Νέα

Μάρκες ρούχων για εύσωμους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannis939
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 601
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.034
Πόντοι
361
Καλησπέρα σε όλους,

Προσφατα πήρα πολλά κιλά λόγω ενός θέματος υγείας και πλέον έχω ξεφύγει από τα μεγέθη που έχουν οι κοινές εμπορικές μάρκες.

Δυστυχώς θα πρέπει να αγοράζω ρούχα από ειδικές μάρκες που βγάζουν μεγάλα νούμερα 4XL , 5XL κτλ

Επειδή είμαι εντελώς άσχετος... Ποιες μάρκες ειδικών μεγεθών θεωρούνται καλές? (Κυρίως για παντελόνια)
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
353
Like
865
Πόντοι
81
Δεν εχω ιδεα. Ξερω ομως οτι ο Corovesis βγαζει plus size. Δε μπορει να ειναι κακα.
Νομιζω παντως οτι θα ηταν λογικοτερο να ρωτουσες για plus size καταστηματα παρα για plus size μαρκες. Εχω δει καποια, αλλα ουτε που θυμαμαι τωρα. Ενα μου ρχεται μονο στη λενορμαν, κι αυτο επειδη στεκεται μονο του. Δημαρ λεγεται, βλεπω εχει και eshop
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
378
Κριτικές
104
Like
550
Πόντοι
6.280
Για αρχη ευχομαι απο καρδιας να εχεις ξεμπερδεψει με το θεμα της υγειας σου ! κι αν σου αφησε εξτρα κιλα ας ειναι αυτο το μονο κακο...
Στην ερωτηση σου τωρα. Εχω ψωνισει σε λογικες τιμες και καλης ποιοτητας ρουχα καθημερινης χρησης απο το FUNKYMAN Ανδρικά Ρούχα Αξεσουάρ Παπούτσια. – Ανδρικό Ντύσιμο, από Smal ως 9XL, Μεγάλα Μεγέθη & Υπερμεγέθη Νούμερα. . Ειναι εκτος Αθηνας ομως εχουν καλο site και απαντουν αμεσα σε αποριες.
Τωρα για πιο καλο ντυσιμο, κοστουμι ας πουμε θα δοκιμαζα σε ραφτη μιας που ειχα παρει απο το xlstore στομ Κηφισσο και η ποιοτητα ηταν μετρια.
Ειχα δει και δοκιμασει πιο καλα στον Πειραια στην Τσαμαδου (δεν θυμαμαι ακριβως μαγαζι - νομιζω Πολιτακης)
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
739
Like
3.887
Πόντοι
446
Νομίζω και τα Σουφλερης XXL
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
378
Κριτικές
104
Like
550
Πόντοι
6.280
Χαστε κανα κιλο ρε μαγκες αντι να ψαχνετε ρουχα που θα μπορουσαν να γινουν αεροστατα.
Οποτε βλεπω οτι μεγαλωνει η κοιλουμπα μου, κανω κετο για κανα μηνα και πεφτω ακομα και κατω απο το φυσιολογικο βαρος για το υψος μου, και τρωω μεχρι σκασμου τα παντα εκτος απο υδατανθρα
Εκ μερους των ευσωμων σε ευχαριστω για την παραινεση σου και προσωπικα θα προσπαθησω .... μεχρι τοτε ομως καπως πρεπει να ντυθω.
Εχε υποψιν σου οτι μετα απο μερικα χρονια δεν αρκει 1 μηνας χωρις υδατανθρακες αλλα πολυμηνες στερησεις και οπου επιτρεπεται καποια ασκηση .
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.417
Like
4.843
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους,

Προσφατα πήρα πολλά κιλά λόγω ενός θέματος υγείας και πλέον έχω ξεφύγει από τα μεγέθη που έχουν οι κοινές εμπορικές μάρκες.

Δυστυχώς θα πρέπει να αγοράζω ρούχα από ειδικές μάρκες που βγάζουν μεγάλα νούμερα 4XL , 5XL κτλ

Επειδή είμαι εντελώς άσχετος... Ποιες μάρκες ειδικών μεγεθών θεωρούνται καλές? (Κυρίως για παντελόνια)

Τι βάρος εχεις? έχει βγει ενα καινούργιο φάρμακο που κάνει θαύματα λενε... Ozempic λέγετε ρωτά το γιατρό σου!
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.587
Κριτικές
32
Like
9.679
Πόντοι
11.746
Καλησπέρα σε όλους,

Προσφατα πήρα πολλά κιλά λόγω ενός θέματος υγείας και πλέον έχω ξεφύγει από τα μεγέθη που έχουν οι κοινές εμπορικές μάρκες.

Δυστυχώς θα πρέπει να αγοράζω ρούχα από ειδικές μάρκες που βγάζουν μεγάλα νούμερα 4XL , 5XL κτλ

Επειδή είμαι εντελώς άσχετος... Ποιες μάρκες ειδικών μεγεθών θεωρούνται καλές? (Κυρίως για παντελόνια)
Δεν μας λες budget :dunno:
Άμα διαθέτεις μπορείς να κοιτάξεις ebay, οι αμερικάνικες μάρκες βγάζουν μεγάλα size.
Σημειωτέον το ευρωπαϊκό xl στις ΗΠΑ το έχουν για σκέτο l.
Και περαστικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom