Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Λέμε για την Ελένη την μελαχρινή χοντρούλα από Γεωργία που δουλεύει
στη Στουρνάρη 63 (Καιτόσπιτο)
....... η οποία να συμπληρώσω, όποτε με πιάνει στα χέρια της και όχι μόνο,
το αποτέλεσμα είναι πάντα το ίδιο........ φεύγοντας τρέμουν τα πόδια μου........!!!!!!! ;) ;) ;)
........μία από τα ίδια είχαμε και χθες το μεσημέρι.......!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Συνάδελφε αναφέρεσε στη γνωστή ασιάτισα Άντζελα;
Επέστρεψε στο μαντρί μετά τη βόλτα στη γειτονιά; αν σου είναι εύκολο παρακαλώ επιβεβαίωσε...
Πάντως η Ειρήνη είναι όντως από τις καλύτερες τρέχουσες επιλογές (αρκετά καλή εμφάνιση, και καλές υπηρεσίες, με μόνο μείον την κάπως υπερβολική πολυλογία). Πάντως ροδέλα μάλλον δεν παίζει στη συγκεκριμένη, από ότι μου έχει πει συνάδελφος που ασχολείτε και έχει ρωτήσει μιας και έχει "έρωτα" με την συγκεκριμένη (δεν ενδιαφέρομαι προσωπικά για a-levels).
Μάλλον ο συνάδελφος θα την μπέρδεψε με άλλη,
σίγουρα η Αντζελα ΔΕΝ επέστρεψε στη Στουρνάρη 63 (Καιτόσπιτο)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μάλλον ο συνάδελφος θα την μπέρδεψε με άλλη,
σίγουρα η Αντζελα ΔΕΝ επέστρεψε στη Στουρνάρη 63 (Καιτόσπιτο)

αυτη μεχρι προσφατως δεν ηταν τροφιμος ζανοσπιτου? :huh:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
αυτη μεχρι προσφατως δεν ηταν τροφιμος ζανοσπιτου? :huh:
.......και μάλλον είναι ακόμα......
πιστεύω πως ο Νίκος ο βενζινάς, σαν πλέον αρμόδιος όσον αφορά
τα θέματα του Ζανόσπιτου, θα μας ενημερώσει σύντομα......
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
.......και μάλλον είναι ακόμα......
πιστεύω πως ο Νίκος ο βενζινάς, σαν πλέον αρμόδιος όσον αφορά
τα του Ζανόσπιτου, θα μας ενημερώσει σύντομα......

συναγωνιστή η Μόνικα από Μάρνης που πήγε?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
μαγκες ξερω οτι δεν συμετασχω σε συζητησεις αυτου του θρεντ και οτι δεν δικαιουμε πληροφοριες. αλλα θελω update για το μασατζιδικο επι την λ.ποσειδωνος στην γλυφαδα. Δουλευω κοντα και εχω μπανισει κατι καλα να μπενοβγενουν. Αν εχει παει κανεις προσφατα να μας πει πληροφοριες ακομα και πμ.

ευχαριστω
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
μαγκες ξερω οτι δεν συμετασχω σε συζητησεις αυτου του θρεντ και οτι δεν δικαιουμε πληροφοριες. αλλα θελω update για το μασατζιδικο επι την λ.ποσειδωνος στην γλυφαδα. Δουλευω κοντα και εχω μπανισει κατι καλα να μπενοβγενουν. Αν εχει παει κανεις προσφατα να μας πει πληροφοριες ακομα και πμ.

ευχαριστω
.......γράψε πάνω δεξιά, εκεί που λέει Αναζήτηση, την λέξη γλυφαδα (με μικρά και
χωρίς τόνο, έχει σημασία), πάτα Αναζήτηση και θα βρείς κάποιες πληροφορίες που ίσως σ'ενδιαφέρουν.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
.......γράψε πάνω δεξιά, εκεί που λέει Αναζήτηση, την λέξη γλυφαδα (με μικρά και
χωρίς τόνο, έχει σημασία), πάτα Αναζήτηση και θα βρείς κάποιες πληροφορίες που ίσως σ'ενδιαφέρουν.

ευχαριστω αδελφε
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Ενημερωση χθες απο Πατησιων 171...Διαθεσιμα δυο τεμαχια, Αναστασια ψηλη απο Ρωσια (ωραιο μνι) και μια αλλη αδιαφορη. Επισκεψη χωρις ανακριση και προωθηση στα ενδοτερα. Λιγο χαϊδεμα με λαδι και βουρ στο ψητο (ξεπετοκατασταση). Όποιον τον ενδιαφερει απλα μπριζολιτσα τοτε ας το επισκεφτει. Οσοι θελουν ΚΑΙ μασαζ να πανε πουθενα αλλου.

 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Ενημερωση χθες απο Πατησιων 171...Διαθεσιμα δυο τεμαχια, Αναστασια ψηλη απο Ρωσια (ωραιο μνι) και μια αλλη αδιαφορη. Επισκεψη χωρις ανακριση και προωθηση στα ενδοτερα. Λιγο χαϊδεμα με λαδι και βουρ στο ψητο (ξεπετοκατασταση). Όποιον τον ενδιαφερει απλα μπριζολιτσα τοτε ας το επισκεφτει. Οσοι θελουν ΚΑΙ μασαζ να πανε πουθενα αλλου.

Όντως έτσι είναι στο συγκεκριμένο μαγαζί... Εγώ από την πρώτη φορά που είχα πάει είχα φάει και κουλούρι...

A propos μήπως ξέρει κανείς από τους έμπειρους παλαιότερους αν μπριζολιάζεται η σερίφισσα στο μαγαζί αυτό.. Μιλάω για μια καστανόξανθη milf με ωραίες καμπύλες και καβλόφατασα... Ρωτάω γιατι πριν κανα 15νθήμερο που πέρασα από εκεί της το πρότεινα και μου αρνήθηκε...
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Ενημερωση χθες απο Πατησιων 171...Διαθεσιμα δυο τεμαχια, Αναστασια ψηλη απο Ρωσια (ωραιο μνι) και μια αλλη αδιαφορη. Επισκεψη χωρις ανακριση και προωθηση στα ενδοτερα. Λιγο χαϊδεμα με λαδι και βουρ στο ψητο (ξεπετοκατασταση). Όποιον τον ενδιαφερει απλα μπριζολιτσα τοτε ας το επισκεφτει. Οσοι θελουν ΚΑΙ μασαζ να πανε πουθενα αλλου.
εγώ είχα πάει εκεί πριν από μία εβδομάδα και είδα αυτήν την αναστασία και πήρα μυρωδιά ότι θα είναι ξεπέτα./Πήρα μια άλλη ονόματι Χριστίνα από Βουλγαρία.Στο μασάζ παρόλο που έκανε αρκετο δεν ήταν καλή, σαν να έπλαθε ζύμη για πίτσα.Στο 40 λεπτο μασάζ έκανε καλαμάκι με σκούφο και μετά ήρθε από πάνω.Δεν έβγαλε και ρούχα, απλά κυλοτίδι.Μου ήρθε όμως λίγο μποχίτο. και θα έλεγα την ξεπέταξα εγώ. :fuck1:
Δεν έμεινα τρομερά ευχαριστημένος γιατί σημασία δεν έχει μόνο ο χρόνος.
Τουλάχιστον η Αναστασία έδωσε καλή μπριζόλα; :pipa1:
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Όντως έτσι είναι στο συγκεκριμένο μαγαζί... Εγώ από την πρώτη φορά που είχα πάει είχα φάει και κουλούρι...

A propos μήπως ξέρει κανείς από τους έμπειρους παλαιότερους αν μπριζολιάζεται η σερίφισσα στο μαγαζί αυτό.. Μιλάω για μια καστανόξανθη milf με ωραίες καμπύλες και καβλόφατασα... Ρωτάω γιατι πριν κανα 15νθήμερο που πέρασα από εκεί της το πρότεινα και μου αρνήθηκε...

είναι μια νταρντάνα ξανθιά γαλανομάτα;
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
είναι μια νταρντάνα ξανθιά γαλανομάτα;

Έχει αρκετά πιασίματα αλλά δεν την λες και νταρντανα... Για μένα ντατρντάνα είναι πχ η Μόνικα από Μάρνης... Πάντως γαλανομάτα είναι..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Mερικεs  "σεριφησεs"  ειναι πιο αξιολογεs απο το διαφημιζομενο προιον........Αυτεs γιατι δεν διαθετουν τον εαυτον τουs στην "επιστημη"????  Ειναι τα αφεντικα να πουμε?????...η  εχουν σκασει στα λεφτα και δεν....
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
και ξανθιά... αλλά όχι πολύ ανοιχτό ξανθό... μάλλον προς το μελί θα το χαρακτηριζα... γιαυτό έγραψα καστανόξανθη στην αρχή...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Στο νότιο μασατζίδικο επί της λεοφώρου του Θεού της Θάλασσας, Ρωσίδα 45, καλό πόδι και κώλος, πατσάς στη κοιλιά, ζήτησε 150€ για πλήρες πρόγραμμα (40% πάνω από τη νορμάλ ταρίφα). Αυτό ήταν και το τέλος από την πλευρά μου για το εν λόγω ίδρυμα. Τόσα δίνω στην Νικίτα (το domestic CT για incall)ή την Νικόλ (έχω παλιές τιμές και περνάω ζάχαρη.

Δε γαμιώμαστε να ασπρίσουμε λέω εγώ! Σιχτίρ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom