Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
189
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Επισκεψη στο Galaxy το περασμενο Σαββατο αποφασισμενος για δοκιμη της νεας κοπελας(ελληνιδας)που μου ειχε αναφερει τηλεφωνικα η Αριστουλα.Προκειται για την Νταιανα,κοπελα με παραπανισια κιλα ομοιομορφα κατανεμημενα(πραγμα που προσωπικα δεν με χαλασε)και γλυκο προσωπο.Το μασαζ της αρκετα καλο ειδικα στα ποδια που το χρειαζομουν,ευγενεστατη και ομιλητικη δεν δυσανασχετησε οταν αρχισα να την χαιδευω στιο στηθος και στα οπισθια,και στο τελος με κερασε περιποιημενη και αισθησιακη φραπεδια,σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει στο μελλον,κοστος συνεδριας 40+10
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21

Μπορώ να επιβεβαιώσω όλες τις δηλώσεις του συναδέλφου μας.

Η επιχείρηση είναι η ίδια όπως στον γαλαξία. Ανάλογα με την κοπέλα και το χρηματικό ποσό, μπορείτε να βρείτε τα πάντα εδώ. Αλλά το χρηματικό ποσό εδώ είναι τόσο τεράστιο που χρειάζεστε τσέπες γεμάτες χρυσό. Ο κύριος στόχος εδώ είναι να αφαιρέσουμε χρήματα από τους τουρίστες που δεν έχουν ιδέα ποιες είναι οι τιμές.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Like
701
Πόντοι
81

Μπορώ να επιβεβαιώσω όλες τις δηλώσεις του συναδέλφου μας.

Η επιχείρηση είναι η ίδια όπως στον γαλαξία. Ανάλογα με την κοπέλα και το χρηματικό ποσό, μπορείτε να βρείτε τα πάντα εδώ. Αλλά το χρηματικό ποσό εδώ είναι τόσο τεράστιο που χρειάζεστε τσέπες γεμάτες χρυσό. Ο κύριος στόχος εδώ είναι να αφαιρέσουμε χρήματα από τους τουρίστες που δεν έχουν ιδέα ποιες είναι οι τιμές.
Ότι είναι η ίδια επιχείρηση πως προέκυψε ? Εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο και έχω επισκεφτεί και τα δύο.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
Με 160€ πας ξενοδοχείο παίρνεις έμπειρο call girl και το πηδάς δύο φορές και παίρνεις και ρέστα
Ωραία Κάντο ρε φίλε…ο καθένας έχει τα γούστα του εδώ μέσα !!!! έχω δει να δίνουν + τρακόσια ευρώ μόνο για μια πίπα….χαλαρώστε λίγο.
Ο καθένας σύμφωνα με την τσέπη του και σύμφωνα με το πως την βρίσκει είναι κάποιοι που άμα δεν το καλύτερό μουνί σε στούντιο για 50 € και παπάδες να κάνει επειδή τους αρέσει το μασάζ με μία που φτάνει μόνο πίπα με τα τριπλά λεφτά θα προτιμήσουν το μασάζ….. μη λέτε ανομία πραγματα
 

giorgoskaf

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Επισκεψη στο Galaxy το περασμενο Σαββατο αποφασισμενος για δοκιμη της νεας κοπελας(ελληνιδας)που μου ειχε αναφερει τηλεφωνικα η Αριστουλα.Προκειται για την Νταιανα,κοπελα με παραπανισια κιλα ομοιομορφα κατανεμημενα(πραγμα που προσωπικα δεν με χαλασε)και γλυκο προσωπο.Το μασαζ της αρκετα καλο ειδικα στα ποδια που το χρειαζομουν,ευγενεστατη και ομιλητικη δεν δυσανασχετησε οταν αρχισα να την χαιδευω στιο στηθος και στα οπισθια,και στο τελος με κερασε περιποιημενη και αισθησιακη φραπεδια,σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει στο μελλον,κοστος συνεδριας 40+10
Για αυτό αναφέρεσαι?
Καλήσπερα

 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
298
Κριτικές
39
Like
2.394
Πόντοι
2.471

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Like
701
Πόντοι
81
Ωραία Κάντο ρε φίλε…ο καθένας έχει τα γούστα του εδώ μέσα !!!! έχω δει να δίνουν + τρακόσια ευρώ μόνο για μια πίπα….χαλαρώστε λίγο.
Ο καθένας σύμφωνα με την τσέπη του και σύμφωνα με το πως την βρίσκει είναι κάποιοι που άμα δεν το καλύτερό μουνί σε στούντιο για 50 € και παπάδες να κάνει επειδή τους αρέσει το μασάζ με μία που φτάνει μόνο πίπα με τα τριπλά λεφτά θα προτιμήσουν το μασάζ….. μη λέτε ανομία πραγματα
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

Εντομεταξυ μας κρίνει ο άνθρωπος που αυτή την Εύη απτό empire την είχε κάνει χρυσή. Δεν λέω ότι η κοπέλα δεν άξιζε αλλά ρε φίλε στο ίδιο καζάνι βράζουμε όλοι ... Μην την βλέπεις ξαφνικά . Φαντάσου να δουλευε ξανά αυτή τι θα γινόταν στον μυαλό σου .
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Για το massagiohammam τι ξερουμε;
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
61
Πόντοι
0
Φίλε τσέπη υπάρχει αλλά μου πασάρουν συνέχεια κοπελίτσες όμορφες που όμως δεν έχουν αφήσει περιθώριο για παραπάνω...πως να μπω στο παρασύνθημα?να ζητήσω πρόγραμμα των 80?
Μετα απο μερικες φορες που βα γινεις γνωστος
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
77
Like
226
Πόντοι
20
Εν Αθήναις...μεγάλη φόλα μάγκες.πηρα μεγάλο πρόγραμμα και έσκασα 100 ευρώ,μου ήρθε μέσα ένα ημιμπαζο,τζακουζι soapy massage klp είναι απλά μαλακίες ένα απλό μασάζ χαιδεμα σου κάνουν!μόλις έφτασε η ώρα της μαλακίας,μου ζήτησε η ηλίθια 50 ευρώ,έτσι καυλωμένος δεν μπορούσα να πω όχι και απλά το παζαρεψα στα 30.της έδωσα 50αρικο,πήγε έξω να φέρει ρέστα και μου έφερε μόνο 10 γτ λέει δεν είχε άλλα!φραπεδερι του κερατά είναι χωρίς ποιότητα και με εξωφρενικές τιμές.μαυρο από εμένα....
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Like
701
Πόντοι
81
Εν Αθήναις...μεγάλη φόλα μάγκες.πηρα μεγάλο πρόγραμμα και έσκασα 100 ευρώ,μου ήρθε μέσα ένα ημιμπαζο,τζακουζι soapy massage klp είναι απλά μαλακίες ένα απλό μασάζ χαιδεμα σου κάνουν!μόλις έφτασε η ώρα της μαλακίας,μου ζήτησε η ηλίθια 50 ευρώ,έτσι καυλωμένος δεν μπορούσα να πω όχι και απλά το παζαρεψα στα 30.της έδωσα 50αρικο,πήγε έξω να φέρει ρέστα και μου έφερε μόνο 10 γτ λέει δεν είχε άλλα!φραπεδερι του κερατά είναι χωρίς ποιότητα και με εξωφρενικές τιμές.μαυρο από εμένα....
Όνομα κοπέλας ? Προχώραγε και πιο πολύ με περισσότερα?
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
445
Κριτικές
3
Like
2.463
Πόντοι
441
Εν Αθήναις...μεγάλη φόλα μάγκες.πηρα μεγάλο πρόγραμμα και έσκασα 100 ευρώ,μου ήρθε μέσα ένα ημιμπαζο,τζακουζι soapy massage klp είναι απλά μαλακίες ένα απλό μασάζ χαιδεμα σου κάνουν!μόλις έφτασε η ώρα της μαλακίας,μου ζήτησε η ηλίθια 50 ευρώ,έτσι καυλωμένος δεν μπορούσα να πω όχι και απλά το παζαρεψα στα 30.της έδωσα 50αρικο,πήγε έξω να φέρει ρέστα και μου έφερε μόνο 10 γτ λέει δεν είχε άλλα!φραπεδερι του κερατά είναι χωρίς ποιότητα και με εξωφρενικές τιμές.μαυρο από εμένα....
Πέφτω απ' τα σύννεφα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom