Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

peroukas27

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2016
Μηνύματα
56
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα εχει περασει κανενας απο το lelas μασαζ και αν εχει αποψη για τη χριστινα!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.675
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα στο Συγγρού 40-42 στο μαγαζί του 3ου ορόφου .
είδα επτά κοπέλες πάνω κάτω με το ίδιο σωματότυπο ενώ άλλες 3 κοπέλες ήταν σε πρόγραμμα , πιο αναλυτικά
Βίκυ μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2άρι βυζί
Έρρικα και αυτή μελαχρινή με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί .
Μαίρη ξανθιά μίλφ με κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί .
Τατιάνα ξανθοκάστανη κοπέλα με κανονικό σώμα 2άρι στήθος.
Σάρα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα και 1.5-2άρι βυζί .
Τζούλια παλιά γνώριμη μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2άρι βυζί και
Νίκη ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2άρι βυζί .
Πέρασα με την Μαίρη , μίλφ 43 ετών , μιλάει κάποια ελληνικά και καθόλου αγγλικά , έχει πίρσινγκ στον αφαλό και τατουάζ μια πεταλούδα στο δεξί μπράτσο , γενικά καλή συνεδρία θα ακολουθήσει με την πρώτη ευκαιρία κριτική .
 

romareturns

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
19
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες, εχει επισκεφτει κανεις το Euphoria Professional Massage στην ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 197 & ΠΑΝΟΡΜΟΥ? Τι παιζει εκει απο φραπε?
 

Giteftis1976

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Μετά από έντονες εργασιακά ημέρες είπα να επισκεφτώ τον οίκο χαλαρώσεις και εκτόνωσης στην Εθνάρχου Μακαρίου στην Δάφνη.Η σκέψη μου όταν πηγαίνω στον εν λόγο οίκο είναι:ποια από τις νεράιδες θα με ταξιδέψουν.Βεβαια ποτέ δεν γράφω για καμιά τους κριτική γιατί όλες τους με έχουν ταξιδέψει.Χθες λοιπόν μετά την εισοδο μου,η Αννα(η καλύτερη οικοδέσποινα μακράν) μου παρουσιάζει μια μια της νεράιδες της.Με τις  μόνες που δεν είχα κάνει συνεδρια ήταν η Τζένη (νεαρή από τις πιο καινούργιες)και η Χριστίνα (παλιά στον οίκο) αλλά δεν είχε τύχη να περάσουμε στα ενδότερα.Αυτος είναι και ο λόγος που γράφω κατι.Τι να πει κανείς για την Χριστίνα!!!!Η πασαρέλα της θα έλεγα ότι είναι συνεσταλμένη που δεν σε προδιαθέτει για καταστάσεις που θα ακολουθήσουν.Στο δωμάτιο είναι αρκετά επικοινωνιακή με το μασάζ αρκετά καλό.Για το δεύτερο μέρος τις συνεδρίας τι να πρωτοπώ:το πάθος ξεχειλίζει,η ηδονή στα κόκκινα.Ζει το sex με τον παρτενέρ της δίχως αύριο!!!!Την καλημέρα μου συναγωνιστές.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Ρίτα και Άσπα δεν ειδα.Μπορει να ήταν και σε δωμάτιο εκείνη την ώρα.Το υπόλοιπο ρόστερ πλήρες.

Κσλα η ριτα δε τα προλαβαίνει τα δωματια!!! Ευχαριστω!!!

Πρέπει να παω καμια βολτα απο εκει!!!
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
7
Like
2.912
Πόντοι
736
3 φορές έχω πάει για τη Ρίτα (τη μια υποτίθεται πως είχα κλείσει ραντεβού), καμία δε μου έκατσε.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
3 φορές έχω πάει για τη Ρίτα (τη μια υποτίθεται πως είχα κλείσει ραντεβού), καμία δε μου έκατσε.
μου κάνει εντύπωση πραγματικά. Όσες φορές έκλεισα ραντεβού με την Άννα για την Ρίτα και έχοντας πάει 5-10 λεπτά νωρίτερα από την προκαθορισμένη ώρα, δεν συνάντησα το παραμικρό πρόβλημα. χωρίς τηλεφώνημα με την συγκεκριμένη μην επιχειρήσεις, δουλεύει σχεδόν αποκλειστικά με ραντεβού
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

Notorious_big

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
261
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα,θα ήθελα κανα δυο πληροφορίες γιατί δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζιδικο Κ σκέφτομαι να πάω .. από τα λίγα που διάβασα κατάλαβα ότι τα προγραμμματα παίζουν από 60 Κ πάνω..εγώ θα ήθελα να έχω διπλό γύρο σεξακι Κ ανάμεσα μασαζάκι .. η Πιπουλα για αρχή μασαζάκι στη συνέχεια Κ σεξ για κλείσιμο..λογικά θα πρέπει να πάρω το προγραμμα ώρας στα 80 σωστα;; Σε όλα τα μαγαζιά παίζει ανάλογο προγραμμα η πρέπει να πάω κάπου συγκεκριμένα Κ αν θέλετε μου προτείνετε που Κ με ποιες;;κατά προτίμηση βάζω πρώτα την απόδοση στο σεξ Κ μετά στο μασάζ...ευχαριστώ σε όσους πιστούς με βοηθήσουν σχετικά .. θα ανεβάσω κριτική μετά την αποστολή
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
οι περισοτερες ομως ???
ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΙΒΗ ΚΟΡΙΝΑ ΛΑΟΥΡΑ ΑΛΙΝΑ ΝΑΤΑΛΙ .....
 

ALEX_PEIRAIAS

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά...μήπως μπορείς να μου πει κανείς την διεύθυνση από εθνάρχου μακαρίου στη Δάφνη και τι λέει το κουδούνι?
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
Σάιτ και φωτό εγώ προσωπικά δεν έχω ανακαλύψει για το μαγαζί της Εθνάρχου Μακαρίου
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
εκει οπος λενε ο κυμας κοβετε παρουσια  του πελατη
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
Ευχαριστώ πολύ ! Κατάλαβα... Πας και τα βλέπεις όλα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom