Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

asterias

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
πριν μια εβδομαδα περασα απο το επος του επικου μας ποιητη βρηκα τη φλωρα τη ρουμανα που ηταν παλια στο μαρουσι μεγαλη αλλαγη ως προς το σερβις την πρωτεινω για τους φαν του ειδους.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
πριν μια εβδομαδα περασα απο το επος του επικου μας ποιητη βρηκα τη φλωρα τη ρουμανα που ηταν παλια στο μαρουσι μεγαλη αλλαγη ως προς το σερβις την πρωτεινω για τους φαν του ειδους.
πως ειναι αυτη η ρουμανα φιλε?
ειναι ρου-μουνα-ρα ή ειναι καμια τσιγγανορουμανα?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
εινε λιγο γεματουλα....... για Μονικα τι λες;;;;;;
γεματουλα, εχω την αισθηση οτι την εχω παρει ,
εχει καλες υπηρεσιες αλλα δε με ενθουσιασε , λογω μικρου στηθους και γενικα χαλαρου κορμιου, αν βεβαια λεμε την ιδια.
Ροστερ εννοω ποιες δουλευουν αυτη την περιοδο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.953
Πόντοι
22.785
γεματουλα, εχω την αισθηση οτι την εχω παρει ,
εχει καλες υπηρεσιες αλλα δε με ενθουσιασε , λογω μικρου στηθους και γενικα χαλαρου κορμιου, αν βεβαια λεμε την ιδια.
Ροστερ εννοω ποιες δουλευουν αυτη την περιοδο.

το μικρο στηθος με τρελαινη....... εχει θεορατες ρογες το μιλφακι.
κατα τα αλλα κανη τα παντα..............
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
για την Παολα που λεει ο φιλος ο Ταρζαν?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
για να είμαι πιο συγκεκριμένος, συνήθως πάω στο Ζανόσπιτο (είναι καλή η Πάολα? πως είναι εμφανισιακά? η Μαρία είναι εκεί?) στο Καιτόσπιτο (θα ήθελα να δοκιμάδω την μαυρούλα) και στη Φρατζή 4 (η Έμυ αντέχει...)
όποιος μπορεί να στείλει μια ενημέρωση...
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Παιδιά λέω να κάνω μία επίσκεψη στη Μεσογείων...αξίζει ο κόπος;

Ευχαριστώ
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
για να μην ξεχασω, αστερια μπες με το κανονικο σου νικ !! :2funny: :2funny: :2funny:
εκτος να υπαρχει ειδικος λογος που εφτιαξες και αλλο λογαριασμο...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
μαγκες εχω κατεβει γλυφαδα και σκεφτομαι να κανω επιδρομη στο μαγαζι επι της ποσειδωνος !!! τι λετε αξιζει ? εχει κανες καλες εμπειριες απο εκει ? η να μην πατησω και να παω στα μερη μου που τρωω καλα ????

ιδου το ερωτημα !!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
μαγκες εχω κατεβει γλυφαδα και σκεφτομαι να κανω επιδρομη στο μαγαζι επι της ποσειδωνος !!! τι λετε αξιζει ? εχει κανες καλες εμπειριες απο εκει ? η να μην πατησω και να παω στα μερη μου που τρωω καλα ????

ιδου το ερωτημα !!!

κανεις με εμπειρια απο το εν λογω μαγαζι ?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
καλησπέρα,

μόλις γύρισα από μια επιδρομή στο ζανόσπιτο. Σχεδόν όλα τα κορίτσια ήταν εκεί και είχε και αρκετή δουλειά το μαηαζί... (είμαστε πολυ φτιαγμένοι από τις διακοπές φαίνεται!!!)
έγινε η σχετική παρέλαση και λόγω σωματότυπου διάλεξα την Ειρήνη. Νταρντάνα με ωραία πόδια, μαυρισμένη, milf καρα-μilf αλλά τελικά ήταν σωστή επιλογή. Το μασάζ ήταν έτσι και έτσι, αλλά μετά μου έκανε μια πίπα...  :pipa1: :pipa1: :pipa1: είναι αρκετά μεγάλη αλλά πολύ ευγενική και μου έφτιαξε την διάθεση.
Η Μαρία ήταν απασχολημένη  :fuck1: :fuck1: :fuck1: και δεν είχα διάθεση να περιμένω... την είδα φεύγοντας και έχει ανοίξει και άλλο τα μαλλιά της... έτσι όπως πάει θα γίνει ξανθιά στο τέλος!!!
Στην παρέλαση ήταν και μια Βικτώρια, ξανθιά αλλά αρκετά γεμάτη την οποία δεν προτίμησα μην έχουμε και καμιά κατάρρευση του εξεταστικού κρεβατιού  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom