Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
ακακιε τα μακαρονια να ειναι μελισσα.............
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
εγώ πάντως πήγα μια φορα καλλιρόης 48 και βρήκα καλά τεμαχια αλλα μολις είπα φουλ προγραμ...
καναν τις τρελλές .... εμείς οχι μπα που το είδατε αυτό...
δεν είπα ότι ειμαι πελάτης της φραντζή.... αλλα μολις είδα και κοιλοπονάγαν εφυγα απτο παραθυρο!!

κάτι αλλο .... η Λολα απο μελινοσπιτο που αλλου είπατε ότι εμφανίζεται ρε παιδες??
την άλλη  φορα πήγα και σκεφτόμουν να μπριζολιάσω την ίδια τη μελινα
καλή ιδέα ή μούφα??
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
σιγα τα καραμπαζα.Αυτες εκει(αν ειναι ακομη αυτες που ηταν προ ενος ετους και βαλε) καλο θα ηταν να παιξουν σε μια ταινια με τιτλο"τα μπαζα των λατομειων πειραια"

Μάλλον έχεις καιρό να πας από το συγκεκριμένο ίδρυμα. Η ποιότητα έχει ανέβει πολύ. Μια δοκιμή θα σε πείσει.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Μεσημεριανή επίσκεψη προχθές στο Ζανόσπιτο. Παρούσες η Αντζελίνα (βαριόταν να έρθει μέχρι το δωμάτιο), Ναταλί, μια άλλη ψηλή- αγνωστη σε μένα και η Αννα (βυζαρού) από Στουρνάρη για όποιον την ψάχνει.
Εφυγα άπρακτος.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Καλή σας μέρα συναγωνιστές. Σχετικά με την Καραίσκου 88 επειδή κάποιος ανέφερε σχετικά είχα περάσει από εκεί πριν κάνα τρίμηνο και ήταν μόνο ένα βρωμόμπαζο του κερατά, μια με μαύρα μαλλιά, νομίζω πρέπει να ήταν και Ελληνίδα και άλλο ένα πετσάφι ξανθό πού έκανε την διευθύντρια και η οποία έλεγε ότι τώρα που άλλαξε η διεύθυνση έχουν κόψει τους καφέδες και τις μπριζόλες και κάνουν μόνο επαγγελματικό μασάζ.Ούυυυυυυστττ απο 'κει χάμου. :badair: :badair: :piss:
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Επειδή εχω επισκευθει αρκετές φορές το 85,θα έλεγα οτι κινειται περίπου στον μεσο ορο.Ξεπετάδικο δεν το λές,το περιβάλλον ειναι καλό,τα τεμάχια αλλοτε καλά,άλλοτε μετρια.Πάντοτε τρως μπριζόλα,ακόμα και αν πας πρωτη φορά,το θέμα ειναι η ποιότητά της....

δηλαδή πόσο διαρκεί η συνεδρία? εξαρτάται από τις κοπέλες?
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Καλή σας μέρα συναγωνιστές. Σχετικά με την Καραίσκου 88 επειδή κάποιος ανέφερε σχετικά είχα περάσει από εκεί πριν κάνα τρίμηνο και ήταν μόνο ένα βρωμόμπαζο του κερατά, μια με μαύρα μαλλιά, νομίζω πρέπει να ήταν και Ελληνίδα και άλλο ένα πετσάφι ξανθό πού έκανε την διευθύντρια και η οποία έλεγε ότι τώρα που άλλαξε η διεύθυνση έχουν κόψει τους καφέδες και τις μπριζόλες και κάνουν μόνο επαγγελματικό μασάζ.Ούυυυυυυστττ απο 'κει χάμου. :badair: :badair: :piss:
Φιλε σε παραμυθιασε ισως επειδη σε εκοψε για μπατσο...εγω πηγαινω λογω αποστασης εδω και 1 χρονο περιπου και ολα γινονται ομαλα και χωρις περιττες διαδικασιες...οσο για το ξανθο (η διευθυντρια) ειναι η ιδια απλα τωρα εκανε τα μαλλια της καστανα μεζ..απο τεμαχια ως συνηθως 1-2 γυρω στον μεσο ορο και τα υπολοιπα 2-3 καραμπαζα..
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Φιλε σε παραμυθιασε ισως επειδη σε εκοψε για μπατσο...εγω πηγαινω λογω αποστασης εδω και 1 χρονο περιπου και ολα γινονται ομαλα και χωρις περιττες διαδικασιες...οσο για το ξανθο (η διευθυντρια) ειναι η ιδια απλα τωρα εκανε τα μαλλια της καστανα μεζ..απο τεμαχια ως συνηθως 1-2 γυρω στον μεσο ορο και τα υπολοιπα 2-3 καραμπαζα..
Φιλε ,εγω εχω να παω απο τοτε που ηταν στην υποδοχη η γαζελα η θρουμπα την οποια παρακαλουσαμε να μας κανει συνεδρια και δεν ενεδιδε με τιποτα .Και εμενα με βολευει μια και μενω Πειραια και ειναι ισως μαζι με της Φιλωνος τα μοναδικα που εχουν μεινει.
Αν θελεις δωσε καμμια παραπανω πληροφορια ,ποια κοπελα ,ποσο , ποση ωρα κλπ.
 

skiman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολα τα παιδια. ειμαι τελειος καινουργιος και θελω να μαθω που παιζει καποιο καλο! μασατζιδικο με ωραια μωρακια που γαμας κιολας.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλησπερα σε ολα τα παιδια. ειμαι τελειος καινουργιος και θελω να μαθω που παιζει καποιο καλο! μασατζιδικο με ωραια μωρακια που γαμας κιολας.
διαβασε καμια 30αριά-40αριά σελιδες πισω του παροντος θρεντ και για αποριες εδω ειμαστε.

θα βρεις θησαυρους. και αν κανεις και τον κοπο και διαβασεις ολο το θρεντ (με δοσεις, μην άγχεσαι) θα γινεις καλλιτερος και σοφοτερος ανθρωπος..  :grin:


ευλογησον..  :priest: :priest: :priest: :priest:
 

skiman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
αυτο ηδη κανω αλλα ελεγα να πηγαινα αυριο καμια επισκεψη και δεν ηθελα να φαω καμια φολα.οποτε μεχρι να βγαλω ενα καλο συμπερασμα καθε βοηθεια θα ηταν καλοδεχουμενη.
 

doganos13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
12
Like
6
Πόντοι
10
καλησπερα σε ολα τα παιδια. ειμαι τελειος καινουργιος και θελω να μαθω που παιζει καποιο καλο! μασατζιδικο με ωραια μωρακια που γαμας κιολας.


δοκιμασε πατησιων 131

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μάλλον έχεις καιρό να πας από το συγκεκριμένο ίδρυμα. Η ποιότητα έχει ανέβει πολύ. Μια δοκιμή θα σε πείσει.

Και ποιες εχει φερει το μαγαζι?εκανε καμμια μεταγραφη αξιας?πες ποιες πηρε για να δουμε ποσο ανεβηκε η ποιοτης :S
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε ,εγω εχω να παω απο τοτε που ηταν στην υποδοχη η γαζελα η θρουμπα την οποια παρακαλουσαμε να μας κανει συνεδρια και δεν ενεδιδε με τιποτα .Και εμενα με βολευει μια και μενω Πειραια και ειναι ισως μαζι με της Φιλωνος τα μοναδικα που εχουν μεινει.
Αν θελεις δωσε καμμια παραπανω πληροφορια ,ποια κοπελα ,ποσο , ποση ωρα κλπ.

Δες εδώ:
 

skiman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολα τα παιδια. μπορει να μου δωσει καποιος πληροφοριες που αφορουν την πατησιων 131;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
καλημερα παιδια!να ρωτησω αριθμο για μονης προδρομου γιατι δε ξερω!η βικυ που αναφερετε καλη?δεν εχω ξαναπαει,θα εχω προβλημα???ευχαριστω!
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες ξερει κανεις τιποτα για μαρουσι θησεως??παιζεται κατι απο κοριτσια??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom