Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ExGreeklover

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Η Κατερίνα από το Grace όταν ήσουν μπρούμητα έκανα ένα πολύ καυλωτικό πέρασμα που διαπίστωνες όταν γύριζες ότι ήταν ένα φτερό ..
 

ExGreeklover

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Για να βάζουμε κάποια πραγματα στη θέση τους:
Ελπίζω η Grace να μας διαβάζει εδώ και να αλλάξει αυτή τη φωτό που εβαλε προφίλ στη σελίδα του καταστήματος διότι αφενώς θεωρώ οτι ειναι εγωκεντρική αφαιτέρου ΤΗΝ ΑΔΙΚΕΙ ! Ειναι πολυ όμορφη και εντυπωσιακή γυναίκα από κοντα, κανει πολύ αισθησιακό και δοτικό μασαζ δίνοντας αξία σε αυτό που προσφέρει (ακόμα και το μισάωρο με 30Ε) και βεβαίως στον πελάτη.

ΥΓ: οι αυξήσεις στις τιμές νομίζω δεν βοηθάνε κανέναν.......ας λογικευτούμε λιγο.
Για να λες ότι είναι δοτική μάλλον έχει αλλάξει στυλ από παλιά που ήταν "ignoring style"
 

ExGreeklover

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Ο ορισμος του αντε να τελειωνουμε και με αυτον εδω, τωρα αν εχει αλλαξει... δεν ξερω εχω να παω κατι μηνες
πότε περίπου πήγες τελευταία φορά; Εμένα η Φρόσω όταν είχα πάει τον Οκτώβριο μου promotarize της Grace ότι έχει πολύ ωραίο και αισθησιακό άγγιγμα
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0
οπως πολυ σωστα εγραψε ενας φιλος καλυτερα θα ηταν να γινεται συννενοηση με την Αριστεα απο πριν για τις υπηρεσιες της καθε κοπελας ετσι ωστε να αποφευγουμε τα ακυρα,οι αρνητριες φραπε ειτε θα προσαρμοστουν στις αναγκες τις συντριπτικης πλειοψηφιιας ων πελατων ειτε θα οδηγηθουν με μαθηματικη ακριβεια στο ταμειο ανεργιας

φαινεται για κανονικο μασαζ
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
785
Κριτικές
4
Like
1.013
Πόντοι
86
Αν κάνουν εκτόνωση αν δεν κάνουν δεν το λες και μια χαρά
Οι περισσότερες κάνουν αλλά για να είσαι σίγουρος ζήτα από την Αριστούλα να σου στείλει μια ''χαλαρή'' κοπελιά στο δωμάτιο
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0
Υπάρχουν στο γκαλαξυ άλλες από αυτές στην ιστοσελίδα?
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
Σχετικά με το grace, η μεν Κατερίνα ήταν ωραίο μωρο, πιπίνι γάλακτος και σε κέρδιζε με την εμφάνιση αλλά από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο (αυτή η μαλακία με το φτερό προσωπικά με ξενέρωνε αλλά γούστα είναι αυτά) και η φραπεδιά λίγο άτονη, η δε Φρόσω, τίμια εμφάνιση αλλά καλό μασάζ και το φραπεδάκι ήταν μερακλίδικο και αισθησιακό. Στα μείον και των δύο ( και γενικότερα του μαγαζιού ) που δεν άφηναν να χαιδέψεις ούτε μισό κωλομέρι λες και είσαι σε στριπτιτζάδικο στο Σόχο του Λονδίνου.
Για την ιδιοκτήτρια που ξέμεινε μπουκάλα και την είδε μια ομάδα μόνη της, δεν έχω άποψη περί ελαιοτριβικής μαλάξεως και τεχνικής οριζόντιας παλινδρομικής κίνησης.
Αν έχει κάποιος τηλ Φρόσως ή Κατερίνας ή έστω link στο fb, θα είμαι ευγνώμων.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Σχετικά με το grace, η μεν Κατερίνα ήταν ωραίο μωρο, πιπίνι γάλακτος και σε κέρδιζε με την εμφάνιση αλλά από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο (αυτή η μαλακία με το φτερό προσωπικά με ξενέρωνε αλλά γούστα είναι αυτά) και η φραπεδιά λίγο άτονη, η δε Φρόσω, τίμια εμφάνιση αλλά καλό μασάζ και το φραπεδάκι ήταν μερακλίδικο και αισθησιακό. Στα μείον και των δύο ( και γενικότερα του μαγαζιού ) που δεν άφηναν να χαιδέψεις ούτε μισό κωλομέρι λες και είσαι σε στριπτιτζάδικο στο Σόχο του Λονδίνου.
Για την ιδιοκτήτρια που ξέμεινε μπουκάλα και την είδε μια ομάδα μόνη της, δεν έχω άποψη περί ελαιοτριβικής μαλάξεως και τεχνικής οριζόντιας παλινδρομικής κίνησης.
Αν έχει κάποιος τηλ Φρόσως ή Κατερίνας ή έστω link στο fb, θα είμαι ευγνώμων.
Οριζόντιας ή κάθετης τυπε? Μπερδεύτηκα
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
εχει περασει κανεις τελευταια απο το ελαιοτριβειο της Λενορμαν?η ιδιοκτητρια διαφημιζε στο προφιλ της μια νεα υπηρεσια"Ταy-γιογκα"η καπως ετσι με ενα αξιαγαμητο μεν-σουργελο δε(ελληνιδα)να τριβει στην πλατη εναν ταλαιπωρο τυπο
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
284
Like
333
Πόντοι
21
Έχει πάει τελευταία κανείς στο vip beauty στο Περιστέρι? Να μας πει κάνα νέο?
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
127
Like
149
Πόντοι
1
Έχει πάει τελευταία κανείς στο vip beauty στο Περιστέρι? Να μας πει κάνα νέο?
Έχουν πάρει την Έλενα του galaxy απ ότι φαίνεται και στο ινστα τους,δεν εχω άποψη όμως για τη συγκεκριμένη. Εγώ είχα δοκιμάσει με τη Μαρλιν. Σε μένα είχε φτάσει μέχρι χειρωνακτικη,άλλος φίλος είχε πει ότι πήρε φουλ οπότε οι απόψεις διίστανται.Τωρα για άλλες κοπέλες δεν ξέρω. Ίσως κάνω μια βόλτα κάποια από αυτές τις μερες
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
234
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο Mansion μασάζ.
Ποτέ ξανά.

Υποτίθεται ότι ήταν μια ώρα χαλάρωσης. Μετά από ένα απογοητευτικό 45 λεπτά, συμπεριλαμβανομένου ενός ντους, ήμουν και πάλι έξω. Το μασάζ ήταν κακό, η χαλάρωση που ακολούθησε ήταν εντάξει, αλλά η τιμή που ανέφερε δεν αξίζει τον κόπο. 60 + 20… σαν την Αριστούλα, πολύ ακριβό για φραπέ. Η Ιρένα εξακολουθεί να είναι η καλύτερη σε αυτόν τον τομέα μετά τον θάνατο της Ανδρομέδας

Με 80€ προτιμώ να πάω στα διαμάντια της Άννας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
284
Like
333
Πόντοι
21
Έχουν πάρει την Έλενα του galaxy απ ότι φαίνεται και στο ινστα τους,δεν εχω άποψη όμως για τη συγκεκριμένη. Εγώ είχα δοκιμάσει με τη Μαρλιν. Σε μένα είχε φτάσει μέχρι χειρωνακτικη,άλλος φίλος είχε πει ότι πήρε φουλ οπότε οι απόψεις διίστανται.Τωρα για άλλες κοπέλες δεν ξέρω. Ίσως κάνω μια βόλτα κάποια από αυτές τις μερες
Ναι κάτι είδα... είχα πάει τελευταία φορά πριν κάνα μήνα είχα πάρε μια κοκκινομάλλα που έχει φύγει πλέον (είχα γράψει αναλυτικοτατη κριτική) , αλλά επειδή είχα ένα θεματακι υγείας δεν έχω δώσει τον παρόν και γιαυτό ρώτησα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: zelm21

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
127
Like
149
Πόντοι
1
Ναι κάτι είδα... είχα πάει τελευταία φορά πριν κάνα μήνα είχα πάρε μια κοκκινομάλλα που έχει φύγει πλέον (είχα γράψει αναλυτικοτατη κριτική) , αλλά επειδή είχα ένα θεματακι υγείας δεν έχω δώσει τον παρόν και γιαυτό ρώτησα.....
Ναι την είχα διαβάσει οπως και ενος αλλου συναγωνιστή αλλα δεν προλαβα να τη δοκιμασω. Η συγκεκριμένη βρηκε γκόμενο και δεν τη βλέπω να επιστρέφει συντομα.. Να σε ρωτήσω. Το εξτρα το έδωσες στην ιδια; Οταν είχα τελειωσει το ραντεβού μου βγηκε αμεσως η κοπελα και δεν την εβρισκα οπότε τα αφησα ολα στην τύπισσα της υποδοχης
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
24
Like
72
Πόντοι
0
Μυθικές παπαριές !!!
Καλησπέρα κύριοι,

Αποτι φαίνεται το galaxy έχει περάσει στα δεν. Γιατί αφού τελείωσε το καλαμάκι νομίζω πια δεν εχει νόημα το 50ευρω( ίσως και παραπάνω). Επειδή η διεύθυνση διαβάζει το νήμα μας όλοι το ξέρουμε, είτε ας επαναφέρει το καλαμάκι όπως ήταν κάποτε ΕΝ ΓΝΩΣΗ της διεύθυνσης, είτε ας ρίξουμε μαύρο και ας πηγαίνει ο κόσμος μόνο για μασαζ . Οκ εννοείται όχι μπριζόλα γιατί έχουμε άλλα μαγαζί για μπριζόλα αν δε θέλουν, αλλά να έχουν βγάλει και το καλαμάκι; άσε μας ρε. Αυτά από μένα για να τα δούνε αυτοί που πρέπει και ας μας ενημερώσουν. Έχω γράψει πιο παλιά κριτική με καλαμάκι που είχα εγώ προσωπικά εμπειρία όπως πολλοί άλλοι εδώ μέσα. Πια όμως είναι στα δεν . Και αυτό που λένε είναι ότι και καλά γράφουμε εδώ μέσα και οι κοπέλες έχουνε οικογένειες. Τότε ας τις βγάλουν από τις φωτογραφίες στο σαιτ. Μη γκρινιάζουν μετά αν δεν πατάμε πόδι εκεί μέσα. Ξέρουν τι ανοίξανε, ξέρουν τι ζητάμε.. απλο
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
785
Κριτικές
4
Like
1.013
Πόντοι
86
Καλησπέρα κύριοι,

Αποτι φαίνεται το galaxy έχει περάσει στα δεν. Γιατί αφού τελείωσε το καλαμάκι νομίζω πια δεν εχει νόημα το 50ευρω( ίσως και παραπάνω). Επειδή η διεύθυνση διαβάζει το νήμα μας όλοι το ξέρουμε, είτε ας επαναφέρει το καλαμάκι όπως ήταν κάποτε ΕΝ ΓΝΩΣΗ της διεύθυνσης, είτε ας ρίξουμε μαύρο και ας πηγαίνει ο κόσμος μόνο για μασαζ . Οκ εννοείται όχι μπριζόλα γιατί έχουμε άλλα μαγαζί για μπριζόλα αν δε θέλουν, αλλά να έχουν βγάλει και το καλαμάκι; άσε μας ρε. Αυτά από μένα για να τα δούνε αυτοί που πρέπει και ας μας ενημερώσουν. Έχω γράψει πιο παλιά κριτική με καλαμάκι που είχα εγώ προσωπικά εμπειρία όπως πολλοί άλλοι εδώ μέσα. Πια όμως είναι στα δεν . Και αυτό που λένε είναι ότι και καλά γράφουμε εδώ μέσα και οι κοπέλες έχουνε οικογένειες. Τότε ας τις βγάλουν από τις φωτογραφίες στο σαιτ. Μη γκρινιάζουν μετά αν δεν πατάμε πόδι εκεί μέσα. Ξέρουν τι ανοίξανε, ξέρουν τι ζητάμε.. απλο
30αρι κοστίζει ο φραπές και αν θες αφήνεις και tips:cheesy:
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
24
Like
72
Πόντοι
0
Φίλε καταλαβαίνεις ακριβώς τι θέλω να πω όπως και όλοι εδώ μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom