Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
2
Like
1.292
Πόντοι
216
Grace well-being στο Facebook
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Πάντως η Grace στη σελίδα του Facebook έβαλε για εικόνα προφίλ μια φωτογραφία της. Λογικά πλέον θα το δουλεύει μόνη της.

Σωστά, ¨πείραξε" και το μήνυμα που άλλαζε τις τιμές (1ης Νοέμβρη). Το ότι όμως διατηρεί αυξήσεις χωρίς υπαλλήλους που είναι τα ουσιαστικά κόστη.... :jerking:
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
2
Like
1.292
Πόντοι
216
Σωστά, ¨πείραξε" και το μήνυμα που άλλαζε τις τιμές (1ης Νοέμβρη). Το ότι όμως διατηρεί αυξήσεις χωρίς υπαλλήλους που είναι τα ουσιαστικά κόστη.... :jerking:
Αφού πληρώνει κάποιος 80αρια για ένα φραπέ τι να πω...
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
118
Like
302
Πόντοι
21
Μηπως εχουμε καποιο τηλεφωνο η γνωριζουμε εαν πηγε καπου αλλου η φροσω απο grace?
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Για να βάζουμε κάποια πραγματα στη θέση τους:
Ελπίζω η Grace να μας διαβάζει εδώ και να αλλάξει αυτή τη φωτό που εβαλε προφίλ στη σελίδα του καταστήματος διότι αφενώς θεωρώ οτι ειναι εγωκεντρική αφαιτέρου ΤΗΝ ΑΔΙΚΕΙ ! Ειναι πολυ όμορφη και εντυπωσιακή γυναίκα από κοντα, κανει πολύ αισθησιακό και δοτικό μασαζ δίνοντας αξία σε αυτό που προσφέρει (ακόμα και το μισάωρο με 30Ε) και βεβαίως στον πελάτη.

ΥΓ: οι αυξήσεις στις τιμές νομίζω δεν βοηθάνε κανέναν.......ας λογικευτούμε λιγο.
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0
Στο γκαλαξυ κάνουν όλες φραπέ? Κάποιος φίλος να με ενημερώσει για πρόγραμμα και τιμή. Επίσης ποιες θεραπευτριες προτείνετε.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
Galaxy με Εμυ μαυρουλα απο Αφρικη ,ομορφουλα,ωραιο μπουστο και μεγαλο κωλο,δυνατο μασαζ ,φραπε για εξτρα δεν μου ζητησε εδωσα 10 ευρω ,μιλαει μονο αγγλικα,να της μιλατε να νιωθει ανετα
 

glifada

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2021
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
521
Πόντοι
281
Για να βάζουμε κάποια πραγματα στη θέση τους:
Ελπίζω η Grace να μας διαβάζει εδώ και να αλλάξει αυτή τη φωτό που εβαλε προφίλ στη σελίδα του καταστήματος διότι αφενώς θεωρώ οτι ειναι εγωκεντρική αφαιτέρου ΤΗΝ ΑΔΙΚΕΙ ! Ειναι πολυ όμορφη και εντυπωσιακή γυναίκα από κοντα, κανει πολύ αισθησιακό και δοτικό μασαζ δίνοντας αξία σε αυτό που προσφέρει (ακόμα και το μισάωρο με 30Ε) και βεβαίως στον πελάτη.

ΥΓ: οι αυξήσεις στις τιμές νομίζω δεν βοηθάνε κανέναν.......ας λογικευτούμε λιγο.
Grace που την βρίσκουμε;Μαρούσι;
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
Για να βάζουμε κάποια πραγματα στη θέση τους:
Ελπίζω η Grace να μας διαβάζει εδώ και να αλλάξει αυτή τη φωτό που εβαλε προφίλ στη σελίδα του καταστήματος διότι αφενώς θεωρώ οτι ειναι εγωκεντρική αφαιτέρου ΤΗΝ ΑΔΙΚΕΙ ! Ειναι πολυ όμορφη και εντυπωσιακή γυναίκα από κοντα, κανει πολύ αισθησιακό και δοτικό μασαζ δίνοντας αξία σε αυτό που προσφέρει (ακόμα και το μισάωρο με 30Ε) και βεβαίως στον πελάτη.

ΥΓ: οι αυξήσεις στις τιμές νομίζω δεν βοηθάνε κανέναν.......ας λογικευτούμε λιγο.
Εμενα παντως αισθησιακο και δοτικο οπωσ τα λες δεν μου ειχε κανει ποτε παλιοτερα.
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
331
Πόντοι
20
επισκεψη σε galaxy με κατερινα ακομα μια φορα.δεν χρειαζονται λεπτομερειες...εχουν ειπωθει πολλες φορες.καλο χαλαρωτικο μασαζακι κ αισθησιακο φραπεδακι.δυστυχως μια τζενη μελαχροινη νταρντανα με καλες υπηρεσιες εφυγε...εμεινε πολυ λιγο.αλλα πηρε το ματι μου στο σαλονι την ratu..ειναι ταυλανδεζα λεπτη ομορφουλα και ηταν και παλια...μου γυαλισε το τρυφερο και συντομα θα την δοκιμασω.μηπως την εχει παρει καποιος να μας πει?...
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
Εμενα παντως αισθησιακο και δοτικο οπωσ τα λες δεν μου ειχε κανει ποτε παλιοτερα.
Ισχύει..Επιβεβαιώνω αδερφέ..Ήταν ψυχρή και σαν ρομπότ..Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο και ο φραπές της σκέτη αγγαρία χωρίς καμία όρεξη..χωρίς τεχνική...με το ζόρι τελείωσα..και το κορυφαίο αφού τελείώνεις τραβιέται φεύγει και σου φέρνει ένα κομμάτι χαρτί κουζίνας ενώ εσύ ακόμα τελειώνεις...Πολλά χάλια...Καλό φραπέ έκανε όπως λένε οι συνάδελφοι η Φρόσω(passion μασάζ τότε το έλεγαν) και μια μικρούλα η οποία τα χέρια της έκαναν συνέχεια κρακ..Η αφεντικίνα κομοδίνο σκέτο..άσε που δεν κοιτάει ή κοιτάει στο άπειρο...
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
118
Like
302
Πόντοι
21
Ισχύει..Επιβεβαιώνω αδερφέ..Ήταν ψυχρή και σαν ρομπότ..Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο και ο φραπές της σκέτη αγγαρία χωρίς καμία όρεξη..χωρίς τεχνική...με το ζόρι τελείωσα..και το κορυφαίο αφού τελείώνεις τραβιέται φεύγει και σου φέρνει ένα κομμάτι χαρτί κουζίνας ενώ εσύ ακόμα τελειώνεις...Πολλά χάλια...Καλό φραπέ έκανε όπως λένε οι συνάδελφοι η Φρόσω(passion μασάζ τότε το έλεγαν) και μια μικρούλα η οποία τα χέρια της έκαναν συνέχεια κρακ..Η αφεντικίνα κομοδίνο σκέτο..άσε που δεν κοιτάει ή κοιτάει στο άπειρο...
Βλεπω να κλεινει το μαγαζακι σε συνδυασμο με την αυξηση τιμων και το οτι εφυγαν τα αλλα κοριτσια αν ισχυει κατι τετοιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Ισχύει..Επιβεβαιώνω αδερφέ..Ήταν ψυχρή και σαν ρομπότ..Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο και ο φραπές της σκέτη αγγαρία χωρίς καμία όρεξη..χωρίς τεχνική...με το ζόρι τελείωσα..και το κορυφαίο αφού τελείώνεις τραβιέται φεύγει και σου φέρνει ένα κομμάτι χαρτί κουζίνας ενώ εσύ ακόμα τελειώνεις...Πολλά χάλια...Καλό φραπέ έκανε όπως λένε οι συνάδελφοι η Φρόσω(passion μασάζ τότε το έλεγαν) και μια μικρούλα η οποία τα χέρια της έκαναν συνέχεια κρακ..Η αφεντικίνα κομοδίνο σκέτο..άσε που δεν κοιτάει ή κοιτάει στο άπειρο...
Δεν ξερω για ποσο παλια μιλαμε, για να το λενε καποιοι ισως ετσι ηταν, αλλα αυτή τη στιγμη καμια σχεση. Ας πει την αποψη του και καποιος αλλος που εκανε προσφατα ραντεβου με τη Grace.
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
Ισχύει..Επιβεβαιώνω αδερφέ..Ήταν ψυχρή και σαν ρομπότ..Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο και ο φραπές της σκέτη αγγαρία χωρίς καμία όρεξη..χωρίς τεχνική...με το ζόρι τελείωσα..και το κορυφαίο αφού τελείώνεις τραβιέται φεύγει και σου φέρνει ένα κομμάτι χαρτί κουζίνας ενώ εσύ ακόμα τελειώνεις...Πολλά χάλια...Καλό φραπέ έκανε όπως λένε οι συνάδελφοι η Φρόσω(passion μασάζ τότε το έλεγαν) και μια μικρούλα η οποία τα χέρια της έκαναν συνέχεια κρακ..Η αφεντικίνα κομοδίνο σκέτο..άσε που δεν κοιτάει ή κοιτάει στο άπειρο...
Ο ορισμος του αντε να τελειωνουμε και με αυτον εδω, τωρα αν εχει αλλαξει... δεν ξερω εχω να παω κατι μηνες
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
727
Πόντοι
81
Ο ορισμος του αντε να τελειωνουμε και με αυτον εδω, τωρα αν εχει αλλαξει... δεν ξερω εχω να παω κατι μηνες
Επιβεβαιώνω χάλια, εχω γράψει πριν κανα 2 χρόνια κριτική. Το σπαστικό είναι πως φοράει Bluetooth και σηκώνει κανονικά τις γραμμές που χτυπούν, καθώς δεν έχει άλλο άτομο.
Αν μάθει κανείς για Φρόσω-Φαίη - έστω Κατερίνα, παρακαλώ pm.
 

Tsili 5142

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2023
Μηνύματα
24
Like
62
Πόντοι
0
Ισχύει..Επιβεβαιώνω αδερφέ..Ήταν ψυχρή και σαν ρομπότ..Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο και ο φραπές της σκέτη αγγαρία χωρίς καμία όρεξη..χωρίς τεχνική...με το ζόρι τελείωσα..και το κορυφαίο αφού τελείώνεις τραβιέται φεύγει και σου φέρνει ένα κομμάτι χαρτί κουζίνας ενώ εσύ ακόμα τελειώνεις...Πολλά χάλια...Καλό φραπέ έκανε όπως λένε οι συνάδελφοι η Φρόσω(passion μασάζ τότε το έλεγαν) και μια μικρούλα η οποία τα χέρια της έκαναν συνέχεια κρακ..Η αφεντικίνα κομοδίνο σκέτο..άσε που δεν κοιτάει ή κοιτάει στο άπειρο...
επιβεβαιωνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom