Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Μόλις γύρισα απο το Μεσογείων 208 όπου πηγαίνω τακτικά τώρα και 3 μήνες
πήρα την Λένα μιλφ που δεν είχα ξαναπάρει και τα ίδα όλα :new_shocked:

H Λένα είναι μια μίλφ κοντούλα ,ξανθιά με μαυριδερή επιδερμίδα?
που παλια δουλευε Αγ. Μελετίου 71?
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Μόλις γύρισα απο το Μεσογείων 208 όπου πηγαίνω τακτικά τώρα και 3 μήνες
πήρα την Λένα μιλφ που δεν είχα ξαναπάρει και τα ίδα όλα :new_shocked:
Μασάζ σε όλο το σώμα (πίσω-μπρός)τέλεια αίσθηση με λαδοχάδια στον  :bigdick: και πίπα όλο μέσα.....  :o τον έχασα!
Πήδημα τέλειο... την έβαλα στον τοίχο και της άλλαξα τα φώτα, μας άκουσε όλο το διαμέρισμα
και το τελείωμα ήταν το καλύτερο. όλα μεσα στο στόμα, δεν είδα τίποτα πεντακάθαρος βγήκα! και όχι μόνο αυτό αλλα τα κατάπιε μέχρι τελευταίας σταγόνας.
Απο ομορφία δεν λέει πολλά.... απο σώμα :boobies: εμένα μου άρεσε πάρα πολύ!

χαλάρωωωωωσα
καλό σκ σε όλους παίδες :dancing:

Nα την κατατάξουμε στα βαθιά λαρύγγια των μασαζερί; Δώσε μας μια καλύτερη περιγραφή του τεμαχίου.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
καλησπερα μαγκες παραθετω νεα αγγελια στη στηλη μασαζ της χρυσης ευκαιριας:
" Νεο studio ανοιξαμε.απο ανατολικες χωρες κοπελες προσφερουν πληρη προγραμματα για την απολυτη χαλαρωση σας.
  κουκακι,αρχη θησεως τηλ: ########### "

εχει κανεις ιδεα για την καινουργια αφιξη? δεν γραφει διευθυνση μονο τηλ.
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Nα την κατατάξουμε στα βαθιά λαρύγγια των μασαζερί; Δώσε μας μια καλύτερη περιγραφή του τεμαχίου.

στα βαθιά λαρύγγια δεν την έχω βρεί , ούτε κ εγω ήξερα οτι το κάνει αυτό, άλλωστε 1τη φορά πήγα μαζί της.
σάν ομορφία δεν λέει αν κ εμένα αυτές η προστυχόφατσες μιλφάτες μου αρέσουν
βύζάρες έχει κ σώμα (όλα αυτα είναι κ θέμα γούστου) την θεά μην την περιμένετε σε τέτοια ιδρύματα :boobies:
κ μασάζ τέλειο
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
H Λένα είναι μια μίλφ κοντούλα ,ξανθιά με μαυριδερή επιδερμίδα?
που παλια δουλευε Αγ. Μελετίου 71?

δέν θα την έλεγα κοντή κ μαυριδερήελληνιδα είναι απο θεσσαλονίκη απο ότι μας είπε
κ ότι μας λένε κ οι άλλες 2 μιλφάτες που δουλεύουν εκεί ;)
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
για μεσογειων 208 μπορει κανεισ να πει τιμεσ΄η τηλ;
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
αξιζει φιλε εχεισ παει
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ο μαρνης
του μαρνη..




η μαρνη
της........????  :)
[size=8pt]μαρνεως ή μαρνης...
αυτο ειναι το σωστο γραμματικα ,
σορι που το επισημαινω λιγο ετεροχρονισμενα
(ισως να κανω και λαθος)[/size]
και μια ερωτηση...
το Ιμβρου 2 που πεφτει?
το ψαχνω στο google-maps
και μου βγαζει Δαφνη...  :helpplea:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
φιλε τα τεμαχια ειναι λιγα οταν οι επιλογες ειναι λιγες..

ξανοιξου και σε αλλα μαγαζια περα απο αυτα που γραφουν εδω και θα δεις πολυ ωραια τεμαχια..
ξανοιξου ως τη  ταυλανδη, ολο και κατι θα βρεις... :uglystupid: :uglystupid:
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!Ετσι θελουν για να σταματησει η κοροιδια.
Παιδιά καλή σας μέρα.Να κάνω μια ενημέρωση κι εγώ.Πήγα στη Αλεξάνδρας 49 που είναι το νέο μαγαζί που άνοιξε μετά το κλείσιμο στην Κουμανούδη 4.Ίδια στην υποδοχή,με γνώρισε,της είπα μάλιστα ότι δεν ήξερα ότι έκλεισε το προηγούμενο και μου είπε κάτι @@ριές,δηλαδή ότι πήρε σύνταξη η ιδιοκτήτρια και τέτοια.Στις κοπέλες τώρα,που ο Θεός να τις κάνει κοπέλες,όλες μεγαλοκοπέλες και άσχημομούρες εκτός από μια που ήταν και στο προηγούμενο,μεγάλη κι αυτή αλλά ωραία γυναίκα,η οποία επίσης με γνώρισε.Ωραία της λέω,περνάμε.Το θεώρησα άσκοπο να ρωτήσω για προγράμματα αφου με ήξεραν και τις ήξερα και στο προηγούμενο μαγαζί έκανα φουλ πρόγραμμα.Κάνω ντους και περιμένω.Έρχεται η κυρία και παρατηρώ τις εξής αλλαγές με πριν από λίγο που μιλήσαμε,α)φόρεσε ιατρική μπλούζα και β)φόρεσε καλσον(όχι κάλτσες) τα οποία δεν φόραγε πριν στην παρέλαση των κοριτσιών.Κάτι ψιλιάστηκα αλλά δεν μάσησα και συνεχίσαμε.Με ρωτάει αν θέλω λάδι,της λέω όχι.Με ρωτάει τι μασάζ θέλω,της λέω απαλό.Δηλαδή θες να σε χαιδέψω μου κάνει αυτή.Ναι της απαντάω εγώ.Παιδιά,επί μισή ώρα μου χάιδευε πλάτη και πόδια.Ούτε κατά διάνοια άγγιγμα στο επίμαχο σημείο.Της λέω να γυρίσω λίγο γιατί πιάστηκα και άρχισε να μου κάνει μασάζ στους κροτάφους.Κουφάθηκα!Της λέω,δεν θα κάνουμε τίποτα;Μου λέει τι να κάνουμε.Έρωτα της λέω.Όχι,μου λέει,εδώ μόνο μασάζ.Ναι της κάνω αλλά αυτά τα λένε από την αρχή αφου με ξέρετε και από το προηγούμενο μαγαζί που είχε φουλ πρόγραμμα.Άσε της λέω και σηκώνομαι και ντύνομαι.Εγώ νου λέει όμως ήμουν μισή ώρα στο δωμάτιο και της απαντάω,σωστά και οι δύο χάσαμε μισή ώρα από την ζωή μας.Φεύγοντας με ρωτάει η άλλη,καλά στο προηγούμενο μαγαζί σου είπα εγώ ότι οι κοπέλες κάνουν έρωτα;και της απαντάω,όχι αλλά όταν σε ρώτησα δύο φορές για κάποιες αν δίνουν κουλούρι μου είπες πως σε αυτό θα συννενοηθείς με την ίδια την κοπέλα.Αν δεν κάνατε τίποτα η σωστή απάντηση θα ήταν,ούτε κουλούρι ούτε παξιμάδι.Οι κοπέλες κάνουν μόνο μασάζ,μην μου κάνεις λοιπόν την παρθένα.Αν τώρα το σύστημα άλλαξε αφού με γνωρίζεις αλλά και να μην με ήξερες έπρεπε να μου το πεις από την αρχή.Άντε γειά λοιπόν και την επόμενη φορά να προσέχετε.Και έφυγα χωρίς ν'αφήσω ούτε ένα ευρώ.Κι αν είχε τα κότσια,ας μου ζητούσε να δεις τι θα γινόταν!Αυτά παιδιά για την Αλεξάνδρας για να ξέρετε.Και πάλι καλημέρα σε όλους και καλό βόλι.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παιδια το Ιμβρου το εντοπισα, ακυρον.
Συγχαρητηρια στους συναγωνιστες που διαφυλαττουν την αξιπρεπεια μας στις "πονηρες"
και τις "ξεπετατζουδες".Τερμα πια η κοροιδια των συναγωνιστων!!!
Λιγος σεβασμος στον πελατη επιτελους!!!
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
[size=8pt]μαρνεως ή μαρνης...
αυτο ειναι το σωστο γραμματικα ,
σορι που το επισημαινω λιγο ετεροχρονισμενα
(ισως να κανω και λαθος)[/size]
και μια ερωτηση...
το Ιμβρου 2 που πεφτει?
το ψαχνω στο google-maps
και μου βγαζει Δαφνη...  :helpplea:
ο ποταμος Μαρνης ,Ιμβρου στη Δαφνη εχει ,σωστα μαλλον το ειδες.
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Αμα η Κορίνα μαζέψει ολες τις συνομήλικες φίλες της, βλέποντας οτι η ιδια εχει πέραση αν και καραmilf, τότε έχει να πεσει πολύ μπάζο στην ΙΜβρου. Αχ εσεις οι milfάκηδες φταιτε
Παιδιά για δοκιμάστε Αναστασία στην Ίμβρου 2(Πλατεία Αμερικής,Πατησίων,επόμενη παράλληλος είναι η Λέλας Καραγιάννη.Τα γράφω αυτά για κάποιον που ρώταγε σε προηγούμενο post που είναι η Ίμβρου γιατί δεν την βρίσκει και δεν πήρε απάντηση ο άμοιρος).Πρέπει να είναι γύρω στα 25 με 28,κανονικό ύψος,φυσικό τριάρι βυζί με πεταχτή,παχιά ρώγα και ωραία καπούλια.Καυλώνει πολύ και δεν σ'αφήνει να την γλύψεις γιατί το γατί της γίνεται μούσκεμα και ντρέπεται!το ξέρω γιατί την έχω πάρει 2 φορές και την δεύτερη ήταν πιό άνετη.Πολύ καλό μασάζ σε όλο το σώμα,καλή βαθιά πίπα με σκούφο και περιποίηση στο κορμό και στα @@ και καλό στήσιμο με ζουμερή μπριζόλα.Καθαρή και μυρωδάτη.Εγώ την πρώτη φορά την πήρα στην τύχη γιατί πήγα για την Κορίνα που έμαθα από σας ότι άνοιξε εκεί δικό της,αλλά ήταν απασχολημένη και βιαζόμουν.Την δεύτερη φορά όμως πήγα γι'αυτήν και η πλάκα είναι ότι η μικρή με γνώρισε και μου λέει από μόνη της πως η Κορίνα είναι πάλι απασχολημένη.Και της λέω κι εγώ,δεν με νοιάζει,εγώ για σένα ήρθα.Της άρεσε αυτό που άκουσε βέβαια και κολακεύτηκε!Έτσι την δεύτερη φορά ήταν πιο διαχυτική,χαλαρή και θερμή.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
.Και έφυγα χωρίς ν'αφήσω ούτε ένα ευρώ.Κι αν είχε τα κότσια,ας μου ζητούσε να δεις τι θα γινόταν!Αυτά παιδιά για την Αλεξάνδρας για να ξέρετε.Και πάλι καλημέρα σε όλους και καλό βόλι.
[/quote]
Ευγε συναγωνιστη , ετσι πρεπει να κανουμε ολοι.Εγω το εχω κανει τουλαχιστον 3-4 φορες για τον ιδιο λογο και εχω ενημερωσει.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Η Τζουντη απο Πειραια θα μεταφερθει απο τον επομενο μηνα καπου στην Θησεως στην Καλλιθεα.Νεωτερα οταν ανοιξει.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
ρε παλουκαρια υπαρχει κανα μασαζερι που να εχει κανονικο κρεβατι , γιατι μεχρει τωρα μου συμβαινει το εξης οξυμορο , πρωτα μασαζ και ξεπιασημο και μετα μπριζολιτσα και ξαναπιασιμο , και μη πει κανεις για καπακια 2ο γυρο μασαζ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom