Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Αμφιβάλλω πολύ αν περνάει η συγκεκριμένη. Φαίνεται παντως πολύ κλασατη γκομενα από ότι έχω δει στα social media για να περνάει σε δωμάτιο. Δεν χω δει ποτέ καμία αντίστοιχη να δουλεύει σε μασατζιδικο και μάλιστα να μπαίνει συστηματικά σε δωμάτιο
Δεν έχω επισκεφτεί ακόμα το μαγαζί , η συγκεκριμένη γυναικάρα κάνει Μασαζ ; Επισης υπάρχει περίπτωση να κάνει έξτρα ;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Ερώτηση Αθήνα έχει δοκιμάσει κάνεις....?
εντωμεταξύμου είχε πει η Ελένη ότι υπάρχει πρόγραμμα body body πραγμα που στο said δεν το αναφέρει...
Πάντως ένα δωμάτιο έχει και διπλό κρεβάτι με ένα στρώμα μάλλον νερού ,όποιος πάει ας ρωτήσει την Αριστούλα για πιό πρόγραμμα το έχει...
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Μετα απο καιρο επισκεφτηκα ξανα το galaxy massage. Eιδα και διαβασα στο site για τις νεες κοπελιες. Για την υποδοχη και για τον χωρο τι να πω αλλο? Τα εχουν αναφερει παρα πολλα ατομα εδω. Ολα αψογα.Απο οτι πηρε το ματι μου εγινε και νεο δωματιο επιπλεον. Ηθελα ενα μασαζ χαλαρωττικο να ξεπιαστω λιγο απο την κουραση της δουλειας μου. Διαλεξα την Αθηνα . Εχει καλο βιογραφικο στον χωρο ( βραβευση 4η στον κοσμο )Εκανα μια ωρα μαζιτης. Πολυ ευχαριστο ατομο και με χιουμορ Μου εκανε μασαζ με σαπουνι και νερο απο ελαια. Πραγματικα κανω χρονια μασαζ αλλα αυτην την χαλαρωση με αυτον την μεθοδο πρωτη φορα ενιωσα τοσο ομορφα που στο τελος μου εκανε μια ομορφη εκτονωση με το χερι της.






































 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Μετα απο καιρο επισκεφτηκα ξανα το galaxy massage. Eιδα και διαβασα στο site για τις νεες κοπελιες. Για την υποδοχη και για τον χωρο τι να πω αλλο? Τα εχουν αναφερει παρα πολλα ατομα εδω. Ολα αψογα.Απο οτι πηρε το ματι μου εγινε και νεο δωματιο επιπλεον. Ηθελα ενα μασαζ χαλαρωττικο να ξεπιαστω λιγο απο την κουραση της δουλειας μου. Διαλεξα την Αθηνα . Εχει καλο βιογραφικο στον χωρο ( βραβευση 4η στον κοσμο )Εκανα μια ωρα μαζιτης. Πολυ ευχαριστο ατομο και με χιουμορ Μου εκανε μασαζ με σαπουνι και νερο απο ελαια. Πραγματικα κανω χρονια μασαζ αλλα αυτην την χαλαρωση με αυτον την μεθοδο πρωτη φορα ενιωσα τοσο ομορφα που στο τελος μου εκανε μια ομορφη εκτονωση με το χερι της.

Εδώ συνίσταται η διαφορά, σε όλα αυτά που περιγράφεις, αυτός είναι και ο στόχος άλλωστε, η ευχαρίστηση του άντρα, να περάσει όμορφα, να χαλαρώσει , να ξεκουραστεί, να απολαύσει μια πραγματική συνεδρία μασάζ..
όχι fake και ξεπέτες που προσφέρουν τα μπριζολάδικα.

Και όλα αυτά με μια γλυκιά προσμονή δεύτερου μέρους, από μια ακριβή λαδοκόρη που δεν παρέχει κατά κόρον full πρόγραμμα, αλλά το κατακτάς κ το κλιμακώνεις σύμφωνα με τις δικές σου ικανότητες..​
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Συνάντηση με Vi πριν λίγες μέρες ,τα καλά , πολύ καλό μασάζ με μερακλίδικο φραπέ τα κατέχει και τα δύο, τα κακά , πολύ μέτρια εμφάνιση και δεν αφήνει αγγίγματα, για αυτό στο τέλος ενώ συνήθως αφήνω εικοσάρικο άφησα δεκάρικο,κάτι μουρμούρησε αλλά της έκοψα τον βήχα,μόνο αγγλικά επικοινωνία .
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.901
Πόντοι
5.595
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LION7

Turbono

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
13
Like
26
Πόντοι
0
Την αγωνιστική μου καλησπέρα!
Η δικια μου θελει να κανει μασαζ τις μερες που θα ειμαστε αθηνα και την καταφερα να παμε στο galaxy με αφορμη οτι ταχα μου μου το προτεινε μια φιλη.
Εγω εχω στο μυαλο μου το φραπεδακι περαν τα υπολοιπα καλα. Θα πετυχει λετε χωρις να μας παρει χαμπαρι ή θα φαμε τα μουτρα μας; Και πως θα γινει να διαλεξω κοπελα; Η Κατερινα που χω διαβασει ειναι σιγουρη;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
444
Κριτικές
3
Like
2.459
Πόντοι
441
Την αγωνιστική μου καλησπέρα!
Η δικια μου θελει να κανει μασαζ τις μερες που θα ειμαστε αθηνα και την καταφερα να παμε στο galaxy με αφορμη οτι ταχα μου μου το προτεινε μια φιλη.
Εγω εχω στο μυαλο μου το φραπεδακι περαν τα υπολοιπα καλα. Θα πετυχει λετε χωρις να μας παρει χαμπαρι ή θα φαμε τα μουτρα μας; Και πως θα γινει να διαλεξω κοπελα; Η Κατερινα που χω διαβασει ειναι σιγουρη;
Βλέω να βουτάει ο Δάνης τα δαχτυλάκια του στο μέλι .......
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.347
Πόντοι
376
Φίλε σου προτείνω να το ξεχάσεις το σενάριο γιατί θα μπλέξεις.. μυρίζω χωρισμό. Πηγαίνετε σε κάνα χαμάμ καλύτερα που θα είστε οι δυο σας στο ίδιο χώρο και θα βλέπει τι κάνεις. Πήγαινε άλλη μέρα μόνος σου στο συγκεκριμένο μαγαζί.
 

Turbono

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
13
Like
26
Πόντοι
0
Φίλε σου προτείνω να το ξεχάσεις το σενάριο γιατί θα μπλέξεις.. μυρίζω χωρισμό. Πηγαίνετε σε κάνα χαμάμ καλύτερα που θα είστε οι δυο σας στο ίδιο χώρο και θα βλέπει τι κάνεις. Πήγαινε άλλη μέρα μόνος σου στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Εχουμε ξαναπαει πολλες φορες για μασαζ, σε ξεχωριστα δωματια. Παντα γυναικες μασεζ.
Αλλα τωρα που ξερω οτι παιζει και μπονους φραπες γιατι να μη το προτιμησω και να παμε αλλου;
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
331
Πόντοι
20
Εχουμε ξαναπαει πολλες φορες για μασαζ, σε ξεχωριστα δωματια. Παντα γυναικες μασεζ.
Αλλα τωρα που ξερω οτι παιζει και μπονους φραπες γιατι να μη το προτιμησω και να παμε αλλου;
αν πας με γυναικα μπορει να μη φραπεδιαστεις...θα φοβουνται πιθανο ντου της συζυγου κ παντοφλα χαχα
 

Mjek911

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Μπορείς να μας ενημερώσεις για το τζακούζι …τι παρέχετε ;
Σε πλένει, σε περνάει ένα χέρι σκραμπ, ένα ελαφρύ μασαζακι, και πίνεις την σαμπανιτσα σου.
Ότι έπρεπε για την κατάσταση που ήμουν, την επόμενη θα πάω για χαλαρωτικό μασάζ η σουηδικό μιας και υπό φυσιολογικές συνθήκες εγώ δεν είμαι του μουλιασματος.
 

Μανωλης Κουρης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
294
Κριτικές
7
Like
752
Πόντοι
361
Σε πλένει, σε περνάει ένα χέρι σκραμπ, ένα ελαφρύ μασαζακι, και πίνεις την σαμπανιτσα σου.
Ότι έπρεπε για την κατάσταση που ήμουν, την επόμενη θα πάω για χαλαρωτικό μασάζ η σουηδικό μιας και υπό φυσιολογικές συνθήκες εγώ δεν είμαι του μουλιασματος.

Και σαμπάνια; πολυτέλειες
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Την αγωνιστική μου καλησπέρα!
Η δικια μου θελει να κανει μασαζ τις μερες που θα ειμαστε αθηνα και την καταφερα να παμε στο galaxy με αφορμη οτι ταχα μου μου το προτεινε μια φιλη.
Εγω εχω στο μυαλο μου το φραπεδακι περαν τα υπολοιπα καλα. Θα πετυχει λετε χωρις να μας παρει χαμπαρι ή θα φαμε τα μουτρα μας; Και πως θα γινει να διαλεξω κοπελα; Η Κατερινα που χω διαβασει ειναι σιγουρη;
Για εμένα επικοινώνησε το με την υπεύθυνη για να το χειριστούν όπως πρέπει και να μην έχεις θέμα.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
77
Like
226
Πόντοι
20
Έχεις πολύ πλάκα με αυτά που λες, τους έλειπαν λέει δόντια :2funny::2funny::2funny::2funny:
Δικαίωμα σού να μήν σού αρέσει το ρόστερ του Medusa και Σαφώς όπως την βρίσκει ό καθένας αλλά εσύ μόνο μαλακίες γράφεις και συνεχίζεις να γράφεις με άσχημους χαρακτηρισμούς ειδικά για τίς κοπέλες και για το μαγαζί. Έκλεισε το ένα μαγαζί για τόν χψ λόγο και τό πήρε κάποιος άλλος έτσι πάνε αυτά,αν δεν σού αρέσει η αλλαγή αυτή πήγαινε παρακάτω βρες κάτι άλλο και μήν μας ζαλίζεις τά αρχίδια τί έκανες και γιατί τό έκανες στο Ανδρομέδα, ξεκόλλα με την κλαψα σου.
Άντε βρε ηλίθιε που θα μου πεις ότι σου πρήζω κ τα αρχιδια.πηγα στο μαγαζί, είδα,κ έγραψα μια κριτική για να βοηθήσω τους συναγωνιστές.εσυ άρχισες μετά να σκουζεις λες κ χάνεις το μεροκάματο σου.προφανως κ ο χώρος είναι πολύ ωραίος κ μπορεί κ οι υπηρεσίες τέλειες,εμένα δεν μου άρεσαν οι κοπέλες και το είπα,εσύ άμα γουστάρεις πήγαινε κάθε μέρα κ δίνει 60 κ 80 για κοπέλες Μεταξουργείου,στα παπάρια μου.απλα ένα σχόλιο έκανα ότι το έχουν κάνει μπουρδέλο κ μάλιστα χαμηλού επιπέδου λόγω των κοριτσιών που είδα.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.954
Κριτικές
37
Like
20.376
Πόντοι
4.646
Άντε βρε ηλίθιε που θα μου πεις ότι σου πρήζω κ τα αρχιδια.πηγα στο μαγαζί, είδα,κ έγραψα μια κριτική για να βοηθήσω τους συναγωνιστές.εσυ άρχισες μετά να σκουζεις λες κ χάνεις το μεροκάματο σου.προφανως κ ο χώρος είναι πολύ ωραίος κ μπορεί κ οι υπηρεσίες τέλειες,εμένα δεν μου άρεσαν οι κοπέλες και το είπα,εσύ άμα γουστάρεις πήγαινε κάθε μέρα κ δίνει 60 κ 80 για κοπέλες Μεταξουργείου,στα παπάρια μου.απλα ένα σχόλιο έκανα ότι το έχουν κάνει μπουρδέλο κ μάλιστα χαμηλού επιπέδου λόγω των κοριτσιών που είδα.
:jerking:
 

MindPlayer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
25
Like
43
Πόντοι
0
Εχουμε ξαναπαει πολλες φορες για μασαζ, σε ξεχωριστα δωματια. Παντα γυναικες μασεζ.
Αλλα τωρα που ξερω οτι παιζει και μπονους φραπες γιατι να μη το προτιμησω και να παμε αλλου;

Ακριβως! Χωριστα δωματια κι ολα καλα! Και εσυ το φραπεδακι σου και η αδρεναλινη στα υψη που εκεινη θα ειναι λιγα μετρα μακρια... Win win κατασταση!

Ε τωρα αν ο Δανης μας βγει μελισσοκομος, πιθανοτατα δεν θα το μαθεις και ποτε αλλα αν σε φτιαχνει το σεναριο αυτο, τοτε θα εχεις win³...
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Εγώ πήγα και εμφανίστηκαν κάτι λατινοαμερικανες που ήταν ή χοντρούλες ή τους έλειπαν δόντια! .....εγώ πήγαινα στο παλιά Ανδρομέδα,έκανα το τουρκικό αφρομασαζ,και μου τον έπαιζε ένα γκομενάκι σαν τα κρύα τα νερά, .....
Φίλε δέχομαι την κριτική σου, αλλά:
Δέχομαι το "χοντρούλες", γιατί σε πολλά μαγαζιά, τις ζητούν οι πελάτες που γουστάρουν.
Όμως δεν έχω δει ποτέ σε μασατζίδικο, από τα γνωστά τουλάχιστον, κοπέλες που τους έλειπαν δόντια!

Τώρα γιατί έκλεισε το Ανδρομέδα (δυστυχώς):
1) Κακοδιαχείριση κτλ;
2)Δεν το στηρίξαμε εμείς μαζικά, όπως ίσως θα έπρεπε;
3) Από άλλη αιτία;
Ποιος το ξέρει άραγε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom