Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

NoobaklasGR

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα. Νομίζω κάπου έχει γραφτεί αλλά δεν το βρίσκω. Η Λίζα από Λέλας (αλβανίδα με μεγάλα μαστάρια, πρώην Βικτώρια) ξέρουμε πού πήγε;
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
79
Like
206
Πόντοι
20
Καλημέρα. Νομίζω κάπου έχει γραφτεί αλλά δεν το βρίσκω. Η Λίζα από Λέλας (αλβανίδα με μεγάλα μαστάρια, πρώην Βικτώρια) ξέρουμε πού πήγε;
τελευταια την ειδα Σουλιου αλλα μου ειπε στην υποδοχη ερχεται λιγες ωρες αρα αν τη θες μονο ραντεβου νομιζω νασαι σιγουρος δεν τη βλεπω συνεχεια ,,,
 

NoobaklasGR

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
τελευταια την ειδα Σουλιου αλλα μου ειπε στην υποδοχη ερχεται λιγες ωρες αρα αν τη θες μονο ραντεβου νομιζω νασαι σιγουρος δεν τη βλεπω συνεχεια ,,,
Σε ευχαριστώ ρε φίλε
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
138
Πόντοι
0
Παιδιά τι παίζει με το City Gold Spa στη Βασιλίσσης Σοφίας? Άλλαξε η διοίκηση? Γύρισα Ελλάδα για λίγες μέρες και πήρα τηλέφωνο, και ρώτησα για body to body και μου λεει η τυπισσα "θα συννενοηθείτε με την κοπέλα" και λεω οτι δεν είμαι μακρυα μπορω να περάσω και μου κάνει "είμαστε μόνο με ραντεβού και δεν έχω τώρα, καλέστε σε μία ώρα". Προφανώς πήγα να καταθέσω αλλού όχι για την ώρα αλλά για το ότι μου τα μάσαγε στο τηλέφωνο εκτός και αν το κάνουν για να μην τους πιάσει καμία αστυνομία. Αλλά ρε παιδιά τι φάση με το συγκεκριμένο? Κάποτε ήταν αρκετά καλό με φρέσκα κορίτσια.
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
Πήγα στο Μπακνανά για Στέλλα.
Έλειπε αλλά δεν την βλέπω κ στο ρόστερ τις επόμενες μέρες.
Ξέρει κανείς κάτι;
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.487
Κριτικές
7
Like
2.950
Πόντοι
736
Παιδιά τι παίζει με το City Gold Spa στη Βασιλίσσης Σοφίας? Άλλαξε η διοίκηση? Γύρισα Ελλάδα για λίγες μέρες και πήρα τηλέφωνο, και ρώτησα για body to body και μου λεει η τυπισσα "θα συννενοηθείτε με την κοπέλα" και λεω οτι δεν είμαι μακρυα μπορω να περάσω και μου κάνει "είμαστε μόνο με ραντεβού και δεν έχω τώρα, καλέστε σε μία ώρα". Προφανώς πήγα να καταθέσω αλλού όχι για την ώρα αλλά για το ότι μου τα μάσαγε στο τηλέφωνο εκτός και αν το κάνουν για να μην τους πιάσει καμία αστυνομία. Αλλά ρε παιδιά τι φάση με το συγκεκριμένο? Κάποτε ήταν αρκετά καλό με φρέσκα κορίτσια.
εχω να παω κανα τριμηνο, αλλα δεν ειχαν αλλαξει πολλα
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
2
Like
3.392
Πόντοι
456
μαγκες ,επειδη ημουν φαν της ελενας , εαν δουλευε ακομη θα το ηξερα. εχω την εντυπωση οτι συμπληρωσε τα ενσημα και βγηκε στη συνταξη .μακαρι να ξαναγυρισει γιατι ηταν η καλυτερη στο ειδος . παμε για αλλα πλεον.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.439
Κριτικές
5
Like
7.345
Πόντοι
1.336
μαγκες ,επειδη ημουν φαν της ελενας , εαν δουλευε ακομη θα το ηξερα. εχω την εντυπωση οτι συμπληρωσε τα ενσημα και βγηκε στη συνταξη .μακαρι να ξαναγυρισει γιατι ηταν η καλυτερη στο ειδος . παμε για αλλα πλεον.
απ οσο ξερω ειχε σοβαρο προβλημα με τα χερια της . βλεπεις η γυναικα εκανε μασαζ δεν χαιδευε απλα ..και αναγκαστικα σταματησε..ετσι εμαθα εγω τουλαχιστον
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.632
Πόντοι
2.836
Παιδιά τι παίζει με το City Gold Spa στη Βασιλίσσης Σοφίας? Άλλαξε η διοίκηση? Γύρισα Ελλάδα για λίγες μέρες και πήρα τηλέφωνο, και ρώτησα για body to body και μου λεει η τυπισσα "θα συννενοηθείτε με την κοπέλα" και λεω οτι δεν είμαι μακρυα μπορω να περάσω και μου κάνει "είμαστε μόνο με ραντεβού και δεν έχω τώρα, καλέστε σε μία ώρα". Προφανώς πήγα να καταθέσω αλλού όχι για την ώρα αλλά για το ότι μου τα μάσαγε στο τηλέφωνο εκτός και αν το κάνουν για να μην τους πιάσει καμία αστυνομία. Αλλά ρε παιδιά τι φάση με το συγκεκριμένο? Κάποτε ήταν αρκετά καλό με φρέσκα κορίτσια.
Αυτοί γενικά κρατάνε πολύ χαμηλό προφίλ σε σχέση με τα άλλα μαγαζιά του είδους.
Αρχές Ιανουαρίου είχα περάσει διερευνητικα χωρίς ραντεβού και δεν είχα πρόβλημα, απλά η κυρία στην υποδοχή με ρώτησε από πού τους βρήκα, προφανώς για να καταλάβει για ποιο σκοπό ήμουν εκεί. Και μετά με οδήγησε στα ενδότερα.
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.487
Κριτικές
7
Like
2.950
Πόντοι
736
Αυτοί γενικά κρατάνε πολύ χαμηλό προφίλ σε σχέση με τα άλλα μαγαζιά του είδους.
Αρχές Ιανουαρίου είχα περάσει διερευνητικα χωρίς ραντεβού και δεν είχα πρόβλημα, απλά η κυρία στην υποδοχή με ρώτησε από πού τους βρήκα, προφανώς για να καταλάβει για ποιο σκοπό ήμουν εκεί. Και μετά με οδήγησε στα ενδότερα.
Ποια ειχες δει?πως περασες?
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
22
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μια ακριβεις διευθυνσει για το City Gold Spa για εμάς τους νέους . Ευχαριστώ εκ των πρωτερον
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.552
Κριτικές
190
Like
48.060
Πόντοι
41.443
Ρε παιδιά μια ακριβεις διευθυνσει για το City Gold Spa για εμάς τους νέους . Ευχαριστώ εκ των πρωτερον
66 τυπε.

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Πήγα στο Μπακνανά για Στέλλα.
Έλειπε αλλά δεν την βλέπω κ στο ρόστερ τις επόμενες μέρες.
Ξέρει κανείς κάτι;
Από όσο γνωρίζω θα είναι Σάββατο στο μαγαζί παλι
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
απ οσο ξερω ειχε σοβαρο προβλημα με τα χερια της . βλεπεις η γυναικα εκανε μασαζ δεν χαιδευε απλα ..και αναγκαστικα σταματησε..ετσι εμαθα εγω τουλαχιστον
Δεν νομίζω ότι έχεις σωστή πληροφοριση.......
 

Tripokaridos04

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
απ οσο ξερω ειχε σοβαρο προβλημα με τα χερια της . βλεπεις η γυναικα εκανε μασαζ δεν χαιδευε απλα ..και αναγκαστικα σταματησε..ετσι εμαθα εγω τουλαχιστον
Αυτο εμαθα και εγω το ειχε πει αλλωστε
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Αυτο εμαθα και εγω το ειχε πει αλλωστε
Και κατέβηκαν όλες οι φωτο απότομα απο το site και το μαγαζι έκοψε κάθε κουβέντα για την μέχρι εκείνη τη στιγμή σημείο αναφοράς ........δύσκολο.......
Για την ιστορία βέβαια συζητάμε αλλα μαλλον κατι άλλο χοντρό παίχτηκε....
Το μόνο σίγουρο είναι ότι άφησε ένα μεγάλο κενό στο μασαζ ιδίως σε b2b και Νουρου .....
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.827
Κριτικές
18
Like
2.926
Πόντοι
7.195
Και κατέβηκαν όλες οι φωτο απότομα απο το site και το μαγαζι έκοψε κάθε κουβέντα για την μέχρι εκείνη τη στιγμή σημείο αναφοράς ........δύσκολο.......
Για την ιστορία βέβαια συζητάμε αλλα μαλλον κατι άλλο χοντρό παίχτηκε....
Το μόνο σίγουρο είναι ότι άφησε ένα μεγάλο κενό στο μασαζ ιδίως σε b2b και Νουρου .....
αν παιχτηκε κατι λυπαμε αυτους που το παιζουν αφεντικα....
η Ελενη ειναι αναντικαταστατη
θα μπορουσε ανετα να τρεξει το μαγαζι μονη της με αψογα αποτελεσματα !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom