Νέα

Markelatr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
θα συμφωνησω μ αυτο που λετε, σιγουρα ο κοσμος περναει μεγαλη δοκιμασια κ εμεις ειμαστε το λιγοτερο σ ολο αυτο που βιωνει η χωρα μας.
ας το παρακαμψουμε λοιπον αυτο κ να ευχηθουμε γρηγορα να φτιαξουν ολα για ολους τους ανθρωπους.
μακια!!!!!!!!!!
πρωτον εσθανομαι ασχημα κυρια μου που μου μιλας στον πλυθηντικο τον απεχθανομαι γενικα στη ζωη μου :S
αυτο που μπορω να πω ειναι οτι εχετε μεγαλο προβλημα με τα δημοσια εγγραφα σας και αυτο ειναι εξερετικα αδικο για σας πραγματικα εδω οντως περνατε μεγαλο γολγοθα και θα πρεπει καποιος να δωσει λυση επιτελους
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
τοτε θα σου μιλαω στον ενικο στο εξης καλε μου!!!!!
:2funny:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
τοτε θα σου μιλαω στον ενικο στο εξης καλε μου!!!!!
:2funny:
για πες μας κυρια μου τωρα την αποψη σου αν ειναι ευκολο αυτο που εχουμε συζητηση με ολες τις κυριες που ειναι στο σαιτ
θελω να μου πεις την αποψη σου για το φιλι την ωρα της πραξης(αν το κανεις,αν δεν το κανεις και γιατι,ποια ειναι η αποψη σου)
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
το φιλι για μενα δηλωνει ερωτα ελξη παθος......  εχω φιλισει ναι στη δουλεια μου αλλα ποτε ψευτικα, οσους φιλησα στα δικα μου ματια ηταν ξεχωριστοι.
το σιγουρο ειναι οτι δε φιλαω ποτε ψευτικα κ οποιονδηποτε.
τωρα για θεματα υγιεινης κτλ δεν ειναι κ τοσο ρισκο ενα φιλι επιλεκτικα μπροστα σε τοσα αλλα.
ελπιζω να σε καλυψα καλε μου!!!!!!!1
μακια

μαρκελλα τρ
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Το αμάζινγκ τι πανα πει βρε Μαρκελα;
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
amazing σημαινει καταπληκτικος καλε μου
ετσι με φωναζε ενας φιλος αυστραλος κ μου εχει μεινει.
m elege etsi otan ekana to parakatw show



makia
markella tr
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
amazing σημαινει καταπληκτικος καλε μου
ετσι με φωναζε ενας φιλος αυστραλος κ μου εχει μεινει.
m elege etsi otan ekana to parakatw show



makia
markella tr

Αν και δεν σας εχω συναντήσει :pipa2: :pipa3: :fuck2:  ποτέ κυρία μου και ποτέ δεν εχουμε μιλήσει λάϊβ με αυτά όμως που είπατε και καταθέσατε εδώ πιο πάνω στον διάλογό σας με τον κύριο Αλέ.
σας λέγω ότι ειλικρινά μου κερδίσατε την εκτίμηση και τον θαυμασμό τουλάχιστον θεωρητικά.
:dunno:
Ως απλό μέλος σε τούτο δώ το φόρουμ θα σας παρακαλούσα να γράφετε όποτε ο χρόνος σας το επιτρέπει πιο συχνά και να μαθαίνουμε τα τόσο ενδιαφέροντα που λέτε.
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΗΟΤΥ
Κ ΝΑ ΣΟΥ  ΥΠΟΣΧΕΘΩ ΟΤΙ Κ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΦΙΛ ΕΔΩ!!!!

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ

ΜΑΚΙΑ

ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΤΡ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΗΟΤΥ
Κ ΝΑ ΣΟΥ  ΥΠΟΣΧΕΘΩ ΟΤΙ Κ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΦΙΛ ΕΔΩ!!!!

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ

ΜΑΚΙΑ

ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΤΡ
σε ευχαριστω πολυ κυρια μου για την απαντηση σου και οσο περισσοτερα μαθαινουμε για σενα απο τα λεγομενα σου τοσο περισσοτερο ανεβαινεις στην εκτιμηση μου
τα λεγομενα σου παρουσιαζουν εξερετικο ενδιαφερον και παραμεμπουν σε ατομο εξερετικα παιδευμενο και γλυκυτατο θα ελεγα
πραγματα τα οποιο οι φωτο σου δεν τα προσδιδουν με τπτ
νομιζω οτι το κονσεπτ των φωτογραφιων σου εχουν κατι αποτρεπτικο για τον υποψηφιο πελατη και αυτο νομιζω κατα την ταπεινοτητα μου θα πρεπει να το δεις λιγο
αυτα απο μενα παντα φιλικα και παντα μας ενδιαφερουν οι αποψεις τον κοριτσιων οταν ειναι τεκμηριωμενες και δεν ειναι εξετετικα αγενης οπως αλλες κυριες εις το παρελθον
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
εγω θα αναφερω για την κουβεντα την μαρκελλα στην αθηνα την ξερουν κ οι πετρες  κ ειναι μια τιμια συνευρεση  τωρα για παραπερα εδω μεσα που εμπλεξε θα μαθουμε περι τηνος προκειται
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
πολυ ομορφα λογια λετε για μενα κ σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!
για τις φωτογραφιες θα εκτιμουσα πολυ αν μου λεγατε την αποψη ενος αντρα διοτι αλλιως ειναι στα δικα μου ματια κ αλλιως στα ματια ενος αντρα κ οσες φορες με συμβουλεψε καποιος μου βγηκε σε καλο!!!!
κ εγω σας εχω συμπαθησει πολυ κ χαιρομαι πολυ που στο εξης θα σται φιλοι μου εστω κ απο εδω!!!!!!!!!!!!!!
βατραχομουρι μου εισαι παρα πολυ καλο παιδι  κ εισαι μεσα στην καρδια μου παντα!!!

να προσεχετε ολοι κ να ειστε παντα χαρουμενοι
μακια

μαρκελλα τρ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
πολυ ομορφα λογια λετε για μενα κ σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!
για τις φωτογραφιες θα εκτιμουσα πολυ αν μου λεγατε την αποψη ενος αντρα διοτι αλλιως ειναι στα δικα μου ματια κ αλλιως στα ματια ενος αντρα κ οσες φορες με συμβουλεψε καποιος μου βγηκε σε καλο!!!!
κ εγω σας εχω συμπαθησει πολυ κ χαιρομαι πολυ που στο εξης θα σται φιλοι μου εστω κ απο εδω!!!!!!!!!!!!!!
βατραχομουρι μου εισαι παρα πολυ καλο παιδι  κ εισαι μεσα στην καρδια μου παντα!!!

να προσεχετε ολοι κ να ειστε παντα χαρουμενοι
μακια

μαρκελλα τρ
εκπλητικα θετικος ανθρωπος εισαι γλυκια μου πραγματικα δεν το περιμενα,πραγμα σπανιο για τρανς
ισως οι φωτογραφιες σου αλλα και το ψευδωνυμο σου πας προετρεπαν για το αντιθετο :headbang: :headbang:
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
ολοι περναμε απο πολλα σταδια στην ζωη μας μεχρι να καταλαβουμε οτι την παραμικρη στιγμη πρεπει να τη ζουμε κ να την κανουμε εμεις ομορφη!!!!
εχω υπαρξει κ αλαζων κ υπεροπτης κ πολυ εγωιστης ως ανθρωπος κ δυστηχως ολο αυτο μονο αρνητικα αποτελεσματα ειχε. πιστευω οτι εχω κανει δουλεια με μενα  κ πλεον βλεπω μ αλλο ματι τη ζωη κ την απολαμβανω κ τους ανθρωπους ολους, οταν σεβεσαι κ εκτιμας σε σεβονται κ σ εκτιμουν, οταν κοροιδευεις κ κανεις απατεωνιες γευεσαι τα ιδια ολα ειναι ροδα κ γυριζουν, εχω πληρωσει το τιμιμα της αλαζονειας-υπεροψιας κ δεν θελω ποτε να το ξαναζησω. θελω απλα να ζω καλα οπως ολοι μαζι μ ολους κ να μαι χαρουμενη , τιποτα αλλο.
οφειλω ομως να πω κ εγω με τη σειρα μου μεγα αλεφαντε οτι ειστε ενας ιδιαιτερα γοητευτικος κ εξυπνος αντρας κ οτι μ αρεσει πολυ το μυαλο σου ασχετο αν καποιες φορες εισαι λιγο σκληρος. εμενα μ αρεσεσουν οι σκληροι!!!!!

κανε μου τη χαρη να σαι παντα χαρουμενος!!!!!
μακια

μαρκελλα τρ



 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ολοι περναμε απο πολλα σταδια στην ζωη μας μεχρι να καταλαβουμε οτι την παραμικρη στιγμη πρεπει να τη ζουμε κ να την κανουμε εμεις ομορφη!!!!
εχω υπαρξει κ αλαζων κ υπεροπτης κ πολυ εγωιστης ως ανθρωπος κ δυστηχως ολο αυτο μονο αρνητικα αποτελεσματα ειχε. πιστευω οτι εχω κανει δουλεια με μενα  κ πλεον βλεπω μ αλλο ματι τη ζωη κ την απολαμβανω κ τους ανθρωπους ολους, οταν σεβεσαι κ εκτιμας σε σεβονται κ σ εκτιμουν, οταν κοροιδευεις κ κανεις απατεωνιες γευεσαι τα ιδια ολα ειναι ροδα κ γυριζουν, εχω πληρωσει το τιμιμα της αλαζονειας-υπεροψιας κ δεν θελω ποτε να το ξαναζησω. θελω απλα να ζω καλα οπως ολοι μαζι μ ολους κ να μαι χαρουμενη , τιποτα αλλο.
οφειλω ομως να πω κ εγω με τη σειρα μου μεγα αλεφαντε οτι ειστε ενας ιδιαιτερα γοητευτικος κ εξυπνος αντρας κ οτι μ αρεσει πολυ το μυαλο σου ασχετο αν καποιες φορες εισαι λιγο σκληρος. εμενα μ αρεσεσουν οι σκληροι!!!!!

κανε μου τη χαρη να σαι παντα χαρουμενος!!!!!
μακια

μαρκελλα τρ
αγαπητη μου ειλικρινα εκπλησομαι για αλλη μια φορα με τα λεγομενα σου πραγματικα δεν ξερω τι να πω πλεον μ αφηνεις αφωνω με καθε σου σκεψη
φανταζομαι ως νεαρα κυρια θα υπηρξες αλαζων ενεκα το νεαρο της ηλικιας λιγο τα αρκετα χρηματα που φανταζομαι οτι κερδισες αποτομα σε καναν μια κλασικη περιπτωση ελληνιδας τρανς(αυτο δλδ που πολεμο τοσο καιρο σε αλλο θρεντ με νεαρη εντυπωσιακη κυρια τον αθηνων τις οποιας η επαρση τελειωμο δεν εχει)
τωρα οσον αφορα τα λεγομενα σου για την αφεντια μου σ ενημερωνω οτι ο λογος μου μπορει να ειναι σκληρος αλλα αυτο βγαινει διοτι θελω να ειμαι δικαιος με ολες τις κυριες
και οτι αρνητικο η σκληρο και να πω το λεω παντα με στοχο να βελτιωθουν πανω σ αυτο που κανουν ουτος η αλλος δεν εχω να χωρισω με καμια κυρια τπτ απολυτος
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
κ πολυ καλα κανεις , χωρις κριση κ εργασια κατ εμενα δεν υπαρχει εξελιξη.
πιστευω οταν δεν ακους τι σου λενε κ εσυ εισαι πανω απ ολα  εσυ ο ιδιος καταδικαζεις τον εαυτο σου. το θεμα τρανς ετσι κ αλλιως ειναι πολυ μπερδεμενο, εχω δει ν αποκαλουν τρανσ  αγορια κροσντρεσερ κ να τα ισοπεδωνουν ολα. δε θα μπω σ αυτη τη διαδικασια γιατι πιστευω λιγο πολυ αυτοι που ξερουν  εκτιμουν αναλογα κ σωστα.
εμενα ειπα παντος μ αρεσει που εισαι σκληρος κ θελω να σαι κ με μενα!!!!

σου χαριζω κ το παρακατω τραγουδι


μακιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

μαρκελλα τρ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
κ πολυ καλα κανεις , χωρις κριση κ εργασια κατ εμενα δεν υπαρχει εξελιξη.
πιστευω οταν δεν ακους τι σου λενε κ εσυ εισαι πανω απ ολα  εσυ ο ιδιος καταδικαζεις τον εαυτο σου. το θεμα τρανς ετσι κ αλλιως ειναι πολυ μπερδεμενο, εχω δει ν αποκαλουν τρανσ  αγορια κροσντρεσερ κ να τα ισοπεδωνουν ολα. δε θα μπω σ αυτη τη διαδικασια γιατι πιστευω λιγο πολυ αυτοι που ξερουν  εκτιμουν αναλογα κ σωστα.
εμενα ειπα παντος μ αρεσει που εισαι σκληρος κ θελω να σαι κ με μενα!!!!

σου χαριζω κ το παρακατω τραγουδι


μακιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

μαρκελλα τρ
αγαπητη μου νομιζω οτι μετα απο τοσα πολλα που εχω πει(αν βεβαια τα εχεις δει)και μετα απο τοσες εμπειριες με κοριτσια σαν εσενα(εχω παθολογικη λατρεια στις τρανς και το εχω πει)νομιζω οτι και ο ποιο αδαεις καταλαβαινει οτι ξερω να ξεχωρισω τις τρανς απο τις κροσντρεσερ
τωρα οσον αφορα το αν θα ειμαι σκληρος με σενα ο λογος σου ειναι τετοιος που στην παρουσα στιγμη δεν μπορω να το κανω βεβαια να εισαι σιγουρη οτι αν βρεθει καποιος απο τους συναγωνιστες των αθηνων που θεωρω εγω αξιολογους στην κριση τους να πουν οτι δεν περασαν καλα για τον οποιοδηποτε λογο με σενα θα ειμαι εδω να σε κριτικαρω σκληρα
τωρα ως βοριοελλαδιτης σου αφιερωνω με τη σειρα μου και εγω ενα αγαπημενο κοματι και νομιζω οτι ηρθε η ωρα να πηγαινουμε
τα σεβη μου και τα λεμε μανταμ
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Το απόφθεγμα της ημέρας

Μην πασχίζεις να γίνεις άνθρωπος επιτυχίας, αλλά άνθρωπος αξίας. Α. Αϊνστάιν



to tragoudi to latreuw!!!!!!!!!!!!

Ποια πόλη, ποια χώρα
ποια θάλασσα σε ταξιδεύει τώρα
σωπαίνεις, θυμάσαι
και μεθυσμένη μες τον ύπνο σου γελάς.................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom