Νέα

Μάρλεν, είσαι σκέτη καύλα !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Facial_Freak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
χαλαρωσε φιλος, μη λεμε οτι ναι, Αν εχει υπατητιδα c θα πεθανει σε κανα μηνα.
εχω δει ζακια φωρτομενα ηπατιτιδα να κυκλοφορουν αναμεσα μας χωρις κανεις να τους καταλαβαινει οταν ειναι φτιαγμενοι..το τι αντοχες εχουν αυτοι οι ανθρωποι..αλλα ας μην χανουμε το θεμα
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Εντάξει παιδιά το έχετε παρακάνει.
1. Για να κολλήσεις AIDS ή οποιαδήποτε ηπαττίτιδα δεν είναι τόσο εύκολο πράγμα όσο νομίζετε. Μόνο αν υπάρχει επαφή χωρίς προφύλαξη ή αν έχει ανοιχτή πληγή π.χ στο στόμα μπορείς να κολλήσεις. Δλδ ακόμη και με γλυφομούνι είναι πολύ δύσκολο να κολλήσεις. Οπότε απολάυστε ελεύθερα την εν λόγω κοπέλα.

2. το ότι δεν της μίλαγαν οι άλλες δεν σημαίνει ότι κάτι έχει. άλλωστε και AIDS να έχει ή ήππατίτιδες όπως λέτε, αυτά δεν είναι λέπρα. Δεν κολλάνε με άγγιγμα ή αφή. Το πιθανότερο είναι να μην της μίλαγαν επειδή την ζηλεύουν καθώς παίζουν συχνά αυτά.

3. αυτό το ότι ο παρτενέρ που έκανε σεξ σόου σταμάτησε γιατί κάτι τον κόλλησε, τί μπορεί να τον κόλλησε κι αυτή να συνεχίζει ακάθεκτη κι αυτός να μην μπορεί; Γενικά διακρίνω μια δόση υπερβολής. αλλά αυτοί που πηδιούνται επί σκηνής παίρνουν μόνοι τους το ρίσκο. Ας ζητήσουν εξετάσεις από την μαρλέν κι από την κάθε μαρλέν πριν πηδηχτούν μαζί της επί σκηνής.

το να κανει εικασιες ο καθενας για το εχει και τι δεν εχει δεν βοηθα σε τιποτα.παντως η γκομενα εχει καταργησειγια τον εαυτο της τους κανονες υγιεινης που καποιες αλλες κρατανε τουλαχιστον.οταν την πηρα για ενα χορο και χωρις να την ξαναπαρει ποτε ξανα επερνε τα δακτυλα μου απο τον κολο της και τα εγλιφε μεχρι τη ριζα στο στομα της.ε αυτο ειναι κατι που δεν το κανει η καθεμια με τον καθε αγνωστο

Κοίτα ο κώλος δικός της ήταν. Αν είχε κάτι από τον εαυτό της θα τον κόλλαγε κι όχι από το δάχτυλό σου.

Μια ακτινογραφια θωρακα σε περιπτωση ανανεωσης του βιβλιαριου υγειας δεν μου λεει τιποτα,ειναι πανω απο 5 χρονια στην Ελλαδα,
Στα στουντιο μετα απο καθε γλυφακι και κοκο η κοπελα πλενετε κτλ,η Μαρλεν τι κανει? απλα παει στον επομενο,

Το ότι στο στούντιο η κοπέλα πλένεται σημαίνει κι ότι είναι καθαρή; Δλδ αν στο στούντιο έχει AIDS θα το καθαρίσει με το πλύσιμο;
Όσο για το βιβλιάριο υγείας περιλαμβάνει εξετάσεις αίματος για ηπατίτιδα B. Η ηπατίτιδα C κολλάει μόνο μέσω μετάγγισης.

Γενικά πάψτε να φοβάστε έτσι και να ακούτε φήμες.Υπάρχει κάποιος που έκανε κάτι μαζί της και κόλλησε; Να μιλάμε με γεγονότα, όχι ο φίλος του φίλου, του κουμπάρου του μπατζανάκη μου. Αν όχι, σταματήστε να τρομοκρατείτε τον κόσμο
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
καλα μην τρελενεσαι κιολας..γνωμη μας ζητηθηκε και αυτο ηταν..δεν το παιζει κανεις υγειονομικο..και αυτα που λες για την ηπατιτιδα..κολαει κολαει ακομα και απο ενα χαλασμενο δοντι η ενα στοματικο ερεθισμο..σε κεντρο αποτοξινωσης δουλευω και τα βλεπω
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
δεν τρελαίνομαι. Ούτε καν ξέρω ποια είναι η τύπισσα. Απλά η παραπληροφόρηση πολλές φορές κάνει θαύματα. Όποιος γνωρίζει κάτι ας το πει σίγουρα, όποιος όχι δεν είναι καλό να μιλάει με εικασίες. Ναι αν έχεις χαλασμένο δόντι και της κάνεις γλυφομούνι υπάρχει πιθανότητα να κολλήσεις. Αν όχι δεν θα κολλήσεις. Αλλά όση πιθανότητα υπάρχει να κολλήσεις από την Μαρλέν υπάρχει κι από μία στο studio.
Αυτό που κολλά ακόμη και χωρίς προφυλακτικό είναι ο έρπης των γεννητικών οργάνων και ορισμένα είδη κονδυλωμάτων

Κι επειδή μεγάλο ποσοστό στην Ελλάδα έχουν ηπατίτιδα Β και δεν το χουν πάρει χαμπάρι, μη νομίζετε ότι είναι του θανατά. Η Pamela Anderson που έχει ηπατίτιδα C δεν νομίζω να σας μοιάζει ετοιμοθάνατη.

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
δεν τρελαίνομαι. Ούτε καν ξέρω ποια είναι η τύπισσα. Απλά η παραπληροφόρηση πολλές φορές κάνει θαύματα. Όποιος γνωρίζει κάτι ας το πει σίγουρα, όποιος όχι δεν είναι καλό να μιλάει με εικασίες. Ναι αν έχεις χαλασμένο δόντι και της κάνεις γλυφομούνι υπάρχει πιθανότητα να κολλήσεις. Αν όχι δεν θα κολλήσεις. Αλλά όση πιθανότητα υπάρχει να κολλήσεις από την Μαρλέν υπάρχει κι από μία στο studio.
Αυτό που κολλά ακόμη και χωρίς προφυλακτικό είναι ο έρπης των γεννητικών οργάνων και ορισμένα είδη κονδυλωμάτων

Κι επειδή μεγάλο ποσοστό στην Ελλάδα έχουν ηπατίτιδα Β και δεν το χουν πάρει χαμπάρι, μη νομίζετε ότι είναι του θανατά. Η Pamela Anderson που έχει ηπατίτιδα C δεν νομίζω να σας μοιάζει ετοιμοθάνατη.
πες τα ρε φιλε επιτελους την εχουνε φαει την κοπελα.εμεις εδω την κρινουμε σαν εργαζομενη σε στριπτηζ.την κανει καλα τη δουλεια της εκει μεσα??νομιζω ναι.υπαρχει κανεις εδω μεσα που την πηρε για πριβε ή ποτο και κολλησε κατι??πολυ αμφιβαλλω.Τωρα,αν πατε μαζι της εξω και τη γαμησετε χωρις καποτα,της κανετε γλυφομουνι,εχετε ανοιχτη πληγη,πιειτε τα υγρα της και και και και και.....ε τοτε ναι μπορει και να κινδυνεψετε,οπως θα κινδυνεψετε και με μια κοπελιτσα που γνωριζετε στη καφετερια.Τα αλλα ολα ειναι μαλακιες.την κρινουμε σαν εργαζομενη σε στριπ-κλαμπ.δε τραβαω κανενα ζορι μαζι της αλλα το θεωρω δηλαδη και λιγο ανανδρο να της γινεται τοση δυσφημηση εδω μεσα
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
πες τα ρε φιλε επιτελους την εχουνε φαει την κοπελα.εμεις εδω την κρινουμε σαν εργαζομενη σε στριπτηζ.την κανει καλα τη δουλεια της εκει μεσα??νομιζω ναι.υπαρχει κανεις εδω μεσα που την πηρε για πριβε ή ποτο και κολλησε κατι??πολυ αμφιβαλλω.Τωρα,αν πατε μαζι της εξω και τη γαμησετε χωρις καποτα,της κανετε γλυφομουνι,εχετε ανοιχτη πληγη,πιειτε τα υγρα της και και και και και.....ε τοτε ναι μπορει και να κινδυνεψετε,οπως θα κινδυνεψετε και με μια κοπελιτσα που γνωριζετε στη καφετερια.Τα αλλα ολα ειναι μαλακιες.την κρινουμε σαν εργαζομενη σε στριπ-κλαμπ.δε τραβαω κανενα ζορι μαζι της αλλα το θεωρω δηλαδη και λιγο ανανδρο να της γινεται τοση δυσφημηση εδω μεσα
Φιλε η τραβας νταλκα μαζι της η εισαι του μαγαζιου ,δεν εξηγητε αλλιως.
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
αυτη δεν επαιζε και σε τσοντα ?..και αυτος που την γαμουσε εχει παιξει και σε αλλες τσοντες ...λογικα δεν νομιζω να την πηραν χωρις να ειναι καθαρη απο εξετασεις ....αλλα δεν θα την γαμουσα και ακαποτη
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Το πιο πιθανό που δε την μιλάνε οι άλλες κοπέλες είναι ότι τους έχει φάει όλους τους πελάτες. Αφού η γκόμενα δε παίζεται. Όλα τα άλλα για αρρώστιες καλό είναι να τα λέμε με αποδείξεις αν ξέρουμε κάτι σίγουρο.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Χθες λοιπόν βρήκα ευκαιρία να πάω στο εν λόγω ίδρυμα για να γνωρίσω απο κοντά τι θα πει Μαρλέν !
Εντυπώσεις : Δεν ξέρω αν έχει Aids , πανούκλα , λέπρα ή σύφιλη , αλλά είναι η πιο αηδιαστική στριπτιζού που κυκλοφορεί στη χώρα μας !!!! :humpleg: Προσωπική άποψη αλλά καλύτερα  :jerking: 40 φορές παρά  :tits2: για 2 λεπτά . Τώρα αν δεν της μιλάνε οι συναδερφισές της , προφανώς γιατί λειτοyργεί unfair ! Φυσικά ok προβλημά τους ! Μπράβο της μόνο για τη τόσο έντονη παρουσία στο site .
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
τι το τοσο τρομερο εχει ρε παιδια ??? δεν την εχω πετυχει σε στριπτιζ ..την [πετυχα σημερα τυχαια στο δρομο στην εγνατια 8 το πρωι ...καυλωσα πρωινιατικα
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Φιλε η τραβας νταλκα μαζι της η εισαι του μαγαζιου ,δεν εξηγητε αλλιως.

Δεν είναι απαραίτητο σιγά. Άλλωστε έξω κυκλοφορούν κοπέλες που μπορούν να έχουν τα αφροδίσια κι επειδή δεν είναι επαγγελματίες να πας να τις γαμήσεις χωρίς καπότα και να τρέχεις μια ζωή. Αν η κοπέλα είναι καλή στη δουλειά της καλώς. Αν από κει και πέρα πας και τη γαμήσεις χύμα παίρνεις και τα ρίσκα σου.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Άρα μη γαμάτε χωρίς καπότα! Απλά πράγματα! Μόνο που μερικοί λες και από αντίδραση παν και γαμάν ό,τι βρουν χωρίς τις απαραίτητες προφυλάξεις. Δε θα γίνουμε υποχόνδριοι αλλά δε θα ρισκάρουμε και τη ζωή μας! Μάγκες, προφυλακτικό! Τόσο απλά!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Άρα μη γαμάτε χωρίς καπότα! Απλά πράγματα! Μόνο που μερικοί λες και από αντίδραση παν και γαμάν ό,τι βρουν χωρίς τις απαραίτητες προφυλάξεις. Δε θα γίνουμε υποχόνδριοι αλλά δε θα ρισκάρουμε και τη ζωή μας! Μάγκες, προφυλακτικό! Τόσο απλά!
+1000000000000
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Το θέμα είναι ότι εγώ και 2 κολλητάρια μου παρόλο που γουστάρουμε τρελά 1-2 γκόμενες στο Iguana, δεν πάμε πιά επειδή δουλεύει και η Μαρλέν.
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ρε σεις θα μας τρελανετε!
ανοιξατε θρεντ (Μαρλεν εισαι σκετη γκαυλα) και εδω μεσα την εχετε καταθαψει,τι πρεζονι την ειπατε τι αρρωστη αντε βγαλτε την τωρα οτι κρυβει καικανενα παπαρι στο στριγκακι της.
:headbang: :headbang: :headbang:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ναι το thread ξεκίνησε από τους θαυμαστές της αλλά το πήραμε μετά εμείς στα χέρια μας και το κάναμε πουτάνα!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Μακάρι να είχαμε άδικο.  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom