Νέα

Μάρνη 36, 5ος (κουδούνι Γραφείο 5)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520



αν έχει πελάτη... όση ώρα και να χτυπάς δεν ανοίγει... δεν τον αφήνει δηλαδή για να δει στην κάμερα ή να δει το τηλέφωνο στην περίπτωση που καλείς...

ετσι ακριβως..ειναι σωστη....οσο για την καμερα ειναι απο μεσα ,απεναντι απο την εξωπορτα,καπου κοντα στο ασανσερ
 
  • Like
Αντιδράσεις: steath

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
ακριβώς η κάμερα είναι από μέσα, πάνω από την πόρτα του ασανσέρ και κοιτάζει στην εξώπορτα. τουλάχιστον υπάρχουν αρκετές επιλογές στη γύρω περιοχή όπου μπορείς να πας με τα πόδια.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Επειδή βλέπω από τις αναρτήσεις των συναγωνιστών ότι έχει δύσκολη πόρτα, να τους πληροφορήσω ότι η γυναίκα είναι μεγάλης ηλικίας και μάλλον άνω των εξήντα.:rolleyes:
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Επειδή βλέπω από τις αναρτήσεις των συναγωνιστών ότι έχει δύσκολη πόρτα, να τους πληροφορήσω ότι η γυναίκα είναι μεγάλης ηλικίας και μάλλον άνω των εξήντα.:rolleyes:
Σιγά ρε φίλε!!!! Λύσσα το έκανες!!! Δεν τρωγεται ...
50 άρα είναι ναι,όχι άνω των 60!!!:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Περίεργα πράγματα σήμερα. Πέρασα πρωί κατά τις 10 από την περιοχή και μια και ήμουν δίπλα χτύπησα το κουδούνι μου άνοιξε ανέβηκα χτύπησα την πάνω πόρτα τίποτα. Ξανακατεβηκα χτυπάω πάλι το θυροτηλέφωνο πάλι μου ανοίγει. Ανεβαίνω ξανά πάλι χτυπάω την πόρτα πάλι δεν μου ανοίγει. Πλάκα μας κάνεις ρε κοπελιά; :confused:
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
31
Like
1.055
Πόντοι
1.011
Περίεργα πράγματα σήμερα. Πέρασα πρωί κατά τις 10 από την περιοχή και μια και ήμουν δίπλα χτύπησα το κουδούνι μου άνοιξε ανέβηκα χτύπησα την πάνω πόρτα τίποτα. Ξανακατεβηκα χτυπάω πάλι το θυροτηλέφωνο πάλι μου ανοίγει. Ανεβαίνω ξανά πάλι χτυπάω την πόρτα πάλι δεν μου ανοίγει. Πλάκα μας κάνεις ρε κοπελιά; :confused:
μήπως μοιάζεις για μπάτσος, τυπε;
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Μπα, με ξέρει έχω περάσει στα ενδότερα πολλές φορές.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Περίεργο τρένο η Ειρήνη. Ξεκίνησα να την επισκέπτομαι την εποχή που χρέωνε 30€ το μασάζ με φραπέ και 40€ το φουλ .Μου άνοιγε κανονικά παρόλο που ήμουν καινούριος πελάτης της.. και αργότερα που έγινα τακτικός, τύγχανα της συμπεριφοράς που αναφέρει ο papacool. Δεν ασχολήθηκα έκτοτε.
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Απ όσο ξερω η Ειρήνη δουλευει απο τις 11:00 και μετα. Δεν ξερω γιατι ο συναγωνιστης κατεβηκε στις 10:00.
10:00 δεν ανοιγει ποτε νομιζω. Εγω ημουν τακτικος προ κορωνοιου και προβλήματα δεν ειχα.
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Καλησπέρα Παίδες.
Η Ειρήνη δουλεύει κανονικότατα....
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Αρε κουφάλες Αθηναίοι.η ειρήνη αν παραβλέψεις εμφάνιση ,κ με βάση την τιμή ίσως είναι από υπηρεσίες στο τοπ τεν.γλειφοκωλαδα μέχρι άηδιας,τα γλείφει όλα,φιλάει χωρίς αύριο κ τα δίνει όλα.τι άλλο θέλουμε εμείς οι άντρες.οταν μου πρωτοειπε την τιμή ,λέω σίγουρα...;πρέπει να δωσα 40ε για μια ώρα τα πάντα όλα εκτός κώλου.κ φοβερό παιδί.ψιχουλα.αυτα καριοληδες αθηναιοι
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.784
Like
4.288
Πόντοι
456
Αρε κουφάλες Αθηναίοι.η ειρήνη αν παραβλέψεις εμφάνιση ,κ με βάση την τιμή ίσως είναι από υπηρεσίες στο τοπ τεν.γλειφοκωλαδα μέχρι άηδιας,τα γλείφει όλα,φιλάει χωρίς αύριο κ τα δίνει όλα.τι άλλο θέλουμε εμείς οι άντρες.οταν μου πρωτοειπε την τιμή ,λέω σίγουρα...;πρέπει να δωσα 40ε για μια ώρα τα πάντα όλα εκτός κώλου.κ φοβερό παιδί.ψιχουλα.αυτα καριοληδες αθηναιοι
Καλα λενε οτι ο ρουφιανος ειναι και μαλακας , κομπλεξικε επαρχιωτη !!!
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Αρε κουφάλες Αθηναίοι.η ειρήνη αν παραβλέψεις εμφάνιση ,κ με βάση την τιμή ίσως είναι από υπηρεσίες στο τοπ τεν.γλειφοκωλαδα μέχρι άηδιας,τα γλείφει όλα,φιλάει χωρίς αύριο κ τα δίνει όλα.τι άλλο θέλουμε εμείς οι άντρες.οταν μου πρωτοειπε την τιμή ,λέω σίγουρα...;πρέπει να δωσα 40ε για μια ώρα τα πάντα όλα εκτός κώλου.κ φοβερό παιδί.ψιχουλα.αυτα καριοληδες αθηναιοι
Και γιατί "αν παραβλέψεις εμφάνιση" ? Ξέρεις πολλές πενηντάρες κοπέλες με αυτή την εμφάνιση;;;;; ίσα ίσα που τώρα τελευταία αδυνάτισε, έβαψε και το μαλλί...
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Και γιατί "αν παραβλέψεις εμφάνιση" ? Ξέρεις πολλές πενηντάρες κοπέλες με αυτή την εμφάνιση;;;;; ίσα ίσα που τώρα τελευταία αδυνάτισε, έβαψε και το μαλλί...
η ειρήνη είναι γύρω στα 50 πάντα ήταν ωραία γυναίκα κατά αρχάς είναι ψηλή ποτέ δεν ήταν χοντρή είχε λίγη κοιλίτσα της ηλικίας και αδικεί τον εαυτό της λόγω ότι δεν βάφεται ,όσο για υπηρεσίες αν την σεβαστείς και δεν ζητήσεις τίποτα περίεργα θα σου ανταποδώσει το 40αρι στο πολλαπλάσιο
και αν είσαι πελάτης πάντα θα βρει χρόνο για να σε εξυπηρετήσει
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
η ειρήνη είναι γύρω στα 50 πάντα ήταν ωραία γυναίκα κατά αρχάς είναι ψηλή ποτέ δεν ήταν χοντρή είχε λίγη κοιλίτσα της ηλικίας και αδικεί τον εαυτό της λόγω ότι δεν βάφεται ,όσο για υπηρεσίες αν την σεβαστείς και δεν ζητήσεις τίποτα περίεργα θα σου ανταποδώσει το 40αρι στο πολλαπλάσιο
και αν είσαι πελάτης πάντα θα βρει χρόνο για να σε εξυπηρετήσει
Συμφωνώ 100 %
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
81
Περίεργα πράγματα σήμερα. Πέρασα πρωί κατά τις 10 από την περιοχή και μια και ήμουν δίπλα χτύπησα το κουδούνι μου άνοιξε ανέβηκα χτύπησα την πάνω πόρτα τίποτα. Ξανακατεβηκα χτυπάω πάλι το θυροτηλέφωνο πάλι μου ανοίγει. Ανεβαίνω ξανά πάλι χτυπάω την πόρτα πάλι δεν μου ανοίγει. Πλάκα μας κάνεις ρε κοπελιά; :confused:
Ρε φιλε ακριβως τα ιδια και σε μενα...... τι φαση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom