες από Θεσσαλονίκη. Ποια από αυτές που δουλεύουν στη Θεσσαλονίκη μου προτείνετε ?
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
142
Like
218
Πόντοι
21
καλησπέρα πέρασα από ελεγκανς με σοφία και μετά φαινια τέλειες και η δυο κόστος 70. αλλά αυτή η Βαλέρια ρε παιδί μου φορούσε ένα ολόσωμο άσπρο κορμάκι τα βυζιά της παραλίγο να το σκίσουν και να πεταχτούν έξω θέλω πολύ να την έσκιζα αυτήν
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
152
Like
150
Πόντοι
1
Εδώ τι παίζει ξέρει κανείς;;;
 

Συνημμένα

  • IMG_0449.jpeg
    IMG_0449.jpeg
    814,2 KB · Εμφανίσεις: 31

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
177
Like
199
Πόντοι
1
καλησπέρα πέρασα από ελεγκανς με σοφία και μετά φαινια τέλειες και η δυο κόστος 70. αλλά αυτή η Βαλέρια ρε παιδί μου φορούσε ένα ολόσωμο άσπρο κορμάκι τα βυζιά της παραλίγο να το σκίσουν και να πεταχτούν έξω θέλω πολύ να την έσκιζα αυτήν
η Βαλέρια είναι αυτή που έχει το μαγαζί;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
356
Like
1.246
Πόντοι
201
καλησπέρα πέρασα από ελεγκανς με σοφία και μετά φαινια τέλειες και η δυο κόστος 70. αλλά αυτή η Βαλέρια ρε παιδί μου φορούσε ένα ολόσωμο άσπρο κορμάκι τα βυζιά της παραλίγο να το σκίσουν και να πεταχτούν έξω θέλω πολύ να την έσκιζα αυτήν
Αμα τα σκασεις χοντρα τρως
 

Nikolai22

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Like
104
Πόντοι
0
ποιο ειναι το προφιλ της Κουκογιαννη?

Καλησπερα Συνάδελφοι.Μου βγαζει μια fititria28 thess. Και μια Νικολετα Κουκουγιανη μηπως πηγε καποιος να δωσει πληροφορίες;;;
Πήγα κουκογιαννη πριν κάνα 6μηνο. Έχει τηλ στο ινστα. Περιοχή εύοσμου. Στο μασάζ λίγα πράγματα , στο γύρισμα τον πήρε στο στόμα χωρις να το ζητήσω, πότε μάλλον είναι στις παροχές τις στάνταρ. Ωραία πέρασα. Για παραπάνω μου υποσχέθηκε στο δεύτερο ραντεβού αλλά ποτέ δε ξαναπήγα καθότι από επαρχία θέλω άλλη εμπειρία κάθε φορα.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
Πήγα κουκογιαννη πριν κάνα 6μηνο. Έχει τηλ στο ινστα. Περιοχή εύοσμου. Στο μασάζ λίγα πράγματα , στο γύρισμα τον πήρε στο στόμα χωρις να το ζητήσω, πότε μάλλον είναι στις παροχές τις στάνταρ. Ωραία πέρασα. Για παραπάνω μου υποσχέθηκε στο δεύτερο ραντεβού αλλά ποτέ δε ξαναπήγα καθότι από επαρχία θέλω άλλη εμπειρία κάθε φορα.
Τιμή;
 

Morfeas38

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
100
Like
182
Πόντοι
1
Πήγα κουκογιαννη πριν κάνα 6μηνο. Έχει τηλ στο ινστα. Περιοχή εύοσμου. Στο μασάζ λίγα πράγματα , στο γύρισμα τον πήρε στο στόμα χωρις να το ζητήσω, πότε μάλλον είναι στις παροχές τις στάνταρ. Ωραία πέρασα. Για παραπάνω μου υποσχέθηκε στο δεύτερο ραντεβού αλλά ποτέ δε ξαναπήγα καθότι από επαρχία θέλω άλλη εμπειρία κάθε φορα.
Με τα ψυχολογικά της ,πως τα πάει?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
2
Like
5.417
Πόντοι
1.056

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
11
Like
1.022
Πόντοι
311
Καλησπέρα! Θα ανοίξει παράρτημα το λούξουρι στη Λάρισα και θα έχει κοπέλες από Θεσσαλονίκη. Ποια από αυτές που δουλεύουν στη Θεσσαλονίκη μου προτείνετε ?
Κάτσε να δούμε ποιες θα κατέβουν Λάρισα και συζητάμε για προτάσεις....
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
152
Like
150
Πόντοι
1
Πήγα κουκογιαννη πριν κάνα 6μηνο. Έχει τηλ στο ινστα. Περιοχή εύοσμου. Στο μασάζ λίγα πράγματα , στο γύρισμα τον πήρε στο στόμα χωρις να το ζητήσω, πότε μάλλον είναι στις παροχές τις στάνταρ. Ωραία πέρασα. Για παραπάνω μου υποσχέθηκε στο δεύτερο ραντεβού αλλά ποτέ δε ξαναπήγα καθότι από επαρχία θέλω άλλη εμπειρία κάθε φορα.
Δεν μπορώ να βρω το τηλεφωνοτης
 

Furious1988

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Πήγα κουκογιαννη πριν κάνα 6μηνο. Έχει τηλ στο ινστα. Περιοχή εύοσμου. Στο μασάζ λίγα πράγματα , στο γύρισμα τον πήρε στο στόμα χωρις να το ζητήσω, πότε μάλλον είναι στις παροχές τις στάνταρ. Ωραία πέρασα. Για παραπάνω μου υποσχέθηκε στο δεύτερο ραντεβού αλλά ποτέ δε ξαναπήγα καθότι από επαρχία θέλω άλλη εμπειρία κάθε φορα.
Μπορείς να αναφέρεις διάρκεια μασαζοκαταστασης και τιμή φίλε?
 

Giakoumis1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
49
Πόντοι
0
Πέρασμα προ ολίγων ημερών από κρυσταλ. Προτιμήθηκε μπελλα. Στα του αγώνα:

1ο μέρος ικανοποιητικό, ούτε χάδια, ούτε κάτι ιδιαίτερο. Τίμια αρκετά μπορώ να πω.

2ο μέρος πολύ καλό μπορώ να πω ! Ξέρει να σε καυλωνει... Για μένα θετικό ότι το έχει και με τ προστυχολογα μιας και μ αρέσουν αρκετά στο όλο σκηνικό.

Θα προτιμηθεί ξανά σίγουρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom