Νέα

Μαριάντα Πιερίδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 952
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο θεωρειτε ως πιο σεξυ και γιατι?

  • ''Σ'αγαπω''

    Ψήφοι: 12 11,4%
  • ''Μεινε διπλα μου''

    Ψήφοι: 24 22,9%
  • ''Βαλε Φαντασια''

    Ψήφοι: 69 65,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

freeboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
191
Like
8
Πόντοι
1
Φιλε cim σε παραδεχωμε εισαι φοβερη πηγη :rockon:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
το 2004 ειχαμε παει καφε με μια κοινη μας παρεα..
παραλιακη..
μουναρα τρελη..,.κωλαρα τρελη!
δεν ξερω αν τα εχει ακομα με εναν Δ που τα ειχε τοτε,αλλα ηταν τρελαμενη μαζι με το παλικαρι θυμαμαι..
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά,η κοπέλα είναι τρελό μουνί!Στις αρχές του καλοκαιριού είχε έρθει Ρέθυμνο σ'ένα club για να τραγουδήσει.Ήμουν πρώτο τραπέζι και αυτή τραγούδαγε και λικνιζόταν πάνω σε ένα έπιπλο.Φορούσε ένα κοντό φορεματάκι και από κάτω ο παράδεισος!Ένα ροζ στρινγκάκι για σκίσιμο!!Είχα πάθει πλάκα και παραλίγο να εκτεθώ!Πάντως είναι πολύ προσιτή γιατί στο τέλος μιλήσαμε και με αποχαιρέτησε με ένα φιλί στο μάγουλο!Ήταν απίστευτη εμπειρία!
 

mechpanos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Τρελό καβλί η κοπέλα! Πάντως από τις φωτό σε max nitro maxim κλπ περιοδικά όλοι ξέρουμε ότι πέφτει πολύ φώτοσοπ...
Η γκόμενα αυτή και από κοντά είναι κάβλα!
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ήταν θέμα ευτυχούς συγκυρίας.Κατά τη διάρκεια του σόου ήρθε στο τραπέζι μας και ελέω playback άδραξα την ευκαιρία και της μίλησα και ύστερα ακολούθησε η κουβέντα κι όλα όσα προανέφερα.Θράσος μάγκες,το μεγάλο όπλο!!
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Παλαιότερα ήταν κολλητή μιας φίλης μου και την ξέρω (ήξερα ) πολύ καλά.

Εδώ και 3 χρόνια δεν την έχω δει καθόλου, αλλά πραγματικά είναι αδύνατον να μην την δεις σεξουαλικά!!

Το ξέρει και η ίδια ότι είναι απίστευτα sexy και προσπαθεί να το προβάλει συνέχεια και στον κύκλο της... 
 

Επισκέπτης
Πολλοί εκσυγχρονιστές μπουρδελιάριδες πλάκωσαν εδώ μέσα εμείς οι παλαιότεροι και μεγαλύτεροι είμαστε τις παλιάς σχολής κανένα μπουρδέλο άντε και κανένα μασατζίδικο ενώ η νέα γενιά εδώ με τα υψηλού επιπέδου κονέ. 
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Πολλοί εκσυγχρονιστές μπουρδελιάριδες πλάκωσαν εδώ μέσα εμείς οι παλαιότεροι και μεγαλύτεροι είμαστε τις παλιάς σχολής κανένα μπουρδέλο άντε και κανένα μασατζίδικο ενώ η νέα γενιά εδώ με τα υψηλού επιπέδου κονέ. 

Παρακολουθώ πάρα πολύ καιρό το site και δεν είμαι καθόλου "νέα γενιά"...

Δεν ανέφερα καν ότι έκανα κάτι μαζί της απλά ότι παλαιότερα βρεθήκαμε να κάνουμε παρέα...

Επιβεβαιωσα απλά την σεξουαλικότητά της, δεν χρειάζεται να την λέτε σε όλους ανεξαιρέτως...
 

Επισκέπτης
Παρακολουθώ πάρα πολύ καιρό το site και δεν είμαι καθόλου "νέα γενιά"...

Δεν ανέφερα καν ότι έκανα κάτι μαζί της απλά ότι παλαιότερα βρεθήκαμε να κάνουμε παρέα...

Επιβεβαιωσα απλά την σεξουαλικότητά της, δεν χρειάζεται να την λέτε σε όλους ανεξαιρέτως...
μα όλοι εδώ μέσα ότι η κάθε επώνυμη είναι κολλητή του κολλητού  η της κολλητής που κάνανε μαζί πλακομούνι και τα τοιαύτα.
δεν βγαίνει κανείς να πεί ναι ρε μάγκες εγώ πήδηξα εκείνη η εκείνη μου πήρε πίπα.
όλοι ατα κολλητιλίκια και οι περισσότεροι δεν ξέρουν που πέφτει το μαγαζί που τραγουδά η κυρία.
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
το αφήνω εδώ γιατί θα αρχίσουμε μεγάλη συζήτηση ...

χωρίς περεξείγηση...
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Έκφυλη γκόμενα, την φαντασιώνεις σε κρεββάτι, άθλια τραγουδίστρια διότι τσιρίζει και η φωνή της είναι στο λαιμό όχι στο διάφραγμα όπως θα έπρεπε.
Καλή πάντως για να χαζεύεις τα βιντεο κλιπ της
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
Επιβεβαιωσα απλά την σεξουαλικότητά της, δεν χρειάζεται να την λέτε σε όλους ανεξαιρέτως...

Αστο φίλε ειναι νεα μόδα των τελευταιων ημερων με το γνωστο πουστριλίκι δεν αναφερομαι προσωπικά γενικά μιλάω!!
 

Επισκέπτης
Ίσως η πιο μουνάρα τραγουδίστρια ή μέσα στις 2-3 καλύτερες τέλος πάντων.Τη θεωρούσα γυναικάρα πολύ πριν κάνει τις φωτογραφίσεις στα περιοδικά.Είναι απλά παίδαρος!.Με ξενερώνει τρομερά όμως το γεγονός ότι την πηδάει ένας τύπος που δεν βλέπεται.Αυτές είναι οι αδικίες της ζωής...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom