Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Skgkill

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
στα περισσοτερα ειναι 60€/μιση ωρα και 80€/μια ωρα.
σε μερικα μπορει να υπαρχουν μικρες διαφοροποιησεις.
στις κριτικες συνηθως των μαγαζιων αναφερεται η τιμη και ο χρονος συνεδριας.
μπορεις να κοιταξεις στα μαγαζια που σε ενδιαφερουν.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Σήμερα που περασα κατά της 2 από το φρ2 μου άνοιξε τη πόρτα η τζιορτζιανα και μου είπε ότι είναι γεμάτη και να παω μια βόλτα και να γυρίσω σε μισή ώρα . Εγω επέστρεψα γιατί έκανα κσι μια βόλτα σε 1 ώρα περίπου και μου είπε το ίδιο και διαμαρτυρήθηκα ότι το ίδιο μου είπε πριν μια 1 ωρα . Και μου απάντησε ότι είναι γεμάτο και που να με βάλει . Πήγε κανένας σήμερα από εκεί η έχει κάτι προσωπικό μαζί μου που δε νομίζω γιατί η απάντηση της ήταν με χαμόγελο . Πρώτη φορά τρώω πόρτα τη ίδια μέρα σε μαγαζί . Κάποιος μια απάντηση αν ξέρει κάτι. Θα πάω και αύριο το απόγευμα με ραντεβού να δω θα μπω .
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
457
Πόντοι
300

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Σήμερα που περασα κατά της 2 από το φρ2 μου άνοιξε τη πόρτα η τζιορτζιανα και μου είπε ότι είναι γεμάτη και να παω μια βόλτα και να γυρίσω σε μισή ώρα . Εγω επέστρεψα γιατί έκανα κσι μια βόλτα σε 1 ώρα περίπου και μου είπε το ίδιο και διαμαρτυρήθηκα ότι το ίδιο μου είπε πριν μια 1 ωρα . Και μου απάντησε ότι είναι γεμάτο και που να με βάλει . Πήγε κανένας σήμερα από εκεί η έχει κάτι προσωπικό μαζί μου που δε νομίζω γιατί η απάντηση της ήταν με χαμόγελο . Πρώτη φορά τρώω πόρτα τη ίδια μέρα σε μαγαζί . Κάποιος μια απάντηση αν ξέρει κάτι. Θα πάω και αύριο το απόγευμα με ραντεβού να δω θα μπω .
εεε ρε φιλε... σου ειπε να γυρισεις σε μιση ώρα και εσυ έκανες μια ωρα... αργησες..προλαβε και μπήκε άλλος πελάτης. Δε φταίει το κοριτσι
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.564
Like
3.289
Σήμερα που περασα κατά της 2 από το φρ2 μου άνοιξε τη πόρτα η τζιορτζιανα και μου είπε ότι είναι γεμάτη και να παω μια βόλτα και να γυρίσω σε μισή ώρα . Εγω επέστρεψα γιατί έκανα κσι μια βόλτα σε 1 ώρα περίπου και μου είπε το ίδιο και διαμαρτυρήθηκα ότι το ίδιο μου είπε πριν μια 1 ωρα . Και μου απάντησε ότι είναι γεμάτο και που να με βάλει . Πήγε κανένας σήμερα από εκεί η έχει κάτι προσωπικό μαζί μου που δε νομίζω γιατί η απάντηση της ήταν με χαμόγελο . Πρώτη φορά τρώω πόρτα τη ίδια μέρα σε μαγαζί . Κάποιος μια απάντηση αν ξέρει κάτι. Θα πάω και αύριο το απόγευμα με ραντεβού να δω θα μπω .
Καλησπέρα σας έχουμε απαντήσει στο σχετικό ερώτημα σας στο νήμα μας . Ευχαριστούμε που περάσατε το χώρο μας και μας επισκεφτήκατε θα σας περιμένουμε αύριο.

ΛΑΡΙΣΑ
 

m11nick

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
51
Like
38
Πόντοι
0
Ρε παλικάρια η Βάνα από SILVER μήπως εθεάθη κάπου αλλού;
Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Σήμερα που περασα κατά της 2 από το φρ2 μου άνοιξε τη πόρτα η τζιορτζιανα και μου είπε ότι είναι γεμάτη και να παω μια βόλτα και να γυρίσω σε μισή ώρα . Εγω επέστρεψα γιατί έκανα κσι μια βόλτα σε 1 ώρα περίπου και μου είπε το ίδιο και διαμαρτυρήθηκα ότι το ίδιο μου είπε πριν μια 1 ωρα . Και μου απάντησε ότι είναι γεμάτο και που να με βάλει . Πήγε κανένας σήμερα από εκεί η έχει κάτι προσωπικό μαζί μου που δε νομίζω γιατί η απάντηση της ήταν με χαμόγελο . Πρώτη φορά τρώω πόρτα τη ίδια μέρα σε μαγαζί . Κάποιος μια απάντηση αν ξέρει κάτι. Θα πάω και αύριο το απόγευμα με ραντεβού να δω θα μπω .
Δεν νομίζω ότι έχουν κάτι μαζί σου
Οι κοπέλες της υποδοχής είναι από τις πιο ευγενικές του χώρου.Προφανως έπεσες σε traffic. Ίσως καλό είναι να παιρνεις τηλέφωνο πριν πας .
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
1
Like
816
Πόντοι
96
Ρε παλικάρια η Βάνα από SILVER μήπως εθεάθη κάπου αλλού;
Ευχαριστώ

Βανα και Ναντια εφυγαν "διακοπες" την ιδια περιοδο :think::think::think: Περιεργο μου φαινεται . Μηπως της φορτωσε κανας συναγωνιστης για διπλο διαρκειας;
 

m11nick

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
51
Like
38
Πόντοι
0
Βανα και Ναντια εφυγαν "διακοπες" την ιδια περιοδο :think::think::think: Περιεργο μου φαινεται . Μηπως της φορτωσε κανας συναγωνιστης για διπλο διαρκειας;
Τίποτα δεν αποκλείεται
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Βανα και Ναντια εφυγαν "διακοπες" την ιδια περιοδο :think::think::think: Περιεργο μου φαινεται . Μηπως της φορτωσε κανας συναγωνιστης για διπλο διαρκειας;
Και πόση διάρκεια να είναι ? Αντέχει οργανικά με δυο και για όσο διάστημα είναι η διάρκεια ?
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
19
Like
2.998
Πόντοι
7.195
Ελενα Σουλιου Ελληνιδα δηλωνει δυνατο ψηλο λεπτο καλλιγραμο πιπινι με αστειρευτη διαθεση και υπηρεσιες δυνατες.
Καλη διασκεδαση
 
  • Like
Αντιδράσεις: spor48

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
881
Πόντοι
371
Μόλις ενημερωθηκα ότι Σουλίου έσκασε μύτη παλιά γνωστή με ξανθό μαλλί. Η Ρούλα που γύρισε την ταινία που λέμε. κατάλαβαν όσοι έπρεπε!!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.056
Κριτικές
37
Like
20.963
Πόντοι
4.646

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
ακομα δε γαμησες εσυ?
ακομα ρωτας για ολες?
:coffee:
εεε κάτσε πρώτα να βγάλει τρίχες στο πουλάκι του... και μετά θα πάει
Αν και νομίζω ότι με τόσες ερωτήσεις που κάνει , μάλλον θέλει να πάει στην Πόλη... (ρωτώντας πας στην Πόλη δε λένε;)
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Ελενα Σουλιου Ελληνιδα δηλωνει δυνατο ψηλο λεπτο καλλιγραμο πιπινι με αστειρευτη διαθεση και υπηρεσιες δυνατες.
Καλη διασκεδαση
Λεπτομεριες εχεις συναδελφε; Η κατερινα μπαινει δωματιο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

Tzovenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Καλύτερα είναι τα μασάζ με σεξ από τα καλά στούντιο? Ρωτάω απλά επειδή δεν ξέρω γιατί δεν έχω πάει σε τέτοια μασάζ και αν αξίζει να πάω το σκέφτομαι. Ευχαριστώ πολύ
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
19
Like
2.998
Πόντοι
7.195
Λεπτομεριες εχεις συναδελφε; Η κατερινα μπαινει δωματιο;
Απο οτι ξερω η Κατερινα δεν μπαινει σε δωματιο δυστυχως.
αν μαθεις κατι σχετικα με την Κατερινα ενδιαφερομαι αμεσα !!!
Αν αλλαξει γνωμη καποτε θα ειναι πολυ ευχαριστο.
Οσο αφορα το πιπινι τι αλλες λεπτομερειες ζητας ???
νομιζω ημουν πληρως παραστατικος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
80
Like
212
Πόντοι
20
Με μεγάλη μου χαρά να σας πληροφορήσω Καθώς τα τελευταία χρόνια δεν είμαι και πολύ μέσα στα δρώμενα… Ότι πηγαίνοντας Σουλίου 4 συνάντησα Μια παλιά γνώριμη και χάρηκα πολύ γι’ αυτό. Η παλιά Ρούλα από Δάφνη επί εποχής ευας, Έλενας ,Άσπας τοτε που ανθίζε το μαγαζί εκεί. Πολλοι συναγωνιστές την ψάχναμε χρονιά και εννοείται χωρίς καμία σκέψη Πέρασα επιτόπου. Πλέον με όνομα Εβελίνα. Δε χρειάζεται να πω περισσότερα ..όσοι ήξεραν την αγαπημένη Ρούλα ξέρουν!! Απ’ τις καλύτερες μεταγραφές στα χρονικά χάρηκα πολύ. Όσοι πιστοί στην Ρούλα -Εβελίνα προσέλθετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom