Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Μια βοήθεια πλζ άν γνωρίζει κάποιος, το Στουρνάρη 29 σε σχέση με Λ23 απο θέμα εμφάνισης/ηλικίας/ διαθεσιμότητας γυναικών τι παίζει?
Θα προσπαθήσω στα γρήγορα να σου πω δυο πράγματα απο τη δίκη μου σκοπιά......προφανώς τα δυο μαγαζιά έχουν τους δικούς τους φαν και μπορει οι απόψεις να διηστανται, εγω ειμαι δεδηλωμένος φαν του Στουρνάρη το λεω απο πριν αλλα έχω παει αρκετες φορές και στο άλλο....
Λοιπόν, το Στουρνάρη είναι πιο στοχευμένο στο μασαζ και εχει τουλάχιστον τεσσερεις (Λια, Μονικα, Ελένη, Βερονικα και Σόφη) που στο πακέτο θα παρεις και πολυ καλο μασαζ. Για τον γράφοντα η Μονικα προσφέρει το καλυτερο της αγοράς σε τετοια μαγαζιά. Ο κόσμος του είναι κυρίως 40+, οι κοπέλες οι περισσότερες μιλφ εκτος απο Άννα, Μελινα και Παολα. Εκτος απο Λια και Βερονικα θα έλεγα ότι οι περισσότερες (συνήθως 10+) είναι gfe style. Η πιο gfe style.... εχει πιο ατμόσφαιρα μασαζ με δυνατότητα τζακούζι και Νουρου.
Το Λ23 είναι πιο «ξενοδοχείο ημιδιαμονης» με διπλό κρεββάτι στο δωματιο, που θα πας κυρίως για το σεξ, εχει δυο τρεις (διορθώστε με αν κάνω λαθος) Ειρήνη, Άντζελα, Βαλεντίνα που θα παρεις καλές έως πολυ καλές υπηρεσιες σεξ και κατι σαν μασαζ ή ας πούμε μασαζ. Είναι πιο φτηνό απο το Στουρνάρη στην ώρα (80 αντί 100) για δυο πιστολιές.
Για τα υπόλοιπα μπες και πάρε εικόνες......
Ελπιζω να βοηθησα....ίσως κάποιοι να διαφωνήσουν, αυτη είναι η δίκη μου αποψη....
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Θα προσπαθήσω στα γρήγορα να σου πω δυο πράγματα απο τη δίκη μου σκοπιά......προφανώς τα δυο μαγαζιά έχουν τους δικούς τους φαν και μπορει οι απόψεις να διηστανται, εγω ειμαι δεδηλωμένος φαν του Στουρνάρη το λεω απο πριν αλλα έχω παει αρκετες φορές και στο άλλο....
Λοιπόν, το Στουρνάρη είναι πιο στοχευμένο στο μασαζ και εχει τουλάχιστον τεσσερεις (Λια, Μονικα, Ελένη, Βερονικα και Σόφη) που στο πακέτο θα παρεις και πολυ καλο μασαζ. Για τον γράφοντα η Μονικα προσφέρει το καλυτερο της αγοράς σε τετοια μαγαζιά. Ο κόσμος του είναι κυρίως 40+, οι κοπέλες οι περισσότερες μιλφ εκτος απο Άννα, Μελινα και Παολα. Εκτος απο Λια και Βερονικα θα έλεγα ότι οι περισσότερες (συνήθως 10+) είναι gfe style. Η πιο gfe style.... εχει πιο ατμόσφαιρα μασαζ με δυνατότητα τζακούζι και Νουρου.
Το Λ23 είναι πιο «ξενοδοχείο ημιδιαμονης» με διπλό κρεββάτι στο δωματιο, που θα πας κυρίως για το σεξ, εχει δυο τρεις (διορθώστε με αν κάνω λαθος) Ειρήνη, Άντζελα, Βαλεντίνα που θα παρεις καλές έως πολυ καλές υπηρεσιες σεξ και κατι σαν μασαζ ή ας πούμε μασαζ. Είναι πιο φτηνό απο το Στουρνάρη στην ώρα (80 αντί 100) για δυο πιστολιές.
Για τα υπόλοιπα μπες και πάρε εικόνες......
Ελπιζω να βοηθησα....ίσως κάποιοι να διαφωνήσουν, αυτη είναι η δίκη μου αποψη....
Απο Λ23, έχω δει Ειρήνη, δεν έμπαινα (ούτε ο φίλος μου). Άντζελα δεν έτυχε, Βαλεντίνα φαντάζομαι δεν πρόκειται να την δώ μιας και κλείνει μόνη της τα ραντεβού. Είχαμε πάει 3 άτομα κάποια στιγμή και η πρώτη που βγήκε νομίζω ήταν η Αγάπη και με το που την είδε ο ένας την πήρε, δεν πρόλαβα να τον σταματήσω. Βέβαια όταν βγήκε απλά επιβεβαιωσε τους πολλούς.
Ιλόνα δεν έτυχε, Τατιάνα, Μελίνα της έκανα πολυ κοντά στα 50 αν όχι πατημένα και δεν μας κάνανε κλικ.
Αναστασία μπαίνει λιγο με ξυνισμενη μούρη και χωρίς όρεξη και δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα οπότε και αυτή στα δεν, και τέλος Αλεξάνδρα μικρή μεν αλλά ανομοιόμορφα τσουπωτή χωρίς να έχει κάτι θελκτικό πάνω της.
Και επειδή θέλουμε κάποια στιγμή να πάμε και οι 3 και άν γίνεται να μπούμε και οι 3 το Σ29 αν δεν έχει επιλογές θα βγεί λιγο ξυνό, ενω ας πούμε στο Λ23 πετάγεσαι και με τα πόδια στο λατινάδικο.
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
418
Πόντοι
20
Απο Λ23, έχω δει Ειρήνη, δεν έμπαινα (ούτε ο φίλος μου). Άντζελα δεν έτυχε, Βαλεντίνα φαντάζομαι δεν πρόκειται να την δώ μιας και κλείνει μόνη της τα ραντεβού. Είχαμε πάει 3 άτομα κάποια στιγμή και η πρώτη που βγήκε νομίζω ήταν η Αγάπη και με το που την είδε ο ένας την πήρε, δεν πρόλαβα να τον σταματήσω. Βέβαια όταν βγήκε απλά επιβεβαιωσε τους πολλούς.
Ιλόνα δεν έτυχε, Τατιάνα, Μελίνα της έκανα πολυ κοντά στα 50 αν όχι πατημένα και δεν μας κάνανε κλικ.
Αναστασία μπαίνει λιγο με ξυνισμενη μούρη και χωρίς όρεξη και δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα οπότε και αυτή στα δεν, και τέλος Αλεξάνδρα μικρή μεν αλλά ανομοιόμορφα τσουπωτή χωρίς να έχει κάτι θελκτικό πάνω της.
Και επειδή θέλουμε κάποια στιγμή να πάμε και οι 3 και άν γίνεται να μπούμε και οι 3 το Σ29 αν δεν έχει επιλογές θα βγεί λιγο ξυνό, ενω ας πούμε στο Λ23 πετάγεσαι και με τα πόδια στο λατινάδικο.
Το πιο πιθανό είναι να βρείτε κάτι έχει αρκετές επιλογές, τελευταία πέρασα με μια Άννα αρκετά καλή ,και μου έκανε εντύπωση το ποσό στενή ηταν
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Απο Λ23, έχω δει Ειρήνη, δεν έμπαινα (ούτε ο φίλος μου). Άντζελα δεν έτυχε, Βαλεντίνα φαντάζομαι δεν πρόκειται να την δώ μιας και κλείνει μόνη της τα ραντεβού. Είχαμε πάει 3 άτομα κάποια στιγμή και η πρώτη που βγήκε νομίζω ήταν η Αγάπη και με το που την είδε ο ένας την πήρε, δεν πρόλαβα να τον σταματήσω. Βέβαια όταν βγήκε απλά επιβεβαιωσε τους πολλούς.
Ιλόνα δεν έτυχε, Τατιάνα, Μελίνα της έκανα πολυ κοντά στα 50 αν όχι πατημένα και δεν μας κάνανε κλικ.
Αναστασία μπαίνει λιγο με ξυνισμενη μούρη και χωρίς όρεξη και δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα οπότε και αυτή στα δεν, και τέλος Αλεξάνδρα μικρή μεν αλλά ανομοιόμορφα τσουπωτή χωρίς να έχει κάτι θελκτικό πάνω της.
Και επειδή θέλουμε κάποια στιγμή να πάμε και οι 3 και άν γίνεται να μπούμε και οι 3 το Σ29 αν δεν έχει επιλογές θα βγεί λιγο ξυνό, ενω ας πούμε στο Λ23 πετάγεσαι και με τα πόδια στο λατινάδικο.
Συμπληρωματικά να πω, ότι υπάρχει λατινάδικο και στα Εξάρχεια.:wink:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
37
Like
20.334
Πόντοι
4.646
Το πιο πιθανό είναι να βρείτε κάτι έχει αρκετές επιλογές, τελευταία πέρασα με μια Άννα αρκετά καλή ,και μου έκανε εντύπωση το ποσό στενή ηταν
Την Άννα από Βραζιλία εννοείς; Στο Λ23
 
Τελευταία τροποποίηση:

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Το πιο δύσκολο κομμάτι είναι το πάρκινγκ......γυναίκες υπάρχουν για ολα τα γούστα.....
 

M1LfoS1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομάδα που θα βρω μιλφ μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.391
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα συναγωνιστές για ΕΥΗ από sensuality έχουμε καμμία πληροφορία; Κοντή με ξανθό μαλλί και γυαλιά!
 

pianoikisis

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
91
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες υγεία σε όλους! Ήρθα σήμερα Αθήνα ως Πέμπτη πρωί.Θα ήθελα προτάσεις για τις καλύτερες σε μασάζ με σεξ είμαι φαν του στυλ ψηλή νταρντανα με μεγάλα βυζιά.Ευχαριστω εκ των προτέρων!
 

stebaba

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
133
Κριτικές
5
Like
198
Πόντοι
281
Καλησπέρα
Με 80 € δύο εκτονωσεις, υπάρχουν το Λελας, Σαπφούς και Diamond ?
Πήρα κάτι τηλέφωνα και ζητάνε ο,τι να ναι.
Ίσως πρέπει να φτιαχτεί ένας τιμοκαταλογος για διευκόλυνση.
 

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
99
Κριτικές
5
Like
531
Πόντοι
300
Καλησπέρα συναγωνιστές για ΕΥΗ από sensuality έχουμε καμμία πληροφορία; Κοντή με ξανθό μαλλί και γυαλιά!
Τίποτα τρομερό μικρό στήθος, ανύπαρκτος κωλος ο φωτογραφως έχει κάνει τρομερή δουλειά,1,50 με τά χέρια στην ανάταση και υπηρεσίες στούντιο, αποφεύγει να τον τρώει όλο και έχει μια τεράστια κρεατοελιά κάτω από τον αφαλό της . Πεταμένα λεφτά για εμένα.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα
Με 80 € δύο εκτονωσεις, υπάρχουν το Λελας, Σαπφούς και Diamond ?
Πήρα κάτι τηλέφωνα και ζητάνε ο,τι να ναι.
Ίσως πρέπει να φτιαχτεί ένας τιμοκαταλογος για διευκόλυνση.
Και αλλα πολλα, π.χ. Λαζουμιτζη23, Συγγρου 40, Sweet escape (αν προλάβεις 2...), Σουλιου 4, Κηφισιας 10, Μπακνανα, Φραντζή 7 κλπ. Κλπ.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα μάγκες υγεία σε όλους! Ήρθα σήμερα Αθήνα ως Πέμπτη πρωί.Θα ήθελα προτάσεις για τις καλύτερες σε μασάζ με σεξ είμαι φαν του στυλ ψηλή νταρντανα με μεγάλα βυζιά.Ευχαριστω εκ των προτέρων!
Ολα μαζι.....δύσκολο.....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Διαβάζοντας ολα τα σχόλια συναγωνιστών για το sweet escape καταλαβαινω ότι υπαρχει μια γραμμή που λέει, ξεκινάμε με μασαζ 30 λεπτών μετα σεξ οσο παει....μπανάκι, φιλάκι και γεια σας. Και βέβαια ολα παίζονται στο στοματικο, αν τα καταφέρεις/ αντέξεις.....πηδάς..... Το διμπαλο μαλλον εκτος προγράμματος......δεν ζητάνε χρήματα αλλα δεν προλαβαίνεις!
Εγω που ζητησα να ξεκινήσω με σεξ, πήγε καροτσάκι το μασαζ (30λεπτα) και τελειώνοντας το μασαζ ετοιμαζόταν να με κάνει μπανιο και μόλις που πρόλαβα ένα γρηγορο επειδή υπηρχε χρόνος επειδή το πρώτο ηταν γρηγορο...
Εχει καποιος διαφορετική αποψη ή θα πρέπει να έχουμε υπ όψιν ότι σε αυτο το μαγαζι το προγραμμα είναι ένα και καλο....με καλο μασαζ, αλλα ένα πήδημα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom