Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

sexoturistasxxx

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2016
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
σορρυ αν ειναι ασχετο το ποστ, αλλα διαβαζα για την Αγνη πολυ καλα λογια και ηθελα να ρωτησω αν εχει δικο της χωρο η ερχεται μονο εκτος.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
985
Κριτικές
4
Like
3.335
Πόντοι
446
σορρυ αν ειναι ασχετο το ποστ, αλλα διαβαζα για την Αγνη πολυ καλα λογια και ηθελα να ρωτησω αν εχει δικο της χωρο η ερχεται μονο εκτος.

Άσχετο είναι αλλά να ξέρεις η Αγνή δεν έχει δικό της χώρο, μόνο εκτός hotel ή σπίτι
 

Giteftis1976

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Δουλευε και μια μιλφ εκει, δεν θυμαμαι ονομα, 120 και αυτη για φουλ προγραμμα αλλα πολυ πιο καυλιαρα απο Αλεξανδρα που αν και μουναρος ειναι τρομερα αποστειρωμενη στις υπηρεσιες σε βαθμο ντεκαβλε
Σονια μαλαχρινη,ηλικία 40+++ με 2αρι στήθος σε πτώση,1,60 με1.65 ύψος,60+κιλα με ωραίο λοκο και χοντρά μπουτια.Προγραμματα:40€ μιση ωρα απλό μασάζ.50€ μιση ωρα body to body.80€ μιση ωρα μασάζ και πλήρες προγραμμα.120€ μια ώρα μασαζ body to body και πλήρες πρόγραμμα χωρίς anal.
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
868
Πόντοι
81

Πρέπει να είναι αυτό εδώ: (Από την κατηγορία Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!
Έλα εδω σας εχω παίδες. Το site είναι αυτό Σας ξαναβάζω την κριτική από την επίσκεψή μου γιατί έιναι πολύ πίσω για να την βρείτε.

Από τις φωτό φαινόταν κυριλέ μαγαζί αλλά αυτό το tantra passion μασαζ, άφηνε υποννοούμενα για κάτι παρπάνω.
Παίρνω τηλέφωνο, το σηκώνει πότε άντρας και πότε γυναίκα Εγώ έπεσα στον άντρα όπου με ενημέρωσε για τοποθεσία, όροφο και προγράμματα.
Είναι στην πλατεία Μεταξουργείου , πίσω από το θέατρο ΠΕΡΟΚΕ στο 2ο όροφο.  Μια πολύ παλιά πολυκατοικία χωρίς ασανσερ με σκοτεινό κλιμακοστάσιο. Στα δωμάτια επικρατεί χαμηλός φωτισμός με διάφορες στυλιστικές λεπτομέρειες για να προσδώσουν ένα ύφος αισθησιακό-χαλαρωτικό. Μπάνιο κοινό καθαρό. Πετσέτα ασφράγιστη δεμένη με ένα φιόγκο το ίδιο και οι παντόφλες οι οποίες παρόλο που είναι μιας χρήσης δεν ήταν σφραγισμένες αλλα και αυτές ήσαν τυλιγμένες με έναν φιόγκο. Κλιματισμός δεν υπάρχει στο δωμάτιο , παρα μόνο ένα μεγάλο αερόθερμο.
Με υποδέχτηκε μια κοπέλα μελαχροινή ηλικίας 30+ λεπτό σώμα όχι και τόσο όμορφη στο πρόσωπο.  Με ενημέρωσε ότι υπάρχουν άλλες δύο κοπέλες, μια ακόμα ελληνίδα και μια κορεάτισσα όπου κάνει το σιατσου μασαζ. Αλλα δεν τις είδα στο χώρο.
Για το tantra massage οι τιμές είναι 40€ η μισή ώρα, 60€ η μία ώρα και 85€ η μιάμιση ώρα.
Είναι το μόνο είδος που προσφέρει μασαζ με εκτόνωση. Σε όλα τα υπόλοιπα είδη μασαζ που διαφημίζει η σελίδα τους, αν κάποιος θέλει εκτόνωση πρέπει να καταβάλει επιπλέον +15€.

Πήρα το πρόγραμμα της μιας ώρας αλλα δεν ήταν όπως το περίμενα. Ένα πολύ απαλό μασαζ ήταν με μπόλικο λάδι, χωρίς πιέσεις σε κάποια σημεία "κλειδιά" του σώματος .
Στα του αγώνα δυστυχώς απογοητεύτηκα. Τι tantra και μαλακίες διαφημίζουν. Ούτε τυχαία αγγίγματα έκανε όσο ήμουν μπρούμητα για να με καυλώσει ούτε τίποτα.
Ένα απλό φραπεδάκι, ξερό και βιαστικό. Ούτε ρούχα έβγαλε ούτε τίποτα. Το tantra έχει άλλη τχνική ( όχι μόνο δάχτυλο όπως παρεξηγημένα πιστεύουν πολλοί) αλλα είναι και διαφορετική η τεχνική της χειρομάλαξης.

Έσκασα το 60άρι με βαρια καρδιά και αποχώρησα. Ακόμα μέχρι και σήμερα που το σκέφτομαι νευριάζω με τον εαυτό μου για το πόσο μαλάκας πιάστηκα.

ΥΓ: Οι φωτογραφίες στο site είναι παραπλανητικές. Δεν έχουν καμμία σχέση με τον πραγματικό χώρο όπου επικρατούσε και μια ελαφριά οσμή μούχλας από την υγρασία λόγω της παλαιότητας του χώρου.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.710
Πόντοι
41.447

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
358
Κριτικές
9
Like
677
Πόντοι
311
Συναγωνιστές εκτός από Καλλιρρόης, Δημοκρίτου και Συγγρού 296 είναι κάποιο άλλο κατάστημα ανοιχτό τις Κυριακές?
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
τι τραβαμε για να πετυχουμε καμμια μαυρουλα τις προκοπης.....ειχε γραψει ο νεοσμυρνιωτης για μια νελη στο αιγαλεω......παω δεν βρισκω το μαγαζι....περνω τελεφωνο.....
.μου απαντα μια πολυ ευγενικη φωνη....αγαπη μου η νελη εχει 10μερη αδεια....ξαναπερνω μετα απο 10 ημερες....μαλλον ειναι ολλανδια της εχω στειλει μηνυματα ξαναπαρε την αλλη εβδομαδα...ξαναπερνω.....σταματησε...φτου γαμωτο....
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
μια ερικα στη μπακνανα που εκανε μασαζ και μετα -μονο- στοματικο που ειναι τωρα??
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εκεί είναι αλλά με νέο όνομα: Γιασμίν

H Έρικα εκεί είναι άλλη κοπέλα γνωστή από την θητεία της στο Σ45.

Όπως είχε γράψει ο @Butts ήταν στο Συγγρού 296 ως Γιασμίν αλλά (προς το παρόν;) δεν υπάρχει τώρα στις βάρδιες του καταστήματος.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
μια ερικα στη μπακνανα που εκανε μασαζ και μετα -μονο- στοματικο που ειναι τωρα??

Σήμερα θα είναι στο Συγγρού 296. Δουλεύει ως Γιασμήν όπως σου έγραψε ο Digweed
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
3
Like
1.489
Πόντοι
216
αγαπητοι κι αγαπημενοι μου συναγωνιστες!

σαν πιστος κι εγω, μελεταω τας γραφας, παρ ολο που δεν εχω συχνα την ευκαιρια να ευαρεστηθώ αυτά τα υπεροχα αγαθα που μας προσφερουν γλυκες πορνες και λαδοκορες!

Χθες, μου φυγε ο αναδρομος ερμης, κι ηλθε η καυλα!
Ένα ντουετακι δυνατο γυρευω σαν παιδι-(κατα προτιμηση μιλφ γουστάρω), να το φθχαριστηθω, ο ανθρωπος!
Κομπλε, με δυο καψουλια, να χορτασω!
Εσεις τι καλο εχετε να προτείνετε?

Θυμαμαι λεγατε για Αλισια/Τζέσικα, το οποιο απ ο,τι αταλαβαινω χρειαζεται τυχη για να τις πετυχω αμφότερες ετοιμοπόλεμες! Αποτελει την πρωτη μου επιλογή, βασει των γραφομενων σας!

Καποια άλλη εναλακτικη μηπως εχει κανενας να προτεινει?

Ειμαι ευγνωμων!

Να στε καλα!
 

Beirut

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
0
αγαπητοι κι αγαπημενοι μου συναγωνιστες!

σαν πιστος κι εγω, μελεταω τας γραφας, παρ ολο που δεν εχω συχνα την ευκαιρια να ευαρεστηθώ αυτά τα υπεροχα αγαθα που μας προσφερουν γλυκες πορνες και λαδοκορες!

Χθες, μου φυγε ο αναδρομος ερμης, κι ηλθε η καυλα!
Ένα ντουετακι δυνατο γυρευω σαν παιδι-(κατα προτιμηση μιλφ γουστάρω), να το φθχαριστηθω, ο ανθρωπος!
Κομπλε, με δυο καψουλια, να χορτασω!
Εσεις τι καλο εχετε να προτείνετε?

Θυμαμαι λεγατε για Αλισια/Τζέσικα, το οποιο απ ο,τι αταλαβαινω χρειαζεται τυχη για να τις πετυχω αμφότερες ετοιμοπόλεμες! Αποτελει την πρωτη μου επιλογή, βασει των γραφομενων σας!

Καποια άλλη εναλακτικη μηπως εχει κανενας να προτεινει?

Ειμαι ευγνωμων!

Να στε καλα!

Αγαπητέ Ανανία,
αν πετύχεις μαζί αυτά τα δυό κορίτσια, να φύγεις όπως είσαι και να πάς να πάιξεις ένα τζόκερ.

 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
3
Like
1.489
Πόντοι
216
....ακριβως επειδή ξερω πως δεν θα τις πετυχω αυτές τις δυο, ρωταω μηπως υπαρχει καποια άλλη εναλλακτικη...
Θυμαμαι πολύ παλια ειχα παιξει με καρλα και μαριαννα ωραια ηταν!
Δεν ξερω εάν παιζει κατά αναλογο παλι με μαριαννα .π.χ.....θα γουσταρα να ζουσα και λιγο λεσβιακο κιολας..(αυτά θελουμε ολοι θα μου πειτε, ναι-αλλα κατι θα παιζει ρε γμτ, δεν μπορει)
 

Beirut

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
0
....ακριβως επειδή ξερω πως δεν θα τις πετυχω αυτές τις δυο, ρωταω μηπως υπαρχει καποια άλλη εναλλακτικη...
Θυμαμαι πολύ παλια ειχα παιξει με καρλα και μαριαννα ωραια ηταν!
Δεν ξερω εάν παιζει κατά αναλογο παλι με μαριαννα .π.χ.....θα γουσταρα να ζουσα και λιγο λεσβιακο κιολας..(αυτά θελουμε ολοι θα μου πειτε, ναι-αλλα κατι θα παιζει ρε γμτ, δεν μπορει)

Στουρνάρη 29, Λία με όποια φιλενάδα της διαλέξει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom