Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (6 μέλη και 40 επισκέπτες)

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
Κάποιος άποψη για Νίνα από AQUA SPA?
 

Geoperi

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σ όλους. Μετά από καιρό θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την σημερινή μ εμπειρία από το Μεταξά στη Βασιλισης Όλγας.. Είχα επισκεφθεί το εν λόγω χώρο δύο τρεις φορές στο παρελθόν.. Από τις προγενεστερεες εμπειρίες μου εκεί γνώριζα ότι υπάρχει πληθώρα κοριτσιών σε μικρή ηλικία κατά κύριο λόγο.επίσης ότι το μασάζ εκεί ήταν περισσότερο χαιδεμα κ σπάνια ξεπερνούσε η όλη φάση το μισάωρο.. Την πόρτα μ άνοιξε μια εντυπωσιακά ψηλή κοπέλα. Από τα χαρακτηριστικά της μάλλον ρωσικής προέλευσης. Μιλφαρα θα την χαρακτήριζα με καλλιγραμμο σώμα αλλά άγρια χαρακτηριστικά στο πρόσωπο.. Εγώ έψαχνα όμως κάτι πιο συνηθισμένο. Μια κοπέλα της διπλανής πόρτας. Με τα κιλακια της κ με συμπαθητικό πρόσωπο.βλέποντας λοιπόν ότι δε πρόκειται να περάσω μαζί της και έτοιμος να φύγω ξαφνικά εμφανίστηκαν δύο ακόμα κοπέλες. Ρένα τ όνομα της. Ένα κορίτσι Ελληνίδα με πιασιματα.. Φορούσε μαύρο κολλητό φόρεμα. Προεξαχαν από μπρος τα στήθη της κ από πίσω ο κωλος της.. Κ τα δύο κερδίζουν άνετα τον υπερμεγέθη χαρακτηρισμό.. Ξεκινάμε λοιπόν... Το μασάζ απλό χαιδεμα.. Δεν άργησα να γυρίσω ανάσκελα όπου στη θέα του γυμνού κορμιού της δεν μπόρεσα να αντισταθώ στο φουλ πρόγραμμα.. Με δελεασε λέγοντας μου ότι μπορεί να κάνει σκόντο στη τιμή.Τα βυζια της ωραία στην αφή.. Μεγάλα ελαφρώς πεσμένα αλλά λογικό λόγο μεγέθους.. Σφιχτά όσο πρέπει κ όχι νερουλιασμενα.. Η πιπα της πολύ καλή. Μ αργό ρυθμό κ διακοπές.. Ξεκινήσαμε μ ιεραποστολικο όπου μετά από λίγες διείσδυσεις μου ήρθε να χυσω.. Τραβηχτηκα, σηκώθηκα όρθιος.. Κ αυτή στήθηκε σκυβοντας πάνω στο κρεβάτι κ ανεβάζοντας το δεξί της πόδι πάνω στο μασαζοκρεβατο. Μετά από μια δυο διείσδυσεις με θέα την κωλαρα της έχυσα.. Πολύ γρήγορα η αλήθεια.. Δε το ευχαριστήθηκα όσο θα ήθελα.. Μ ενημέρωσε ότι την επόμενη φορά με 80€ θα μπορούσαμε δύο φορές μιας κι σήμερα τελείωσα γρήγορα την πρώτη ..Γενικά σαν χώρος θα έλεγα ό,τι έχει όμορφα κορίτσια με φουλ προγράμματα.. Το μόνο που θέλει βελτίωση είναι η ποιότητα του μασάζ κ ο χρόνος στα  προκαταρτικα.. 
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Το metaxa στη βασσιλισης ολγας είναι private η free :think:?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ποια είναι η αγγελία του τότε? Κανα link?
 

Τσικις

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Βοηθειστε να πάμε και εμείς στα prive ξέρω είμαι καινουργιο μέλος αλλά και όλη μας καινουργοι ειμασταν καποτε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.223
Πόντοι
2.356
Βοηθειστε να πάμε και εμείς στα prive ξέρω είμαι καινουργιο μέλος αλλά και όλη μας καινουργοι ειμασταν καποτε
γιατι θες να πας στα prive κ δε πας στο free που ειπε ο απο πανω σου
 

Τσικις

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Πιστεύω πως στα prive είναι πιο άνετα όλο το σκηνικό αν έχω άδικο και έχεις σχετική εμπειρία θέλω να την ακούσω
 

Τσικις

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Θα πάω και σε αυτό που είπε ο φίλος και θα σας πω εντυπώσεις
 

iordanis82

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Για το μεταξά πήγα προχθές. 5 κορίτσια όλες Ελληνίδες εκτος μιας Ρωσίδας. Τα προγράμματα ξεκινάν απο 40 Ευρώ.
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Η ρενα απο το ΜETAXA υπαρχει περιπτωση να ειναι η ρενα απο το Ευ Ζην στην Β.ολγας??
 

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
Θα μπορούσαν κάποιοι από τους παλιούς να βαθμολογήσουν την ικανότητα κάποιων κοριτσιών με ταλέντο στο στοματικό? :pipa2:
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Εχει δοκιμασει κανενας για κατ οικον απο το animus massage?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716

Αυτο που γραφετε Μεταξα στην Ολγας, τι ακριβως παιζει; Εχει παει καποιος προσφατα να ενημερωσει; Σε μασατζιδικο πηγα μια φορα στο Olgas Spa και δεν εγινε απολυτως τιποτα. Παρολα αυτα βλεπω το νημα με τα μασατζιδικα κινειται πολυ περισσοτερο απο το αντιστοιχο των μπουρδελων, οποτε αν εχει ψωμι η υποθεση καθε πληροφορια ευπροσδεκτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom