Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
Παιδιά, αν θέλει κάποιος ας στείλει και σε μένα το τηλ της Φρόσως από ..... κι εγώ παλιός πελάτης που δεν σκέφτηκα να της το ζητήσω.
Ευχαριστώ
 

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
489
Κριτικές
27
Like
1.911
Πόντοι
2.471
Παιδιά, αν θέλει κάποιος ας στείλει και σε μένα το τηλ της Φρόσως από ..... κι εγώ παλιός πελάτης που δεν σκέφτηκα να της το ζητήσω.
Ευχαριστώ
Παίζει μόνη της αυτή πλέον;η έχει δικό της χώρο;
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά!! Έχουμε κάποιο νέο για Λένορμαν 233? Έχει έρθει κάνα καλο κομμάτι;
 

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
570
Like
2.679
Πόντοι
446
Multi Massage DIAMOND
_Q9A9903.jpg
 

chriskas1234

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια καλη χρονια οποιος ξερεις πληροφοριες για Φροσω που ακουω ας στειλει μνμ ευχαριστω
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
189
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους ...
Επίσκεψη λοιπόν στο galaxy massage .
Πολύ ωραίος χώρος προσεγμένος .
Χωρίς ραντεβού πριν είδα φώς και μπήκα .
Στην υποδοχή η κυρία Αριστέα (Καύλα)
Με ρώτησε αν πάω πρώτη φορά της απάντησα ναι .... Και ξεκίνησε η ξενάγηση μέσα στα δωμάτια αν και εκείνη την ώρα δεν είχε κόσμο. Μου μίλησε για το μασάζ και αμέσως βγαίνω στο παρασύνθημα και της λέω πως έχω ακούσει ότι κάνετε καλό μασάζ με έξτρα . Και έχω ακούσει για κάποια κοπέλα ΕΜΥ . Και της λέω και την τιμή που διαθέτω και άνετα άνετα μου λέει βεβαίως και είναι διαθέσιμη . Και προχωράμε στην προετοιμασία .
Κανονικά κάνω το μπανάκι μου και έρχεται η κοπέλα .
Πολύ καλό μασάζ έχω να τονίσω πραγματικά ήξερε να κάνει .
Και μετά από κάπου 30' μου λέει να γυρίσω. Γυρνάω και σιγά σιγά κάπου στο 10' μου λέει θέλεις κάτι έξτρα της απαντώ ναιι και ξεκινάει μια πολύ μαεστρικη φραπεδιά όπου με τέτοια κούραση μετά απο λίγο ήρθε και το τέλος .
Η κοπέλα να πω πως ήταν μαυρουλα με άφησε να χαϊδεύω και εγώ άνετα . Δεν έβγαλε ρούχα . Αλλά όλα πήγαν πολύ καλά .
Τελικό σύνολο ήταν μασάζ 45' 40€ και άφησα και τα 10€ στην κοπέλα για το έξτρα.
Θα ξανά επισκεφθώ το μαγαζί να δοκιμάσω και καμιά κοπελα άλλη .

Αυτά ......
εγκρινω και επαυξανω για την Εμυ,που οπως βλεπω εξελισσεται σε δυνατο χαρτι την ιδια(ευχαριστη)εμπειρια ειχα κι εγω μαζι της το δυνατο της κομματι ειναι το στηθος τηςα
Καλησπέρα παιδιά!! Έχουμε κάποιο νέο για Λένορμαν 233? Έχει έρθει κάνα καλο κομμάτι;
δε νομιζω φιλε το μαγαζι μαλλον βιωνει μερες παρακμης
Καλησπέρα παιδιά!! Έχουμε κάποιο νέο για Λένορμαν 233? Έχει έρθει κάνα καλο κομμάτι;
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες. Στο γκαλαξι μασαζ, πέραν της Εμυ π αναφέρθηκε λίγο πριν, ποια άλλη προσφέρει φραπεδάκι; Κ αν έχει κάποιος μύστης εμπειρία να καταθέσει με άλλη λαδοκορη από το εν λόγω ίδρυμα.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
332
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
Καλησπέρα μύστες. Στο γκαλαξι μασαζ, πέραν της Εμυ π αναφέρθηκε λίγο πριν, ποια άλλη προσφέρει φραπεδάκι; Κ αν έχει κάποιος μύστης εμπειρία να καταθέσει με άλλη λαδοκορη από το εν λόγω ίδρυμα.
Θα πας και θα ρωτήσεις εκεί ποια κοπέλα κάνει τα έξτρα και θα καταλάβει η κυρία Αριστέα. Η οποία αν μπαίνει και αυτή δωμάτιο θα την επισκεφθώ αμέσως.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
77
Like
226
Πόντοι
20
Καλησπέρα μύστες. Στο γκαλαξι μασαζ, πέραν της Εμυ π αναφέρθηκε λίγο πριν, ποια άλλη προσφέρει φραπεδάκι; Κ αν έχει κάποιος μύστης εμπειρία να καταθέσει με άλλη λαδοκορη από το εν λόγω ίδρυμα.
Φίλε εγώ με οποία έχω κάνει μασάζ,με έχει κεράσει φραπεδακι.επισης βελτιώνουν κ τον χώρο σιγά σιγά,από εκεί κ πέρα το ρόστερ είναι πολύ κάτω του μετρίου και επίσης θα προτιμούσα να είναι πιο αισθησιακή η φάση με την έννοια ότι συνήθως είναι παγοκωλονες και απλά τα τελευταία 10 λεπτά στον παίζουν...καλό θα ήταν να ξεκινούν τα περάσματα από τα σωστά σημεία από την αρχή έτσι ώστε να κωρυφωθει η φάση στο τέλος όπως κάνουν στο *****...
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
120
Like
286
Πόντοι
21
Φίλε εγώ με οποία έχω κάνει μασάζ,με έχει κεράσει φραπεδακι.επισης βελτιώνουν κ τον χώρο σιγά σιγά,από εκεί κ πέρα το ρόστερ είναι πολύ κάτω του μετρίου και επίσης θα προτιμούσα να είναι πιο αισθησιακή η φάση με την έννοια ότι συνήθως είναι παγοκωλονες και απλά τα τελευταία 10 λεπτά στον παίζουν...καλό θα ήταν να ξεκινούν τα περάσματα από τα σωστά σημεία από την αρχή έτσι ώστε να κωρυφωθει η φάση στο τέλος όπως κάνουν στο *****...
Μας εκοψες στο καλυτερο.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
77
Like
226
Πόντοι
20
Μας εκοψες στο καλυτερο.
Χαχα αυτό στο Μαρούσι εννοώ...ξέρουν από την αρχή για ποιον λόγο πας κ επικεντρώνονται σε απαλά αγγίγματα γύρω από τα επίμαχα... προχτές στο galaxy,η ασσιατισα με έτριβε τόσο δυνατά που πονουσα όχι να καύλωσω κιόλας...
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Χαχα αυτό στο Μαρούσι εννοώ...ξέρουν από την αρχή για ποιον λόγο πας κ επικεντρώνονται σε απαλά αγγίγματα γύρω από τα επίμαχα... προχτές στο galaxy,η ασσιατισα με έτριβε τόσο δυνατά που πονουσα όχι να καύλωσω κιόλας...
Στο Μαρούσι το ρόστερ τι λέει; Θυμάμαι υπήρχε μια Κατερίνα μικρή. Πλέον τι παιζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom