Νέα

MaRiA_ Άννα-Μαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MaRiA_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 312K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Νωρίς το μεσημέρι, κατά τις 12 κάνεις ραντεβού;;;
Κάνεις ακόμα ντουέτο με την Μαρίνα;;;
Καλησπέρα αγόρι μου έχουμε καιρό να συνεργαστούμε με τη Μαρίνα... και εκτός αυτό έχει χαθεί επικοινωνία μεταξύ μας...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα αγόρι μου έχουμε καιρό να συνεργαστούμε με τη Μαρίνα... και εκτός αυτό έχει χαθεί επικοινωνία μεταξύ μας...
Νωρίς το μεσημέρι κατά τις 12 κάνεις ραντεβού;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: MaRiA_
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Καλησπέρα αστυνόμορφη παρέα και χρόνια πολλά σε όλους και όσοι γιορτάζανε...!!!!

Θέλω να ενημερώσω σε περίπτωση ανεβεί μία αρνητική κριτική για μένα εύχομαι να γράψει και τη δικιά του πλευρά για τη συμπεριφορά του πελάτη...
Γιατί πάντα κοιτάμε μία πλευρά... και δεν ακούγεται δεύτερη πλευρά αυτή τη στιγμή τσακώθηκα με ένα πελάτη το οποίο με πρόσβαλε κατά διάρκεια χρόνου που είχα μαζί του όλη την ώρα δεν μίλαγα και με μείονε τα μάζευα είπα να κάνω υπομονή γιατί είναι πελάτης και πληρώνει μπορεί να πουλάω το σώμα μου αλλά όχι την ψυχή μου... και μερικοί κάνουν λάθος που έχουν τα δικά τους ψυχολογικά και ξεσπάν στις εκδηλώμενες.... εγώ σαν μαρία σέβομαι κάθε πελάτη ότι και πρόβλημα να είχε αλλά όταν ιλιών και με προσβάλλουν και με βουλώνουν χωρίς να έχω πει κουβέντα το αίμα ανεβαίνει στο κεφάλι που εγώ σπάνια τσακώνομαι αλλά αυτή την περίπτωση χρειαζότανε γιατί και εγώ άνθρωπος είμαι δεν είμαι κρέας....
Και από τον κύριο δέχομαι την αρνητική κριτική αλλά του συμβούλεψα να πάει σε ένα ψυχίατρο ή σε ένα ψυχολόγο να γιατρέψει τα ψυχολογικά του και του εύχομαι υγεία και ό,τι καλύτερο στη ζωή του το γραψα αυτό το μήνυμα για να μην ξαφνιάστείτε αν σε περίπτωση μου ανεβάσει αρνητική κριτική σας εύχομαι καλή χρονιά με υγεία και αγάπη εγώ συνεχίζω να είμαι δίπλα σας....
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.553
Like
12.655
Πόντοι
2.256
Μαρίνα... και εκτός αυτό έχει χαθεί επικοινωνία μεταξύ μας...
Έχω την εντύπωση ότι η συγκεκριμένη κοπέλα έχει χάσει γενικά την επικοινωνία με το περιβάλλον που ζει και εργάζεται... αν εργάζεται!!!
Σόρρυ. Συνεχίστε ότι κάνατε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MaRiA_
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Έχω την εντύπωση ότι η συγκεκριμένη κοπέλα έχει χάσει γενικά την επικοινωνία με το περιβάλλον που ζει και εργάζεται... αν εργάζεται!!!
Σόρρυ. Συνεχίστε ότι κάνατε.
Δεν μπορώ να απαντήσω αυτό το μήνυμα γιατί δεν γνωρίζω τι κάνεις συγκεκριμένη κοπέλα ποιες είναι οι αποφάσεις της....
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Καλή χρονιά σε όλους....
Εύχομαι σε όλους ό,τι καλύτερο στη ζωή σας να είστε πάντα καλά υγεία πάνω από όλα....
Και θέλω να ευχαριστήσω όσο μου στείλω τα μήνυμα για τις ευχές σας να είστε πάντα καλά... καλή χρονιά..!!!!
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Καλημέρα και καλή εβδομάδα όλους...
Επανερχόμαστε ξανά για δουλειά....

Δευτέρα.. Τρίτη.. Τετάρτη Παρασκευή.. Σάββατο... Ώρες 12:00 έως 22:00
Είμαι κοντά σας...
Τηλέφωνο επικοινωνίας 698 025 2744

Ποιος δεν γνωρίζουν συναντήσεις κάνω μόνο σε ξενοδοχείο Αθήνα... Πειραιά
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Screenshot_20240115_102050.jpg
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Καλό σαββατοκύριακο στην όμορφη παρέα.....
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Καλό μεσημέρι σε όλους...

Θέλω να ενημερώσω διήμερο θα με κοντά σας...
Παρασκευή κ Σάββατο.... 12:00 έως 22:00....

Τηλ.. 698 025 2744
 

Συνημμένα

  • BodyEditor_20210401_164114531.jpg
    BodyEditor_20210401_164114531.jpg
    774,4 KB · Εμφανίσεις: 67
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Καλό σαββατοκύριακο σε όλους

Όποιος ενδιαφέρεται για ραντεβού μπορεί άμεσα να με πάρει τηλέφωνο 698 0252744
Συναντήσεις κάνω μόνο σε ξενοδοχεία σε διάφορες περιοχές Αθήνα Πειραιά Γλυφάδα..., και γύρω περιοχές. "prive Hotel"

Ξαναφέρω διότι δέχομαι κλήσεις και ρωτάτε αν έχω "δικό μου χώρο* μην διαβάζετε σας παρακαλώ τα παλιά μας σχόλια όταν είχα δικό μου χώρο έχει καταργηθεί εδώ και χρόνια..
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Σας ανεβάζω και τις παλιές μου φωτογραφίες όταν ήμουνα ξανθιά που περισσότεροι με ξέρετε ετσι... και με αναγνωρίζετε.... και αυτό το κάνω γιατί με ρωτάτε αν είμαι η Μαρία η γνωστή που την ξέρετε και σαν μελαχρινή δεν με αναγνωρίζετε χαχα....
Δεν σε έχω γνωρίσει, αλλά βλέποντας τις φωτογραφίες σου ως ξανθιά και ως μελαχροινή, μπορώ να σου πω ότι σου πάνε πολύ και τα δύο χρώματα...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: MaRiA_
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Δεν σε έχω γνωρίσει, αλλά βλέποντας τις φωτογραφίες σου ως ξανθιά και ως μελαχροινή, μπορώ να σου πω ότι σου πάνε πολύ και τα δύο χρώματα...
Καλό μεσημέρι αγόρι μου η αλήθεια είναι όση με ξέρουνε και με έχουν γνωρίσει ξανθιά είμαι λαχρήνη έχω δεχτεί πολλά κουν λιμένα το οποίο μου λέγανε και τα δύο χρώμα των πάνε πάρα πολύ....
Μόνο το κοκκινοάλα όταν ήμουνα λίγο χρονικό διάστημα κράτησαν και σε αυτό μου λέγανε ότι μου γλυκίζει το πρόσωπο.... ❤️❤️❤️❤️❤️
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Kαλο μηνα και σε σενα.
Σε ευχαριστώ πολύ μωρό μου σου ρχομαι και σε σένα τα καλύτερα καλό μήνα❤️❤️
 

inprivate

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
192
Κριτικές
14
Like
692
Πόντοι
311
Καλό μεσημέρι αγόρι μου η αλήθεια είναι όση με ξέρουνε και με έχουν γνωρίσει ξανθιά είμαι λαχρήνη έχω δεχτεί πολλά κουν λιμένα το οποίο μου λέγανε και τα δύο χρώμα των πάνε πάρα πολύ....
Μόνο το κοκκινοάλα όταν ήμουνα λίγο χρονικό διάστημα κράτησαν και σε αυτό μου λέγανε ότι μου γλυκίζει το πρόσωπο.... ❤️❤️❤️❤️❤️
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σε ευχαριστώ πολύ μωρό μου σου ρχομαι και σε σένα τα καλύτερα καλό μήνα❤️❤️
Καλό μήνα Μαρία
 
  • Like
Αντιδράσεις: MaRiA_
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Αγόρια μου σήμερα είμαι εκτός δουλειάς θα σας ενημερώσω αύριο ποιες ώρες δουλεύω το τριήμερο...

Παρασκευή Σάββατο 12:00 έως 22 :00.....Κυριακή 11:00 έως 15:00
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Καλό μεσημέρι σε όλους....
Σήμερα και αύριο είμαι κοντά σας..... σας ενημερώνω για να ξέρετε...
Απόψε μέχρι τις 22:00
Αυριο 12:00 έως 22:00
Κυριακή.. Ρεπό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom