Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (9 μέλη και 78 επισκέπτες)

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
επιστροφη πριν απο λιγο απο μανιακη καταδιωξη στην περιοχη αμπελοκηπων. τελικα μετα απο επισκεψεις στα ιδρυματα κατεληξα στο 99 της μιχαλακοπουλου. αν και δεν επισκεφθηκα το ιδρυμα για χειρομαλαξεις αλλα μονο για γευμα παραγγειλα τελικα δυο πιατα μαζι. σονια και παολα. τιμη στα 120 μαζι με το κουβερ.περασα πολυ καλα χορτασα και στο τελος μετα απο ενα χαλαρωτικο μπανακι μαζι με τις θεραπευτριες πηρα τον δρομο της επιστροφης. μιλαμε παντως αυτο το διδυμο εχει χημεια μεταξυ του.εκαναν απιστευτα πραγματα
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
ερωτηση: σιωπης 29 1ος οροφος κουδουνι αισθητικη παιζει τιποτα ή ειναι όντως σοβαρο μαγαζι??γιατι μονο και μονο με την ταμπελα που εχει την εκανα με αλαφρα πηδηματακια
 

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα. διαβαζω για φραντζη 4 και λεω να κανω ενα περασμα.μπορει καποιος να με ενημερωσει τι παιζει περιπου σε αυτα τα μαγαζια γιατι δεν εχω ξαναπαει σε κατι τετοιο.ευχαριστω
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
γεια χαρα. διαβαζω για φραντζη 4 και λεω να κανω ενα περασμα.μπορει καποιος να με ενημερωσει τι παιζει περιπου σε αυτα τα μαγαζια γιατι δεν εχω ξαναπαει σε κατι τετοιο.ευχαριστω

Ρίξε μια ματιά www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,10265.msg163085#msg163085]εδώ[/url]
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
ερωτηση: σιωπης 29 1ος οροφος κουδουνι αισθητικη παιζει τιποτα ή ειναι όντως σοβαρο μαγαζι??γιατι μονο και μονο με την ταμπελα που εχει την εκανα με αλαφρα πηδηματακια
Έχει πλήρες γεύμα αλλά και συνεχώς μιλφόπμαζα!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Καλημέρα και απο μένα συναγωνιστές.Μετά από την χθεσινή σας ενημέρωση κατηφόρισα κι εγώ για Φραντζή 4 γιατί ομολογώ πως την σερίφισα Θεοδώρα την μεγάλη (είναι και η μικρή από Μάρνη εκεί απ'ότι είδα)την είχα αποθημένο εδώ και ένα χρόνο που δεν μου καθόταν με τίποτα όπως και σε όλους λέγοντας πως σταμάτησε την ενεργό δράση.Μπαίνω λοιπόν,με χαιρετάει ευγενικά και απόμακρα όπως πάντα και μου στέλνει τις κοπέλες οι οποίες ομολογουμένως ήταν αρκετές και καλές.Αφού τέλειωσε η παρέλαση της λέω "εσένα μωρό μου" και μου λέει,εγώ δεν δουλεύω,τα κορίτσια μόνο!Την κοιτάω τότε ήρεμος και χαμογελαστός και της λέω,"κοίτα αγάπη μου,αν θυμάσαι καλά και νομίζω ότι θυμάσαι γιατί είσαι γάτα,έχω να έρθω πολύ καιρό εδώ γιατί εκτός του ότι κάποια στιγμή χαλαρώσατε πολύ τις υπηρεσίες σας,γιατί όπως λένε όταν η ψείρα χορτάσει βγαίνει στο γιακά,δεν με συγκινούσε και καμία άλλη εκτός από σένα.Και αφού είχες σταματήσει καιρό,σταμάτησα κι εγώ τις επισκέψεις.Σήμερα όμως έφαγα μία φλασιά και ξαναήρθα μήπως άλλαξες γνώμη,αλλά αφού δεν,αντίο".Και τότε γυρνάει και μου λέει το πολυπόθητο,"θα κάνεις μπανάκι"Καλά είναι περιτό να περιγράψω παρακάτω.Αφενός γιατί όλοι γνωρίζεται πως τρώει ένας άντρας μία γυναίκα που την έχει αποθημένο και αφεταίρου γιατί η Θεοδώρα μέσα στο δωμάτιο πέταξε την στολή της σερίφισας και έγινε μία τρυφερή και υπάκουη στη αρχή γατούλα και μία καυλιάρα σκύλα στη συνέχεια.Οφείλω να ομολογήσω πως το καταευχαριστήθηκα και να ευχαριστήσω για την ενημέρωση από μέρους σας χάρη στην οποία μπόρεσα να έχω την κατάληλη στάση και τουπέ για να πετύχω τον στόχο μου.Άλλωστε το 95% των ενημερώσεων εδώ μέσα είναι πάντα σωστό και αληθινό και αφήνω το 5% για κάποιους οι οποίοι κάνουν κάποια σκόπιμη προώθηση,αλλά αυτά είναι στο πρόγραμμα.Καλό βόλι σε όλους!

Α  Ξ    Ι    Ο    Σ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  :rockon: :rockon: :rockon:
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Την Τετάρτη βρέθηκα κέντρο και πηγα στο Μελινοσπιτο. Μετά τα τυπικά και τη παρέλαση διαλεξα τη Βικτώρια που έχει καλές αναφορές εδώ, Μεγάλο στήθος σχετικά εμφανήσιμη. Αρχιζει ένα τυπικό μασσάζ στα πόδια και στα κολομάγουλα. Λέω εδώ είμαστε θα φάμε καλά, γυρίζω ανάσκελα βάζει ένα μπουκάλι λάδι (που όσο και να τρίβεις γλυστράς σαν χέλι) και δυστηχώς με κέρασε(πληρωμένο είναι) ΦΡΑΠΕ με γάλα. Οταν ζήτησα μπριζολίτσα καλοψημένη μου είπε τη άλλη φορά (εκλεισε η κουζίνα). Με λίγα λόγια τη πάτησα αισχρά. 
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Την Τετάρτη βρέθηκα κέντρο και πηγα στο Μελινοσπιτο. Μετά τα τυπικά και τη παρέλαση διαλεξα τη Βικτώρια που έχει καλές αναφορές εδώ, Μεγάλο στήθος σχετικά εμφανήσιμη. Αρχιζει ένα τυπικό μασσάζ στα πόδια και στα κολομάγουλα. Λέω εδώ είμαστε θα φάμε καλά, γυρίζω ανάσκελα βάζει ένα μπουκάλι λάδι (που όσο και να τρίβεις γλυστράς σαν χέλι) και δυστηχώς με κέρασε(πληρωμένο είναι) ΦΡΑΠΕ με γάλα. Οταν ζήτησα μπριζολίτσα καλοψημένη μου είπε τη άλλη φορά (εκλεισε η κουζίνα). Με λίγα λόγια τη πάτησα αισχρά. 

........πόση ώρα έκατσες ή καλύτερα πόση ώρα έκατσε η κοπέλα & πόσα έδωσες για το ψευτομασάζ και το φραπόγαλο?
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Την Τετάρτη βρέθηκα κέντρο και πηγα στο Μελινοσπιτο. Μετά τα τυπικά και τη παρέλαση διαλεξα τη Βικτώρια που έχει καλές αναφορές εδώ, Μεγάλο στήθος σχετικά εμφανήσιμη. Αρχιζει ένα τυπικό μασσάζ στα πόδια και στα κολομάγουλα. Λέω εδώ είμαστε θα φάμε καλά, γυρίζω ανάσκελα βάζει ένα μπουκάλι λάδι (που όσο και να τρίβεις γλυστράς σαν χέλι) και δυστηχώς με κέρασε(πληρωμένο είναι) ΦΡΑΠΕ με γάλα. Οταν ζήτησα μπριζολίτσα καλοψημένη μου είπε τη άλλη φορά (εκλεισε η κουζίνα). Με λίγα λόγια τη πάτησα αισχρά. 
Αίσχος! :huh: :jerking:μαύρο να μάθει τρόπους
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
ερωτηση: σιωπης 29 1ος οροφος κουδουνι αισθητικη παιζει τιποτα ή ειναι όντως σοβαρο μαγαζι??γιατι μονο και μονο με την ταμπελα που εχει την εκανα με αλαφρα πηδηματακια

φουλ το μαγαζί, αλλά οι θεραπευτριες δεν βλέπονται
 

lougros yasaitis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
φουλ το μαγαζί, αλλά οι θεραπευτριες δεν βλέπονται

δυστυχως ειναι τριμπαζα!μακρυα,μακρυα απο την ευρυτερη περιοχη.Τωρα τελευταια εχει ανεβει και η μαρνης απο οσο ήντα και η πατησιων 171 οπως και η κηφισιας 18 με τα πολωνικα αρματα μαχης που ηρθαν.Αντιθετα ζανοσπιτα,μελινοσπιτα και καιτοσπιτα βρισκονται σε επριοδο ανασυνταξης και πρεμουρας για την μελλουσα πορεια τους.
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
........πόση ώρα έκατσες ή καλύτερα πόση ώρα έκατσε η κοπέλα & πόσα έδωσες για το ψευτομασάζ και το φραπόγαλο?
Δεν ειχα καμμια έκπτωση (αν και εποχής θα έπρεπε) 60 + 20 το έχτρα (βλέπετε έχει ακριβείνει το φακελακι του καφέ - και το γάλα). Τώρα για το χρόνο πρέπει να ήταν περίπου 40 λεπτά.


 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν ειχα καμμια έκπτωση (αν και εποχής θα έπρεπε) 60 + 20 το έχτρα (βλέπετε έχει ακριβείνει το φακελακι του καφέ - και το γάλα). Τώρα για το χρόνο πρέπει να ήταν περίπου 40 λεπτά.
σε ξεσκισαν και σενα. δεν το βλεπω καλα το μαγαζι..



πουτανες παιδακι μου.. δεν βγαζεις ακρη.. :tooth:
 

hotman

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές. Πάτερ τα σέβη μου!!! :rockon: 
Έχεις κάτι να προτείνεις για σήμερα?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
σε ξεσκισαν και σενα. δεν το βλεπω καλα το μαγαζι..



πουτανες παιδακι μου.. δεν βγαζεις ακρη.. :tooth:

Ξεκολιάρες αλλά μήπως τα έδωσε μόνος του ο φίλος παρασυρόμενος από τη δύναμη της συνήθειας; Ερώτηση κάνω, για να μην παρεξηγηθώ. Εκεί, απ' ό,τι ξέρω, το κατ' ευφημισμόν μασάζ (φραπές included) κάνει 50.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Χαιρετώ τους συναγωνιστές. Πάτερ τα σέβη μου!!! :rockon: 
Έχεις κάτι να προτείνεις για σήμερα?

δοκιμασε προς κολωνακι μερια(δημοκριτου,μαντζαρου) ή προς φραντζη,καλλιροης και τα συναφη..).Μελινοσπιτο συνηθως κλειστο τας κυριακας,καιτοσπιτο δεν εγνωριζω ουτε για μαρνης.Α!και εις τον παραδεισον αμαρουσιου θησεως 27α ανοικτα τας κυριακας

υ.γ.παρακαλειται ο νικνειμ bakalhs να τροποιησει το μυνημα μου με δασειες,περισπωμενες και τα συναφη τονισθεντα.. :grin:
 

alexandros11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
175
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια τι παιζει δημοκτιτου???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom