Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

TELISA

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Like
42
Πόντοι
0
Επαναληπτικό με την Αφροδίτη εν Αθήναις . Τζακουζι μασάζ με αυτήν μέσα , και μια ωραία φραπα για το τέλος . +30
Σε αφήνουν να επιλέξεις κοπέλα; Ο λόγος που δεν το έχω επισκεφτεί είναι γιατί μου λένε ότι δεν μπορώ να διαλέξω.
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
60
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280
The_worldofmassage είναι Λεωφόρος Αμφιθέας 103 παλαιό Φάληρο.να ξέρετε είναι στα δεν δύο φορές πήγα κ δίνεις 50 ευρώ κ απλά σου κάνει χωρίς σλιπακι.Ρωτησα για κάτι παραπάνω κ η απάντηση ήταν όχι όποτε μαύρο μαύρο μαύρο 50 ευρώ για απλό μασάζ χωρίς εσώρουχο δεν λέει.
 

GiorgosPapppp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
The_worldofmassage είναι Λεωφόρος Αμφιθέας 103 παλαιό Φάληρο.να ξέρετε είναι στα δεν δύο φορές πήγα κ δίνεις 50 ευρώ κ απλά σου κάνει χωρίς σλιπακι.Ρωτησα για κάτι παραπάνω κ η απάντηση ήταν όχι όποτε μαύρο μαύρο μαύρο 50 ευρώ για απλό μασάζ χωρίς εσώρουχο δεν λέει.
Στα ΔΕΝ όντως! Το δοκίμασα και εγώ πήγα αυτες τις μέρες μιας και το διάβασα εδώ και μένω σχετικά κοντά.
Πολύ καλό μασάζ χωρίς εσώρουχο με αρκετό μασάζ στον κωλο και στα μπούτια με ζεστό λάδι, αλλά παρόλο που μου είχε γίνει τέντα και η πετσέτα ήταν έτοιμη να πέσει μόνη της δεν έγινε καμία κίνηση για φραπεδιά ούτε καν για έξτρα.
Οπότε όντως τα 50€ πολλά... Καλύτερα να δώσω 20€ στο king massage που κάνουν και ακόμα καλύτερο μασάζ!
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
380
Like
695
Πόντοι
81
The_worldofmassage είναι Λεωφόρος Αμφιθέας 103 παλαιό Φάληρο.να ξέρετε είναι στα δεν δύο φορές πήγα κ δίνεις 50 ευρώ κ απλά σου κάνει χωρίς σλιπακι.Ρωτησα για κάτι παραπάνω κ η απάντηση ήταν όχι όποτε μαύρο μαύρο μαύρο 50 ευρώ για απλό μασάζ χωρίς εσώρουχο δεν λέει.
Αυτό δεν είναι που το έχει μια μελαχρινή αλβανίδα ? Την βλέπω στο ινστα που την έχω χρόνια από όταν την είχα πάρει που δούλευε στο ms massage. Στα δεν με ότι και να της δώσεις . Ανένδοτη.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
380
Like
695
Πόντοι
81
Σε αφήνουν να επιλέξεις κοπέλα; Ο λόγος που δεν το έχω επισκεφτεί είναι γιατί μου λένε ότι δεν μπορώ να διαλέξω.
Όχι δεν σε αφήνουν . Όπως και στα περισσότερα που κρύβουν το αν γίνονται εχτρα. Μην πας αν θες το στάνταρ 100% .
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
60
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280
Δεν ξέρω αν είναι αλβανίδα το μόνο που ξέρω είναι μαύρο
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Σε αφήνουν να επιλέξεις κοπέλα; Ο λόγος που δεν το έχω επισκεφτεί είναι γιατί μου λένε ότι δεν μπορώ να διαλέξω.
Προμοτορας είναι ρε φίλε....τι ασχολείσαι?μόνο αυτός έχει μείνει να γράφει για τα αρπακτικά μπάζα του εν λόγω καταστήματος....
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
380
Like
695
Πόντοι
81
Προμοτορας είναι ρε φίλε....τι ασχολείσαι?μόνο αυτός έχει μείνει να γράφει για τα αρπακτικά μπάζα του εν λόγω καταστήματος....
Μόνο μπάζα δεν τα λες ... Αλλά έχεις δίκιο , είμαι ο προμότορας τους. Θες να μιλήσω να πάρεις και εσύ κανένα ψιλό να μην κλαιγεσαι? Ριχτο τώρα που έχω την άνεση γιατί αν βρουν άλλον πιο δυνατό από εδώ μέσα (όπως άλλοι ) θα με παρατήσουν εμένα. Οπότε πες άμεσα αδερφέ.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
232
Like
922
Πόντοι
81
Μόνο μπάζα δεν τα λες ... Αλλά έχεις δίκιο , είμαι ο προμότορας τους. Θες να μιλήσω να πάρεις και εσύ κανένα ψιλό να μην κλαιγεσαι? Ριχτο τώρα που έχω την άνεση γιατί αν βρουν άλλον πιο δυνατό από εδώ μέσα (όπως άλλοι ) θα με παρατήσουν εμένα. Οπότε πες άμεσα αδερφέ.
εγω προτιμω να διαφημισω τον Scorpio παμ ,που προσφερει αυτο που υποσχεται και οχι φουμαρα και πρασινα αλογα
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
380
Like
695
Πόντοι
81
εγω προτιμω να διαφημισω τον Scorpio παμ ,που προσφερει αυτο που υποσχεται και οχι φουμαρα και πρασινα αλογα
Και εγώ θέλω. Έχεις τα κονέ αδερφέ ? Θέλω όμως μαζί με την καυλιάρα . Από ότι άκουσα όμως μετά την επιτυχία τα έσπασε με το μαγαζί . Αξίζει δίνουν καλά λεφτά ? Γιατί οι άλλοι τίποτα μόνο πίπες παμ παμ και υποσχέσεις για milking table και αρχίζω να στεγνώνω ... Δεν υπάρχει σεντς. Ξεκινά αδερφούλη να με φτιάχνεις . Πάμε λίγο .
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
232
Like
922
Πόντοι
81
Και εγώ θέλω. Έχεις τα κονέ αδερφέ ? Θέλω όμως μαζί με την καυλιάρα . Από ότι άκουσα όμως μετά την επιτυχία τα έσπασε με το μαγαζί . Αξίζει δίνουν καλά λεφτά ? Γιατί οι άλλοι τίποτα μόνο πίπες παμ παμ και υποσχέσεις για milking table και αρχίζω να στεγνώνω ... Δεν υπάρχει σεντς. Ξεκινά αδερφούλη να με φτιάχνεις . Πάμε λίγο .
δεν εχει παρα να πας απο κει να μιλησεις με την υπευθυνη,αναζητουν υπαλληλους και βοηθους ...
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
380
Like
695
Πόντοι
81

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
5
Like
715
Πόντοι
81
Πρόσφατη επίσκεψη στο Σολωμου 33. Μπήκα με την Ειρήνη, ντουζακι και ξαπλα. Το μασαζάκι συμπαθητικό με ελαφρά υπουλα περασματα, γυρισμα από την καλή έπειτα από προτροπη της και σιγά σιγά αισθησιακός φραπές. Έμεινε με το στρινγκ μονο έπειτα από δική μου προτροπη και της χαϊδευα τα βυζακια. Τελείωμα ντουζακι και 50€ κατάθεση. Συνολικος χρόνος με μπάνια μέσα έξω στα 50'. Εμφάνιση Ειρήνης, η θείτσα 55 χρονών από το χωριό γεροντοκόρη με κρυφα χαρίσματα. Και στο σοσιαλ ευγενική. Μαζί της η Αλίκη με το ξανθό καρέ, αντίστοιχης ηλικίας που μου τη συστησε Βερόνικα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
425
Κριτικές
3
Like
2.391
Πόντοι
441
Πρόσφατη επίσκεψη στο Σολωμου 33. Μπήκα με την Ειρήνη, ντουζακι και ξαπλα. Το μασαζάκι συμπαθητικό με ελαφρά υπουλα περασματα, γυρισμα από την καλή έπειτα από προτροπη της και σιγά σιγά αισθησιακός φραπές. Έμεινε με το στρινγκ μονο έπειτα από δική μου προτροπη και της χαϊδευα τα βυζακια. Τελείωμα ντουζακι και 50€ κατάθεση. Συνολικος χρόνος με μπάνια μέσα έξω στα 50'. Εμφάνιση Ειρήνης, η θείτσα 55 χρονών από το χωριό γεροντοκόρη με κρυφα χαρίσματα. Και στο σοσιαλ ευγενική. Μαζί της η Αλίκη με το ξανθό καρέ, αντίστοιχης ηλικίας που μου τη συστησε Βερόνικα.
Καμία με βυζάρες έχει άραγε στο συγκεκριμένο μαγαζί?
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Πέρασα τις προηγούμενες μέρες από Λένορμαν μετά από καιρό..πέρασα.στο δωμάτιο(σάπια όπως πάντα) και μετά από λίγο ήρθε μια χοντρή Ελληνίδα γύρω στα 30..όνομα δε θυμαμαι..της έκανα πρόταση για κάνα φραπέ αλλά τπτ..
Ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποια αυτή τη περίοδο που να κερνάει φραπέ στο εν λόγω ίδρυμα;; Δεν αντέχει η τσέπη για άλλες καταδρομικές..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom