Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
τα χουμε ξαναπει...
το ομηρικο μασαζ κοστιζει :2funny: :2funny: ;) ;)
Αναφορά από Ηλιάδα: Επέλεξα την Ελενίτσα η οποία είναι κοντούλα, μικρούλα, ξανθούλα και με βυζάρες. Από μασάζ, απλά προσπάθησε χωρίς βιάζεται. Η τελετουργία τελείωσε με καλαμάκι και φραπεδάκι. Όλα καλά αλλά όχι και 100€;!!
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.
Χθες πηγσ πρώτη φορα σε "οικο μάλαξης"
Σ. 54 και πηρα Ζανα...βασιζομενος φυσικα σε οτι εχω διαβασει εδω μεσα..
Ενταξει παντως ...το μονο που θελω να καταθεσω ειναι οτι δεν τρελαθηκα κιολας αλλα ειναι διαφορετικη φαση...και θα παω και σε άλλα μαγαζιά για να σχηματίσω "άποψη"! (εντάξ
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αγαπητε satyre συναγωνιστη κακος εδωσες 100 ευρω στο ελενακι για ενα καλαμακι επρεπε να ρωταγες χτυπανε και οπου πιασουν με εκατο ευρω κανει σουπερ προγραμα τωρα που εχουν και πεσμενες δουλειες και βαρανε μυγες ειναι κριμα να μας τα παιρνουν ετσι και ειδικα το ελενακι προσοχη την επομενη φορα.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Ξερει κανεις τι παιζει στην Κηφισια στην Ιριδα

Εχω παει μια φορα και δεν ...... τζαμπα τα 80.!!!!!!!!!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895
Πάντως μαγαζιά άνω των 100€ και με επίπεδο καλαμακιού (μόνο) καλό έιναι να αποφεύγονται, τουλάχιστον μέχρι να εναρμονίσουν τις τιμές τους με τα άλλα του είδους. π.χ. η Ιλιάδα και η Μνατζαγιτωτάκη...  
 

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
να προσθεσω και την Συγγρου 12,
που ειναι γαμω τους χωρους.
Πάντως μαγαζιά άνω των 100€ και με επίπεδο καλαμακιού (μόνο) καλό έιναι να αποφεύγονται, τουλάχιστον μέχρι να εναρμονίσουν τις τιμές τους με τα άλλα του είδους. π.χ. η Ιλιάδα και η Μνατζαγιτωτάκη...  
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το βέλτιστο σημείο προκύπτει με βάση δύο παραμέτρους: υπηρεσίες και τιμή. Δεν είναι μόνο η τιμή. Δηλαδή άμα βγει μια πατσόλα που δεν ξέρει να κάνει μασάζ και σου πει 60 ευρώ (all included), είναι οκ;
 

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
το μη χειρον βελτιστον :cheesy:
Το βέλτιστο σημείο προκύπτει με βάση δύο παραμέτρους: υπηρεσίες και τιμή. Δεν είναι μόνο η τιμή. Δηλαδή άμα βγει μια πατσόλα που δεν ξέρει να κάνει μασάζ και σου πει 60 ευρώ (all included), είναι οκ;
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ενημέρωση για το καινούριο στον Ν. Κόσμο, Σαρκουδήνου 56 (αγγελία στα ΝΕΑ ).
Χώρος εσωτερικά όμορφος, φρεσκοφτιαγμένος, με ατομικές ντουσιέρες στα δωμάτια και πετσέτες-παντόφλες μιας χρήσεως. Θεραπεύτριες μέτριες αλλά με πλούσια τα ελέη (βλ. Ρωξάνη). Επίπεδο μασσάζ πολύ καλό (μάλλον γνώστρια του θέματος η Ρωξάνη), πλούσιο γεύμα χωρίς διάθεση ξεπέτας. Όλα αυτά στην τιμή των 80 ευρώ και με πολύ φιλική διάθεση και συμμετοχή. Το μεγάλο συν... αμέσως μετά το γεύμα μπανάκι μόνη της ή μαζί σου αν θέλεις!!! Θα πάει μπροστά το μαγαζί αν φέρει και φρέσκο κόσμο στον Ν. Κόσμο όπως μου είπαν...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ο Rainbow εκανε την ποιο μεστή τοποθετηση και κατα τη γνωμη μου.
Πραγματικα εχει δικιο και του βγαζω το καπελο!!
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Ενημέρωση για το καινούριο στον Ν. Κόσμο, Σαρκουδήνου 56 (αγγελία στα ΝΕΑ ).
Χώρος εσωτερικά όμορφος, φρεσκοφτιαγμένος, με ατομικές ντουσιέρες στα δωμάτια και πετσέτες-παντόφλες μιας χρήσεως. Θεραπεύτριες μέτριες αλλά με πλούσια τα ελέη (βλ. Ρωξάνη). Επίπεδο μασσάζ πολύ καλό (μάλλον γνώστρια του θέματος η Ρωξάνη), πλούσιο γεύμα χωρίς διάθεση ξεπέτας. Όλα αυτά στην τιμή των 80 ευρώ και με πολύ φιλική διάθεση και συμμετοχή. Το μεγάλο συν... αμέσως μετά το γεύμα μπανάκι μόνη της ή μαζί σου αν θέλεις!!! Θα πάει μπροστά το μαγαζί αν φέρει και φρέσκο κόσμο στον Ν. Κόσμο όπως μου είπαν...

κι εγω συμφωνω απολυτα!
 

staefano

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
.................Η Μάρσι που λέτε ήταν καταπληκτική.Πολύ καλό μασάζ,προκλητική εμφάνιση και υπηρεσίες με αιθησιασμό και πάθος.Ευγενική και πιστή στο καθήκον μέχρι τελικής πτώσης.Εκπληκτικά στησίματα και το κυριότερα.....τέλεια δάχτυλα με περιποιημένα λευκά νύχια.
 

DVF

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους
Ειμαι νεος εδω αλλα διαβαζω το φορουμ καιρο τωρα και ειπα να παω και εγω να παρω απο πρωτο χερι μια τετοια εμπειρια,εχετε να μου προτεινετε κατι? καμια συμβουλη?
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
384
Κριτικές
7
Like
107
Πόντοι
1
αυτα που εγραψες ολοι τα ειδαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom